AndreEA premiata cu discul de aur

Forum dedicat Andreei Antonescu si fanilor acesteia.

AndreEA premiata cu discul de aur

Mesajde ilinca » Vin Ian 17, 2003 10:28 pm

ca este cea mai tare nici nu se mai pune problema!!!!
de aceea sambata, 25 ian 2003 AndreEA va fi premiata cu discul de aur ptr cea mai vanduta solista din romania!!!!!
SAMBATA-25 IAN 2003 LA MALL MAGAZINUL DIVERTA!!!!!!!!
HAI SA FIM ALATURI DE AndreEA!!!!!!!!!!!!


fani AB "CIOCUL MIC"
ma trezesc plangand ;Pcu tine-n gand
oare sti cat mi-e de dor?
as vrea sa pot zbura :aiubirea mea
pana dincolo de nori!!!
ilinca
Junior Member
 
Mesaje: 107
Membru din: Sâm Dec 15, 2001 7:56 pm
Localitate: bucuresti

Wow...

Mesajde Love2Fly » Sâm Ian 18, 2003 4:34 am

Pe asta nu o stiam...10x for the news:)
Sa te duci si tu in locul meu sa-mi aduci si mie un autograf de la ea:p ....
apropos? de siteul ei oficial cand zice?
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde rrb » Lun Ian 20, 2003 10:36 pm

da intr-adevar e cea mai tare andreEA ea a lansat un album s-a vandut in peste 35.000 exemplare pe cand balanca a lansat 2 si a ramas cu lansarea., a vandut si ea pe la 14.000 albume. Ce parere aveti cine e cea mai tre AndreEA. Logic. Cat de spre site-ul oficial ala de la roton love2fly e doar de umplutura. Pe ala nu vor mai face nimik
Ma trezesc plangand cu tine-n gand
Oare stii cat mi-e de dor?
As vrea sa pot zbura iubirea mea
Pana dincolo de nori.
rrb
Junior Member
 
Mesaje: 202
Membru din: Sâm Oct 06, 2001 9:23 pm
Localitate: Romania-Satu Mare

Dubios-Scandalos

Mesajde Love2Fly » Mar Ian 21, 2003 1:45 am

Cat de spre site-ul oficial ala de la roton love2fly e doar de umplutura. Pe ala nu vor mai face nimik


Man, m-am gandit mai bine si e mai bine asha. Pai i-a gandeste-te tu putzin, pai daca facea vreunu din noi siteul oficial imediat ce ni se scula pe chelie il scoteam in semn de protest si AndreEA ce facea? deci e mai bine asha.:)
Cat despre cele 35.000 de albume vandute mi se pare o aberatzie nu ca numar de albume vandute ci ca tocmai AndreEA este cea mai vanduta ARTISTA. Pai frate....dar O-Zone? Akcent, TNT astia se vand in draci, sa nu mai vorbesc de Parazitzii care au vandut 65.000 de albume originale...dar in fine.....intre Ab si AA probabil ca AA a vandut mai mult desi practic mi-e scarba cand ma gandesc ca pe albumul ei sunt doar 4 melodii si restu' remixuri. Asta numesc eu bataie de joc! Caci il vad pe Gigel care vine cu masa de mana....da 130.000 pe album si ce asculta? 12 minute de muzica cu AndreEA.....parerea mea ca pe un CD ar trebui sa fie minim 10 melodii...insa COMERCIALUL isi face facuta aparatitzia...ca de: "pentru mine nu sunt importantzi banii ci fanii"....Ya! right!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am


Înapoi la AndreEA

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron