UEFA Champhions League 2003-2004

Champhions League, UEFA Cup + popularul concurs de pronosticuri

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Mai 27, 2004 8:42 am

Nu prea inteleg care e chestia cu campioana Romaniei si tururile preliminare. De ce datorita lu' Monaco nu vom juca turu 1 ?

-----

Nu prea mi-a placut finala. Dar ce finala este frumoasa ? Mereu in finale echipele joaca crispat si cu mare teama, nedorind sa riste nimic. Primul gol al portughezilor a venit pe nepusa masa....dupa cum spunea si comentatorul..astia din doua jumatati de ocazie dau un gol. Pana la urma au castigat meritat...si e o mare performantza ceea ce au facut ei in ultimii doi ani.
Morientes de la care asteptam atatea a jucat ? Sau era suspendat pentru cumul de cartonase ? :(
Pacat de accidentarea lui Giulie...care e un mare jucator...ce mi imi place mult.

Oricum..daca stau sa ma gandesc meciul a fost mai frumos decat precedenta finala....Milan vs. Juve.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Cupele europene

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori