Serile de marti si miercuri la televizor

Champhions League, UEFA Cup + popularul concurs de pronosticuri

Mesajde Red_Mustang » Joi Mai 05, 2005 9:44 am

Ce pareri de bine :)...

acum revenind la meci...nu merita milan sa se califice...pur si simplu nu merita...au jucat super psv si se califica cacanarii astia !!!
:bleah: de neacceptat !
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Joi Mai 05, 2005 11:32 am

Sincer sa fiu,imi pare rau de PSV,dar ptr ei e o performanta ca au ajuns pana aici,tzinand cont ca asta vara au plecat 3 jucatori de baza,Kezman,Romedahll si Robben.
Oricum aseara meritau sa se califice,Milan ca de obicei a avut bulan.Si cred ca acelasi bulan il vor avea si in finala.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Red_Mustang » Joi Mai 05, 2005 1:51 pm

MiG29 scrie:Oricum aseara meritau sa se califice,Milan ca de obicei a avut bulan.


PREA MULT BULAN BRE' !!!!

MiG29 scrie:Si cred ca acelasi bulan il vor avea si in finala.


Doamne Fereste ! Ii urasc pe Liverpool...da' mai bine sa ia Liv Cupa decat tzaranoii ashtia italieni ... un sincer m**e italienilor !...asa ... k noroc pt finala.
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde Catalánul » Joi Mai 05, 2005 2:00 pm

adevaru' este ca doua goluri marcate in prelungiri le-au adus calificarea in finala rossonerilor, nemeritat dar asa e fotbalu' (din pacate)...totusi, de acelashi bulan au parte si in serie a, unde au castigat vreo 5 meciuri la limita marcand golul victoriei in ultimelel minute de joc ;a sper ca finala sa o castige Rafa Benitez cu a lui colonie spaniola :) GO LIVERPOOL :rulz:
Avatar utilizator
Catalánul
 
Mesaje: 625
Membru din: Mar Dec 07, 2004 12:00 am

Mesajde baixinho© » Joi Mai 05, 2005 2:28 pm

doua goluri marcate in prelungiri si unul in minutul 44 al primei reprize de la Milano.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Joi Mai 05, 2005 3:42 pm

Si Liverpool nu a avut mah bulan ca s-a calificat? Ati uitat cum au marcat in min 94 al meciului cu grecii golul calificarii din grupe? Sau golul cu Chelsea numai gol clar n- fost... Hai ca sunteti absurzi si ma nervez aiurea cu voi...
Si ce, vreti sa spuneti ca Milan nu e echipa ce merita sa joace finala CL? Nu pe goluri se joaca fotbalul? Asta e...
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Vin Mai 06, 2005 12:43 pm

Bah nene, v-am lasat o zi doua sa va descarcati nervii dar acum ar trebui sa intre in rol si un moderator si sa stearga mesajele alea porcoase cu m**e!!! Ca nu-mi convin.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Red_Mustang » Vin Mai 06, 2005 1:26 pm

ayrton scrie:..si sa stearga mesajele alea porcoase cu m**e!!! Ca nu-mi convin.


Ajea e...nici mie nu-mi convin...
Da' tot urez un sincer ghionion ca bafta milanezilor :D
Moartea sta si bea un suc, in timp ce pe mine ma calca masinile ! - copyright Ulhvan
Avatar utilizator
Red_Mustang
 
Mesaje: 979
Membru din: Joi Mai 29, 2003 11:00 pm

Mesajde memetshot » Vin Mai 06, 2005 1:31 pm

ayrtoane: no shet
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Lun Mai 09, 2005 3:17 pm

Te-ai trezit scriind? Sau care-i problema ta?
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Lun Mai 09, 2005 4:11 pm

chill daun
nu face bine la sanatate
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

bineeeeeeee...

Mesajde Ayrton » Mar Mai 17, 2005 12:33 pm

......... :( ................
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Ayrton » Joi Mai 26, 2005 8:15 am

Nu pot sa dau si eu muie englejilor pt cata bafta au avut, ca n-am nimic cu ei, imi sunt simpatici, dar voi astia ce urlati pe aici contra Milanului, sper ca a venit vremea sa va cereti scuze... Daca nu era Milanul in finala si jucau galbejitii aia de coreeni de la Aihovan nu mai vedeati voi cea mai frumoasa finala din toate cate au fost in aceasta competitie...
Pacat de Kaka' , de Maldini si de ceilalti... dupa 45 de minute s-au crezut invingatori... Prea devreme insa... Dar daca mai joaca de 100 de ori si au 3-0 la pauza nu mai patesc ce-au patit ieri...
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Joi Mai 26, 2005 9:07 am

daca mai juaca de 10 ori impotriva lu depor....etc
milanu sor calificat cu bafta si tot cu multa abfta de partea englejilor siau furato
Superb meci
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Joi Mai 26, 2005 9:40 am

frumos meciu.totuj au avut de data asta englejii bulan cu caru.pacat de maldini,numa de iel imi parea rau si de crespo.shevckenko le-a mancat meciu iar gerrard ie super jucator.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Cupele europene

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron