campionat de biliard

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

campionat de biliard

Mesajde SOD » Vin Mar 14, 2003 8:32 pm

initial am vrut sa deschid subiectul asta pe sport,dar cum acolo nu prea sunt vizitatori......

care va sa zica asa,cei care se pricep la biliard si vor sa participe la un campionat forumistic,sa faca bine sa se inscrie aici.regulile sunt simple.taxa de inscriere este de 250.000,banii sunt adunati de Oribilul Mosh,care va fi arbitru necombatant.cel mai bun ia totul.se va juca in sala de la Texas.in functie de cati ne strangem,se vor face doua sau trei grupe.in grupe se joaca dupa sistemul cel mai bun din 3,iar semifinalele si finala cel mai bun din 5.nu exista locul 2 si 3.din banii stransi din taxa de inscriere se vor plati si mesele pe care se desfasoara jocurile.

asdar,cei interesati pot lua legatura cu moshu pentru a-i trimite banii(sau prin ce sistem vrea sa lucreze moshul).propun ca meciurile sa se desfasoare in ziua de duminica 6 aprilie!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde marian jan » Vin Mar 14, 2003 8:38 pm

eu vin.pentru cei care nu stiu,texas este in regie,un club foarte dragut,mese de biliard perfecte.

deci,,,sa inceapa antrenamentele :D
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Mar 14, 2003 9:17 pm

Banii se dau la mine...pana cel tarziu cu o saptamana inainte de inceperea turneului. In asa fel vom stii si noi cu sigurantza catzi participantzi sunt.

Cu mine va putetzi intalni fie la intalnirile forumiste de sambata.....fie ma putetzi gasi la facultate martea dimineatza. Ramane sa ma contactatzi pe PM sau pe YM...si sa stabilim.
Ne putem intalni si in orash ..undeva...nu eproblema.

Eu o sa vin in ziua concursului o sa platesc mesele..si o sa inmanez premiul castigatorului. Si bineinteles....o sa arbitrez turneul..sa nu fie neregularitatzi.

Deci...250 000 / persoana ! Fitzi fara grija...ca nu fur din ei. Maxim..1-2 beri imi iau si eu. :yD

Concursul se desfasoara dupa regulile de 9 balls. Jumatatzi vs. intregi. Bila neagra se baga la coltzul opus ..ultimei bile bagate. Dupa cum a zis si SOD...2 din 3 in faza grupelor...si 3 din 5 in play off. Ramane sa vedem catzi sunt inscrisi....si o sa fac eu tragerea la sortzi...si programul.

Bafta !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

1739

Mesajde baixinho© » Vin Mar 14, 2003 9:35 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
Banii se dau la mine...Fitzi fara grija...ca nu fur din ei. Maxim..1-2 beri imi iau si eu. :yD


si rezisti tu fara o shaormí£ d-aia mare?

io duminica nu poc ca munc. sambata, da.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Mr Hyde » Vin Mar 14, 2003 9:59 pm

Concursul se desfasoara dupa regulile de 9 balls. Jumatatzi vs. intregi

bineinteles....o sa arbitrez turneul..sa nu fie neregularitatzi.


:D
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Mar 15, 2003 1:14 am

Eu zic sa nu mai comentatzi...si sa va inscrietzi cat mai sunt locuri disponibile. Miscati-va fundurile alea patetice din casa....si inscrieti-va. Nu muritzi daca datzi 250 000.

Pana acum doi oameni : SOD si alin. Cand imi datzi banii ?

PS : este turneu mixt. au voie si domnisoare & doamne.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde JaJa Beens » Sâm Mar 15, 2003 4:09 pm

O sa incerc sa vin si eu, mai ales ca pica aproape de salariu.
Gone 4 good
Avatar utilizator
JaJa Beens
 
Mesaje: 691
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Sâm Mar 15, 2003 4:30 pm

bai jaja,vino ma!macar 8 sa fim,sa facem 2 grupe!mai ales ca 250 de mii nu e asa mult.doar ii cheltuiesti pentru distractia ta personala,dar ai posibilitatea sa pleci acasa cu bani!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde afra » Sâm Mar 15, 2003 5:11 pm

Vreau si eu sa vin , dar nu sa joc ci sa asist. Cand va avea loc marele eveniment?
Avatar utilizator
afra
Junior Member
 
Mesaje: 67
Membru din: Mar Apr 30, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Sâm Mar 15, 2003 5:24 pm

pe 5 sau 6 aprilie,in functie de cum hotarasc si cum au timp liber viitorii participanti!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Mar 17, 2003 6:04 pm

pot sa apelez la una din cele 3 variante ajutatoare... si sa chem un prieten?
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde SOD » Lun Mar 17, 2003 6:08 pm

oricum ar fi,numai sa se stranga de-un mic campionat! :D

ce dracu ma,nu mai sunt baieti cu sange in coaie pe forumul asta?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde marian jan » Lun Mar 17, 2003 9:02 pm

nu pot sa cred ca nu va bagati la o chestie asa misto.bhuttule,'tu-ti gura ta,dai gramezi de bani in cyber,mai sta si lumea sa te delogheze :D si nu poti sa strangi doosutecinzaci da mii da lei?
kgula,ce darcu,ma!(1 joint ) :p decret am inteles ca nu poate.neamtzule?(idem kgula) dinule!mai lasa sa cada sunca de pe proc!eye-ule,150 da tequila!ficatu' o sa-ti mutumeasca! :p
sod,vorbeste si tu cu rolf,el e om de nadejde,cred ca ar veni.
nu veniti decat daca fac cinste sod si aliosha la ruine?ce dracu,ma!


declar ca daca castig(slabe sperante) fac cinste de toti banii!
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mar Mar 18, 2003 8:23 am

Initial trimis de Alin
eye-ule,150 da tequila!ficatu' o sa-ti mutumeasca! :p

bah aline nu-i vorba de malai ,ie vorba ca la sportu asta risc sa-mi fac dracu fro fractura cu tacu ala si cu bilele nazdravanele ca sunt paralel. doar sa vin si sa asist si sa fiu cu ochii pe lustru sa nu fuga cu malaiu la shaorme....
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde bhuttu » Sâm Mar 22, 2003 1:50 am

Aline, sa te cac intre urechi. Ti-am explicat azi cum e problema, dar vreau sa dau o declaratie publica cum ca nu fur, n-am avere, nu stiu sa joc biliard, nu platesc pensie alimentara, nu dau 250.000 daca vreau sa joc un biliard, nu am cazier, nu-mi place in Texas si tot asa.

A, si a-propos...
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde SOD » Sâm Mar 22, 2003 4:26 am

bai bhuttule,nu vii ma la un biliard in texas?costa doar 250 de mii.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

1795

Mesajde baixinho© » Sâm Mar 22, 2003 12:17 pm

bhuttu, vezi ca pe 5 sau pe 6 (eu sper sa fie pe 5) aprilie o sa ne testam abilitatile intr-ale biliardului in clubul Texas (este in Regie, iti explica Alin pe unde vine, dar cred ca stii si tu). taxa de inscriere este de 250.000 de lei. hai si tu, ca mi-a spus john parrott ca l-ai pisat in cur si la snooker si la biliard (atat la bila 8 cat si la bila 9).
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde marian jan » Sâm Mar 22, 2003 12:56 pm

eu propun sa jucam in dumars,sunt 10 mese si este 50.000 ora.am inteles ca in texas in weekend e 150.bhuttu e un cacanar.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

1800

Mesajde baixinho© » Sâm Mar 22, 2003 1:05 pm

In Champions care este miscarea? Ca nu am fost acolo decat o singura data, in trecere (cautam pe cineva). Sau este prea departe de voi? Este adevarat ca fac ceva pana acolo, dar iau 335 de la Titan, din fata de la "Mat Sports Pub" :D pana cu o statie inainte de Piata Presei Libere si ma lasa aproape de Champions.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Re: 1795

Mesajde JaJa Beens » Dum Mar 23, 2003 8:24 pm

Initial trimis de baixinho
bhuttu, vezi ca pe 5 sau pe 6 (eu sper sa fie pe 5) aprilie o sa ne testam abilitatile intr-ale biliardului in clubul Texas ...


Sa inteleg ca ne onorezi cu prezenta ta? tocmai tu caer te laudai ca in weekenduri nu poti ca muncesti????:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Gone 4 good
Avatar utilizator
JaJa Beens
 
Mesaje: 691
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

1966

Mesajde baixinho© » Dum Mai 11, 2003 2:27 pm

(anul in care a debutat in Divizia A Cornel Dinu)

si cine a castigat pana la urma? Nu ma refer la Campionatul Mondial de snooker, ci la turneul de la Texas, care a avut loc pe 6 aprilie!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde marian jan » Dum Mai 11, 2003 2:31 pm

nu a castigat nimeni,ca a fugit unu' cu banii la shaworme.
bravo baixule!
Avatar utilizator
marian jan
 
Mesaje: 2100
Membru din: Dum Mar 10, 2002 12:00 am

Re: vreau sa fiu castigator

Mesajde narcis boss 2010 » Lun Feb 08, 2010 1:51 pm

cine stie biliar sa intre pe id asta narcisnarcis55
narcis boss 2010
 


Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron