Siteuri cu si despre AndreEA

Forum dedicat Andreei Antonescu si fanilor acesteia.

Site care le trateaza pe ambele Andreie (AB si AA), despartite

Mesajde mihaitzu » Vin Apr 11, 2003 9:29 pm

Eu sunt fan inrait AB, dar trebuie sa recunosc, desi nu o agreez pe AndreEA, imi place muzica ei, si nu doar o data pe zi ascult muzica ei. Asa ca am facut un site care le trateaza pe ambele Andreie, despartite. http://www.fanclub.20m.com . Site-ul nu e terminat inca, dar sper sa il termin cat mai repede. Sper ca lansarea oficiala sa fie pana pe 1 mai 2003. Puteti sa il vedeti deja. Va pup
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

Re: Site care le trateaza pe ambele Andreie (AB si AA), despartite

Mesajde covergirl^^^ » Vin Apr 11, 2003 10:39 pm

Initial trimis de mihaitzu
Eu sunt fan inrait AB, dar trebuie sa recunosc, desi nu o agreez pe AndreEA, imi place muzica ei, si nu doar o data pe zi ascult muzica ei. Asa ca am facut un site care le trateaza pe ambele Andreie, despartite. http://www.fanclub.20m.com . Site-ul nu e terminat inca, dar sper sa il termin cat mai repede. Sper ca lansarea oficiala sa fie pana pe 1 mai 2003. Puteti sa il vedeti deja. Va pup


deah l-am vazut, nu e big deal. si eu aveam de gand sa fac un site andreea b&andreEA dar m-am razgandit. am ramas sa-i fac doar uneia dintre ele. :cool: :rolleyes:
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Stiu ca nu e big deal

Mesajde mihaitzu » Sâm Apr 12, 2003 10:30 am

Inca nu e gata, si pe 20m.com nu pot face flash-uri, deci va fi un site la fel de simplu k site-ul oficial al fanclub-ului meu http://www.andreeabalan.20m.com . Pana pe 2 mai sper sa il fac cat mai mishto. Tu careia i-ai facut site? Care e adresa? Vreau sa il vad shi me, k? Te pup
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

Re: Stiu ca nu e big deal

Mesajde covergirl^^^ » Dum Apr 13, 2003 9:42 pm

Initial trimis de mihaitzu
Inca nu e gata, si pe 20m.com nu pot face flash-uri, deci va fi un site la fel de simplu k site-ul oficial al fanclub-ului meu http://www.andreeabalan.20m.com . Pana pe 2 mai sper sa il fac cat mai mishto. Tu careia i-ai facut site? Care e adresa? Vreau sa il vad shi me, k? Te pup


Site-ul care il fac eu va contine flash si il voi pune pe server doar in momentul in care va fi gata in intregime. Am facut deja cateva pagini la el dar, pentru care dintre andree e, nu vreau sa spun, inca. Vei vedea in timp de .....cam 4 saptamani. Va avea vreo 9 rubrici.
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde mihaitzu » Joi Apr 17, 2003 9:09 pm

unde iti vei face site? pe go.ro sau unde? Sunt interesat si eu, sa fac un site cool, dar nu stiu unde sa il fac. Astept raspuns. Te pup
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Vin Apr 18, 2003 2:06 pm

Initial trimis de mihaitzu
unde iti vei face site? pe go.ro sau unde? Sunt interesat si eu, sa fac un site cool, dar nu stiu unde sa il fac. Astept raspuns. Te pup


Pe http://www.home.ro si o sa aiba extensia home.ro.
Pai ca sa-l faci acolo iti trebuie un program cum ar fi cuteFTP sau asa ceva (si trebuie sa te grabesti ca programele alea expira in 30 de zile, sunt sh#t)
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

da d und ai cuteFTP

Mesajde mihaitzu » Lun Apr 21, 2003 5:12 pm

de unde pot face rost de program?
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

Hmmm

Mesajde Love2Fly » Mar Apr 22, 2003 12:23 pm

Incercati va rog sa fiti on topic, altfel mesajele voastre vor fi sterse si doar nu vreti sa se intample asta, nu?
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: Hmmm

Mesajde covergirl^^^ » Mar Apr 22, 2003 9:08 pm

Initial trimis de Love2Fly
Incercati va rog sa fiti on topic, altfel mesajele voastre vor fi sterse si doar nu vreti sa se intample asta, nu?


nu love2fly, nu ..........de parca ar conta :p :cool:
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde mihaitzu » Mie Mai 14, 2003 5:39 pm

Poverstim aici, ca nu avem unde :) asa-i ? Like we'd care :):o
www.andreeabalan.20m.com e site-ul oficial al fanclub-ului Andreea Balan din Cluj-Napoca. Va asteptam sa treceti si pe la noi.

Daca mi-ai cere/ As fugi de-acasa/ Adio as spune/ De nimeni nu-mi pasa Dedicatie speciala ptr. AB si NM
Avatar utilizator
mihaitzu
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Vin Mar 07, 2003 12:00 am

Eu v-am zis

Mesajde Love2Fly » Vin Mai 16, 2003 9:46 pm

O.k....eu v-am avertizat, daca continuati veti fi propusi pt avertizare pe acest forum si normal atunci cand asta se va intampla o sa fiti primii care vor afla!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: Eu v-am zis

Mesajde covergirl^^^ » Vin Mai 23, 2003 9:47 pm

Initial trimis de Love2Fly
O.k....eu v-am avertizat, daca continuati veti fi propusi pt avertizare pe acest forum si normal atunci cand asta se va intampla o sa fiti primii care vor afla!:)


ce sa fac daca ma tzine mihaitzu de vorba :rolleyes:
sorry
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am


Înapoi la AndreEA

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron