Ce parere aveti despre perversitatea/prostia/falsitatea/playback-areala versurilorAA?

Forum dedicat Andreei Antonescu si fanilor acesteia.

Pentru ca...

Mesajde gabuba » Sâm Mar 22, 2003 4:45 pm

... nu va mai suport mesajele deacuzare si aberare perpetua.
Totul a inceput acum un an si ceva, cand am cunoscut-o pe fanclub.ro pe Andrada the dev, care imi zicea ca AB e o parushta imputita care isi injura fanii la tel si altele, fraier si in cautare de scandal si suficent de imatur am crezut-o. Am cunoscut-o pe net pe AA, care imi vb. f frumos, bla bla. Pobestea cu AB cea rea a continuat cand diversi fani ("cei mai buni prieteni ai uneia dintre ele") imi povestea fel de fel de povestiri din care reiasea ca aa e un inger iar ab un drac. In tot acest timp vorbeam cu AA, si spuneam despre AB (desi nu o cunoasteam ) ca e ce mi se zicea ca e. Intre timp am cunoscut-o pe AB care era total diferita de AA, dar nici pe de-o parte scorpia nenorocita cum mi-o inchipuiam. Am inceput sa vb. cu ea, trupa andre se despartea, ne-am apropriat, am avut fan club AB, si am renuntat la cel cu aa. Totul a fost roz si frumos in felul urmator : AA stia ca am fan club ab, dar pastram legatura amiceste, iar cu ab ma intelegeam bine. Pana cand aflu ca AA era f sictirita pe mine pentru nush ce mesaje pe care i le-am trimis eu ei.... nici azi nu am inteles faza, ea s-a suparat, eu m-am suparat ca a crezu, ne-am certat la telefon, am auzit ce zicea si bla bla.
Totusi asta nu are nici o legatura cu faptul ca m-a ajutat sa o cunosc... ii sunt recunoscator si acum.

Nici decum faze de genu ca atunci cand m-am certat cu AA m-am dus la AB!!

Oricum, concluzia e oarecum trista : E f greu sa fii vedeta, ca ele sa multumesti pe toata lumea si satisfaci toate pofetele.

Pe mine de ceva timp nu ma mai intereseaza ce playback face una sau alta, cum nici cu ce masina mai trage un clp. E bine sa ai propria ta viatza, si sa faci dif. intre obsesie si admiratie. Cam atat.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Dum Mar 23, 2003 10:23 pm

ai zis ca intre timp ai cunoscut-o pe a.b. si era total diferita de a.a.... in ce sens?
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Joi Mar 27, 2003 11:20 pm

ca mentalitate, principii, absolut tot.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Vin Mar 28, 2003 10:31 pm

Initial trimis de Gabyzzu
ca mentalitate, principii, absolut tot.


Aaaa...da... dar era diferita in sensul bun?
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Titina » Dum Apr 20, 2003 11:03 pm

Recunosc ca andreEA e falsa shi proasta shi ..etc....,dar...singurul lucru care-mi place la ea sunt melodiile...nu vocea ei!Ritmuol melodiilor.daka le-ar canta altcineva,er fi mai bine.
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Mar Apr 22, 2003 9:15 pm

Initial trimis de X-Tina Aguilera
Recunosc ca andreEA e falsa shi proasta shi ..etc....,dar...singurul lucru care-mi place la ea sunt melodiile...nu vocea ei!Ritmuol melodiilor.daka le-ar canta altcineva,er fi mai bine.


nush' ce tzi se pare asha fain la melodiile ei....dar nici vocea nu e asha grozava... in orice caz, e binishor :rolleyes: :)

ps: gabyzzu, mai lasa in beeep invatzatu' asta shi hai pe net :p
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde marutza » Vin Apr 02, 2004 10:44 pm

Gabi mama, tu esti ca raia. Si aici si pe guestbookurile andreei balan. Adica, stai sa-ti improspatez memoria: deuta curbuta. Gabi -smecheru Sucevei, tina. Porcarii de genul asta. Ejti un idiot. Iei exact ce mi-ai daruit tu mie:.... ti-ai dat seama???
marutza
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Apr 02, 2004 1:44 pm
Localitate: acasa

Mesajde IoanaA » Joi Mar 31, 2005 9:44 pm

buey adevaru` e ca ma faceti sa rad : sunteti doi amarati (simtiti`va) care se oftica ca Andreea A nu v`a luat in seama, si acum bagati tot felu` de imbarligaturi... haha , sunteti chiar ilari! >:))
you think you know me but you really don`t
Avatar utilizator
IoanaA
Junior Member
 
Mesaje: 157
Membru din: Joi Oct 09, 2003 11:00 pm

Anterior

Înapoi la AndreEA

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron