Christina Aguillera

Glume, poante, farse, lucruri aberante, off-topic grosolan

Christina Aguillera

Mesajde ora 13 fara 15 » Mie Oct 22, 2003 12:33 am

As vrea sa stiu parerile voastre despre Aguillera. Vi se pare "frumoasa", are voce, se imbraca "mortal" ?
ora 13 fara 15
 

Mesajde SCORPY » Mie Oct 22, 2003 10:14 am

Parerea mea este ca subiectul asta la fel de fumat si de imbecil ca toate celelalte subiecte deschise de tine. Daca te-ai fi uitat cu atentie pe tot forumul, ai fi vazut ca acestea au mai fost discutate si ca nu mai sunt de mult de actualitate.;a
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde ora 13 fara 15 » Sâm Oct 25, 2003 12:59 am

GO FUCK YOURSELF BITCH, YOU'VE FINALLY DECIDED TO BUTT IN HOW COME. NOT POPULAR ENOUGH OR WHAT, GET A FUCKIN' LIFE.

















CINE LOVESTE VA FI LOVIT(A) !!!!!!!!!!!!!!!(RAU DE TOT)
ora 13 fara 15
 

Mesajde ora 13 fara 15 » Sâm Oct 25, 2003 1:02 am

ce-i cu poza aia scoasa din cur de la stra-stra bunica din antichitate?! Esti prea urata sa iti pui poza ta?!


Oh, yeah I got it now!
ora 13 fara 15
 

Mesajde Love2Fly » Sâm Oct 25, 2003 1:42 am

Bah in pui mei....de ce numai imbecilii deschid subiectele legate de Aguilera care e o finutza :) ?
Ora 13 si 15 asta e un baietzash cu cosuri pe frunte, cu o transpiratie adolescentina care iti muta nasul, cu muci atat in nas cat si in batista putrezita care o tine in buzunarul carpecit al "camesii" nespalate. Un avorton handicapat al epocii in care traim, un rebut ambulant. Un produs rezultat in urma fecundari unui spermatozoid adus de o musca in masa.
Acesta, deschide un subiect despre Aguilera!
Cum iti permiti mai nenorocitule? Cretinule!:))
Sa nu te mai prind pe aici ca iti rup capul!
:sperm:
p.s: Scuzati-ma! sunt un pic nervos:D
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Titina » Sâm Oct 25, 2003 9:19 pm

Lolz.... shi se scrie Aguilera,nu Aguillera...ma enerveaza la culme k majoritatea fac ''gresheala" asta...

Acuma,legat de ea...ce sa spun ...are voce f buna,ceea ce toti observa,iar la stil shi imbracaminte...parerile sunt f diferite :) mie imi place f mult...shi ma deranjeaza cand cineva ii zice "slut" sau "bitch" (curva in sensul rau al cuv....)...e ca shi cand m-ar jigni pe mine :)
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Sâm Oct 25, 2003 9:28 pm

ca artista are numa' calitati. this is it. :)
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde ora 13 fara 15 » Dum Oct 26, 2003 1:46 am

Initial trimis de Love2Fly
Bah in pui mei....de ce numai imbecilii deschid subiectele legate de Aguilera care e o finutza :) ?
Ora 13 si 15 asta e un baietzash cu cosuri pe frunte, cu o transpiratie adolescentina care iti muta nasul, cu muci atat in nas cat si in batista putrezita care o tine in buzunarul carpecit al "camesii" nespalate. Un avorton handicapat al epocii in care traim, un rebut ambulant. Un produs rezultat in urma fecundari unui spermatozoid adus de o musca in masa.
[B]Acesta, deschide un subiect despre Aguilera!

Cum iti permiti mai nenorocitule? Cretinule!:))
Sa nu te mai prind pe aici ca iti rup capul!
:sperm:
p.s: Scuzati-ma! sunt un pic nervos:D [/B]


Who the fuck do you think you are to talk like that ?! And I'm a girl, ok? Get a fuckin' life, too. Shi itzi rup io capu tzie...
ora 13 fara 15
 

Mesajde Weirda » Dum Oct 26, 2003 2:06 am

Initial trimis de ora 13 fara 15


Who the fuck do you think you are to talk like that ?! And I'm a girl, ok? Get a fuckin' life, too. Shi itzi rup io capu tzie...

waaa... le'a introdus si lor la gradinitza lb engleza.. e ceva.. :rolleyes:
p.s periculoasa pers asta.. pazeaaaa ca vineee!! buhuh! ;m
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Olright mate...

Mesajde Aurolacul » Dum Oct 26, 2003 2:37 am

Initial trimis de ora 13 fara 15


Who the fuck do you think you are to talk like that ?! And I'm a girl, ok? Get a fuckin' life, too. Shi itzi rup io capu tzie...


AAA, ya minga! So that's it innit, go on, fucking admit it, tosspot bitch!!- If you were to suck off a horse and suceed breaking your neck, it would be so funny, but you just come here on the forum like a wanker cunt and bitch about us. Piss of you spunk bubble!!!

ASta nu e engleza, e British.
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde Unregistered » Lun Oct 27, 2003 9:34 am

De frica nici nu am indraznit sa mai intru in acest subiect. Mi se pare tare periculoasa autoarea lui. Donsoara ora 13 fara 15, ce-ar fi sa treci putin pe la scoala sa inveti cum se discuta civilizat, mai ales pe un forum public, si dupa aceea sa ne mai vizitezi? Crezi ca iti rezolvi preoblemele de viata exprimandu-te in acest mod? Am mai intalnit persoane care isi revarsau frustrarile pe cine nimereau si au ajuns la spitalul celor veseli.
Unregistered
 

Mesajde I`m With You » Mar Oct 28, 2003 11:00 am

X`tina e super cool e mai mijto ca b.s de 100 de ori...si inca ceva ... nu cred ca ora...nu jtiu care ca e voie sa injuri in halu` asta mai ales ca ejti fata :) asta n`are importantza ...da`ti pot da un sfat : citeste regulamentu`.Ti`o zis prieteneste vezi sa nu te apuci sa tipi si sa injuri pe aci...kiar daca o faci in engleza(cand injuri mai nu va ganditi la prostii :) )
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

Mesajde ora 13 fara 15 » Vin Oct 31, 2003 11:22 pm

VAD CA TI-AI SCHIMBAT POZA, !!!!
DE CE? CA AI CITIT CUMVA CE AM SCRIS?
SAU CA TI-O VENIT TIE????
ORICUM SI ASTA E SCOASA DIN CUR DE LA BUNICA

P.S. VREAU SA VAD POZA CARE O VEI SCHIMBA DIN NOU
ora 13 fara 15
 

Mesajde ora 13 fara 15 » Vin Oct 31, 2003 11:23 pm

AM UITAT ! vORBEAM DE ALONDRA.
ora 13 fara 15
 

Mesajde gabuba » Sâm Noi 01, 2003 1:21 am

o artista mare, o voce uriasa. :)
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde M|haElla` » Sâm Noi 01, 2003 1:40 am

mda...
vad ca acest forum se intituleaza Christina Aguilera....deci...o sa scriu ceva despre ea, nu despre autoareA lui (careia i-ar trebuii o mica bataie la poponetz)!
deci...are o voce extraordinara, niste melodii super misto! mai ales cele lente...sunt absolut superbe, dar nu face nici "Hold us down"...care e foarte dansabila!
de imbracat se imbraca bine...normal pt o vedeta ca ea!
Nu te iubesc pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt atunci când sunt cu tine. Doar pentru ca cineva nu te iubeste asa cum vrei tu, nu înseamna ca nu te iubeste cu toata fiinta sa. Un prieten adevarat te prinde de mâna si îti atinge inima. Pentru lume tu esti o singura persoana, dar poate pentru o singura persoana esti intrega lume.
So sweet...;r
Ufff...:love: ...:G
Avatar utilizator
M|haElla`
Junior Member
 
Mesaje: 121
Membru din: Joi Oct 09, 2003 11:00 pm

Mesajde Weirda » Sâm Noi 01, 2003 1:46 am

pei...mie'mi place...e cool... are un fizic super,chiar dak e mai mikutza k inaltzime...
are o coregrafie betooon... dirrty & can't hold us down 2 mel misto.. si mai sunt o gramada... are voce, look, tot ce'i trebuie...de fapt, in mom de fatza cred ca nu`i mai trebe nik.. a reusit tot sau aproape tot ce si'a propus... ;)
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Mesajde SCORPY » Sâm Noi 01, 2003 8:52 am

Initial trimis de ora 13 fara 15
VAD CA TI-AI SCHIMBAT POZA, !!!!
DE CE? CA AI CITIT CUMVA CE AM SCRIS?
SAU CA TI-O VENIT TIE????
ORICUM SI ASTA E SCOASA DIN CUR DE LA BUNICA


Stii bancul cu omatu'?

Odata ce ai deschis un subiect vorbeste naiba despre el, nu despre useri! asta daca nu vrei sa te trimit putin la origini!
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde Weirda » Sâm Noi 01, 2003 12:13 pm

Initial trimis de Alondra
daca nu vrei sa te trimit putin la origini!

origini?! noi ne tragem din daco`romani,in urma romanizarii.. bla bla :hehe: mai invatza omu` si la istorie :D

care e bancu`?! :con:
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Mesajde SCORPY » Sâm Noi 01, 2003 12:28 pm

Esti cumva ora 13 fara 15 si eu nu stiu? Daca nu esti ea, atunci bancul cu omatu' nu iti este adresat!

Peseu: ma bucur ca ai trecut si tu pe la orele de istorie, dar nu la asta ma refeream.
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde Weirda » Sâm Noi 01, 2003 12:34 pm

UuuUuu... hai fie... :a
In viata invata sa accepti adevaruri care ingheata.
Avatar utilizator
Weirda
Junior Member
 
Mesaje: 526
Membru din: Vin Apr 11, 2003 11:00 pm

Mesajde ora 13 fara 15 » Dum Noi 02, 2003 5:48 pm

Initial trimis de Scorpiutza


Stii bancul cu omatu'?

Odata ce ai deschis un subiect vorbeste naiba despre el, nu despre useri! asta daca nu vrei sa te trimit putin la origini!


Imi spui si mie care e bancu'?
ora 13 fara 15
 

Mesajde SCORPY » Dum Noi 02, 2003 7:47 pm

O mat pe futa!:D
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Re: cui nu-i convina sa nu se uita

Mesajde lorena » Lun Noi 03, 2003 1:43 am

sal
nu mi se pare ca x-tina sa fie uata de loc,si ea a suferit mult in viata si are dreptul sa isi faca viata asa cum vrea ea,multa lume nu o suporta......dar dece?.......pt ca nu se uita de fapt la ei ciine sunt.....mie una mi se pare ca ii fata de treaba nu o judec pt ca nu am voie sa o judec,dar cel care o va judeca va fi dumnezeu
lorena
 

Mesajde ora 13 fara 15 » Lun Noi 03, 2003 2:05 am

[quote]Initial trimis de Scorpiutza
O mat pe futa!:D [/QUOTE}

Nu inteleg bancu' da' oricum.....
TI-AI SCHIMBAT SI NUMELE?

HAHAHAHAHAHAHAHAH HAHAHAHAHAHAA
ora 13 fara 15
 

Mesajde Unregistered » Lun Noi 03, 2003 2:07 am

Initial trimis de d3a^crazY

origini?! noi ne tragem din daco`romani,in urma romanizarii.. bla bla :hehe: mai invatza omu` si la istorie :D

care e bancu`?! :con:

ESTI TARE!!!!!!!!!
Unregistered
 

Mesajde SCORPY » Lun Noi 03, 2003 9:14 am

Initial trimis de ora 13 fara 15
Initial trimis de Scorpiutza
[B]O mat pe futa!:D [/QUOTE}

Nu inteleg bancu' da' oricum.....
T[/B]


Ma gandeam eu ca nu te duce mintea!
[font="]Fiecare generatie se crede mai inteligenta decat cea dinainte şi mai inteleapta decat urmatoarea. (George Orwell)[/font]
Avatar utilizator
SCORPY
Junior Member
 
Mesaje: 735
Membru din: Mie Aug 20, 2003 11:00 pm

Mesajde gabuba » Lun Noi 03, 2003 10:18 am

hai bre alondro... aaaaa scorpiutzo, ce pretentii sa ai de la 13 fara 15?!
adica... el are 13 ani - 15 = - 2 ani.
uh, nici proiectat nu e... ce fac dom'le astia?! chiar ca se nasc cu calculatoru in bratze :D.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde ora 13 fara 15 » Mie Noi 05, 2003 1:54 am

Initial trimis de Scorpiutza


Ma gandeam eu ca nu te duce mintea!


Ma duce mai mult ca pe tine!!!!! Daca imi spui din ce oras esti iti spun cat de desteapta esti !!!!!!!! hahahahah
ora 13 fara 15
 

Mesajde ora 13 fara 15 » Mie Noi 05, 2003 1:58 am

Initial trimis de Gabizzu
hai bre alondro... aaaaa scorpiutzo, ce pretentii sa ai de la 13 fara 15?!
adica... el are 13 ani - 15 = - 2 ani.
uh, nici proiectat nu e... ce fac dom'le astia?! chiar ca se nasc cu calculatoru in bratze :D.

Tu ce vrei, ma?!Vezi ca stiu ca si tu ti-ai schimbat poza!!


:))
ora 13 fara 15
 

Următorul

Înapoi la Vechi: Kterinca & Aberatzii

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron