Iubitul AndreEi....naluca, spiridush, fantoma...etc??

Forum dedicat Andreei Antonescu si fanilor acesteia.

Iubitul AndreEi....naluca, spiridush, fantoma...etc??

Mesajde Love2Fly » Vin Dec 06, 2002 1:33 am

De cativa ani incoace se tot vehiculeaza diferite "zvonuri" despre AndreEa si viatza ei amoroasa:) Ei bine ultimul articol pe care l-am citit pe net o alatura pe sus semnata alaturi de cine credeti?....Ati ghicit....IUSTIN PARASCHIV.....ce? da! tipu' de la TV cu afacerea aceea "necurata":) Ce vreau eu? Sa va dati cu parerea in legatura cu iubitzii AndreEI:) Mai jos articolul datand din 25\10\2002
*************
Turneul american a cuprins concerte pe care formatiile noastre le-au sustinut in mai toate orasele importante. Si, pe buna dreptate, se poate spune ca de la Chicago la Los Angeles, timp de o luna de zile, in America s-a cintat romaneste. Printre prieteniile legate, cea mai durabila a fost cea dintre trupa Etno si AndreEa, care a fost insotita de mama ei, asa, sa nu care cumva sa cada prada tentatiilor. Care tentatii, va asiguram, nu au fost putine. Dar, daca tot am adus vorba, aproape in fiecare oras, AndreEa si-a facut rost de admiratori, care ar fi dat orice sa o simta mai aproape. Numai ca nu s-a putut. Din lipsa de timp, din alte cauze, cine stie... Oricum, se pare ca AndreEa s-a gindit tot timpul la iubitul lasat in tara, am facut noi legatura, cind am aflat ca artista a fost o clienta fidela a magazinelor „Victoria’s Secret“, ce se ocupa cu comercializarea lenjeriei intime. In ceea ce priveste gusturile referitoare la obiectele respective, gurile rele spun ca AndreEa a fost destul de indrazneata, drept pentru care nu putem decit sa banuim ca, in urmatoarele zile, temperatura prin Mizil, contrar vremii de apus de toamna, ar putea deveni incendiara.

p.s: A se citii si intelege MIZIL!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: Iubitul AndreEi....naluca, spiridush, fantoma...etc??

Mesajde rrb » Vin Dec 06, 2002 10:21 pm

Initial trimis de Love2Fly
De cativa ani incoace se tot vehiculeaza diferite "zvonuri" despre AndreEa si viatza ei amoroasa:) Ei bine ultimul articol pe care l-am citit pe net o alatura pe sus semnata alaturi de cine credeti?....Ati ghicit....IUSTIN PARASCHIV.....ce? da! tipu' de la TV cu afacerea aceea "necurata":) Ce vreau eu? Sa va dati cu parerea in legatura cu iubitzii AndreEI:) Mai jos articolul datand din 25\10\2002
*************
Turneul american a cuprins concerte pe care formatiile noastre le-au sustinut in mai toate orasele importante. Si, pe buna dreptate, se poate spune ca de la Chicago la Los Angeles, timp de o luna de zile, in America s-a cintat romaneste. Printre prieteniile legate, cea mai durabila a fost cea dintre trupa Etno si AndreEa, care a fost insotita de mama ei, asa, sa nu care cumva sa cada prada tentatiilor. Care tentatii, va asiguram, nu au fost putine. Dar, daca tot am adus vorba, aproape in fiecare oras, AndreEa si-a facut rost de admiratori, care ar fi dat orice sa o simta mai aproape. Numai ca nu s-a putut. Din lipsa de timp, din alte cauze, cine stie... Oricum, se pare ca AndreEa s-a gindit tot timpul la iubitul lasat in tara, am facut noi legatura, cind am aflat ca artista a fost o clienta fidela a magazinelor „Victoria’s Secret“, ce se ocupa cu comercializarea lenjeriei intime. In ceea ce priveste gusturile referitoare la obiectele respective, gurile rele spun ca AndreEa a fost destul de indrazneata, drept pentru care nu putem decit sa banuim ca, in urmatoarele zile, temperatura prin Mizil, contrar vremii de apus de toamna, ar putea deveni incendiara.

p.s: A se citii si intelege MIZIL!:)

eu nu prea am incredere in ziare , si in plus de relatia ei cu iustin aceasta relatie e de domeniul trecutului, auzi daca mai erau impreuna gandeste-te ca iustin era cu ea la mare toata vara. Ai vazut si tu cu cine a fost AndreEA la mare, cu .....Renata
Ma trezesc plangand cu tine-n gand
Oare stii cat mi-e de dor?
As vrea sa pot zbura iubirea mea
Pana dincolo de nori.
rrb
Junior Member
 
Mesaje: 202
Membru din: Sâm Oct 06, 2001 9:23 pm
Localitate: Romania-Satu Mare

RRB naivul.....

Mesajde Love2Fly » Sâm Dec 07, 2002 1:11 am

Raul? si daca iti spun ca am vazut un anume Passat cu geamuri fumurii langa blocul AndreEi cu ea inauntru si Iustin la fel acum 2 saptamani...ma crezi? sau imi zici: "lasa-ma bah ca esti idiot, andreea e prea scumpica sa faca asta!":)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: RRB naivul.....

Mesajde rrb » Mar Dec 10, 2002 9:58 pm

Initial trimis de Love2Fly
Raul? si daca iti spun ca am vazut un anume Passat cu geamuri fumurii langa blocul AndreEi cu ea inauntru si Iustin la fel acum 2 saptamani...ma crezi? sau imi zici: "lasa-ma bah ca esti idiot, andreea e prea scumpica sa faca asta!":)

costine parerea mea este ca oricare ar fi iubitul andreei a. parerea mea e ca nu ar trebui dezvaluita, e viata ei face ce vrea cu ea nu trebuie sa se bage nimeni. Sunt deciziile ei , o priveste personal. Tu ce spui?
Ma trezesc plangand cu tine-n gand
Oare stii cat mi-e de dor?
As vrea sa pot zbura iubirea mea
Pana dincolo de nori.
rrb
Junior Member
 
Mesaje: 202
Membru din: Sâm Oct 06, 2001 9:23 pm
Localitate: Romania-Satu Mare

Poate ca ai si tu dreptate....

Mesajde Love2Fly » Mie Dec 11, 2002 1:08 am

Da mai, ai si tu dreptate, dar nu te doare sufletu' cand stii ca o tipa asa finutza ca AA umbla cu un "urmarit penal" ca Iustin sau cu un tip cu bani sau cu mai stiu eu cine care garantez ca nu o iubesc ci vor altceva de la ea!:) Pe mine ma doare sufletul! nu stiu pe tine....;P
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: Poate ca ai si tu dreptate....

Mesajde rrb » Mie Dec 11, 2002 9:58 pm

Initial trimis de Love2Fly
Da mai, ai si tu dreptate, dar nu te doare sufletu' cand stii ca o tipa asa finutza ca AA umbla cu un "urmarit penal" ca Iustin sau cu un tip cu bani sau cu mai stiu eu cine care garantez ca nu o iubesc ci vor altceva de la ea!:) Pe mine ma doare sufletul! nu stiu pe tine....;P

tu nu ai de unde sa sti ce intentii are cu ea , si parerea mea e ca nu ar trebui sa te bagi, vb serios e viata ei si face ce vrea cu ea
Ma trezesc plangand cu tine-n gand
Oare stii cat mi-e de dor?
As vrea sa pot zbura iubirea mea
Pana dincolo de nori.
rrb
Junior Member
 
Mesaje: 202
Membru din: Sâm Oct 06, 2001 9:23 pm
Localitate: Romania-Satu Mare

Vedeta=om public

Mesajde Love2Fly » Mie Dec 11, 2002 10:50 pm

Ca orice vedeta, AndreEA este persoana publica deci tot ce tine de ea e PUBLIC inclusiv relatiile ei sentimentale...phuahaha..:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: Vedeta=om public

Mesajde covergirl^^^ » Sâm Apr 26, 2003 9:42 pm

Initial trimis de Love2Fly
Ca orice vedeta, AndreEA este persoana publica deci tot ce tine de ea e PUBLIC inclusiv relatiile ei sentimentale...phuahaha..:)


om public nu si viatza privata publica (cum o suna si asta):cool:
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Andreea Pisoi » Dum Mai 04, 2003 3:47 pm

Knd te lansezi in lumina reflectoarelor tre` sa fii constient de chestia k toti vor fi cu ochii pe tine si te vor vana pentru noi informatii, mai ales dak ai ajuns in varf... : ))
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm


Înapoi la AndreEA

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron