Grupa A: Franta, Senegal, Uruguay, Danemarca

drumul catre Germania 2006

Mesajde Aragorn » Mie Iun 12, 2002 2:49 am

Costasilviu eu cred cu te esti ala Dobitoc dintre toti de pe forum.
Daca nu castiga si alea mai slabe teoretic, cum sa evolueze fotbalul? Sau ce acum ti s-a pus pata ca nu a trecut franta mai departe, nu? Meritau? Nu cred, nici macar n-au dat un gol... Si ce daca aia is maimute? daca stiu sa joace fotbal sa se califice...

Cine e de acord cu mine?
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Iun 12, 2002 7:57 am

Eu sunt de acord ! Dar tot maimutze raman ! :D ...la fel ca francezii care acum sunt in drum spre Paris !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Mie Iun 12, 2002 8:03 pm

Mosule daca o luam asa, si noi suntem maimute pt ei, nu? Ca doar tot din ele se zice ca am evoluat :D
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Iun 12, 2002 8:30 pm

Da,dar noi suntem urangutani. Ei sunt gorile !

In alta ordine de idei....i-am vazut la televizor pe Franta cum se imbarcau in avion...si tare m-am mai bucurat ! :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde costasilviu » Mie Iun 12, 2002 9:16 pm

Initial trimis de B-O-B-O
Costasilviu eu cred cu te esti ala Dobitoc dintre toti de pe forum.
Daca nu castiga si alea mai slabe teoretic, cum sa evolueze fotbalul? Sau ce acum ti s-a pus pata ca nu a trecut franta mai departe, nu? Meritau? Nu cred, nici macar n-au dat un gol... Si ce daca aia is maimute? daca stiu sa joace fotbal sa se califice...

Cine e de acord cu mine?

Omule, las-o incet cu invectivele, da jos cartea aia prafuita de gramatica de pe etajera (ca esti ditamai moderatoru, Bubico!) si asculta aici:
1. Ma doare in cur de cum evolueaza fotbalul, eu vreau spectacol, pricepi? ba nu, uite, ma doare in inima ca nu evolueaza ci involueaza, priveste si tu ce-i asta, frate, fotbal sau sah? Tacticizare, temporizare, obstructionare ! Si cam atat !
2. Franta, da, meritau, ca daca erau barile alea cu 1 cm mai in centru, acu povesteam despre cum "confirma Franta". Erau obositi? Asta da, da erau de finala, oricum!
3.Asta-i, ca nu joaca ca niste maimute (deschis, spectaculos, in viteza, calitati specifice africanilor), ci joaca ca o Germanie de mana a doua.
Si inca ceva, mi-am cerut scuze cand ti-am zis esti ojuma de laba trista. Revin: AM GRESIT, ESTI UNA INTREAGA!
costasilviu
 

Mesajde Aragorn » Mie Iun 12, 2002 9:55 pm

Costasilviu, intradevar esti foarte inteligent...
Ma doare in cur de cum evolueaza fotbalul
Atunci omule nu ai ce cauta pe fotbal...iar pt injuriile aduse mie te propun la avertisment sau poate chiar ban...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Anterior

Înapoi la Campionate mondiale si calificari

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron