Ce parere aveti despre perversitatea/prostia/falsitatea/playback-areala versurilorAA?

Forum dedicat Andreei Antonescu si fanilor acesteia.

Ce parere aveti despre perversitatea/prostia/falsitatea/playback-areala versurilorAA?

Mesajde gabuba » Vin Noi 08, 2002 10:08 pm

Ce parere aveti despre perversitatea/prostia/falsitatea/playback-areala versurilor/melodiilor/AndreEi/gurii ?
O intrebare dificila, eh? :D
Bine inteles ca nu tot poporu' cu televizoru' si cu vibratoru' poate intelege replica sarcastica, data pt. o persoana frustrata, pe care capul nu o duce, deoarece singura intrebare care-i vine in cap e "oare ce". :D...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Hmmmmm

Mesajde Love2Fly » Sâm Noi 09, 2002 12:13 am

Bai...si Andreea ca si celelalte vedete nu canta live ca n-au aparutura necesara domne'!:)
p.s: Doamne ce naiv sunt!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: Ce parere aveti despre perversitatea/prostia/falsitatea/playback-areala versurilorAA?

Mesajde rrb » Joi Noi 14, 2002 9:59 pm

Initial trimis de Gabyzzu
Ce parere aveti despre perversitatea/prostia/falsitatea/playback-areala versurilor/melodiilor/AndreEi/gurii ?
O intrebare dificila, eh? :D
Bine inteles ca nu tot poporu' cu televizoru' si cu vibratoru' poate intelege replica sarcastica, data pt. o persoana frustrata, pe care capul nu o duce, deoarece singura intrebare care-i vine in cap e "oare ce". :D...

gabytzuu tu crezi ca andreea a e andreea balan????? da un exemplu de perversitate in melodiile ei pe cand a.b are persversitati, un exemplu chiar pe forumul andreei balan. Andreea Balan e chiar opusul andreei antonescu, ce crezi ca daca nu era a.a andreea balan nu era acum unde e.
Ma trezesc plangand cu tine-n gand
Oare stii cat mi-e de dor?
As vrea sa pot zbura iubirea mea
Pana dincolo de nori.
rrb
Junior Member
 
Mesaje: 202
Membru din: Sâm Oct 06, 2001 9:23 pm
Localitate: Romania-Satu Mare

Stupid in continuare...:)

Mesajde Love2Fly » Vin Noi 15, 2002 12:40 am

Andreea Balan e chiar opusul andreei antonescu, ce crezi ca daca nu era a.a andreea balan nu era acum unde e.


Raul? bah...esti cel mai naiv om pe care il cunosc.....auzi mah? Andreea Balan nu exista fara AA dar AA exista fara Balanca? eu nu cred...asa ca nu o mai pupa in :a pe AA ca nu e chiar opusul lu' Ab ci o versiune...hai sai spunem "mai ascunsa" a lu' Ab!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Dum Noi 17, 2002 12:22 pm

suuuuperrrrrrrrrr
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Demential

Mesajde Love2Fly » Lun Noi 18, 2002 2:07 am

Demential!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Raspuns

Mesajde AnDrEi » Vin Noi 22, 2002 5:08 pm

Pai rrb vrei un raspuns la ce ai intrebat mai sus? ei bine ..
Raspuns: uitate la videoclipu lu AndreEA si vezi exact ce miscari face .. de parca cineva ar sta cu ceva la fundu ei :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Andrei? esti chior?

Mesajde Love2Fly » Sâm Noi 23, 2002 1:20 am

Ce-ai mah? te-ai tzicnit? Alea sunt miscari provocatoare? lol...pe mine ma lasa rece!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Hehhee

Mesajde AnDrEi » Sâm Noi 23, 2002 6:02 am

Frumos din partea ta :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Clasicul BMW

Mesajde Love2Fly » Mar Noi 26, 2002 10:57 pm

Sunt satul de videoclipuri in care femeile danseaza pe masini. AndreEA are un asfel de videoclip...deci sucks
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

hai, mai, lasatzi-o moarta..............

Mesajde rautate_mica » Sâm Noi 30, 2002 7:48 am

Nu shtiu ce gasesc unii asha de interesant la AndreEA, a, da, poate a aratat intregii tzari in Playboy toate alea, in rest....... merge banda! vai ce bine cant!:D :D
rautate_mica
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Dum Noi 24, 2002 10:16 am
Localitate: undeva in Romania

a, da shi mashina..........

Mesajde rautate_mica » Sâm Noi 30, 2002 7:52 am

uitasem sa scriu in mesaj, dar ma gandeam la altceva...........chiar, cum zicea Love2Fly.....de ce toate tipele astea de la noi care "canta" trebuie sa se frece de mashini care de care mai "bengoase".....shi Andreea B in noul ei videoclip in care sare cu coarda (de ce nu o fi sarit fara.......macar ne facea un bine:D :D) se freaca shi ea de o mashina, n-am retzinut ce mashina era, ca am schimbat canalul sa nu imi mearga rau in ziua aia
rautate_mica
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Dum Noi 24, 2002 10:16 am
Localitate: undeva in Romania

rautate_mica......lol

Mesajde Love2Fly » Dum Dec 01, 2002 12:56 am

Mai...ce sa-ti spun? chiar daca sunt impotriva aparitiei de masini si femei in acelasi videoclip...eu zic ca totusi videoclipul Andreei Balan e mai civilizat decat cel al AndreEI...parerea mea!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: Ce parere aveti despre perversitatea/prostia/falsitatea/playback-areala versurilorAA?

Mesajde KoRn_bitch » Dum Dec 08, 2002 7:21 pm

Initial trimis de Gabyzzu
Ce parere aveti despre perversitatea/prostia/falsitatea/playback-areala versurilor/melodiilor/AndreEi/gurii ?
O intrebare dificila, eh? :D
Bine inteles ca nu tot poporu' cu televizoru' si cu vibratoru' poate intelege replica sarcastica, data pt. o persoana frustrata, pe care capul nu o duce, deoarece singura intrebare care-i vine in cap e "oare ce". :D...


SHI AICI DAU DE TINE GABI??? ;a .. lol ... tz tz tz ....
A-Ur Attractive B-Ur Beautiful C- Ur Charming D-Ur Delicious E-Ur Exciting F-Ur Funny G-Ur Gorgeous H-Ur Heavenly I-Im J-Just K-Kidding L-Loser!!!! :fuck:
Avatar utilizator
KoRn_bitch
Junior Member
 
Mesaje: 231
Membru din: Lun Dec 02, 2002 12:00 am

Mesajde MICKY » Lun Dec 09, 2002 2:43 am

Gabyzzu....io nu sunt fana nici Andreea Balan si nici Andreea Antonescu! DAr...am ceva sa-ti spun! Tu inainte o pupai drept in cur pe Andreea Antonescu....pana cand ai facut fan club cu ea, si nu stiu ce ti-a zis...de te- ai certat cu ea!Da'... inainte iti placea fosrte mult...si nu mai ziceai de "perversitatea/prostia/falsitatea/playback-areala versurilor/melodiilor/AndreEi/gurii ". Daca te-ai cerat cu ea...nu inseamna ca tot ce tine de ea...versurile...melodia....look-ul....toate sunt de kkt.....si poate doar felul ei de a fii!
MICKY
 

MIcky...ca bine zici...:)

Mesajde Love2Fly » Mar Dec 10, 2002 12:49 am

=D =D

De asta ce mai zici draga Gabytzzu!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Lovely Girl » Mar Dec 10, 2002 1:49 am

Pai chiar asa e! Inainte o pupa in cur, si toata ziua se lauda la mine ca vb cu ea si nu-stiu ce.... si dupa ce a lasat-o balta cu ea, acum are numai pareri proaste despre ea!
:wazzup: I'm MICKY and I'm back! Hmm...:con: .... I love you ! I'm very happy! :G
Lovely Girl
Junior Member
 
Mesaje: 50
Membru din: Lun Dec 09, 2002 3:30 am
Localitate: City of the love!!!!

Mesajde gabuba » Dum Dec 22, 2002 12:15 am

MIcky, Lovely girl, lol.

Oameni buni discutia eu fan ab eu fan aa e ca si intrebarea: de ce s-au desparti andre? Pricepeti?
Am dat de multe ori expl. si nu mai vreau sa dau si aici.
Si uitate pe forumul AB si vezi ce sub a creat maretia lu' rrb. Altfel nu mai comentai.

Io am avut un conflict cu AA, deci m-a lasat rece. PLus ca eu o admiram ca om, nu ca artist. Dar m-a dezamagit groaznica. Ata ete.

Lara, am eu impresia sau tu esti noua pe aici? :D :con:
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Re: Ce parere aveti despre perversitatea/prostia/falsitatea/playback-areala versurilo

Mesajde PreferatA » Mie Ian 01, 2003 5:35 pm

ba gabitzuuuuuu nu pot sa cred asha ceeva mai omule .. tu aici critici playback`ul andreei A si pe forumul andreei B il ridici in slavi .. pai daca andreea b nu are microfoane bune si face playback poate la fel are si antoneaska ..
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

lolll gabytule....

Mesajde ilinca » Joi Ian 02, 2003 10:22 pm

bai baiete cred ca ar trebui sa-ti fie putina rusine sa b asa de aa la cat te-a ajutat!!!!!!!
cine ti-a dat acordul sa infiintezi fan clubul andre?ab nu???
cred ca ar trebui sa-ti masori cuvintele in fata andreEI!!!
aaa.. a si nu ma mai vb de rau pe #andreeaantonescu!!
ma trezesc plangand ;Pcu tine-n gand
oare sti cat mi-e de dor?
as vrea sa pot zbura :aiubirea mea
pana dincolo de nori!!!
ilinca
Junior Member
 
Mesaje: 107
Membru din: Sâm Dec 15, 2001 7:56 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde gabuba » Joi Ian 02, 2003 11:01 pm

preferato - :rolleyes: nu te mai baga in seama, ca ma enervezi ... :D ... daca esti atat de paralela cu ceea ce se discuta pe cele doua forumuri dedicate Andrelellor tine-ti la naiba gura aia proasta!
ilinca - ti se pare normal ca ... anyway... la un moment dat tot o sa zic ce s-a intamplat. Da in fine, AA shtie ca ii sunt recunosctor ca m-a ajutat atunci, dar nu mi se pare normal ca intr-o discutie sa exista cuvinte obscene si alte chestii jignitoare... oricum m-am convins ca AA nu e ceea ce pare, dupa ce stai mai mult de 30 de min cu ea apare o alta Andreea, mai ciudata, mai nesuferita. Plus ca atat timp cat ea abereaza in grupul ei, eu nu vad de ce nu as face acelasi lucru. Si, in definitiv pot spune orice, nu? e o lume libera. E probl. mea daca ii sunt sau nu recunoscator.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

bau

Mesajde PreferatA » Mar Ian 07, 2003 6:14 pm

[. E probl. mea daca ii sunt sau nu recunoscator. [/B][/QUOTE]
lol atunci e shi problema mea daca sunt sau nu deacord ku tine si asta nu itzi da dreptul sa ma faci pe mine proasta ? ok .. domnu pishpirel si bagator de seama ce esti ...mai taci din gura si nu te mai contrazice atata .. pe un forum spui ka e bun playback`ul si pe altul injuri playback`ul .. ce naiba domnule .. pune`tzie gandurile in ordine si nu mai oscila atata ka nu esti Liviu Rebreanu sa oscilezi intre arta pentru arta si arta cu tendinta
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde Radu123 » Mie Ian 15, 2003 3:47 pm

Eu nu m-am plictisit de fete care se freaca de masini.
Va invit pe toate fetele sa va frecati de masina lui vecinul meu ala micu are 4 ani :) Eu o sa va privesc ...
Avatar utilizator
Radu123
Junior Member
 
Mesaje: 130
Membru din: Mar Oct 23, 2001 11:00 pm

Mesajde Nightmare » Joi Mar 13, 2003 11:39 pm

Initial trimis de Gabyzzu
MIcky, Lovely girl, lol.

Oameni buni discutia eu fan ab eu fan aa e ca si intrebarea: de ce s-au desparti andre? Pricepeti?
Am dat de multe ori expl. si nu mai vreau sa dau si aici.
Si uitate pe forumul AB si vezi ce sub a creat maretia lu' rrb. Altfel nu mai comentai.

Io am avut un conflict cu AA, deci m-a lasat rece. PLus ca eu o admiram ca om, nu ca artist. Dar m-a dezamagit groaznica. Ata ete.

Lara, am eu impresia sau tu esti noua pe aici? :D :con:


Si eu o admiram pe AndreEA ca om, dar si pe mine m-a dezamagit.
Ata ete, cred ca AndreEA are un talent de a dezamagi oamenii. Cred ca si altii au fost dezamagiti de ea, nu numai noi.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde ograsa » Vin Mar 14, 2003 2:07 am

da si eu am fost, imi placea mult de ea o admiram pe masura cu timpul a devenit altcineva defapt se indrepta spre rau daca pot spune asa si cam asta e.. nu dau exemple sau altele
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Mesajde Nightmare » Vin Mar 14, 2003 11:16 pm

Initial trimis de ograsa
da si eu am fost, imi placea mult de ea o admiram pe masura cu timpul a devenit altcineva defapt se indrepta spre rau daca pot spune asa si cam asta e.. nu dau exemple sau altele


Ai dreptate!
Si eu o admiram foarte mult inainte, dar a inceput sa se schimbe in rau. Acum si-a pierdut aproape toti fanii, cat despre look-ul ei, seamana mai mult cu o vampa decat cu un om...
Sorry...dar asta e parerea mea.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde ograsa » Sâm Mar 15, 2003 2:34 am

:D da exact si-a facut negru ala pe la ochi o inchide de tot are nevoie de lumina de un zambet adevarat de putina viata!
imbracata in negru ii sta bine mai ales o coombinatie cu rosu tzutz
cam asta mai era de adaugat.. a.. si d3ea nu te jena fiecare are dreptul aici la parerea lui deci scuzele le poti retrage :p
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Mesajde Nightmare » Sâm Mar 15, 2003 7:46 pm

Initial trimis de ograsa
D da exact si-a facut negru ala pe la ochi o inchide de tot are nevoie de lumina de un zambet adevarat de putina viata!
imbracata in negru ii sta bine mai ales o coombinatie cu rosu tzutz
cam asta mai era de adaugat.. a.. si d3ea nu te jena fiecare are dreptul aici la parerea lui deci scuzele le poti retrage :p


Ai dreptate. Imbracata in negru pare o baba de 90 de ani care se duce la inmormantare.
Si machiajul ei e MULT PREA STRIDENT. Pare o c***a.
In fine, astea sunt gusturile ei...dar...sunt cam proaste.
Si imi retrag scuzele pentru ca asta e parerea mea si cred ca tot ce am spus este adevarat.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Vin Mar 21, 2003 11:13 pm

Initial trimis de Gabyzzu
MIcky, Lovely girl, lol.

Oameni buni discutia eu fan ab eu fan aa e ca si intrebarea: de ce s-au desparti andre? Pricepeti?
Am dat de multe ori expl. si nu mai vreau sa dau si aici.
Si uitate pe forumul AB si vezi ce sub a creat maretia lu' rrb. Altfel nu mai comentai.

Io am avut un conflict cu AA, deci m-a lasat rece. PLus ca eu o admiram ca om, nu ca artist. Dar m-a dezamagit groaznica. Ata ete.

Lara, am eu impresia sau tu esti noua pe aici? :D :con:



Cum o admirai tu ca om, nu ca artist?? Tu o admirai ca orice ! Sau ai uitat deja? :con: Eu nu..

Si cu a.b. ce draci aveai atunci? Sau atunci ai avut un conflict cu ea si acu' cu a.a. si tot asa.......
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Re: lolll gabytule....

Mesajde covergirl^^^ » Vin Mar 21, 2003 11:22 pm

Initial trimis de ilinca
bai baiete cred ca ar trebui sa-ti fie putina rusine sa b asa de aa la cat te-a ajutat!!!!!!!
cine ti-a dat acordul sa infiintezi fan clubul andre?ab nu???
cred ca ar trebui sa-ti masori cuvintele in fata andreEI!!!
aaa.. a si nu ma mai vb de rau pe #andreeaantonescu!!



:D Gabyzzu daca iti cere a.a. iertare in genunchi atunci maine iar te iei de a.b., nu? Lolll !!!!!! <joking>

Dar de ce spui ca nu o duce capul pe AndreEA? Pentru ca te-a jignit pe tine?

:con:
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Următorul

Înapoi la AndreEA

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron