UEFA Champion League 2004 / 2005

Champhions League, UEFA Cup + popularul concurs de pronosticuri

Mesajde SSS » Joi Feb 10, 2005 2:31 am

Nu va fii usor pt Barca, mai ales ca acu au o scadere de forma iar Chelsea e pe val.
Sa vedem , oricum cred ca va fii meci fain.
SSS
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Joi Feb 10, 2005 2:14 am
Localitate: SUA

Mesajde mancuso » Sâm Feb 26, 2005 10:53 am

Oribilul Mosh scrie:nu se stie, catalane. Barca sunt cam obositit...si nu prea au jucatori de back-up. iar Chelsea poate face orice...cu orice echipa.

Eu vad in sferturi pe Juve, Inter, Barca, Milan, Bayern, Monaco, Lyon, Leverkusen

acuma dupa rezultatele meciurilor ai "vazut" bine, in afara de Leverkusen...cu
toate ca acasa sant capabili de un 2-0 cu care sa se califice...chiar si pe
doamna din Principate nu o vad" bine pt. ca P.S.V.-ul la adapostul acelui 1-0
va juca altfel..dar sa asteptam mansa a 2-a ...
sa moara fapta!unde ma prinde ziua,ma toarna noaptea
mancuso
Junior Member
 
Mesaje: 25
Membru din: Mie Feb 16, 2005 10:04 am
Localitate: PROximus

??important

Mesajde printul77700 » Sâm Mar 05, 2005 7:57 pm

va rog spuneti-mi si mie daca exista vreun club in bucuresti unde sa aiba proiector sau sa transmita meciurile lui manchester....vreau sa vad milan-manchester live..si nu stiu unde sa merg!merci daca ma puteti ajuta.trebuie sa fie un club ceva
printul77700
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Mar 05, 2005 7:40 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde TorsionGril » Mar Mar 08, 2005 1:49 pm

daca Barcelona nu da 2goluri lui Chelsea in seara asta, sar de la balcon!!!
Avatar utilizator
TorsionGril
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Mar Mar 08, 2005 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Mar 08, 2005 11:46 pm

Uite...ca n-a fost nevoie sa sari de la balcon. Barca a dat doua goluri lu Chelsea in seara asta.

Pacat...fotbalul este mult mai trist fara Barcelona. In schimb Lyon astia par desprinsi dintr-o liga inferioara de prin partea de sud a Braziliei. 7-2 cu Bremen ~p
Sa vedem ce fac mai departe. Eu am mare incredere in ei.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde SOD » Mar Mar 08, 2005 11:58 pm

printul77700 scrie:va rog spuneti-mi si mie daca exista vreun club in bucuresti unde sa aiba proiector sau sa transmita meciurile lui manchester....vreau sa vad milan-manchester live..si nu stiu unde sa merg!merci daca ma puteti ajuta.trebuie sa fie un club ceva

fire club. dar e fara sonor. te uitzi la meci si ascultzi rammstein.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Catalánul » Mie Mar 09, 2005 12:13 am

se poate spune ca toti cei care au vazut chelsea - Barí§a, au asistat la unul dintre cele mai frumoase meciuri din istoria fotbalului :B 6 goluri, toate frumoase (pacat ca ultimul a fost neregulamentar ~r) nu mai vb de magnificul gol al lui Ronaldinho ~o tind sa cred ca acest meci a fost mult mai fain decat MU - real madrid 4-3 (parca)
pacat insa ca Barí§a nu a reusit sa mearga mai departe :cry: merita mult mai mult calificarea decat chelsea :rolleyes:
Avatar utilizator
Catalánul
 
Mesaje: 625
Membru din: Mar Dec 07, 2004 12:00 am

:((

Mesajde TorsionGril » Mie Mar 09, 2005 6:11 pm

;a nu trebuia sa se califice chelsea...barcelona a jucat mult mai bine dar au avut ghinion...:(( oricum rusine pentru Deco, kre a fost practic inexistent si pt Eto`o care putea sa termine cu chelsea...in fine...sa vedem ce o sa faca astia mai incolo...100de pct pe Lyon, care de acum e favorita mea la Champions League...
Avatar utilizator
TorsionGril
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Mar Mar 08, 2005 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Mar 10, 2005 12:21 am

Juve - Real
Fiind mai anti-Real decat anti-Juve...am tinut astazi cu Juventus. Vorba aia..la momentul de fatza sunt in Europa echipe mai anti-fotbal si mai urate decat "batrana doamna", in spetza Chelsea.
Juventus n-a jucat rau in seara asta...si nici urat. Nu mi-a placut insa deloc..Ibrahimovic. Nu-si are locu in Italia. A stricat cateva faze. Mi s-a parut inutil. Mi-a placut in schimb de Mauro Herman Camoranesi, pe care l-am si votat pe siteul uefa la jucatorul meciului.

CL fara Spania...si cu doua echipe inedite din Anglia ! (spun asta...pt. ca obisnuitele fazelor superioare erau Man U si Arsenal).
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Joi Mar 10, 2005 12:24 am

Mi-a mai ramas Interu care pleaca saptamana viitoare de la un 1-1 scos pe terenul detinatoarei trofeului.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Catalánul » Joi Mar 10, 2005 12:29 am

diferenta ca de la cer la pamant intre partida de ier, Chelsea - Barí§a, si cea de azi :con: cat pe ce sa adorm azi la meci, noroc cu greseala lui Helguera, care l-a lasat pe Ibrahimovic sa paseze cu capul lui Trezeguet care a reusit un gol senzational, insa nu mai frumos decat cel al lui Ronaldinho :D per total juve merita calificarea, si ma bucur ca a eliminat chiar pe real, in sferturi sper sa joace cu chelsea, poate-i scoate figurile din cap ingamfatului mourinho :rolleyes:
Avatar utilizator
Catalánul
 
Mesaje: 625
Membru din: Mar Dec 07, 2004 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Mar 10, 2005 12:36 am

Catlalane...n-a fost meci urat astazi. Foarte barbatesc..si foarte disputat. Mie mi-a placut. Iar la greseli..mi s-a parut mai grava cea a lui Raul Bravo de la golu 2.

Eu cu cine am ramas in CL ? Pai Timisoara nu s-a calificat pt. sezonu asta...Barca a fost eliminata...Leverkusen-ul celebrului Franca out si ei....
Tin cu Lyon mai departe....ca joaca Pernambucano la ei :D
A...si imi plac si bavarezii...care in pofida faptului ca sunt nemtzi...numai nemtzi nu sunt :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Catalánul » Joi Mar 10, 2005 12:42 am

Oribilul Mosh scrie:Catlalane...n-a fost meci urat astazi.D
daca e sa-l compari cu cel de ieri, cel de azi a fost egal cu 0 :rolleyes: putine faze de gol, multe contre la mijlocul terenului si un joc plictisitor... ce e drept era vorba de o echipa italiana, juve, si una spaniola, real care este intr-o forma proasta :) eu eram sigur ca juve va merge mai departe, bine ca asa a fost :D maine rad si eu de madridistii de la scoala asa cum au ras azi ei de mine A-)
Avatar utilizator
Catalánul
 
Mesaje: 625
Membru din: Mar Dec 07, 2004 12:00 am

Mesajde Daimon » Joi Mar 10, 2005 12:57 am

da Moshule, Lyon si Milan. Poli o sa ajunga asa in vreo 2-3 ani:D
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Ayrton » Vin Mar 18, 2005 1:34 pm

Sferturi:

Liverpool - Juventus
Milan - Internazionale
Lyon - PSV
Chelsea - Bayern
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Vin Mar 18, 2005 1:47 pm

Pt semifinale:

invingatoarea dintre Chelsea - Bayern joaca cu invingatoarea dintre Liverpool - Juventus
(deci adio finala visata de Mutu!) si
invingatoarea dintre Milan - Internazionale joaca cu invingatoarea dintre Lyon - PSV
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde TorsionGril » Mie Apr 06, 2005 6:35 pm

Sper ca Bayern sa razbune Barca in seara asta...Chelsea trebuie sa iasa din CL mai ales pt fitele lui Murinho si apoi pentru k Bayern e, alaturi de AC Milan, singura echipa adevarata ramasa in competitie :) ar fi frumos, totusi sa fie in finala Lyon
tu esti mircea?NU...
Avatar utilizator
TorsionGril
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Mar Mar 08, 2005 12:00 am

Mesajde MiG29 » Mie Apr 06, 2005 8:09 pm

chestia asta anti-Chelsea nu pot s-o inteleg.Murinho are fitze fiinca isi poate perimte tinand cont ca echipa aia chiar face ceva de cand a venit acolo.
De cand e Bayern echipa adevarata?De anu trecut cand a fost eliminata in grupe cumva?
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Catalánul » Mie Apr 06, 2005 8:17 pm

astazi mourinho nu va fi pe banca de rezerve pentru a-si dirija echipa si nici nu va putea sa intre un contact cu antrenorul secund, va fi supravegheat ca un delincvent :j sa vedem acum adevarata valoare a albastrilor :rolleyes: se vor descurca fara mourinho?
Avatar utilizator
Catalánul
 
Mesaje: 625
Membru din: Mar Dec 07, 2004 12:00 am

Mesajde MiG29 » Joi Apr 07, 2005 9:48 am

mai contesta cineva valoarea celor de la Chelsea acuma?:j
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde TorsionGril » Vin Apr 08, 2005 6:25 pm

chelsea nu e echipa mare...se baga multi bani acolo...costa de 10ori mai mult decat bayern si a avut multa bafta in meciul de miercuri, mai ales k au lipsit makaay si pizzaro...sa vedem miercuri.. :T
tu esti mircea?NU...
Avatar utilizator
TorsionGril
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Mar Mar 08, 2005 12:00 am

Mesajde MiG29 » Vin Apr 08, 2005 9:33 pm

adevaru e ca Chelsea a catigat cu bulan,nu?~p
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Apr 14, 2005 7:09 am

Semifinale

26 aprilie : Milan - PSV
27 aprilie : Chelsea - Liverpool

Istanbulul va avea o finala Milan - Chelsea ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde danecu » Joi Apr 14, 2005 10:07 am

ce meci de rahat aseara: Juve-Liverpool(sa vedeti ce-o sa si-o ia Liverpool de la Chelsea)
fuck the fucking fuckers
Avatar utilizator
danecu
Junior Member
 
Mesaje: 13
Membru din: Dum Mai 30, 2004 11:00 pm

Mesajde memetshot » Joi Apr 14, 2005 10:52 am

bah omini buni ce arbitraje de cacat fura asara. Mai rar asa ceva
la juve: asistentii nu aveau nicio treaba cu meciu. ridicau non stop steguletele (mi-a placut treaba cu "ei stiu ca trebuie sa ridice steagu si probabil ca nu o mai facusera de mult" )
la psv: in prelungiri carnatul ala de nilsan nu a dat un penalti mai mult decat clar celor de la Lyon. poola mea faza de regulament: jucatorul din atac ajunge primul la minge, impinge umpic mingea si portarul ajunge mai tarziu si ii secera picioarele.

Bag poola in ei de arbitrii de cacat care strica fotbalul
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde whatever » Mie Mai 25, 2005 11:35 pm

cand mai zic eu ca ia Liverpool liga campionilor, sa ma ascultati :D
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mai 25, 2005 11:37 pm

a fost de vis.....
nici in NBA n-am vazut vreodata asa ceva....
cuvintele sunt de prisos....
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde whatever » Mie Mai 25, 2005 11:40 pm

mda ... si stiu eu cativa care vroiau sa imi cumpere tricoul cu Liverpool (ala de la echipa din 1999). Sa vad acuma ce pret o sa imi ofere pe el :D (haha, si oricum nu il dau)
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Anterior

Înapoi la Cupele europene

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron