AndreEA & Fabrizio-Cand dansam/When we danced

Forum dedicat Andreei Antonescu si fanilor acesteia.

Hi

Mesajde Love2Fly » Sâm Iul 19, 2003 11:45 pm

Poate la TV nu se observa dar iti spun eu ca are


:) :) :) :)

Deci asta e cea mai mare aberatie vazuta vreodata pe forum....adica la TV nu se observa ca are chiloti dar defapt are? atunci la TV ce se vede?:con:
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Dum Iul 20, 2003 12:26 am

ce pot sa zic dragii mei:
1.sunteti cam prosti, pt ca nu avetii ochii mari. (rrb iese din calcul, prin simplul fapt ca e dezaxat)
2.Melodia e un plagiat nemernic dupa Enrique Iglesias Bailamos/All I need, tot e un plagiat mai ales partea de intro in refren, si cateva note din refren. Nu mi-a venit sa cred.
3.Fabritio? acest sexos care o bip pe tz*tze pe atonela? Lol. arata ca o veverita
4.clipul imi provoaca greata ( :bleah: ) pai sa recapitulam. Cele doua sex simboluri sunt in camere de hotel separate, eterna poveste ea goala sub dus... oh, cred ca rrb face stiti voi ce. Dupa care el gesticuland ca un hipopotan ne demonstreaza cat de mult isi doreste sa danseze cu don'soara nexam voce. Dupa care un schimb de priviri stil 'vai mie' si un ocol de mese pe plaja,ma fac sa imi amintesc de romantele mirabelei dauer din 1900 toamna.
ca in final cei doi sa aiba o pozitie excelenta de un f*tai...
5. ca sa vedeti cat de retardat e rrb, acest va ajunge la chestii de genu "huh, gabyzzule ai uitat cin' te-a ajutat, o!" sau "vezi-ti de balanca ta" .
6.rrb nu avem pretentii, asa ca taci.

as fi lasat cuvintele asa, daca mr love2fly nu m-ar fi frecat la icre sa-l modific.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

vai Mamaieee

Mesajde covergirl^^^ » Dum Sep 07, 2003 1:11 pm

"La Multzi Ani"...shi bravo....pt. Mamaia....ai fost bestiala :D loolll.
Tzine-o tot asha ca e bine! Mergi tot inainte...

PS: tu te dai la Fab sau el la tine? shi cum Iustin cum ramane :p? sunt prea curioasa, nu?


Lollllll yo am scris msg-ul asta ca shi cum AndreEA il va citi vreodata. Hmmm...poate in alta viatza ;) .
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde happy_angel » Mie Sep 10, 2003 7:38 am

Mie imi place piesa si cred ca daca nu ar avea succes nu ar fi luat nici un premiu la festivalul de la mamaia.Keep cool ANdreea &Fabrizio!
Avatar utilizator
happy_angel
Junior Member
 
Mesaje: 91
Membru din: Dum Feb 16, 2003 12:00 am

Mesajde Titina » Sâm Sep 13, 2003 6:13 pm

Pai mi-am luat albumul ei acu doua zile shi vreau sa zic k e super....adik nu ma ashteptam la ceva atat de mishto....primul "album" era totushi o porcarie...doar cu 4 melodii... :D ..oricum acele 4 melodii se gasesc shi pe albumul "cand dansam"

a inceput sa-mi placa andreEA,cu toate k Fabrizio mi se pare un cretin :) .
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde I`m With You » Sâm Noi 08, 2003 5:29 pm

Mie`mi place melodia...e destul de dragutza...e mai reusita ca andreei balan de 100 de ori...kiar daca am fost` fana andreea balan,nu pot sa recunosc ca A.A are mai mult talent...adica amandoua au talent,dar ab pastreaza stilul Andre si ... poate din acest motiv,aa are mai mult talent.In schimb cand aa era in trupa andre nu`mi place deloc stilul ei vulgar...acu` ... s`a mai schimbat
Avatar utilizator
I`m With You
Junior Member
 
Mesaje: 534
Membru din: Vin Sep 26, 2003 11:00 pm

Mesajde covergirl^^^ » Sâm Dec 20, 2003 10:08 pm

ce aberezi mey....cik "poate din acest motiv,aa are mai mult talent"....:rolleyes:
pai cum mah, talentul il ai din anumite motive? mishto explicatzie. ;a

anyway, n-are mai mult talent dekat a.b., nici nu se pune problema. :)
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Anterior

Înapoi la AndreEA

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori