Serile de marti si miercuri la televizor

Champhions League, UEFA Cup + popularul concurs de pronosticuri

Mesajde Daimon » Joi Feb 24, 2005 12:25 am

si prima repriza a fost la inceput promitatoare. dar dupa aceea s-a dovedit ca Ronaldinho nu e intr-o zi buna. Chelsea n-a jucat nimic nici in 11 nici in 10. fenomenla Maxi asta.. nujtu efectiv a schimbat ceva in jucul celor de la Barca, parca le-a revenit pofta de joc. pacat ca n-au mai reusit sa inscrie.

o mentiune despre golul lui Eto'o omul chiar a urmarit mingea..
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Catalánul » Joi Feb 24, 2005 12:27 am

Moshule iti zic eu... Maxi Lopez a jucat la mult iubita echipa argentiniana River Plate :B ce debut al lui Lopez in CL, un gol si o pasa de gol :rulz:
Avatar utilizator
Catalánul
 
Mesaje: 625
Membru din: Mar Dec 07, 2004 12:00 am

Mesajde Daimon » Joi Feb 24, 2005 1:02 am

sa nu exageram, ca aia nu a prea fost pasa:D

ma bucur ca au luat-o cei de la manU. forza Milan:)
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Feb 24, 2005 7:19 am

Catalane...stiam ca Maxi a jucat la River...dar vroiam sa-l fac pe Decret sa se simta uitl. :yD

Mie imi pare bine de victoria lui Lyon...ei fiind echipea mea preferata din Frantza. Plus ca a inscris Juninho Pernambucano :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Feb 24, 2005 7:47 am

haideti sa va zic eu ce am inteles:

* Chelsea a dat de lectii "cum se face antifotbal" (din acest punct de vedere, Steaua i-a dat lectii la Valencia).
* Ronaldinho a fost ineficient, inutil, neinspirat. Cateva driblinguri si cam atat.
* Maxi Lopez a decis meciul, asta este clar.
* Una peste alta, a ieshit bine pentru Chelsea: a fost oprita o data pentru ofsaid aiurea, dar nu s-a ridicat fanionul pentru "afara din joc" cand a deschis scorul. Drogba cica ar fi luat aiurea primul galben (nu mai tin minte faza), dar sa zica mersi ca nu si-a luat rosu direct la talpa pusa la Valdez. Pai mai nene, in careul de sase metri ii aduci bomboane portarului, nu intri cu talpa la el.
* In retur va fi 1-1 si o vad pe Chelsea egaland prin minutul 88.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Mie Apr 13, 2005 12:03 am

Bayern-Chelsea -un meci extrem de disputat,insa chiar daca nemtzii au dominat,Chelsea si-a facut jocu.Drogba asta e incredibil.Iar l-a facut de ras pe Kovac.
Inter-Milan 0-1???...suporterii italieni iar si-au dat in petec.n-am mai vazut niciodata asa ceva ...la noi n-au ajtia voie cu torte nici in campionat,iar afara ii lasa cu torte in CL.Si se vede ce se intampla...presupun ca Inter o sa piarda cu 0-3 si va avea si terenu suspendat ceva vreme.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Daimon » Mie Apr 13, 2005 5:00 pm

pai e normal sa ii lase cu torte, nu te supara pe mine.. dar l anoi n-au voie decat dinamovistii.. ca vorba aia.
nu spun si la POLI sunt torte si tot felul de chestii dar bagate pe sub mana, pe cand ce au avut dinamovisti ila meciu cu steaua...erau prea mari sa le ascunzi.

ontopic: sper sa se califice azi Liverpool, desi va fi un meci greu...
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Apr 13, 2005 10:37 pm

Mult ma mir ca n-au dat Juventus gol prin minutu '92.
Desi a fost un meci urat...ba bucur pentru Liverpool...si sunt cu ochii la prelungirile din Olanda...in sperantza ca se califica si Lyon in semifinale.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mie Apr 13, 2005 11:30 pm

si PSV e in semifinale,dupa penalty-uri.Juve-Liverpool-asa meci urat n-am mai vazut de mult.Oricum imi pare bine ptr Liverpool.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Apr 26, 2005 10:42 pm

Milan - PSV 2-0

Nemeritat scor...dar astia sunt italienii. N-ai ce sa le faci. Mi-au placut mult de tot PSV...si meritau sa plece cu cel putin 1 punct. Adevaru e ca s-au si jucat cu ocazile....mai alas peruanu ala cu nume de clovn. Buni de tot coreenii aia..foarte rapizi si dibaci.

Asta e. Cu diavolu nu te pui. ;y
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Mie Apr 27, 2005 10:49 am

Haide, nu mai exagera... daca ti-au placut galbeneii aia mici, atunci ce mai zici de Sheva si de Kaka' ???

Forza Milan! Padroni d'Europa!!!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Apr 27, 2005 11:06 am

Mi-a placut mult de Sheva...mai ales la bolta aia pe care a incercat-o peste portarul brazilian al olandezilor. O faza in care s-a vazut cata clasa are. Cati jucatori romani ar fi gandit asa faza aia ?

Dar recunoaste si tu ca olandezii au oferit o replica pe masura diavolului ! Nu meritau sa piarda cu 2-0.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mie Apr 27, 2005 11:10 am

moshule, nafara de doo - trei sanse mai de duamne ajuta olandezi n-au de ce sa se planga.

si cand ratezi impotriva milanului doo-trei sanse de a le da gol: nu ai cum sa ceri ceva

cat le da azi chelsi baetilor lu rafa??
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Apr 27, 2005 11:17 am

Azi o sa fie meci echilibrat. Orice se poate intampla. Balonul e rotund.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Mie Apr 27, 2005 2:11 pm

Poate ca nu meritau olandezii sa piarda cu 2-0, dar eu m-am bucurat din doo motive: atat am pronosticat si tin cu Milan intrucat e singura echipa din Europa care o poate bate pe Chelsea in finala... olandezii n-au nici o sansa cu Mourinho.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Apr 27, 2005 2:18 pm

ayrton scrie:2-0 ....atat am pronosticat


si eu cat crezi ca am pronosticat ? *p

Nu stiu de ce toata lumea vede Chelsea favorita 100 %. V-am mai spus eu...balonul e rotund si....nici un meci nu seamana cu altul :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mie Mai 04, 2005 9:43 am

. V-am mai spus eu...balonul e rotund si....nici un meci nu seamana cu altul

iaca moshu care tinu cu liverpulii avu dreptate. si ma bucur :D
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mai 04, 2005 10:15 am

Foarte frumos meciul. Ambele echipe au facut o adevarata risipa de energie. S-a alergat in continuu. Numai la englezi poti vedea asa ceva. Ma mir ca n-au dat Chelsea golul calificarii prin minutul 94. Am cam stat cu sufletul la gura...la faza aia din ultimele minute.

Nu stiu ce sa mai zic....dar imi pare foarte bine pentru Liverpool. Prea si-o luasera in cap Chelsea.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Mie Mai 04, 2005 11:08 am

La final mie aproape ca imi parea rau de Mourinho si de Abramovici... dar mi-a trecut repede.

Ramane sa se califice si rosso-nerii in seara asta si e totul ok.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde MiG29 » Mie Mai 04, 2005 11:19 am

da n-ar fi mai frumoasa o finala alb-rosie,PSV-Liverpool?:D
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Mie Mai 04, 2005 1:31 pm

nu-nu! Forza Milan!!! ce sa vad la PSV? galbejitii aia ce alearga ca drogatii? Mai bine il vad pe Kaka' cum dribleaza magnific, pe Sheva cum inscrie spectaculos...
Si tot alb-rosu va fi culoarea dominanta in finala! Liverpool in rosu, Milan in alb!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Red_Mustang » Mie Mai 04, 2005 3:37 pm

Fara suparare ayrton...da' ce dracu sa vedem la Milan ??? Daca dau un singur gol dupa aia stau si freaca mingea in aparare ca sa treaca timpul...Echipele italiene se zbat sa dea unul sau doua goluri dupa care trag de timp...toate fac la fel.Cel mai cacacios mod de a juca, sa fim seriosi !

GO PSV ! :D
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mie Mai 04, 2005 3:41 pm

Cel mai cacacios mod de a juca, sa fim seriosi !

fata de liverpool care a castigat tuate meciurile detasat
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Mie Mai 04, 2005 10:18 pm

momentan scorul e 2-0 pt psv...mehmet...u were sayin' ?:) just joking...
important e ca milan a jucat sa traga de scorul de acasa. iete ca psv ie mai ambitzioasa bre' shi a tras de mingea aia pana a reusit sa dea 2 goale...sper sa reuseasca in cele din urma sa se califice psv !

again: GO PSV ! :D
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mai 04, 2005 10:36 pm

MUIE MILAN ! MUIE ITALIA !

Numai asa se califica labagii astia. Strica fotbalu ! Sunt foarte, foarte suparat !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

3-1

Mesajde ValiEnte » Mie Mai 04, 2005 10:36 pm

ce noroc ! ce noroc! nu pot sa cred :mad:
psv au fost mult mai buni, nu a fost corect deloc ;a
norocosi, nimic mai mult ~r


ai dreptate moshule MUIEEEEEEEEEEEEEE!
Istoria incepe sa se razbune...
Avatar utilizator
ValiEnte
 
Mesaje: 796
Membru din: Joi Sep 16, 2004 11:00 pm

Mesajde Daimon » Mie Mai 04, 2005 10:42 pm

s-a terminat 3-1!!!!!!!!!
eu am plecat la golul ala nororcos...
FORZA LIVERPOOL!!!!!
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde baixinho© » Joi Mai 05, 2005 6:48 am

praful si pulberea sa se aleaga de milan si de stilul ala cacacios pe care il practica. a dat cate un gol in fiecare final de meci si acum joaca finala. sa dea Dumnezeu sa le dea liverpool cinci goluri. shase, de fapt, ca am auzit ca este super oferta
ac milan = :bleah: ac milan = :bleah: ac milan = :bleah: ac milan = :bleah: ac milan = :bleah:
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Joi Mai 05, 2005 8:10 am

Bravo Milan!!! Calificare cu noroc, dar cu atat mai frumoasa.
Si pe langa calificare, ma mai bucur si de oftica dusmailor!

MILAN - PADRONI DI EUROPA!!!
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Joi Mai 05, 2005 8:57 am

MUIE MILAN
de cacat
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cupele europene

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator