Sferturi de finala

Discutii despre Campionatul European de Fotbal + concurs de pronosticuri

Mesajde k-rina » Sâm Iun 26, 2004 2:47 pm

Urat meciu Frantza Grecia sincer sper la mai mult spectacol de acum inainte. Eu nu cred c-a fost vre-o manarie ... in afara de (hai sa zicem) Suedia-Danemarca da nici acolo nu-s sigura. Oricum "echipele mari" au ieshit din competitzie pe drept, meciuri urate shi anoste la Italia, Germania, Frantza ... imi plac portugezii, danezii, suedezii, cehii .. fac spectacol deshi sunt socotitzi "echipe mici". In seara asta tzin cu Olanda ~a
Always outnumbered never outgunned
Avatar utilizator
k-rina
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde 7vies » Sâm Iun 26, 2004 7:58 pm

in seara asta se confrunta cele mai ofensive echipe de pana acum...asa ca ma astept la un meci mare...
Avatar utilizator
7vies
Junior Member
 
Mesaje: 559
Membru din: Lun Mar 08, 2004 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Iun 26, 2004 10:25 pm

min 87
In opinia mea...a fost cel mai urat meci de pana acum, de la EURO 2004. Cele mai ofensive echipe au jucat super-ultra defensiv. M-am plictisit de moarte pana acum. ~(
Sa vedem ce va fi in continuare.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde tester » Sâm Iun 26, 2004 10:36 pm

Nu stiu cat de defensiv au jucat, meciul e cam anost oricum.

Atacuri fara finalizare mai degraba, sa vedem acum cu regula golului de argint.
Rehab is for Quitters
tester
Junior Member
 
Mesaje: 932
Membru din: Dum Feb 22, 2004 11:00 am
Localitate: UK

Mesajde baixinho© » Sâm Iun 26, 2004 11:21 pm

s-a terminat. planurile mele au fost date peste cap, dar nu ma supar. Olanda s-a calificat in semifinale.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Iun 26, 2004 11:30 pm

Am tinut cu ambele echipe. Suedia merita sa fie intre primele patru echipe ale batranului continent...dar nu imi pare rau nici ca s-au calificat batavii.

Sper in finala mea de vis...Republica Ceha - Olanda !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde tester » Sâm Iun 26, 2004 11:47 pm

Mishto pe final, ceva mai multe ocazii si au reusit sa depaseasca marginea careului.

Loterie adevarata loviturile de la 11 metri, nici cand sari in directzia buna nu-i bine.

A trecut ceva timp de cand Olanda a castigat la loviturile de pedeapsa, era cazul deja.:)
Rehab is for Quitters
tester
Junior Member
 
Mesaje: 932
Membru din: Dum Feb 22, 2004 11:00 am
Localitate: UK

Mesajde whatever » Dum Iun 27, 2004 12:24 am

Moshule, si sa castige Cehia :) Mie imi pare bine ca au scapat olandezii de blestemul loviturilor de la 11 metri.
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde ricky19 » Dum Iun 27, 2004 10:33 am

Hai si eu...
Fratilor, normal, dupa jocul de pina acum CEHIA ar fi favorita ! :-?
Ceva insa ma retine sa cred ca vor cistiga !
Poate...OLANDA !
OLANDA e in crestere ! Crestere ? N-a prea aratat mare lucru nici contra SUEDIEI !
Dar...poate totusi !

Dorinta mea...CEHIA !
ricky19
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Apr 24, 2004 7:24 am
Localitate: GERMANY

Mesajde baixinho© » Dum Iun 27, 2004 10:39 am

daca ar fi sa luam dupa ce au aratat echipele care au ajuns pana aici, Cehia ar trebui sa fie noua campioana europeana. daca ar fi sa luam dupa alte considerente (ceea ce se intampla foarte des in ultimul timp), Portugalia va castiga titlul. ganditi-va numai cat au investit lusitanii in infrastructura. trebuie sa-si scoata banii intr-un fel. si in loc de nimic, sunt buni si aia 7,5 milioane de euro pe care ii primesc de la UEFA pentru locul 1. plus prezenta in grupe, plus in sferturi, plus in semifinale, plus bonificatiile pentru fiecare punct castigat - din putin se face mult. este evident, nu or sa ajunga la 50 de milioane de euroi, dar vor fi pe acolo, prin preajma.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde 7vies » Dum Iun 27, 2004 2:41 pm

un meci dezamagitor (90+30 minute de joc plicticos) de la care nu ma asteptam (doar pe final au fost cateva ocazii)...daca nu erau penaltiuri, cred ca o mai tineau asa inca multa vreme...
Avatar utilizator
7vies
Junior Member
 
Mesaje: 559
Membru din: Lun Mar 08, 2004 12:00 am

Mesajde baixinho© » Dum Iun 27, 2004 9:45 pm

cehia - danemarca, un meci anost in prima lui parte. nu la fel de anost ca suedia - olanda, dar plictisitor.

edit: ete na. nici n-am apucat sa dau send ca a marcat Koller. aiule, ;D
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Iun 27, 2004 10:22 pm

[quote="baixinho ©"]a marcat Koller. aiule, ]

si pe urma...a dat Baros...doua boabe. Moshule ;D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Dum Iun 27, 2004 11:51 pm

parca imi pare rau ca pleaca acasa, pe cuvant.
Fişiere ataşate
suporterita.jpg
suporterita.jpg (39.76 KiB) Vizualizat de 3263 ori
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde 7vies » Lun Iun 28, 2004 6:01 am

in sfarsit o victorie clara, cu goluri multe si frumoase...bravo cehia, sa te vad campioana !!!
Avatar utilizator
7vies
Junior Member
 
Mesaje: 559
Membru din: Lun Mar 08, 2004 12:00 am

Mesajde piskeshu » Lun Iun 28, 2004 8:29 am

Io am vrut sa remarc faptu ca portarul danez a gresit la ultimele goluri ale cehilor: la al doilea n-a iesit din poarta, iar la al treilea s-a plasat prost!
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Mesajde baixinho© » Lun Iun 28, 2004 9:21 am

iar la primul n-a pus om sa stea la bara.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde dj_jaxxx » Lun Iun 28, 2004 4:49 pm

Doua meciuri frumoase sambata si duminica. L-am vazut in intregime doar pe cel de sambata si mi-a placut, desi se vedea ca niciuna dintre echipe nu avea curajul sa se lanseze in atac prea mult. Cehii au jucat ca la carte duminica.

p.s. V-am zis io ca Van der Sar e mai bun ca suedezu
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde costasilviu » Lun Iun 28, 2004 5:18 pm

Afara Suedia! Afara Danemarca ! Aici nu mai merge 2-2-ul nene!
Mi-as dori o finala Cehia-Portugalia, dar tare mi-e frica ca stupida Grecie sau obosita Olanda vor reusi sa le strice jocul.
costasilviu
 

Anterior

Înapoi la EURO 2004 Portugalia

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator