Mihaela Radulescu: "Daca invitatul intrece masura..."

Forum dedicat Andreei Antonescu si fanilor acesteia.

Mihaela Radulescu: "Daca invitatul intrece masura..."

Mesajde Andreea Pisoi » Dum Mar 16, 2003 5:05 pm

A fost invitata Mihaela Radulescu la emisiunea lui Toma, de pe Prima TV, si nu mai stiu la ce intreabare de-a lu` Tomitza, i-a raspuns: "Daca invitatul intrece masura si se poarta urat, TRAGE-L de par fara nici o problema!" Hmmm... Sa TRAGEM concluzia ca acesta a fost motivul pentru care a "paruit-o" pe AndreEA cand a fost in emisiunea ei?! Urat gest!!!
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde ograsa » Dum Mar 16, 2003 6:22 pm

eu ii dau dreptate Mihaelei Radulescu :D
kill me now before i do it myself
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Lol....

Mesajde Love2Fly » Dum Mar 16, 2003 11:54 pm

Adevarul e ca atunci cand se intalnesc 2 moldovence ies scantei, cu atat mai mult cu cat moldovencele sunt si vedete si au si un orgoliu extraordinar.
Cu toate astea, desi nu o sufar pe Raduleasca inclin sa-i dau dreptate. "Daca invitatul sare calu' il tragi de coditze"....lol...si as adauga eu...ii tragi si un pumn!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde ograsa » Lun Mar 17, 2003 2:33 pm

de Mihaela Radulescu nu m-am interesat sa citesc biografii insa de Anreea cu mult timp in urma si e nascuta in galati cum poti sa zici ca moldova sau ca e moldoveanca :rolleyes: :rolleyes: hai sa fim seriosi ...
kill me now before i do it myself
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Mesajde rrb » Mar Mar 18, 2003 9:15 pm

da a fost belea faza aia de atunci dar mai tare a fost cand andreea a intrebat-o pe raduleasca cati ani ai si ea rasp 31 ani la care andreea : 31 ani de la liceu?????????? lollllllllllllllllllll
Ma trezesc plangand cu tine-n gand
Oare stii cat mi-e de dor?
As vrea sa pot zbura iubirea mea
Pana dincolo de nori.
rrb
Junior Member
 
Mesaje: 202
Membru din: Sâm Oct 06, 2001 9:23 pm
Localitate: Romania-Satu Mare

Geografia!!!!!!

Mesajde Love2Fly » Mie Mar 19, 2003 12:42 am

e nascuta in galati cum poti sa zici ca moldova sau ca e moldoveanca


Lol....eu zic sa pui mana pe cartea de Geografie, sa stai mai putin pe net si mai mult cu nasul in ea caci la capitolul asta esti varza. Scuze ca iti spun dar asta e adevarul. Intreab-o pe profa ta de Geogra pana unde coboara Moldova si ai sa fi "uimita" ca ea include si Galatiul, inteles-ai bre?

da a fost belea faza aia de atunci dar mai tare a fost cand andreea a intrebat-o pe raduleasca cati ani ai si ea rasp 31 ani la care andreea : 31 ani de la liceu?????????? lollllllllllllllllllll


Daca i-as zice eu lu' maica'ta in prezentza tuturor colegilor tai de liceu: "se cam vede ca ai 31 de ani peste liceu si ca esti cam baba"...cum te-ai simtii bre? ai mai crede ca e un gest "extra cool"...cred ca ti-ar venii sa ma omori...asha si cu Raduleasca...mai ales ca aia e vedeta mare.....dar asha e cand esti orb!
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Vin Mar 21, 2003 10:50 pm

Initial trimis de rrb
da a fost belea faza aia de atunci dar mai tare a fost cand andreea a intrebat-o pe raduleasca cati ani ai si ea rasp 31 ani la care andreea : 31 ani de la liceu?????????? lollllllllllllllllllll


:p E cam proasta raduleasca aia ! N-o mai baga nimeni in seama si acuma sare intr-un picior de disperare.:D
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Nightmare » Lun Mar 24, 2003 11:30 pm

Desi nu imi place mie Raduleasca, totusi ii dau dreptate. Pacat ca nu i-a dat si un pumn...merita!!!
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Mar Mar 25, 2003 7:49 am

Initial trimis de DE3A
Desi nu imi place mie Raduleasca, totusi ii dau dreptate. Pacat ca nu i-a dat si un pumn...merita!!!


;e
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

hummmm...

Mesajde jane doe » Mar Mar 25, 2003 3:36 pm

Sa fim seriosi.. Antonesca e PROST CRESCUTA (ca sa nu zic altfel).... Si asta a fost mereu..........
I woke up this morning, the sunshine was shining / I put on my happy face / I'm living, I'm able, I'm breathing, I'm grateful / Woke up and realized this world's not so bad after all / looked at it through a child's eyes, and I saw these beautiful / Things that you never think about/
Avatar utilizator
jane doe
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Joi Feb 13, 2003 12:00 am

Re: hummmm...

Mesajde covergirl^^^ » Joi Mar 27, 2003 9:36 am

Initial trimis de jane doe
Sa fim seriosi.. Antonesca e PROST CRESCUTA (ca sa nu zic altfel).... Si asta a fost mereu..........


zii si altfel da' fac pariu ca n-o cunosti....nu?:eek:
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

f

Mesajde Love2Fly » Joi Mar 27, 2003 10:13 pm

zii si altfel da' fac pariu ca n-o cunosti....nu?


Lol.....sa intzeleg ca tu ai cunoscut-o da? si cati ani ai? 12? hai 13!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: Re: hummmm...

Mesajde jane doe » Vin Mar 28, 2003 1:01 pm

Initial trimis de covergirl^^^


zii si altfel da' fac pariu ca n-o cunosti....nu?:eek:



Nu trebuie sa o cunosc personal ca sa-mi dau seama de caracterul ei..... da probabil o cunosti tu mai bine sin ne povestesti, presupun ca sunteti si bune prietene, nu?:eek:
Hai mai lasa-ne cu comentariile tale de gradinita! Ok?!
I woke up this morning, the sunshine was shining / I put on my happy face / I'm living, I'm able, I'm breathing, I'm grateful / Woke up and realized this world's not so bad after all / looked at it through a child's eyes, and I saw these beautiful / Things that you never think about/
Avatar utilizator
jane doe
Junior Member
 
Mesaje: 97
Membru din: Joi Feb 13, 2003 12:00 am

Mesajde Nightmare » Mar Apr 01, 2003 8:28 pm

Initial trimis de covergirl^^^


;e


Dar nu sunt nervoasa.:)
The new rule is no rule...It's time to get outside and feel free again...Reinvent yourself...Be whoever you want to be...
Avatar utilizator
Nightmare
Junior Member
 
Mesaje: 952
Membru din: Lun Mar 03, 2003 12:00 am

Re: Re: Re: hummmm...

Mesajde covergirl^^^ » Mar Apr 22, 2003 9:26 pm

Initial trimis de jane doe



Nu trebuie sa o cunosc personal ca sa-mi dau seama de caracterul ei..... da probabil o cunosti tu mai bine sin ne povestesti, presupun ca sunteti si bune prietene, nu?:eek:
Hai mai lasa-ne cu comentariile tale de gradinita! Ok?!


lolll n-o cunosc "mai bine" dar totusi....cum poti sa-ti dai seama de caracterul ei fara sa o cunosti personal? de la tv probabil, nu? sau din barfe??:p
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Andreea Pisoi » Dum Mai 04, 2003 4:06 pm

A fost foarte najpa din partea Mihaelei... Nu-mi amintesc cine a inceput-0... Anyway.... : ((( Trebuia sa-si ia revansa si AndreEA, nu-i logic?!
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Draga Mihaela Radulescu

Mesajde alain » Mie Aug 20, 2003 12:06 am

Draga Mihaela Radulescu , esti cea mai frumoasa vedeta din Romania, pacat ca nu am reusit sa fac rost de mai multe poze

TE SARUT
OVIDIU
Fişiere ataşate
010914257200.jpg
010914257200.jpg (15.42 KiB) Vizualizat de 5797 ori
alain
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Apr 04, 2003 6:57 am
Localitate: ungaria

Draga Mihaela Radulescu

Mesajde alain » Mie Aug 20, 2003 12:12 am

Va las adresa de E-mail,

securitate2@msn.com

Va las o poza cu vedeta cea mai frumoasa din Ungaria cu numele Gorog Zita !!
Fişiere ataşate
gorogzita17.jpg
gorogzita17.jpg (150.84 KiB) Vizualizat de 5884 ori
alain
Junior Member
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Apr 04, 2003 6:57 am
Localitate: ungaria

Re: Geografia!!!!!!

Mesajde Screwyy » Mie Sep 03, 2003 10:40 pm

Geografia!!!!!!

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
e nascuta in galati cum poti sa zici ca moldova sau ca e moldoveanca
--------------------------------------------------------------------------------



Lol....eu zic sa pui mana pe cartea de Geografie, sa stai mai putin pe net si mai mult cu nasul in ea caci la capitolul asta esti varza. Scuze ca iti spun dar asta e adevarul. Intreab-o pe profa ta de Geogra pana unde coboara Moldova si ai sa fi "uimita" ca ea include si Galatiul, inteles-ai bre?

mai bine taceai....ai fost vreodata in galatzi ?...eu am fost si te anuntz ca galatzenii vb cu un accent moldovenesc..deci lasa geografia pe seama altora...daca celor care vb cu accent moldovenesc nu li se spune moldoveni atunci.....
Screwyy
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Sep 03, 2003 10:30 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde AYUMI » Mie Oct 01, 2003 4:21 pm

Cred ca prin ce a facut Mihaela Radulescu atunci,a demonstrat ca nu accepta realitatea.A dat dovada,pentru a cata oara,de prostie,multa prostie.Nu credeti ca ar fii trebuit sa dea dovada de maturitate?
AYUMI
AYUMI
Junior Member
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Aug 12, 2003 6:28 am
Localitate: japan


Înapoi la AndreEA

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron