Semifinale

Discutii despre Campionatul European de Fotbal + concurs de pronosticuri

cei mai buni

Mesajde Mr.junior » Joi Iul 01, 2004 12:22 pm

;e ;e ;e
Porugalia - Olanda 2-1
Grecia - Cehia 0-2
:fuck: :fuck: :fuck:
Mr.junior
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Iul 01, 2004 12:02 pm
Localitate: Zalău

Mesajde baixinho© » Joi Iul 01, 2004 9:24 pm

juniorule, mai domol, nene, ca nu esti la tine pe tarla.

alceva voiam sa postez. cred ca nedved si-a rupt una dintre alea trei bucati din care este facut menixul lui.


edit: lansand mistoul la o parte, din ce mi-am dat seama dupa halul in care a cazut, cred ca Nedved are traumatism la articulatie. sau intr-un limbaj mai cunoscut, entorsa de menisc. scapa ieftin. poate sa se refaeca pana duminica daca se califica Cehia in finala.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde 7vies » Joi Iul 01, 2004 10:55 pm

in finala vom avea fatza in fatza exact echipele care au deschis competitia- portugalia-grecia...cine s-ar fi asteptat?
Avatar utilizator
7vies
Junior Member
 
Mesaje: 559
Membru din: Lun Mar 08, 2004 12:00 am

Mesajde baixinho© » Joi Iul 01, 2004 10:56 pm

mi-e greata. mi-e sila. mi-e scarba. UEFA, sa urinez pe logo-ul tau: "fair-play, please".
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Joi Iul 01, 2004 11:06 pm

Ce frumos,sublim aj zice.Ce rau imi pare ca n-am pariat decat 100k pe greci.Shi ca sa ma mai repet uodata pupalaj io pe Dellas sa-l pup:D.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde whatever » Vin Iul 02, 2004 12:32 am

nu se poate asa ceva. Dezamagire totala, si o victorie ? (imi e sila si sa zic asa ceva) total nemeritata a grecilor. ORIBIL. Moshule, de ce ??? :(
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Iul 02, 2004 9:53 am

de ce ? pai pentru ca grecii s-au organizat faorte bine in aparare, si-au dozat eforturile perfect...si au dat lovitura de gratie in prelungiri...atunci cand cehii nici nu au mai contat.

baixinho, poate vrei sa ne explici si 9 de ce crezi ce ai scris mai sus cu caractere uriase. crezi ca totul a fost o conspiratie ? ce te face sa crezi asta ? cateva argumente, daca se poate.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Vin Iul 02, 2004 2:35 pm

Grecii au jucat foarte bine, cu exceptia primelor minute. Cred ca accidentarea lui Nedved a influentat moralul cehilor. Desi golul a fost cam norocos...asta e, nu conteaza cum se marcheaza golurile :) Ma bucur pentru fotbalul grec!

Si nu cred ca arbitrii sau UEFA au fost de vina. Daca cehii ar fi marcat la faza cu bara...nimeni n-ar mai fi adus vorba de UEFA.
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Anterior

Înapoi la EURO 2004 Portugalia

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron