Mica Finala: Turcia-Coreea

drumul catre Germania 2006

Mica Finala: Turcia-Coreea

Mesajde cutuma© » Sâm Iun 29, 2002 2:02 pm

La pauza 3-1 pt turci.
Am asistat la una dintre cele mai spectaculoase reprize ale acestui mondial, ambele echipe practicand un joc frumos, deseori pe contre ce m-a facut sa imi schimb parerea (un pic) fatza de cat de mult merita sa fie in aceasta faza a competitziei.
Voi reveni la final cu mai multe amanunte shi impresii.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde J.A.Tiranu » Sâm Iun 29, 2002 3:27 pm

Frumos meci, 3-2 pan in final. Ma bucur pentru turci, galbejiti si asa au ajuns prea departe .
undeva la marea neagra ..... lucrurile se contrazic
J.A.Tiranu
Junior Member
 
Mesaje: 184
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 1:11 am
Localitate: Somewhere over the rainbow

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Iun 29, 2002 7:42 pm

Din pacate nu am fost acasa. Am vazut meciul printre picaturi...si mi s-a parut frumos. L-am remarcat pe Rustu la cateva faze.
Mare performantza pentru Turcia sa se intoarca cu medaliile de bronz acasa ! Cred ca in intreaga tzara va fi sarbatoare pana la Anul Nou ! :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Turcia Campioana iar Coreea ..

Mesajde AnDrEi » Sâm Iun 29, 2002 7:46 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
Din pacate nu am fost acasa. Am vazut meciul printre picaturi...si mi s-a parut frumos. L-am remarcat pe Rustu la cateva faze.
Mare performantza pentru Turcia sa se intoarca cu medaliile de bronz acasa ! Cred ca in intreaga tzara va fi sarbatoare pana la Anul Nou ! :p



He he he :-) cam asa ar rade`n fata un turc unui coreean :-) noah .. Turcia a castigat meciu .. dar batalia a fost castigata de coreeni .. de ce spun asta ? deoarece poate pentru turci era de asteptat acest lok pe care il au acum si il ocupa la Campioanatu` MOndial din Japonia si Coreea .. dar pentru coreeni .. o performanta ca asta .. sa ajunga in finala mika si sa incerce sa termine pe loku 3 .. ? cam greu de crezut :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am


Înapoi la Campionate mondiale si calificari

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori