Absentii de la Mondiale

drumul catre Germania 2006

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Mai 28, 2002 3:07 pm

Antrenorul de la Irlanda e prost ??? Cum sa il trimita acasa pe Roy Keane ? Pai ce mai e Irlanda,fara celebrul capitan al celor de la Manchester United ?

Eu sper..ca antrenorul sa revina la sentimente mai bune..iar eu sa il vad pe Keane inca de la primul meci al Irlandei...cel cu Camerun !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Joi Mai 30, 2002 10:00 pm

Moshule draga, tu cum te-ai simtzi ca selectzioner ca un jucator sa itzi creeze atmosfera in vestiar, sa te faca incompetent shi sa spuna ca ii pare rau k a venit cu lotul la mondiale, in timp ce altzii ar plati milioane de $ ca sa joace la un mondial...ce draq, chiar nu mai exista un pic de respect?!!
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde RAZVAN2002 » Lun Iun 03, 2002 12:49 pm

fratilor trebuie sa recunoasteti ca un mare absent la CM 2002 e shevchenko,putini jucatori au clasa lui,si sincer sa fiu imi pare rau pentru el deoarece nu va juca niciodata la CM,si cred ca si stiti de ce.....ptr ca UCRAINA NU SE VA CALIFICA NICIODATA...
POATE-NTR-O ZI O MAMA PLANGE ..
CA BAIATU' EI S-A DUS
TOT ATUNCI UNA CE NASTE RADE C-ARE UNU-N PLUS
YEAH,IN CARTIER VIATZA NU S-A OPRIT..AS PUTEA SA POVESTESC LA NESFARSIT
Avatar utilizator
RAZVAN2002
Junior Member
 
Mesaje: 100
Membru din: Lun Feb 18, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Campionate mondiale si calificari

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron