Champhions League 2002-2003

Champhions League, UEFA Cup + popularul concurs de pronosticuri

Grupe (faza I)

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Aug 29, 2002 4:39 pm

Grupa A

Arsenal Londra
Borusia Dormund
PSV Eindhoven
Auxerre


Grupa B

Valencia
Liverpool
Spartak Moscova
Basel


Grupa C

Real Madrid
AS Roma
AEK Athena
Genk

Grupa D

Internationale Milano
Olimpique Lyon
Ajax Amsterdam
Rosenborg


Grupa E

Juventus Torino
Feyenoord Roterdam
Dinamo Kiev
Newcastle United


Grupa F

Manchester United
Bayer Leverkusen
Olympiakos Pireu
Macabi Haifa

Grupa G

Bayern Munchen
Deportivo LaCoruna
AC Milan
Lens


Grupa H

Barcelona
Galatasaray
Lokomotiv Moscova
Brugge
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Joi Aug 29, 2002 4:49 pm

Pronosticurile mele:

Grupa A
Borusia Dormund
Arsenal Londra

Grupa B
Valencia
Spartak Moscova

Grupa C
Real Madrid
AEK Athena

Grupa D
Internationale Milano
Ajax Amsterdam

Grupa E
Juventus Torino
Dinamo Kiev

Grupa F
Manchester United
Bayer Leverkusen

Grupa G
Deportivo LaCoruna
Bayern Munchen

Grupa H
Barcelona
Lokomotiv Moscova
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Re: Grupe (faza I)

Mesajde Aragorn » Joi Aug 29, 2002 4:55 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
[B]Grupa A

Arsenal Londra
Borusia Dormund
PSV Eindhoven
Auxerre


[/B]


Grupa aceasta e una dintre cele mai tari tinand cont ca Arsenal e campioana Angliei, Borusia a fost invinsa in finala cupei Uefa, iar PSV e o echipa care in fiecare din ultimii 5 ani o aparut in Champions League...pe cand Auxerre e inca o echipa franceza care eu cred mai mult de 4 puncte nu o sa poata.

Pronostic: Arsenal, PSV, Borusia, Auxerre.
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Grupe (faza I)

Mesajde Aragorn » Joi Aug 29, 2002 5:01 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
[B]Grupa B

Valencia
Liverpool
Spartak Moscova
Basel

[/B]


Pare o grupa usoara pentru Liverpool si Valencia dar sa nu uitam ca Basel a eliminat in grupele preliminare pe cei de la Celtic. Spartak Moscova e o echipa obosita deoarece in Rusia de abia acum se termina campionatul si nu cred ca au prea mari sanse, iar eu i-as considera fericiti daca prind un loc de cupa Uefa.

Pronostic: Liverpool, Valencia sau BAsel, Spartak
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Grupe (faza I)

Mesajde Aragorn » Joi Aug 29, 2002 5:05 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
[B]Grupa C

Real Madrid
AS Roma
AEK Athena
Genk

[/B]


Eu cred ca grupa asta este una clara. 2 echipe se bat pt pozitia Unu si Doi, iar doua pt pozitia Trei si Patru. Comentariile cred ca-s de prisos...cu toate ca as dori sa fiu contrazis si sa fie invers.

Pronostic: Real, Roma, AEK, Genk
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Grupe (faza I)

Mesajde Aragorn » Joi Aug 29, 2002 5:07 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
[B]Grupa D

Internationale Milano
Olimpique Lyon
Ajax Amsterdam
Rosenborg


[/B]


In grupa aceasta Inter pare ca si calificata, dar sa nu uitam ca Lyon e campiona Frantei, iar Ajax si Rosemborg sunt doua echipe care cam de mult timp nu au aparut si facut ceva in Champions League... Eu totusi cred ca Ajax xu tinerele vedete si cu CHivu ar putea arata ceva fotbal italienilor si celorlalti.

Pronostic: Inter, Ajax, Lyon, Rosemburg
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Grupe (faza I)

Mesajde Aragorn » Joi Aug 29, 2002 5:15 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
[B]Grupa E

Juventus Torino
Feyenoord Roterdam
Dinamo Kiev
Newcastle United


[/B]


Grupa aceasta este si ea una dintre cele mai tari chiar daca nu reuneste cele mai mari nume din Europa. Juventus nu necesita nici un comentariu, poate odar faptul ca e echipa Italiana si stim ce poate :), pe cand Feyernord e castigatoarea cupei Uefa, iar DInamo Kiev e o prezenta deja obisnuita in CL, si cea mai buna echipa din estul Europei. Newcastle United este o echipa engleza care nu prea "le are" cu cupele europene cu toate ca eu cred ca va reusi ceva totusi.

Pronostic: Juventus, Feyernord sau Newcastle, Kiev
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Grupe (faza I)

Mesajde Aragorn » Joi Aug 29, 2002 5:18 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
[B]Grupa F

Manchester United
Bayer Leverkusen
Olympiakos Pireu
Macabi Haifa

[/B]


O grupa relativ usoara pt BAyer si MAn UTD. Cele doua s-au intalnit si anul trecut in CL si cred ca Man Utd vrea sa-si ia revansa in fata nemtilor care au pierdut multe vedete din echipa.
De partea cealalta Olimpiakos ar mai avea o sansa buna la locul doi, pe cand Haifa cred eu ca n-au nici o sansa.

Pronostic: Man Utd, BAyer Leverkusen, Olympiakos, Haifa
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Grupe (faza I)

Mesajde Aragorn » Joi Aug 29, 2002 5:20 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
[B]Grupa G

Bayern Munchen
Deportivo LaCoruna
AC Milan
Lens


[/B]


Grupa cea mai grea din prima faza, avand in componeta 3 dintre titanii lumii fotbalului. Comentariile nu prea au rost, ci doar pronostiucurile.

Pronistic: Bayern, Depo, Milan, Lens
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Re: Grupe (faza I)

Mesajde Aragorn » Joi Aug 29, 2002 5:22 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
[B]Grupa H

Barcelona
Galatasaray
Lokomotiv Moscova
Brugge [/B]


Iata si cea de a douya echipa ruseseasca in CL...O grupa relativ echilibrata, in care trei ecipe se vor bate pt locul 2. Barcelona cred ca are o misiune usoara.

Pronostic: Barcelona, Brugge, Lokomotiv, Galata
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Aug 29, 2002 5:48 pm

Ok. Sa spun si eu cateva cuvinte.

A . Dupa cum a spus si Bobo,Borusia este finalista cupei UEFA ..dar sa nu uitam ca este Campioana Germaniei. Iar Arsenal este campioana ,castigatoarea cupei si supercupei in Anglia. Cele doua echipe se vor califica fara discutzie. Cred ca vor ajunge si in sferturi aceste doua teamuri.
PSV si Auxerre se vor bate pentru UEFA.

B . Ce daca mai Bobo .Spartak vine dupa un campionat abia terminat ? Nu cred eu ca vor fi prea obositzi....ci mai degraba vor fi incalzitzi. Plus ca la Moscova este destul de greu sa castigi in aceasta perioada a anului. O sa fie frigutz p'acolo ....incepand cu meciurile 4,5,6. Eu zic ca Spartak nu e de neglijat. Se vor lupta de la egal la egal cu Valencia si Liverpool pentru primele doua locuri ! Pe rushi nu ii biruie nimeni asa usor.

C . Fara discutzie Real Madrid si AS Roma. AEK in cupa UEFA.

D . Inter locu 1. Rosenborg ,Ajax si frantzuzii se vor lupta pentru 2 ! Eu cred ca norvegienii vor trece mai departe.

E . Oricare doua din cele patru se pot califica. Eu sper ca ele sa fie Newcastle si Feyenoord.

F . Manchester categoric ! Iar a doua calificata Olympiakos ! Gruparea din Pireu joaca pe cel mai mare stadion al Greciei....si sunt sigur ca la fiecare meci acasa vor fi incurajatzi de 70 000 de eleni fanatici ! Imi pare rau Bobo....dar Leverkusen va ajunge in UEFA (cel mult)

G . Grupa mortzii ! Groapa cu lei ! Sper ca Super Depor sa se califice !

H . De aici tin cu Barcelona (mi se pare si firesc) si cu echipa cailor ferate rusesti ! Sper ca gruparea catalana sa nu aiba probleme ! Iar Galata sa se multumeasca cu UEFA !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Joi Aug 29, 2002 7:06 pm

Pai moshule nici eu nu sper mai mult pt Leverkusen dupe ce a vandut ce a vandut :D
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde baixinho© » Joi Aug 29, 2002 9:18 pm

Grupa A
Arsenal Londra
PSV Eindhoven

Grupa B
Valencia
Liverpool

Grupa C
Real Madrid
AS Roma

Grupa D
Inter Milano
Ajax Amsterdam

Grupa E
Juventus
Feyenoord

Grupa F
Manchester
Bayer

Grupa G
Bayern
AC Milan

Grupa H
BARCELONA
Lokomotiv

Astea sunt pronosticurile mele. Unele dintre ele sunt puse mai cu inima, dar chiar si in aceste conditii sper sa se infaptuiasca.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Vin Aug 30, 2002 12:07 am

Parerea mea
Grupa A Arsenal shi PSV(atentie la Kezman)
Grupa B Liverpool shi Spartak
Grupa C Real shi Roma.Shi AEK poa sa provoace o surpriza oricand
Grupa D Ajax shi Lyon
Grupa E Juventus shi Dynamo Kiev
Grupa F Manchester shi Olympiakos (desi nu sunt foarte sigur de greci)
Grupa G Milan shiSuper Depor desi aici joaca shi cea mai nesuferita echipa din europa Bayer Munchen...
Grupa H Barca shi Lokomotiv desi sansele sunt destul de mari shi ptr celelalte.As vrea in mod special k Fc Brugges sa cada din primu tur k imi sunt simpatici...:D
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Sep 16, 2002 2:17 pm

Iata ca maine ,17 septembrie 2002 va lua startul o alta editzie a UEFA Champhions League ,cea mai populara competitzie inter-cluburi de pe batranul continent.

Regal al transmisiunilor directe la Pro TV :

martzi : A.S. Roma - Real Club de Madrid

miercuri : Bayern Munchen - Super Deportivo La Corunia

Ca de obicei meciurile incep la 21:45 , ora patriei noastre !

Bobo ...cu cine tzi in meciul de miercuri ? :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Lun Sep 16, 2002 10:59 pm

Cand shi cu cine joaca inter?
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Sep 16, 2002 11:12 pm

Maine ..in Norvegia...cu Rosenborg ! Un meci deloc usor ! Rosenborg astia...de vreo 10 ani tot acced in grupele Champhions League ! ...si joaca bine si frumos !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Lun Sep 16, 2002 11:26 pm

Cat de bine or juca, cand vor da ei ochii cu Recoba-Vieri-Crespo...3-1 pt inter, pe pariu...zi ce-mi dai.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

si asa am facut eu 4600 de posturi...

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Sep 16, 2002 11:43 pm

Nu fac pariu ! Daca vrei facem pe Roma - Real Madrid ! Eu iau 1 ..si tu iei 2 ! La egal nu se da nimic !

Pariu pe 1 Silva ! :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Sep 17, 2002 10:43 pm

Bai ce joaca Real Madrid astia ! Voi va datzi seama cat de buni sunt..daca bat cu 3-0 la Roma..pe AS Roma ?

Ce or mai fi dat banii pe Ronaldo ..nu stiu !

Foarte frumos meciul. Ar fi meritat si Roma un gol. Mi-a facut mareplacere jocul !

Bobooooo .....Arsenalul a batut cu 2-0 pe Borusia ! :p
Decrettttt..... Inter a facut doar un 2-2 in Norvegia cu Rosenborg ! :p
Miguleeee ...Spartak si-a furat-o cu 2-0 in Elvetia de la Basel ! :p

Intr-un alt meci f. important..Valenciaa invins cu 2-0 pe Liverpool !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mar Sep 17, 2002 11:05 pm

Shtiu moshule k Spartak a luat-o de la Basel...sunt dezamagit.La fel de dezamagit sunt shi de remiza alba facuta de PSV la Auxerre.Cred k shi Decret e dezamagit k Inter a facut 2-2 la Rosenborg...dar asta e fotbalul.Ma bucur k a invins Arsenal shi k au pierdut cei de la As Roma
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mar Sep 17, 2002 11:10 pm

Decret ar trebuii sa le dai un e-mail:) sa le multzumesti celor de la Lazio k au fost de acord sa il vanda pe Crespo k fara el nu luatzi nici macar punctu ala.....(ambele goluri ale lui Inter au fost inscrise de Hernan Jorge Crespo)

Ca o paranteza tre sa scriu cu durere ce jucatori a vandut Lazio in ultimii 2 ani:Veron,Nedved,Boksic,Salas,Mendieta,Nesta shi Crespo:(:(:(
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Mie Sep 18, 2002 10:30 am

Dezamagit e putzin spus. La ce lot shi la ce antrenor au e mult prea putzin acest egal...sper sa-shi revina pe parcurs.

Migule, nu l-au vandut aia pe crespo asha, k n-aveau ce face. shtii prea bine cum sta lazio cu banii.
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Sep 18, 2002 10:35 am

Bai..Decret eu zic sa fi super multumit..ca atzi castigat 1 punct in Norvegia. Dupa ce ca atzi egalat in 10 oameni...mai esti si nemultumit !
Iar tu cine crezi ca sunt Rosenborg aia ? Crezi ca sunt Dinamo Batumi sau Flora Thalin ? :p
Aia sunt echipa mare ma ! In decursul anilor i-au eliminat din Champhions League pe Milan sau Juventus !
Sunt cei mai mari recordmani..de 8 ori consecutiv prezentzi in grupele Champhions League !

DUpa cum am spus si in previziunile mele ...Rosenborg va lupta pentru locul 2....cu sanse reale !


PS : sper din tot sufletul ca italienii si nemtzii sa aiba un sezon cat mai varza in UEFA Champhion's League !
Forza englezii & spaniolii
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Sep 18, 2002 8:03 pm

Roma a pierdut in conditiile in care nu au jucat Batistuta si Totti.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde cutuma© » Mie Sep 18, 2002 9:11 pm

Shtiu foarte bine cine sunt shi ce au facut Rosenborg, doar k sunt uneori prea entuziast shi neglijez unele aspecte. Ai dreptate, ar trebui sa fiu fericit cu un punct. Dar nu sunt, pt k, ca orice suporter, imi doresc numai victorii...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Sep 18, 2002 9:34 pm

Eu in schimb sunt foarte fericit !

La pauza..Deportivo conduce cu 2-0 la Munchen..pe Bayern ! :p

(cei mai nou venitzi pe forum..poate nu stiu..dar Deportivo este echipa mea de suflet in Champhions League . si a mea si a Mirelei..pe care o salut :p .....si sper ca se afla in fatza televizorului la meci)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Sep 18, 2002 10:46 pm

Super Depor

Este ! Sunt foarte bucuros ! Super Depor a batut Bayern ..chiar la Munchen. Scor final 3-2 ! Super echipa ...gruparea din Galitzia !

Bobo..mai bine ca n-ai vazut meciul ! :p

Si ganditi-va ca este echipa a doua a lui Depor. Au avut 9 absentzi in lot ! Daca jucau cu prima echipa..cred ca bateau cu 6-0 ! :p

Olandezul zburator....Makaay 3 goluri foarte frumoase. :D
Mi-a placut si de batranul Donato ! Are 40 de ani ..doamnelor si domnilor. Cum o mai putea juca ?

Mare bucurie pt. mine si victoria Barcelonei..ce-i drept la limita..3-2 in fatza echipei ce a eliminat Dinamo..Brugges.
Ma bcur..ca sunt fan Barca..nu ca i-a batut pe Brugges in mod special.

Galata ....bate cu 2-0 la Moskova pe lolcomotive ! Slabutzi rushii tai....bai Mig !

Olympiakos Pireu...6-2 cu Leverkusen ! Slabi nemtzii ..bai Bobo ! Slabi de tot !

Manchester 5-2 cu istraelenii ! :D

In schimb..jos palaria in fatza ukrainienilor de la Dinamo Kiev. 2-0 cu Newcastle.

Imi pare rau pt. Feynord...doar 1-1 cu Juve ! Oare cine o fi inscris pt. olandezi ? Pai cine putea ?..decat Pierre van Hooijdonk :p

Cam atat. Astept rezumatele !

E frumos domnilor,ca a inceput Champhions League ! Fotbal total !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Joi Sep 19, 2002 12:59 am

Am 3 motive de bucurie in seara asta...
1.Predrag Djeordjeviccccccccccccccccc.....shi al sau hatt-trick...Olimpiakos Pireu i-a zdrobit pe Leverkusen cu un neverosimil 6-2(Publicul grec de incredibil.Celebrii ultras Din Gate 7(infratzitzi cu celbrii Delije a lui Zvezda) sunt incredibili....)
2.Roy Makaayyyyyyyyyy shi iar 3 goluri shi un Bayern in genunchi
3.Dinamo Kiev

Am shi un motiv de tristetze shi anume ce de a doua echipa rusa shi anume Lokomotiv care la fel k shi Spartak a pierdut cu 2-0 dar macar au pierdut in fatza unui adversar cu renume...
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Sep 19, 2002 9:45 am

Saptamana viitoare este iar etapa ! :p

Mi-ash dori enorm de mult sa fie televizate urmatoarele meciuri :

martzi : Deportivo vs. Milan
miercuri : Inter Milano vs. Ajax

Cred ca si astea vor fi transmise..ca sunt cele mai tari !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cupele europene

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori