Ce "mare surpriza" pregateste AndreEA?

Forum dedicat Andreei Antonescu si fanilor acesteia.

Re: Lutze!

Mesajde covergirl^^^ » Sâm Mai 31, 2003 9:09 pm

Initial trimis de Love2Fly


Moga iti spune ceva?
10 piese intr-adevar din care 3-4 remixuri...deci doar 6!:)


moga????? :T ;B
nasoool........damn!! :(
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde ilinca » Mar Iun 03, 2003 1:16 pm

gresit!
papa junior iti spune ceva?????
ma trezesc plangand ;Pcu tine-n gand
oare sti cat mi-e de dor?
as vrea sa pot zbura :aiubirea mea
pana dincolo de nori!!!
ilinca
Junior Member
 
Mesaje: 107
Membru din: Sâm Dec 15, 2001 7:56 pm
Localitate: bucuresti

Re: Lutze!

Mesajde Nightmare » Mar Iun 03, 2003 6:28 pm

Initial trimis de Love2Fly

10 piese intr-adevar din care 3-4 remixuri...deci doar 6!:)




Iar remixuri...chiar nu poate sa renunte la ele?
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde Andreea Pisoi » Joi Iun 05, 2003 1:22 pm

Desteapto, un artist fara remix-uri, e un om mort, nu are ce cauta pe scena. Remix-urile sunt cele mai difuzate prin cluburi si discoteci. Si pe noul album al Andreei va fi auzita si vocea Monicai... [Iustin Paraschiv e manager-ul 'formatiei' Papa & Moni-K!] :)
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Hy!

Mesajde RalucaB » Joi Iun 05, 2003 2:37 pm

Eu cred ca vrea sa se arunce in cap de la etaj sau sa se lase de muzica.
Asta ar fi cea mai mare surpriza.
:) :)
Pa.
3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia… citind acest mesaj!
Avatar utilizator
RalucaB
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

Mesajde Nightmare » Joi Iun 05, 2003 6:20 pm

Initial trimis de Andreea Pisoi
Desteapto, un artist fara remix-uri, e un om mort, nu are ce cauta pe scena. Remix-urile sunt cele mai difuzate prin cluburi si discoteci.




Sunt ele difuzate prin cluburi si discoteci, dar 3 remixuri la aceeasi piesa? Daca facea doar unul era ok.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Vin Iun 06, 2003 9:19 pm

Initial trimis de ilinca
gresit!
papa junior iti spune ceva?????



daca-i papa atunci e mai mult decat SUPER OK!

andreea.....care-i faza cu iustin?? shi ce legatura are cu a.a.? sau.................... aha...... ok! ;) :)

ralucaB.....what the damn f*cking sh*t vrei??? :moon: cu asta ejti multzumita? ok, ma bucur!
cat despre remixurile alea....man....cred ca ajunge unul singur! d c trebe' 3?
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Nightmare » Vin Iun 06, 2003 9:28 pm

Initial trimis de covergirl^^^

cat despre remixurile alea....man....cred ca ajunge unul singur! d c trebe' 3?




Exact acelasi lucru ma intrebam si eu. Cred ca unul era de ajuns.
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde Dia » Mar Iun 10, 2003 10:49 pm

in urmatorul numar bravo o sa aflati totul despre noul ei album!! interviu cu AndreEA! enjoy!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Wow

Mesajde Love2Fly » Joi Iun 12, 2003 9:36 pm

In primul rand as remarca minunata prezentza a lu' babyGirl pe acest umil forum...apoi mi-as cam da cu UMILA mea parere.
Fara a fi subiectiv va spun ca daca albumul va avea 6 piese pe el inseamna bataie de joc si nu merita cumparat.
p.s: Ma intreb cum primul album s-a vandut in 35.000 buc ????!?!?!?
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Vin Iun 13, 2003 2:37 pm

Love2Fly :D mersi mersi! am citit in Bravo...AndreEA apare cu un clip in 2 variante...o varianta in romana si engleza pentru Romania si una in engleza pt malta danemarca germania...etc! melodia se numeste "when we danced" si este cantata impreuna cu Fabrizio Faniello...pe care AndreEA l-a cunoscut la cerbul de aur si cu care se pare k ar fi impreuna acum!! imaginile din Bravo de la filmarea clipului sunt destul de dragutze si AndreEA acum este blonda...sau ceva de genu` :) asteptam!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde covergirl^^^ » Vin Iun 13, 2003 8:15 pm

Initial trimis de BabyGirl
melodia se numeste "when we danced" si este cantata impreuna cu Fabrizio Faniello...pe care AndreEA l-a cunoscut la cerbul de aur si cu care se pare k ar fi impreuna acum!! imaginile din Bravo de la filmarea clipului sunt destul de dragutze si AndreEA acum este blonda...sau ceva de genu` :) asteptam!


blonda?!?? nu-i normala!
wait....AndreEA impreuna cu Fabrizio? da' pe asta de unde ai mai scos-o? nu ca n-ar fi dragutz .........dar a zis la Teo ca nu e cu el.
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Dia » Vin Iun 13, 2003 10:29 pm

Eu nu am spus k e cu el...am spus k s-ar parea k e noul ei prieten...nu se stie nimic sigur...!! si nu este blond...e un blond shaten...ceva mai inchis...da oricum nu mai e cum era..si-a deschis paru` la culoare! de fapt...ia-ti revista si o sa vezi! eu nu am scris aici decat ce scria in revista...atat!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Sâm Iun 14, 2003 12:37 am

Initial trimis de BabyGirl
Love2Fly :D mersi mersi! am citit in Bravo...AndreEA apare cu un clip in 2 variante...o varianta in romana si engleza pentru Romania si una in engleza pt malta danemarca germania...etc! melodia se numeste "when we danced" si este cantata impreuna cu Fabrizio Faniello...pe care AndreEA l-a cunoscut la cerbul de aur si cu care se pare k ar fi impreuna acum!! imaginile din Bravo de la filmarea clipului sunt destul de dragutze si AndreEA acum este blonda...sau ceva de genu` :) asteptam!


:cool:
As dori sa dau cateva explicatii in legatura cu acest Fabrizio. Va spun cat se poate de sigur ca AndreEA NU e cu acest tip si relatia lor e strict profesionala (ce occidental a sunat). Poate vreti sa stiti si motivul pt care Andreea nu poate sa fie cu Fabrizio. E simplu! Pentru ca AndreEA e cu Iustin (va mai amintiti de el?) cunoscut mai mult Mizilului dar si IGP Prahova.
Cat despre melodia Andreei....e destul de misto cu atat mai mult cu cat e in engleza....poate cine stie? vrea sa calce pe urmele Cheeky Girls si sa revina dupa 2 luni in Romania si sa spuna in interviuri: "sunt foarte fericita sa ma aflu aici la voi in Romania si mi-au placut,....cum se zice la voi,.................barbatii de aici" :D
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Sâm Iun 14, 2003 8:58 pm

[quote]Initial trimis de Love2Fly
[B]

:cool:
As dori sa dau cateva explicatii in legatura cu acest Fabrizio. Va spun cat se poate de sigur ca AndreEA NU e cu acest tip si relatia lor e strict profesionala (ce occidental a sunat). Poate vreti sa stiti si motivul pt care Andreea nu poate sa fie cu Fabrizio. E simplu! Pentru ca AndreEA e cu Iustin (va mai amintiti de el?) cunoscut mai mult Mizilului dar si IGP Prahova.


Cum potzi fi asha de sigur ca mai e cu Iustin? :con:
Cat despre Fabrizio, daca nu e cu ea atunci cel putzin ar vrea.....:D :)
"Daca suntem iubiti si in viata reala? :-))) Poate. ".....zice el!
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Dia » Sâm Iun 14, 2003 9:47 pm

Love2Fly da ce pus la punct esti...super informat!!! bravo mai! ma uimesti ;) Eu credeam k s-a despartit de Iustin ... dar daca sunt inca impreuna bravo lor...erau dragutzi impreuna...o astepta cand iesea de la scoala cand era in liceu...de cele mai multe ori o astepta in fata clasei toata ora ca sa vb cu ea in pauze ...caeva pauze la rand...si dupa aia plecau impreuna acasa! era perioada aia nashpa a ei....si nu o lasa singura deloc! ai trecut prin multe impreuna! anyway...Love2Fly ...fan AndreEA ?! :D
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

:)

Mesajde Love2Fly » Dum Iun 15, 2003 10:40 pm

Love2Fly da ce pus la punct esti...super informat!!! bravo mai! ma uimesti Eu credeam k s-a despartit de Iustin ..

Lol...AndreEA nu se va despartii niciodata de Iustin chiar daca presa va spune una sau alta caci AndreEA e "dependenta" de Iustin iar Iustin e "dependent" de AndreEA....insa "dependentza" nu e cauzata de dragoste...Get the Ideea?
dar daca sunt inca impreuna bravo lor...erau dragutzi impreuna...o astepta cand iesea de la scoala cand era in liceu..

Da....stii? cand vrei sa storci o fata de bani faci orice pentru ea...si totusi cum spunei si tu, cei doi se potrivesc avand in vedere ca Iustin a luat BAC-ul cu pile....iar facultatea o face "de ochii lumii"
au trecut prin multe impreuna! anyway

Inclusiv DECESE...dar sa nu rascolim kktul...
Love2Fly ...fan AndreEA

Nu...fan BabyGirl!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: :)

Mesajde covergirl^^^ » Lun Iun 16, 2003 1:55 pm

[quote]Initial trimis de Love2Fly
[B]
Lol...AndreEA nu se va despartii niciodata de Iustin chiar daca presa va spune una sau alta caci AndreEA e "dependenta" de Iustin iar Iustin e "dependent" de AndreEA....insa "dependentza" nu e cauzata de dragoste...Get the Ideea?
Da....stii? cand vrei sa storci o fata de bani faci orice pentru ea...si totusi cum spunei si tu, cei doi se potrivesc avand in vedere ca Iustin a luat BAC-ul cu pile....iar facultatea o face "de ochii lumii"
Inclusiv DECESE...dar sa nu rascolim kktul...


Wo Lov2Fly .....oricine te-ar auzi ar spune ca ejti gelos :rolleyes: :D . Crezi ca le shtii pe toate, asha-i? Hm....:con: :sperm:
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Lun Iun 16, 2003 9:30 pm

Nu sunt gelos draga fatuca la 14 ani....numai ca nu prea imi place "prostitutia in relatiile de dragsote"...dar ce sa-ti spun tie? probabil ca iti place un tip doar pt ca are bani asha ca ...no comment....si NU...NU cred ca le stiu pe toate....sunt multe desuuri pe care inca nu le-am aflat....dar ma stradui!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: :)

Mesajde Dia » Lun Iun 16, 2003 10:10 pm

Initial trimis de Love2Fly


Nu...fan BabyGirl!:)


Asta imi aduce aminte tot de moshu...si el zicea k e fan BabyGirl ;) Dar daca si tu zici k esti fan cum am zis io la mishto k tu esti fan AndreEA nu am rezolvat nimic :D ! cat despre ea si iustin...sa faca ce vor... nu imi pasa! ;) amandoi fac facultatea cu pile... sunt putine "vedete" care o fac pe bune...nu dau nume desi stiu exemple...de fapt stiu unul singur pt care bag mana in foc :D ii mananca asta toti banii de la Playboy :D nice! :) Love2Fly tu realizezi ce "fani" activi suntem noi pe forumu asta?!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Lun Iun 16, 2003 10:27 pm

Dar daca si tu zici k esti fan cum am zis io la mishto k tu esti fan AndreEA nu am rezolvat nimic


Nu mai...eu nu o zic la misto! ca de! Moshul te-a laudat in asha hal si a tras de mine asha de mult ca mai mai mi-ai cazut draga!:)
ii mananca asta toti banii de la Playboy nice!

Nu numai!
Love2Fly tu realizezi ce "fani" activi suntem noi pe forumu asta?!

Nu-mi pasa...eu vreau sa fac posturi multe multe!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Lun Iun 16, 2003 11:35 pm

:) moshu e super nebun! eu nu ma agit atat dupa posturi... dar cat timp esti tu moderator pe forumu asta sunt in siguranta!!!! ;) ai terminat sesiunea?? eu mai am un examen! ontopic: probabil k si AndreEA e in sesiune....diferenta intre noi si ea e ca noi ne chinuim sa invatam ;)
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

:) Offtopic but who care's?

Mesajde Love2Fly » Lun Iun 16, 2003 11:52 pm

Moshu e Senil nu nebun!:) si cat timp sunt eu moderator aici nu esti deloc in sigurantza...s-ar putea sa aluneci pe la vreo cotitura si eu nu prea stiu sa prind fete in bratze....dar nu e vorba de mine aici....(apropos, eu mai am vreo 3 examene dar nu-i bai! sunt optimist) hmmm....si ca sa nu zica lumea ca ne dam intalniri pe acest forum sacru dedicat AndreEi si ca suntem total offtopic voi face si o mica referire la AndreEA....:)
Pai AndreEA declara acum 2 ani ca vrea sa faca o facultate reala in paralel cu ASE_ul.....ii recomand Politehnica....daca nu o mananca profesorii....o mananc eu de vie!:)
p.s: Eu nu ma mai chinui sa invatz.....pt mine deja se cheama TRANSA invatzatul.
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: :) Offtopic but who care's?

Mesajde Dia » Mar Iun 17, 2003 12:15 am

Initial trimis de Love2Fly
Moshu e Senil nu nebun!:) si cat timp sunt eu moderator aici nu esti deloc in sigurantza...s-ar putea sa aluneci pe la vreo cotitura si eu nu prea stiu sa prind fete in bratze....dar nu e vorba de mine aici....(apropos, eu mai am vreo 3 examene dar nu-i bai! sunt optimist) hmmm....si ca sa nu zica lumea ca ne dam intalniri pe acest forum sacru dedicat AndreEi si ca suntem total offtopic voi face si o mica referire la AndreEA....:)
Pai AndreEA declara acum 2 ani ca vrea sa faca o facultate reala in paralel cu ASE_ul.....ii recomand Politehnica....daca nu o mananca profesorii....o mananc eu de vie!:)
p.s: Eu nu ma mai chinui sa invatz.....pt mine deja se cheama TRANSA invatzatul.

clar....e mosh => senil :D (sper k nu citeste k nu mai mananca el la McDonalds cu mine niciodata...:D) ! sa inveti sa prinzi fete in brate k sa ma poti prinde pe mine... cine stie ce pericole sunt pe forumul asta!!!! bafta la examene...eu scap vineri!! AndreEA e la finante nu?? daca o fi k la mine la comert...pana si ea o sa faca facultatea!!! in politehnica e super greu.....!
p.s: te pupa bad_girl!! :D
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

ANDREEA ANTONESCU AMANDOI SUNTEM GALATENI

Mesajde alain » Dum Iun 22, 2003 3:27 am

TE SARUT ANDREEA ANTONESCU SUNTEM AMANDOI GALATENI

TRANSIMITE MAMAEI TALE MARIOARA COMPLIMENTE DE LA MINE DE LA BUDAPESTA
alain
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Apr 04, 2003 6:57 am
Localitate: ungaria

Re: ANDREEA ANTONESCU AMANDOI SUNTEM GALATENI

Mesajde covergirl^^^ » Vin Iun 27, 2003 1:38 pm

Initial trimis de alain
TE SARUT ANDREEA ANTONESCU SUNTEM AMANDOI GALATENI

TRANSIMITE MAMAEI TALE MARIOARA COMPLIMENTE DE LA MINE DE LA BUDAPESTA



o sa-i transmita, o sa-i transmita stai linishtit :ham: !!!( r u crazy, man?)

:p
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Anterior

Înapoi la AndreEA

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron