UEFA Champhions League 2003-2004

Champhions League, UEFA Cup + popularul concurs de pronosticuri

UEFA Champhions League 2003-2004

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Aug 28, 2003 5:10 pm

Grupa A
  • Bayern Munchen
  • Olympique Lyon
  • Celtic Glasgow
  • RSC Anderlecht

Grupa B
  • Arsenal FC
  • Internazionale Milano
  • Dynamo Kiev
  • Lokomotiv Moskva

Grupa C
  • Deportivo La Coruna
  • PSV Eindhoven
  • AEK Athena
  • AS Monaco

Grupa D
  • Juventus Torino
  • Galatasaray Istambul
  • Olympiacos Pireus
  • Real Sociedad de Fútbol

Grupa E
  • Manchester United
  • Panathinaikos Athena
  • Glasgow Rangers
  • VfB Stuttgart

Grupa F
  • Real Madrid
  • FC Porto
  • Olympique de Marseille
  • Partizan Belgrad

Grupa G
  • Lazio
  • Chelsea
  • Sparta Praga
  • Besiktas Istambul

Grupa H
  • AC Milan
  • Celta Vigo
  • Ajax Amsterdam
  • Club Brugge
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Joi Aug 28, 2003 7:55 pm

Echipele au fost raspandite destul de egal da mi se pare mie sau Man U au o grupa usoara?

Si nici Madrid nu o sa aiba probleme.
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

!

Mesajde Ayrton » Vin Aug 29, 2003 8:00 am

Obiectiv vorbind, sunt echilibrate grupele... Si asa cum zicea si Moshu, vom vedea la greu grupa G, si va fi fericit si MiG cu al sau Lazio...
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Vin Aug 29, 2003 9:33 am

ayrton , bine ca au cazut amandoua (Besiktas si Chelsea) in Grupa G. Doar o singura zi o sa fim chinuiti. In rest o sa vedem meciuri interesante.

Nu pot sa nu subliniez Grupa D....unde o echipa turca a cazut cu una greaca. Galata cu Olympyakos. O sa fie macel. :)

Parerea mea este ca in nici una dintre grupe nu exista un favorit cert.

Favoritii mei din acest an : Deportivo si cele 3 echipe grecesti. In rest...spectacolul sa primeze.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Sep 17, 2003 12:24 am

Am vazut rezumatele. Mi-au ramas in memorie urmatoarele :

  • superba centrare a lui Beckham si reluarea la fel de superba a lui Roberto Carlos la primul gol al madrilenilor de la Real
  • Figo care a executat in stil brazilian de doua ori acelasi penalty
  • scotienii de la Glasgow Rangers care au revenit de la 0-1 si au invins vicecampioana Germaniei
  • extraordinara parada a lui Dida din finalul meciului Milan - Ajax. putem spune ca Dida a facut ca cele 3 puncte sa fie adjudecate de Milan
  • Crespo care a avut cateva mari ratari pt. Chelsea


Imi pare rau pentru Pana care a pierdut cu 5-0 la Manchester. Erau mai castigati daca nu faceau deplasarea.

Se anunta cateva echipe in mare forma.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mie Sep 17, 2003 12:43 am

Mda,Crespo a ratat de a rupt shi Chelsea a castigat dar nu fara emotzii.Trebuie sa ii remarc shi pe cei de la Partizan(:))care la debutul lor in CL au reusit sa scoata un egal cu detzinatoare Cupei UEFA,Fc Porto.In rest rezultate destul de previzibile,shi LAZIO ,buni ca intotdeauna:D
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde helguera88 » Mie Sep 17, 2003 10:45 am

Realu' se misca binisor ... dar are o grupa oricum destul de usoara. Un singur meci greu, deplasarea la Porto.
"You know how they call a quarter-pound of cheese in France?" "They don't call it a quarter-pound of cheese?" "No" "Why not?" "Because of the metric system" "So how do they call it?" "Royale with cheese" "Royale with cheese ... and how do they call the Big Mac?" "A Big Mac is a Big Mac, but they call it Le Big Mac" "Le Big Mac ... and how do they call a Whopper?" "Don't know, i've never been to Burger King"
helguera88
Junior Member
 
Mesaje: 141
Membru din: Lun Ian 20, 2003 3:01 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde MiG29 » Joi Sep 18, 2003 12:30 am

Impresionant show-ul reusit de Inter la Londra.AEK a facut iarashi egal,al 7-lea consecutiv in CL:).Asemenea performantza mai rar.In rest m-am bucurat ptr As Monaco desi imi pare putzin rau de PSV da asta-i fotbalu.Oricum frumos golul lu Bouma.
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Sep 18, 2003 8:16 am

Mie imi pare rau pentru Celtic Glasgow. Au condus cu 1-0 la Munchen....dar au fost invinsi pe final cu 2-1....prin doua goluri ale olandezului Roy Makaay, olandez caruia ii regret si acum plecarea de la Depor.
Dublul duel scotiano-german s-a incheiat indentic. Rangers au invins pe VFB cu 2-1 dupa ce au fost condusi cu 1-0....iar Bayer Munchen pe Celtic ..in mod identic.

Sociedad-ul ne demonstreaza ca este o mare echipa si in Europa. Multi dintre voi nu o vedeau in Champhions League la startul sezonului trecut. Iata...au debutat cu victorie.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Oct 02, 2003 7:08 am

Nu inteleg ce se intampla cu grecii. Pana acum toate cele 3 echipe au evoluat foarte slab.

Etapa I : Pana pierde cu 5-0 la Manchester , AEK un 1-1 acasa cu Depor , Olympiakos a pierdut cu 1-0 la Sociedad.
Etapa II : Olimpiakos a pierdut acasa cu Juventus 1-2 , Pna 1-1 cu Rangers acasa , AEK desfintata la Monaco ..4-0 !

Este prima infrangere pentru AEK...dupa 7 meciuri de Champhions League terminate la egalitate.

Dupa doua etape avem 4 echipe cu maxim de puncte : Real Madrid , Juvenstus , AS Monaco , Inter Milano.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde dj_jaxxx » Mar Oct 21, 2003 8:28 pm

Bai ce bataie a luat Inter de la Moscova....aoleo :)

Hai moscova! :D
Concurs NBA 2004-2005

I'm not afraid of death, I just don't want to be there when it happens.
Avatar utilizator
dj_jaxxx
 
Mesaje: 1131
Membru din: Mar Oct 22, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Oct 22, 2003 11:35 pm

Moscova nu crede in lacrimi , nu ? *p

Am ajuns la jumatatea grupelor. Doua echipe au 9 puncte din 9 posibile : Real Madrid si Juventus Torino . Dau un pronostic : nici una din aceste doua formatii nu va castiga Champhions League in acest an . (tine cineva un pariu pe 5 beri cu mine ? )

Chelsea in pauza meciului cu Lazio de pe Standford Bridge era practic eliminata. La finele meciului conduce grupa. Pe locul 2 se afla brava formatie ceha...Sparta Praga ..care merita tot respectul. I-au batut pe vulturi in capitala ceha, orasul cu acoperisurile de aur.

Surprinzatori mi se apr si FC Brugges care a batut Milanul pe San Siro.

Cele 3 echipe grecesti ocupa ultimele locuri in grupele C,D,E. Migule esti cu Grecia,tara pe care ai si vizitat-o . De ce sunt asa slabi anu asta ?

Nu pot incheia fara a sublinia ca marea echipa a Galiciei ....este neinvinsa in 3 meciuri si se afla la conducerea grupei C. Este vorba despre Deportivo La Coruna...cunoscuta sub numele de Super Depor. Cealalta echipa a Galiciei ocupa locul 4 in grupa H. Ma refer la Celta Vigo. Oricum...o mare onoare pentru Galicia sa aiba 2 echipe in cea mai prestigioasa competitie fotbalistica inter cluburi a batranului continent. (E cum ar fi sa fie Ceahlaul si Bacau in Champhions League din partea Moldovei)

Cam atat. Pana pe 4 noiembrie luam pauza de UEFA Champhions League.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde memetshot » Joi Oct 23, 2003 9:23 am

pariu....da sa fie 5 Ursus/Silva. ca daca periem pe haineken...ehe
si uite cum s-a mai dus o seara de champions lig si io iar n-am vazut nici un meci...imi urasc gazdele ca nu-mi baga odata cablu.
Incredibil. milanu si-a furat-o acasa. nu se poate asa ceva.
Interul...in nota obisnuita.
Depor...ehhe, nu ma face decat sa regret ca Valencia e in UEFA...
Anul acesta o sa fie o competitie foarte stransa, dar marile favorite sunt realu si juve.
realu ca e real
juve: au noroc, au arbitrii si in plus il au pe ceh...



peseu: ah moshule ma gandesc ca la anu o sa stau si o sa savurez cinci bericioaice...:yD
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Oct 23, 2003 9:39 am

da mah. 5 Ursus/Silva. si nu oriunde..La Fanutza ca e 15 000 lei. Deci..75 000 lei :p

Eu am pariat ca nici Real Madrid , nici Juventus Torino nu vor ajunge in finala Champhions League. animaloo...ca cel putin una dintre ele va ajunge.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Joi Oct 23, 2003 10:10 am

Moshule,sa fiu sincer nici io nu jtiu ce ie cu echipele grecesti...da ma gandesc cu groaza daca iera shi vreuna de-a noastra,k grecii de bine de rau mai misca cate ceva.da mare mea problema ie ce ie cu Lazio,shi asta chiar ma doare:D(am ajuns la concluzia ca atunci cand merge Dinamo bine,Lazio merge prost shi invers:))
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Noi 06, 2003 12:13 am

AS Monaco - Deportivo LaCoruna 8-3

Ce draq mai nene ? E Fifa 2004...sau fotbal real ?

Cel mai mult si cel mai mult m-a bucurat ca Lyon i-au omorat pe nemtii din capitala Bavariei...aruncandu-i pe locul 3 al grupei. Pe 2 au trecut scotienii care au trecut la pas de Anderlecht.

Cinste si rusilor ca au remizat pe San Siro...si bravo si ukrainienilor pentru spectacolul din capitala Angliei. Ce frumos ar fi sa se califice Lokomotiv si Dynamo ! :)

Ma duc sa ma uit la rezumate.

Si inca ceva : am jucat la Astra Bets....si din 8 meciuri am nimerit 3. Totusi...pe forum am castigat etapa.
Marfa !

Noapte buna !

PS : ce gol a dat Giovanni in poarta celor de la Galata. i-a pishat....ca in curtea scolii !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Joi Noi 06, 2003 1:18 am

Lol Moshule......asha incepe totul....joci un bilet, pe urma doua si pe ruma ajungi ca mine....dependent! eu am pus 13 meciuri si mi-au iesit 11.....mereu pierd la 2 meciuri....o data am pierdut 19.000.000 pe 1 meci Parma cu Bologna. Pielea mea! m-am ofticat la greu...am zacut doua zile.
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Noi 06, 2003 11:19 am

Si pe minem-a luat boala. Sambata cred ca merg sa bag la niste meciuri din Italia+Spania.

Desi azi de dimineatza m-am trezit la 6 , am stat aseara sa vad rezumatele Champions League...pana dupa orele 1.
Meciul de la Monte Carlo a fost un real spectacol. Au monegascii un croat bun de tot care a dat 4 goluri. I-amuitat numele. Din ce am vazut eu s-a jucat ca in curtea scolii....sau , daca vreti, ca brazilienii de prin anii 60. 11 goluri.
Golul 3 al celor de la Depor a fost inscris de Tristan....in urma unei realizari de mare , mare finetze . Superb acest jucator !
Depor ramane in continuare echipa mea preferata din Europa....si sunt convins ca v-a merge in optimi.

Elber a inscris la Munchen, pt. Lyon...luandu-si astfel revansa pentru ratarile din tur.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde AdevaRapper » Vin Noi 07, 2003 10:28 am

Initial trimis de Oribilul Mosh
AS Monaco - Deportivo LaCoruna 8-3

Ce draq mai nene ? E Fifa 2004...sau fotbal real

WOW!!!
Practic, orice sut pe poarta spaniolilor a fost gol... Parca au jucat fara aparare... Oricum, golurile lui Tristan...nota 10+ !!!
Daca ramanem aici, aici ramanem!!!
Avatar utilizator
AdevaRapper
Junior Member
 
Mesaje: 1245
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Noi 27, 2003 12:10 am

Uitandu-ma peste clasamente observ ca 9 echipe sunt deja calificate pentru primavara din Champhions League : Stuttgard, Manchester United, Porto, Real Madrid, Chelsea, Monaco, Milan, Juventus, Real Sociedad.

Besiktas tre' sa bata pe Chelsea la Istanbul...ca sa fie sigura.Daca face egal...se califica doar daca Lazio nu invinge la Praga. Cehii se mai pot califica doar daca bat pe italieni si Chelsea bate pe Besiktas. Cel putin asa am calculat eu. Pacat....pentru ca eu ii iubesc pe cehi.


PSV - Depor. Meci decisiv. Depor are 3 puncte avans in clasament si a abatut pe Riazor cu 2-0. Deci..olandezii tre' sa faca un scor mai mare de 2-0 pentru a se califica. Depor desi si-a luat bataie cu 8-3..are golaveraj pozitiv..fatza de olandezi care au golaveraj 5-5...in spetza 0.

Eu zic ca Depor se califica.

Grupa A mi se pare cea mai interesanta. 3 echipe cu 7 puncte..iar Bayern Munchen pe ultimul loc cu 6 puncte Totusi mai mult ca sigur ca antipaticii bavarezi se vor califica. Au meci acasa cu ANderlecht in ultima etapa.

Sa vedem ce se va intampla. Balonul este rotund. *p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Dec 09, 2003 11:32 pm

Desi Besiktas nu au obtinut calificarea in play-off-ul Champhions League....sunt super incantat ca acolo vor merge Sparta Praga. Au obtinut calificarea in minutul '93....invingand Lazio. 1-0. La 0-0...mergeau turcii mai departe.
Ca un fan al cehilor....imi pare nespus de bine ! Abia astept sa vad rezumatele !

AC Milan a vandut meciul. Rusine. Nu cred eu ca batea Celta Vigo la Milan...daca milanezii nu aveau asigurat locul 1 in grupa ! Ce pretentii sa ai de la italieni ?
Pacat pentru frumoasa echipa FC Brugges...care a invins in van Ajaxul !

Rusine Milan !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Mie Dec 10, 2003 8:26 am

Eh Moshule, "vanzarile" de meciuri in ultimile dispute din grupa se tot practica in C.L. de cand s-a infiintat competitia... D-aia era mai frumoasa vechea varianta, cu meciuri eliminatorii tur dupa tur... Insa asta e, bogatii au hotarat, ei fac legea si acum... Asteapta-te la meciuri din acestea si in seara asta... Din pacate...
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Dec 10, 2003 11:22 am

In seara asta nu vor fi vanzari !
In grupa A....cele 4 echipe au o singura solutzie....victoria ! Oricare din ele se pot califica. Celtic si Anderlecht cred ca au varianta si egalul....dar oponentele lor ar fi eliminate la un asemeena scor. Deci..nu au ce vanzari sa fie.

Grupa B..aceiasi situatie. Est-europenii vor trage tare de tot sa ajunga in play-off. Imi doresc enorm sa se califice Lokomotiv & Dynamo. Nici aici nu au ce vanzari sa fie.

In grupa C, Monaco e deja calificata iar AEK nu mai au nici o sansa. PSV au in Olanda meci direct cu Depor. Tre' sa bata la un scor mai mare de 2-0. Nici aici nu au ce vanzari sa fie.

In grupa D , Juve este deja calificata si joaca cu Olympiakos care nu mai arenici o sansa. Galatasaray tre' sa bata la San Sebastian pt. a merge mai departe. La meci egal..se califica spaniolii. Nici aici nu au ce vanzari sa fie.

Deci,ayrton....in seara asta nu vor mai fi vanzari ! *p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Ayrton » Mie Dec 10, 2003 5:45 pm

Dar ai luat in considerare ca locul 3 merge in UEFA si ultimul loc sta acasa la televizor? :D
**********
***D I N A M O!!!***
**********
Avatar utilizator
Ayrton
 
Mesaje: 1790
Membru din: Lun Dec 16, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Dec 10, 2003 11:36 pm

Nu am luat in considerare locul 3 pentru UEFA....dar dupa terminarea meciurilor pot spune ca nu au fost blaturi. S-a jucat corect..si a fost frumos. De la un minut la altul echipele calificate se schimbau.
M-am bucurat pentru Depor, mi-a parut rau pentru Celtic.

Din cele 8 grupe....3 au fost castigate de englezi , una de spanioli, doua de francezi , doua de italieni. Totusi Spania are 4 echipe in primele 16.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Bayern Munchen - Real Madrid 1-1

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Feb 24, 2004 11:36 pm

Pacat,pacat,pacat !
Poate pentru prima oara in viatza am tinut cu o echipa germana (fie ea nationala sau de club). Imi plac mult bavarezii, care numai nemtzi nu se pot numi. In aceasta seara meritau victoria...au construit, au atacat, au avut ocazii...au fost la carma jocului. Dar galacticii, ca orice echipa mare au avut noroc...si norocul lor a fost un portar de geniu la apus de cariera..gafand ca un incepator.

Mi-a placut mult de Ze Roboerto si de canadioano-englezul Hargreaves. Foarte buna si linia defensiva a nemtilor. Frumos si golul ghetei de aur Makaay.
De la spanioli l-as remarca doar pe Ronaldo...care are viteza de supersonic.
Pacat. Bayern meritau victoria.

In rest...bravo pt. rusi ca au batut si pentru cehi ca au tinut in sah campioana Europei. Milan a scos doar 0-0 in orasul cu acoperisurile de aur.

Maine am mari emotii pentru Super Depor. JUVE MERDA !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mar Feb 24, 2004 11:50 pm

Ronaldo uneori are momente in care nu poa sa se miste de gras de e:).Totushi eu zic ca Ballack trebuia eliminat pentru intrarea criminala asupra lui Beckham.Pacat de AS Monaco care a fost invinsa cu 2-1 de Lokomotiv Moscova,insa sunt convins ca vor revenii in retur.De semnalat si prestatia lui Edu care in meciul cu Celta a inscris 2 goluri si un autogol:DApruape un hat-trick:)
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Briatore » Mar Feb 24, 2004 11:55 pm

La draqu ... Bayern merita sa castige !!!! Nu e drept ... Au avut si aia de la Real un noroc chior !!!!
Bun ii Ballack !!!
Acum cat despre intalnirea de maine dintre "Super Depor" ;B si JUVENTUS :rulz: ... Tot ce pot spune e ca saraca Deportivo ... Juve o sa castigeeeee !!!!
Sie verlieren nie, indem Sie lieben. Sie verlieren immer, indem Sie zurück halten.
Avatar utilizator
Briatore
Junior Member
 
Mesaje: 119
Membru din: Joi Aug 14, 2003 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Feb 25, 2004 12:03 am

Mig, pai nu mai tzi cu rusii ? de ce zici pacat de AS Monaco ?
Si vezi...ca exista un Edu si la Celta. nu e acelasi cu ala de la The Guns. :yD

Briatore...Juve e cea mai urata echipa din fotbalul mondial, iar maine se vor inclina pe El Riazor din Galicia. Super Depor Ale !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mie Feb 25, 2004 12:11 am

Da-i dracu de rusi.Sa nu mai aud de rusi,mai ales de cand i-au eliminat shi pe Dinamo.Shi uoricum io sunt un mai vechi suporter al echipei monegasce.Da nu stiam ca ie un Edu shi la Celta,credeam ca mai dadu asta autogol,ca nu iera prima uara:p
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Cupele europene

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron