Grupa D: Portugalia, Polonia, SUA, Coreea de S

drumul catre Germania 2006

Mesajde Aliosha » Vin Iun 14, 2002 4:43 pm

Hesus Hrist !!! Ce se intampla la campionatul asta? Si Portughezii au plecat acasa....
Inclin sa cred ca Romania a ratat o sansa mare prin neparticiparea la acest mondial.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Vin Iun 14, 2002 5:41 pm

Arbitraj PENAL!!!!Nu e posibil asa ceva.S-au primit ordine de la FIFA sa se califice Coreea de SUd k e tara gazda shi are spectatori pe cata vreme amaratzii aia de portughezi nu au!Las k urmeaza Italia shi pe aia nu ii facetzi voi nici cu 2 arbitrii!!!In alta ordine de idei Polonia le-a tras-o la americani cu 3-1.Frumos,sublim chiar!
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Vin Iun 14, 2002 8:59 pm

Dak a existat un interes acela a fost k sa se califice SUA. Coreea era calificata oricum. Apoi, faultul lui Joao Pinto a fost criminal, merita 3 cartonashe roshii....ce macelar.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Aragorn » Vin Iun 14, 2002 9:28 pm

Initial trimis de MiG29
Arbitraj PENAL!!!!Nu e posibil asa ceva.S-au primit ordine de la FIFA sa se califice Coreea de SUd k e tara gazda shi are spectatori pe cata vreme amaratzii aia de portughezi nu au!Las k urmeaza Italia shi pe aia nu ii facetzi voi nici cu 2 arbitrii!!!In alta ordine de idei Polonia le-a tras-o la americani cu 3-1.Frumos,sublim chiar!


bai mig las-o balta, arbitrajul a fost cat se poate de corect, si meritau mai multi cartonase rosii nu numa Beto si Joao Pinto...

In alta ordine de ide, moshule de ce vrei sa reinceapa campionatul? Pt ca daca meriti treci mai departe, daca nu nu...si ala o fost cazul Frantei, Argentinei si al Portugaliei (si al Angliei, dar ei au trecut)...Si inca o chestie: daca ar fi sa se reinceapa campionatul atunci echipele mai mici cand au sansa sa se afirme?
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Iun 14, 2002 9:33 pm

Eee..am zis si eu asa in gluma...stupefiat de capotarea in masa a echipelor mari.
Normal ca e bine ca s-a mai schimbat situatzia. Ca d'aia se si joaca. Altfel..se facea turneu de 8 cu Argentina,Brazilia,Franta,Italia,Germania,Spania,Olanda,Anglia.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Sâm Iun 15, 2002 1:03 am

bai bobo shi decret facetz-va mah arbitrii k vad k va pricepetzi,nu gluma.Faza aia cu 3 rosii lu joao pinto e chiar tare...adevarat macelar zici...tu ai auzit de vinnie jones?
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Sâm Iun 15, 2002 3:42 am

E mig, las-o balta...toti iti zic ca merita rosu' (daca nu ne crezi, citeste pe internet)...de altii poate meritau dar nu asa tare... DAr daca portugalia merita sa treaca nu lua bataie de la Sua...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde cutuma© » Sâm Iun 15, 2002 7:58 pm

Shi in fond, nu arbitru e de vina ca Nuno Gomes rateaza din 6 metri singur cu portarul.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Campionate mondiale si calificari

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron