Cupa UEFA 2003 / 2004

Champhions League, UEFA Cup + popularul concurs de pronosticuri

Mesajde MiG29 » Mie Mai 19, 2004 11:23 pm

Olympique Marseille -Valencia 0-2(0-1).Meci frumos destul de echilibrat pana la prostia lui Barthez,care si-a lasat echipa in 10 si a provocat si un penalty.Valencia a jucat mai bine si a castigat meritat,zic eu.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Mai 19, 2004 11:29 pm

Nu mi-a placut meciul. s-a jucat lent si nu prea au fost faze de poarta. dar, intradevar...Valencia a castigat pe merit. Au avut un sezon superb...iar la anu' ii vom vedea in Champhions League.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Mai 20, 2004 7:46 am

din punctul meu de vedere, nu se impunea cartonas rosu la penalty. una la mana, ca Barthez nu bera ultimul aparator (mai era un nene pe linia portii). in al doilea rand, jucatorul de la Valencia nu se ducea spre poarta, ci undeva spre stanga. de partea cealalta, este adevarat ca Barthez s-a dus ci piciorul inainte, nu cu mana. totusi, nu cred ca se impunea rosu.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde memetshot » Joi Mai 20, 2004 8:20 am

baicsule: fu de rosu. era ultimul aparator si in plus de asta cum dracu se ducea ala "undeva spre stanga", pur si simplu a driblat portaru. Sincer daca bartez gandea il lasa in barzauni sa dea gol dar macar sa nu fi luat rosu
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Mai 20, 2004 8:21 am

Eu zic ca nimeni nu se supara daca dadea doar galben...asa cum nimeni nu s-a suparat ca a dat roshu. Arbitru in ambele cazuri ar fi fost acoperit de regulament.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Mai 20, 2004 9:14 am

bine, animale, reformulez: nu se ducea spre poarta, ci perpendicular pe ea, dar in afara cadrului portii. e mai bine asa?

ps: in cursu zilei de azi o sa bag formatu editiei viitoare a Cupei UEFA.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Mai 20, 2004 9:18 am

baixinho © scrie:in cursu zilei de azi o sa bag formatu editiei viitoare a Cupei UEFA.


http://www.fanclub.ro/showthread.php?t=8122
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde memetshot » Joi Mai 20, 2004 9:20 am

baicsule acilea sunt de acord cu mosu. colina putea sa dea ce cartonas avea chief. el aseara a ales rosu...no broblem
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Cupele europene

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron