Sferturi de finala

Discutii despre Campionatul European de Fotbal + concurs de pronosticuri

Mesajde baixinho© » Vin Iun 25, 2004 3:15 pm

memetShol scrie:terry a gresit, nu trebuia sa puna mana pe portar

o sa propun celor de la International Board sa ia in discutie urmatoarea chestie: jucatorii de camp sa fie imbracati in tricouri cu maneca lunga, indiferent de anotimp, dar manecile sa fie mai lungi decat mana, pentru a putea fi legate la spate. cam cum sta treaba cu camasile de forta. in mod sigur asa Terry nu va mai apuca vreodata sa puna mana pe ricardo.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Vin Iun 25, 2004 3:18 pm

hai bre baicsule....acu n-o da in barci. intr-adevar cand sari folosesti mana. din pacate exista riscul sa atingi portarul si implicit sa fie fault. anglia nu se poate lega de chestia asta, penca urs maier este 90% acoperit de regulament. Daca dadea golu sareau portughezii de cur in sus si sincer aveau mai multa dreptate....
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Iun 25, 2004 3:20 pm

care face pariu cu mine ca portugalia va castiga finala datorita/din cauza unei astfel de greseli?
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde dj_jaxxx » Vin Iun 25, 2004 3:20 pm

baixinho: sa inteleg ca tu tineai cu Anglia? :D Altfel nu vad de ce iti pare asa rau ca portughezii s-au calificat. Sa tinem cont ca timp de 80 de min englezii au cautat-o cu lumanearea...

Si daca stau si ma gandesc...arbitrul ar fi fost asasinat la 10 min dupa ce ar fi iesit din stadion daca ar fi acordat golul englezilor, iar acum toata lumea il iubeste.
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Iun 25, 2004 3:21 pm

bre, bate-ti apa-n piua. faza ie una dintr-aia tipica "la latitudinea arbitrului" , daca acorda gol nu-l testicula nimeni daca l-a anulat aidoma ie acoperit de regulament
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Iun 25, 2004 3:24 pm

dj_jaxxx scrie:sa inteleg ca tu tineai cu Anglia?

nu vreau sa castige echipele care au statutul de gazda, cu exceptia Romaniei (in orice sport) si Braziliei (la fotbal si volei). daca faza era in careul advers meier acorda gol.
si inca ceva: Suedia - Olanda 1 (nu conteaza scorul) si dupa aia portugalia - Suedia tot 1. iar in finala portugalia va castiga cu ajutorul arbitrilor.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Vin Iun 25, 2004 3:26 pm

finala va fi olanda- franta/cehia (acilea chiar nu vad cine o sa bata)
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Iun 25, 2004 3:28 pm

bah memetule, adica vrei sa spui ca letonia nu intra-n finala ?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Vin Iun 25, 2004 3:28 pm

Olandezii au portar mai bun daca se ajunge iar la 11m :) As vrea sa-i rupa Davids picioarele lui Ibrahimovici ca sa se duca acasa, in Iugoslavia :)
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Iun 25, 2004 3:31 pm

olanda nu va ajunge in finala, pentru ca va fi eliminata in sferturi de suedia, deoarece portugalezii trebuie sa aiba meci usor in semifinale.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde dj_jaxxx » Vin Iun 25, 2004 3:33 pm

eh nici chiar asa domle...mafia portugheza lucreaza?

acu o sa-mi spui ca si suedia-danemarca a fost blat...da-o dreaq de treaba....


:D
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Iun 25, 2004 3:35 pm

cel putin pana acu olanda nu a demonstrat ca e mai buna ca suedia decat daca poate iei valoric(in euro) fiecare jucator in parte. la acest campionat olanda nu a demonstrat c-ar fi mai buna.
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Vin Iun 25, 2004 3:40 pm

Nici Suedia si nici Olanda nu au dovedit ca sunt foarte bune, avand invedere ca Olanda i-a batut doar pe letoni si Suedia pe bulgari. De aceea cred ca o sa fie 1-1 dupa care 11m din nou.
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Iun 25, 2004 3:45 pm

iar la loviturile de departajare se va califica suedia. motivul nu il mai repet.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde dj_jaxxx » Vin Iun 25, 2004 3:51 pm

vom trai si vom vedea :)

pana una alta...astazi avem Franta - Grecia.

Eu zic ca va fi un meci usor pt francezi dar daca Grecii baga un gol repede, nu este exclus sa se califice.
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Iun 25, 2004 4:02 pm

bah , m-ati inebunit cu olanda, grecia si anglia vuastra. mie sa-mi zice-ti clar letonia cand giuaca?
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Vin Iun 25, 2004 4:07 pm

letonia va juca urmatorul meci pe 8 sept cu Portugalia pentru WC2006, meci in care cel putin un gol al letoniei va fi anulat
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Iun 25, 2004 4:10 pm

bah jaxxule , acuma bre la euro 2004 cand juaca ,nu in tuamna
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Vin Iun 25, 2004 4:16 pm

ah pai la euro 2004, letonii joaca tenis cu piciorul langa aparatul de aer conditionat din spatele terenului de tenis de camp care este langa stadionul de fotbal din Porto
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Iun 25, 2004 4:20 pm

da cred ca au mare sanse sa se califice in finala de beut votca de la 11 metrii :D
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Vin Iun 25, 2004 4:22 pm

absolut...kurant :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Santos » Vin Iun 25, 2004 4:26 pm

Sper sa bata grecii,si asa francezii sa se-ntoarca la fel ca englezii.Si daca se poate ,cu un penalti ratat de Zidane.
Penalti si cartonas rosu!
Avatar utilizator
Santos
Junior Member
 
Mesaje: 38
Membru din: Lun Iun 07, 2004 11:00 pm

Mesajde wwritza » Vin Iun 25, 2004 4:44 pm

Iote ce zice Daily-u mail-u de azi despre Meier:

"....earlier this year he was cursed by seven Romanian witches after he awarded a controversial five minutes of injury time in a Euro 2004 qualifier against Denmark. The Danes went on to draw 2-2 and knock Romania out of the tournament.
The witches, from Craiova, declared: 'He will lose his ability to whistle, get weak legs and start to feel internse pain in his soul.'
Meier was more concerned that a Romanian newspapaper printed his e-mail adress and he was bomberded by 30,000 angry messages.
Meier, a father of two, was also the referee when England were eliminated from the last European Championship, in 2000, by a defeat to Romania." ;w
I know who I am and what I am about but I enjoy the journey more than the arival and feel that life for me is about increasing my understanding of the world...
Avatar utilizator
wwritza
 
Mesaje: 981
Membru din: Vin Noi 28, 2003 12:00 am

Mesajde costasilviu » Vin Iun 25, 2004 5:53 pm

Ce meci, dom'le, ce meci! Eu am tinut cu Portugalia. Ba nu, cu Anglia. Cu Anglia in prima repriza, cu portughezii in a doua, cu englezii in prelungiri si cu portughezii la penaltyuri. Englezii, inimi de leu, au luptat frumos, zic eu, dar aveau pe banca coiul ala de antrenor, Nokia, Motorola sau cum dracu il cheama. Aceleasi greseli ca la meciul cu Franta. Dau gol, apoi se apara tot meciul si in final pierd. Mi-a parut rau de Beckham, zau ca mi-a parut rau. Pacat ca portughezii sunt asa de obositi ca vor pierde semifinala si ar fi pacat, ca joaca minunat! Golul a fost anulat pe drept, tata, oricine ar fi fluierat fault! In careul mic un jucator a impiedicat portarul sa ajunga la minge, nu vad ce nu e clar! Lui Meier i se poate reprosa eventual ca nu i-a facut pe portughezi sa repete doua penaltiuri in care executantii s-au oprit in drum spre minge.
Si nu stiu cine l-a poreclit pe James, CalamityJames, ca dupa mine e un figurant, nu le are!
Si oricum,fratilor, finala s-a jucat deja si au castigat-o portughezii!
costasilviu
 

Mesajde dj_jaxxx » Vin Iun 25, 2004 10:08 pm

Grecia e la un sfert de ora de semifinale! hai grecia!!!
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Iun 25, 2004 10:19 pm

aiurea, la 9 minute.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Iun 25, 2004 10:22 pm

5 minute infernale !
Hai Grecia !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Vin Iun 25, 2004 10:25 pm

aiurea...1 minut

edit: gataaa!!! bravo grecia!!!
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Vin Iun 25, 2004 10:32 pm

maciuci la tava cu carne de mici: portugalia are drumul deschis spre castigarea trofeului. mi-e sila si mi-e greata de tot ce se intampla la acest campionat european. se repeta povestea de la campionatul mondial din 2002, cand s-a dorit trimiterea uneia dintre cele doua co-organizatoare in penultimul act. rusine, UEFA! sa te c*** pe el de fair-play. pai ce au facut suedia si danemarca este nimic pe langa manaria celor de la UEFA. si de ce? doar ca sa ia portugalia titlul.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Iun 25, 2004 10:32 pm

Bravo Grecia !
nu au stralucit...dar au fost peste Franta !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la EURO 2004 Portugalia

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron