Serile de marti si miercuri la televizor

Champhions League, UEFA Cup + popularul concurs de pronosticuri

Mesajde Aliosha » Vin Apr 11, 2003 6:28 am

Greu, destul de greu.


Eu unu nu sunt dispus sa platesc suma asta iar taica-miu nici atat. Merita pentru ce iti ofera tinand cont ca e dublul pe care il platesti pt programele by default.
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Sâm Apr 12, 2003 7:27 am

Eu zic ca nu merita, la cat timp avem noi acum abia apuc sa ma uit la ceva...si pe deasupra is si magari astea cu cablu ca iti da numa pe pachete, asa ca trebuie sa iau si programe de hochei, baseball ca sa am ala de fotbal...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Barca - Juve 1-1 (1-2, dupa prelungiri)

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Apr 22, 2003 11:23 pm

Astia sunt Juventus ! N-ai ce sa le faci. Stiu sa se apere. Poate ca au castigat pe merit...poate ca nu. Nu are rost sa ma supar degeaba acum.

Barcelona a jucat excelent...a atacat...a atacat..si a tot atacat. Ce putea face mai mult...cand ai in fatza o echipa care se apara , apara ,apara....care il are pe Nedved....poate cel mai mare jucator din lume la ora actuala....care da un gol norocos pe contraatac in minutul 115..... !
N-ai ce sa faci !

Multumim Barcelona....pentru ca ne-ai incantat sufletele in acest sezon de Champhions League !
La anu' n-o sa-i mai vedem in cea mai prestigioasa competitie a Batranului Continent !

Las'....ca o sa fie Sociedat si Deportivo !

In aceasta seara...pentru 120 de minute am avut sange..bleu-grana ! Bravo Barca ! Felicitari Juve !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

cugetarile unui bun prieten de'al meu

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Apr 23, 2003 9:23 am

Ochii imi sunt in lacrimi.Frumoasa echipa a Barcelonei a fost eliminata de o echipa care trebuie sa plateasca tribut arbitrului shi norocului.La revedere barca, ai fost prea boema pentru aceasta lupta de gladiatori.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Mie Apr 23, 2003 9:52 am

Incredibile aceste echipe italiene. Inter ieri a avut 2 shuturi pe poarta iar valencia vreo 10 plus alte 10 pe langa....shi totushi, italienii au mers mai departe gratzie unui Toldo ce ne-a adus aminte de cel din meciul cu Olanda de la Euro. Urasc echipele italiene shi daca prin intamplare va fi o finala italiana a CL in mod sigur n-o voi urmari...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Apr 23, 2003 10:07 am

moshule "ura" ta pt juve este de natura subiectiva avand in vedere eliminarea lui deportivo. in jocul de-aseara juve a stiut ce a vrut si a fost mai matura tactic...barcelona a jucat ineficient si poate si asta explica pozitia precara din primera division...personal consider ca juve a meritat calificarea...
dupa prima runda italia-spania 2-0 si daca giggs & co "prind" o seara buna va fi o mare dezamagire pt fotbalul spaniol...

urmarit in pip valencia-inter 2-1 o copie identica a meciului de la barcelona. un gol prematur vieri in primele minute si un 1-1 imediat la numa 2-3 minute... valencia reuseste golul 2 si urmeaza goana dupa al 3lea care din pacate nu a venit. inter s-a aparat excelent (cu un toldo in zi mare) in fata unor atacuri haotice si ineficiente ale catalanilor c/atacand periculos cu recoba si crespo...inter a meritat calificarea ca si juve in celalalt meci

ps. pe vremea cand cobra facea tusa la valencia cuper l-a preferat pe sanchez si el tot tushist pe-atunci. aseara s-a vazut ca sanchez e paralel cu golu
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mai frumos ca FIFA 2003

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Apr 23, 2003 10:49 pm

Man U - Real Madrid 4-3

Intradeva...meciul pentru care a fost facut fotbalul. Cu sigurantza unul dintre cele mai frumoase meciuri din toate timpurile. Niste baietzi cu cash la gura...radeau de mine cand spunem ca pe Teatrul Viselor orice este posibil. Atzi vazut bah ? :)

Cat de frumoase sunt aceste doua echipe. Ce pacat ca una dintre ele va urmari competiatia de la televizor. Si asta pentru ca in semifinale sunt 3 echipe italiene. 3 echipe italiene care nu au ce cauta acolo. Juve care i-a elimiant pe Deportivo in min. 93 si apoi pe Barcelona in min 115. Inter care s-a calificat norocos cu Valencia...si care a avut un parcurs aiurea pe tot parcursul competitiei...si Milan care elimina Ajax-ul in minutul 91.

Lu' Real la ce le mai trebuie Raul ? Nu sunt destul si asa ? Sa-l dea la o echipa mai saraca...sa se bucure si altzii . :yD

Nota 10 pentru publicul de pe Teatrul Viselor...care a scandat frumos , si-a sustinut in permanentza echipa , l-a aplaudat pe Ronaldo....etc.

Toate golurile au fost magnifice. La golul 1..faza scoala de iesire din aparare ...atingeri de vis pt. fiecare jucator...numai din prima. Golul 2...senzational acest Zidane cum a plecat cu mingea...si [pe urma executia lui Figo...si mai apol golul lui Ronaldo.
Golul 3...al lui Ronaldo...de generic. La fel ca primul al lui Beckham.

Ce sa mai zic ? Nu mai am cuvinte. Am pierdut un pariu din cauza lui Man U....dar nu sunt suparat ca s-a calificat Real. Sunt perfectzi.

Real - Juve.....un meci f. f. greu pt. madrileni.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mie Apr 23, 2003 11:02 pm

REAL MADRID .Nu sunt io marele fan al Los Merenques dar echipa asta e incredibila.Cea mai buna din lume la ora actuala fara discutzie.Meciu din seara asta a fost un adevarat spectacol.Shi cu toate astea au facut 2-2 acasa cu Lokomotiv:D P.S.
A castigat shi Milanu shi se pare k Italia e iar in top.cu putzin noroc vor avea shi o reprezentata in finala cupei UEFA:p
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

mda

Mesajde ballooba » Mie Apr 23, 2003 11:08 pm

Pur shi simplu dupa meciu de asta seara am ramas fara cuvinte..
A fost pe departe cel mai frumos meci pe care l-am vazut iar real madrid merita titlu de cea mai buna echipa din lume..
Manchester e o adevarata echipa shi dupa parerea mea a aratat ca e in primele 3 echipe din europa
Abia ashtept rezumatele de la pro tv ca am auzit ca shi milan ajax a fost tare gol Tomasson in min 90
Real - Milan finala care ar putea sa fie la nivelul meciului asta
butzi butzi!!
Avatar utilizator
ballooba
Junior Member
 
Mesaje: 194
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde Mr Hyde » Joi Apr 24, 2003 12:24 am

3 echipe italiene care nu au ce cauta acolo. Juve care i-a elimiant pe Deportivo in min. 93 si apoi pe Barcelona in min 115. Inter care s-a calificat norocos cu Valencia...si care a avut un parcurs aiurea pe tot parcursul competitiei...si Milan care elimina Ajax-ul in minutul 91.

Moshule, hai sa ne amintim de meciul lui Real la Dortmund, cu gol Portillo in min. 92.
Cat despre meciul din seara asta, a fost intr-adevar exceptional... si totusi i-a lipsit tensiunea, n-am avut nici un moment vreun dubiu ca Real se va califica. In rest Barthez a fost slabut, cel putin unul din goluri era parabil ( primul sau al treilea), Fergusson a facut o mare greseala tinandu-l pe Beckham pe bara, s-a simit lipsa lui Scholes, Figo a fost sters. In rest un meci de vis :yD

Real - Milan finala care ar putea sa fie la nivelul meciului asta

Sa fim seriosi, Milan e o echipa uratica.
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Apr 24, 2003 8:44 am

seara de ieri o pot caracteriza :
"de la agonie (astra-dinamo) la extaz (man u - real)"...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Joi Apr 24, 2003 9:27 am

Jos palaria pentru Real Madrid shi Manchester. Io ash pune punct competitziei, i-ash da trofeul lui Real shi locul 2 lui Manchester. Nu intzeleg ce meciuri mai sunt de jucat? Mai e vreo echipa (in adevaratul sens al cuvantului) ramasa in competitzie in afara de madrileni? RUSHINE ITALIA! Ai un public minunat dar echipe de toata jena...

Finala va fi sigur Real-AC Milan,shi sunt 80% sigur ca va cashtiga echipa italiana...In cel mai urat mod posibil dar vor cashtiga...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Real - Juve 2-1

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mai 07, 2003 10:26 am

Cum vi s-a parut meciul de aseara ?

Mie asa cum ma asteptam. Juventus a jucat foarte dur si urat....si a inscris un gol norocos..dintr-o balbaiala a apararii madrilene. Aceasta echipa torineza...nu merita sa joace in Champhions League.

Zidane a fost iarasi sclipitor. Dar mie de Roberto Carlos mi-a placut cel mai mult. Mi se pare cel mai complet jucator din lume. Are de toate. Imi plac mult..inaintarile lui in viteza cu mingea la picior. Iar golul inscris de el a fost superb.

Meciul de aseara nu s-a ridicat la inaltimea celui cu Man U....si asta pt. ca Juve (ucigasha fotbalului) ....nu joaca nici 1/10 asa cum o face Man U. Dar totusi a fost un meci frumos....care mi-a placut.

Sper la ceva si mai frumos in seara asta...

In atasament....cel mai complet jucator...cu Gutti sarindu-i in cap. :p
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Mai 07, 2003 11:05 am

moshule te contrazic putin. juve a jucat la rezultat si a obtinut partial ce si-a propus...lippi a avut o tactica potrivita in abordarea partidei din vacarmul madrilen tipica pt o echipa in deplasare si nu a lipsit mult sa fie 2-1 pt juve. nu mai fii subiectiv in aprecieri ca vezi doamne juve i-a scos pe deportivo , incearca sa fii obiectiv si sa apreciezi corect ca tactic juve au fost mai buni decat realul in conditiile in care lotul lui juve , valoric ,este mult sub cel al realului. daca nedved ar fi prins o zi normala realul nu ar fi castigat ... in plus juve in seria a inca nu a fost invinsa pe teren propriu de modena sau empoli cu 5-1. la torino va fi f greu pt real in conditiile unei aparari boeme...

de ce a fost schimbat ronaldo ca nu am prins faza?
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mai 07, 2003 11:14 am

da. ai si tu dreptate. dar vezi tu....eu am urmarit meciul ca un iubitor al spectacolului....al fotbalului total. nu prea ma uit la tactica. vreau sa vad multe goluri , faze frumoase. iar la acest capitol , sa recunoastem..Juventus este deficitara.

nu zic ca nu sunt buni...ca sunt buni..din moment ce nimeni nu ii poate bate. :) (sau aproape nimeni)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Mie Mai 07, 2003 11:40 am

faptul ca in semifinalele cl au ajuns 3 echipe italiene spune totusi ceva. un fotbal pragmatic si eficient , putinele faze de gol fiind in general fructificate si daca mai adaugam si doza de noroc aferenta atunci italienii sunt invincibili. bineinteles ca este un fotbal mai putin spectaculos dar baietii isi vad interesul lor si nu al spectatorului. asta e...si nu cred ca o finala italiana ar mira pe cineva...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Mie Mai 07, 2003 12:09 pm

Real fara Raul e de nerecunoscut... sper sa fie in plenitudinea fortelor la retur, ca nu vreau sa-i vad pe zebrele alea torineze in finala!

Ronaldo s-a accidentat la un picior (genunchi sau muschi), nu stiu cat de grav.

Desi tin cu Brazilia de mic (nick-name-ul meu e de la un brazilian, nu?), si imi place cand sunt laudati brazilienii, totusi fraza cu cel mai complet jucator - R.Carlos, mi se pare exagerata... pai piciorul drept il foloseste doar ca sa se urce in autocar... Zidane e cel mai complet fotbalist din lume!!! Si ca argumente iti spun doar atat:
-goluri cu piciorul drept frecvent;
-2 goluri cu capul in finala Camionatului Mondial;
-cel mai frumos gol din UEFA Champions League, cel din finala de anul trecut, marcat cu stangul;
-sute de pase de gol;
-cele mai frumoase driblinguri;
-travaliu de exceptie, alearga non-stop.
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Aragorn » Joi Mai 08, 2003 4:54 am

PAcat ca o semifinala e formata din doua echipe care nu emritau si nu aveau ce cauta aici, e vorba normald e Juve - Real.

Azi am vazut si eu "meciu" Milan - Inter si ma asteptam la mult mai mult de la ambele echipe...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Mai 08, 2003 8:42 am

Nu mi-a placut absolut nimic la meciul Milan-Juve. A semanat cu partida pe care am vazut-o ieri pe stadion , National-Steaua.

Un meci..in care defensivele au primat...amintindu-ne de celebrul lacat argentinian inventat de Herera.

Rivaldo de ce nu si-o gasi loc in primul 11 ?
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Joi Mai 08, 2003 8:00 pm

Milan - Juve???
Cand ai vazut tu meciu' ala ? ;)

Nici eu nu l-as fi bagat pe Rivaldo...dar nici pe Sevchenko...
Adika Tomasson ii salveaza mereu pe Milan si ala nu-l baga deloc in primu 11... nasol...
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Mai 08, 2003 8:51 pm

Mda..Milan-Inter. Cine mai stie echipele astea italiene ? ...ca toate sunt la fel. :(
Inca mai plang dupa Depor , Barcelona si Man U. Mai spectaculoasa o sa fie finala cupei UEFA. O sa vedetzi voi. :)
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mar Mai 13, 2003 11:41 pm

Inter-Milan 1-1.Ceva mai spectaculos decat returu(macar s-au inscris 2 goluri).Milanu k de obicei cea mai pragmatica echipa din lume insa de data asta a fost Shevchenko shi nu Inzaghi.Meci interesant shi cu un sfarsit super disputat.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Mr Hyde » Mie Mai 14, 2003 12:53 am

Ce rahat, cum se poate califica Milan dupa criteriul "golurilor din deplasare"??? Singurul avantaj al Inter-ului fata de tur a fost galeria...
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde Aragorn » Mie Mai 14, 2003 6:26 am

Pai tocmai aia e faza, galeria e o piesa importanta intr-un meci...
Pacat ca n-am vazut meciu ca ma lucrat :(
I'm back, back again.
Avatar utilizator
Aragorn
Junior Member
 
Mesaje: 1424
Membru din: Vin Dec 14, 2001 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mai 14, 2003 8:12 am

Si ce doresti, Hyde ? Sa se joace a 3 a partida....ca in anii 60 ? Si cine o castiga sa mearga in finala ? Iar daca se termina tot egal...sa se mai joace inca una ?

Milanul a meritat calificarea. De cum a inceput meciul..s-au napustit in atac. N-au avut ei mari ocazii...dar macar au atacat. Nu imi place de Inter. E o echipa ajunsa cu noroc aici , in semifinale. Inter nici nu merita sa treaca de grupe....dar baramite de sferturi ?

Comentatorii ProTv au fost "de la fatza locului" ? Asa imi dadea impresia dupa cum se auzea.

Ce frumos ar fi fost meciul...daca ar fi fost tot ...precum minutele de dupa golul interist. Nu-mi plac italienii ! Joaca la rezultat , lasand spectacolul la o parte !

Rivaldo sa plece la Deportivo....ca n-are ce face in actuala formula a lui inter ! La fel si Serginho.

Sa vedem ce va fi in seara asta !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mai 14, 2003 10:42 pm

In aceasta seara....Juventus a fost Real , iar Real a incercat sa fie Juventus...dar nu a reusit. :)

Daca e sa ne uitam doar la acest meci...Juventus merita 100 % sa joaca finala Champhions League. Dar sa nu uitam ca ei au ajuns nemeritat in semifinale.
Mi-a placut mult de Juventus in aceasta seara. A demonstrat ca nu mereu este "ucigasha fotbalului".
Mare , mare pacat pentru Nedved sa rateze finala pe care si-o dorea atat de mult. Vorba comentatorilor de la Pro Tv....ce drame naste fotbalul cateodata.

Peste 2 saptamani...Juve vs. Milan. Voi tine cu Milan.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Aliosha » Mie Mai 14, 2003 11:03 pm

Dupa cum ii spuneam si lui Gabi pt Juve am o simpatie deosebita de cand am pariat pe ei in finala cu Ajax din urma cu n ani si am castigat o lada de bere. Au jucat foarte frumos azi, sper sa castige finala.

PS: cred ca numelemeu se sufoca.
"Against modern football."
Avatar utilizator
Aliosha
 
Mesaje: 5042
Membru din: Sâm Oct 20, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Joi Mai 15, 2003 12:19 am

N-am vazut tot meciul din pacate dar oricum Juve a fost clar echipa mai buna shi a meritat victoria.Cu toate astea sper sa ii bata Milanu:D

P.S. Moshule,vezi k Rivaldo shi Serginiho nu joaca la Inter:D
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Mr Hyde » Joi Mai 15, 2003 3:43 am

Baaaaaaaa, nu se poaaaaateeee :cry: Sunt distrus, victoria lui Dinamo nici nu mai conteaza...
Sunt insatiabil. Mananc par, ceara din urechi, cocolosi de sange inchegat, tot si toate pe care le numesti ale tale.
Avatar utilizator
Mr Hyde
 
Mesaje: 1284
Membru din: Mie Sep 25, 2002 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Mai 15, 2003 8:42 am

Initial trimis de eyewitness
la torino va fi f greu pt real in conditiile unei aparari boeme...


moshule ,moshule iata ca nedved a jucat la valoarea lui si juve e in finala...

meserias lippi. nu dejaba ie cel mai bine platit antrenor din lume....

real ingenunchiata, juve triumfatoare .

FORZA JUVE !
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Cupele europene

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron