AndreEA & Fabrizio-Cand dansam/When we danced

Forum dedicat Andreei Antonescu si fanilor acesteia.

AndreEA & Fabrizio-Cand dansam/When we danced

Mesajde Titina » Vin Iun 27, 2003 2:34 pm

Ce parere aveti despre noua melodie a AndreEI?Mie imi place mult mai mult decat toate celelalte care le-a scos(Saruta-ma shi taci shi Prea tarziu)....... :o
Vreau sa aud shi parerile voastre.... :rolleyes:
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde covergirl^^^ » Vin Iun 27, 2003 10:12 pm

when we danced oricum nu se compara cu restu' melodiilor pe care le-a scos pana acum! e kalumea de tot!! nici nu ma ashteptam sa iasa asha de bine :cool: ;)
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Dia » Vin Iun 27, 2003 11:36 pm

in primul rand m-a shokat videoclipu...nici nu ma asteptam sa iasa asa de bine...foarte mishto videoclip!!!!! si in al doilea rand...nici melodia nu ma asteptam sa fie asa de buna...nu stiu cine a facut-o...dar e chiar dragutza...intr-adevar cea mai buna de pana acum a ei!!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Hy!

Mesajde RalucaB » Dum Iun 29, 2003 10:58 pm

E cea mai mijto mel a ei.
restu erau de kkt.
Pa
3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia… citind acest mesaj!
Avatar utilizator
RalucaB
Junior Member
 
Mesaje: 207
Membru din: Joi Dec 05, 2002 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Lun Iun 30, 2003 11:10 pm

Eu nici macar nu am auzit melodia....dar de videoclip...:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Re: Hy!

Mesajde covergirl^^^ » Mar Iul 01, 2003 10:54 am

Initial trimis de RalucaB
E cea mai mijto mel a ei.
restu erau de kkt.
Pa


nu toate erau de kkt ma !! wooo....ai indraznit sa spui ca itzi place o melodie a lu'. a.a., tu fiind fana a.b.?!??nu se poate, asta-i tradare!!! ;m ;y

:p (joking)
You think I'll cry? I won't cry!
My heart will break before I cry!
I will go mad.
Avatar utilizator
covergirl^^^
Junior Member
 
Mesaje: 383
Membru din: Sâm Mar 01, 2003 12:00 am

Mesajde Andreea Pisoi » Mar Iul 01, 2003 12:50 pm

Clipu` e super mijto... Melodia merge... Imi place mai mult varianta in Romania... Fabrizio arata super bestial... Seamana perfect cu un fost prieten din clasa a 3-a... ;)) Dak jtiam ca-i aja bun, il pastram.. :p Anyway, go, go, go, Andreea!
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Dia » Mie Iul 02, 2003 9:55 pm

Offf...faca si Fabrizio e frumos io-s Kate Moss!! Doamne...are fata de homosexual...si urechi clapauge :D ! mie nu imi place! si nu imi dau seama cum poti sa spui k un prieten din clasa a 3-a semana cu asta! cum ti-ai dat tu seama ?? ai vazut poze cu farbrizio cand era mic? sau e chiar el..plecat in malta...! doamne..!! andreea nu a avut numai melodii nasoale pe primu album...ati ascultat "plang,plang plang" ? ! k asta e mai buna...e partea a 2-a! :) si mie imi place ! e facuta de papa junior?? domnu moderator stie ceva?? ;D
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Dia » Mie Iul 02, 2003 9:58 pm

offtopic mic mic mic (sorry domnu zburator...) ! RalucaB fata mea...nu mai spune Pa tot timpu....ai posturi de 3 cuvinte din care 2 sunt : buna...pa!! ce dracu?? spune ce ai de spus si lasa-ne... nu mai fi asa politicoasa!!
ontopic :mishto hamacu ala din videoclip ;D
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Moderatorul stie o p@#$%

Mesajde Love2Fly » Joi Iul 03, 2003 12:08 am

k asta e mai buna...e partea a 2-a! si mie imi place ! e facuta de papa junior?? domnu moderator stie ceva??


Nu cunosc....:)
ontopic :mishto hamacu ala din videoclip

Ce hamac domne? Ce videoclip domne?! ce melodie mah? sa mor eu daca am auzit pana acum melodia sau daca am vazut-o pe TV...:(
In alta ordine de idei...e buna AndreEA in videoclip? se saruta si ea cu Fabritzio ala? sau e doar iubire platonica intre ei?!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Joi Iul 03, 2003 12:17 am

uuuuufff...ce ma fac eu cu tine?? bineinteles k nu stii nimic (ma asteptam...:D ...) ! clipu nu e dat prea des...eu l-am vazut de 2-3 ori asta avand in vedere k televizoru meu e non stop pe MTV ;m !! nu se saruta cu el...da nici ceva platonic nu pare! dar AndreEA arata foarte bine in clip (trebuie sa-l vezi neaparat sa-mi zici ce parere ai de hamacu` ala...;D ) !!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde SiMiCs » Vin Iul 04, 2003 8:48 pm

Piesa este destul de cool...numai ca ..mi se pare ca vocea andreei strica toata piesa..si videoclipul e destul de bine realizat..se pare ca andreea ..merge spre calea cea buna..numai mai are mult pana sa ajunga acolo!!
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Mesajde Andreea Pisoi » Vin Iul 04, 2003 9:21 pm

Mah, tipu` semana super bine cu Fabrizio acu` multi ani... Acu` s-a schimbat si are ochii verzi! :p Anyway, Andreea arata mult prea bine! :) Imi place la disperare topu` ei!!! Criminal!!!...
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Vin Iul 04, 2003 10:50 pm

mi se pare ca vocea andreei strica toata piesa

Deci AndreEA nu ar fi trebuit sa cante cu Fabrizzio, nu?
Imi place la disperare topu` ei!!! Criminal!!!...

What the fuck is TOPU'? I don't get it? bustiera? ca daca are bustiera atunci eu nu ma uit la clip din motive de "sculat"...dimineazta!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Vin Iul 04, 2003 11:49 pm

nu mai mancati k** k vocea ei e potrivita pt melodie....nu strica nimic!! mie imi place...! si da..e imbracata foarte mishto...si da...topu` e un fel de bustiera...nu te uita la clip! ;m desi...uita-te...sa vezi faza cu hamacu` care ma framanta pe mine (stii ce iti ziceam de apus si rasarit la mare? ei bine din peisaj ar face parte si un hamac...fara Fabritzio in el...cu altcineva ;D ) ! anyway...dream on! :D
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Andreea Pisoi » Dum Iul 06, 2003 12:35 pm

Heh... Costine, AndreEA e imbracata super misto... Si la incepu` arata si o scena cand e sub dus... Pacat ca nu se vede decat funduletzu`... :p Anyway, are un top [o bluza, ce dracu` o fi aia] super mega hyper bestial!! Si pe post de fusta, are o panza legata in fata, sa nu se vada alte lucruri interzise minorilor. Anyway, cre` ca e primu` clip in care AndreEA renunta la sutien [si chilotei, as adauga eu]... ;)) Hamacu` ala se afla la hotelu` care e fata-n fata cu "Scandinavia". Heh, io pot sa ma laud ca am stat in hotelu` ala... [Nu in 'Scandinavia', logic! ;p] Anyway, e super misto clipu`... Imi place la disperare... Mai ales Fabrizzio!!! :( E divin, si, te rog, BabyGirl sa nu ma contrazici, ok? :) I JUST LOVE HIM! Love, clipu` e difuzat si pe Atomic TV, da` cre` k o sa vezi clipu` Balanei mai repede.. :p
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Dia » Dum Iul 06, 2003 2:40 pm

te rog sa ma ierti ...chiar te rog...dar nu pot sa nu te contrazic...!!! Fabrizio e nashpa...mie nu imi place deloc!! gusturile difera...si mie imi place alt gen de barbat!!! dar tu ai 14 ani... deocamdata iti place tot ce apare la TV k e "vedeta" si e "cool" ! iar tricoul lui ala rosu e naspa..angry poor si nu mai stiu ce...it just sucks!! andreEA arata foarte bine in clip si videoclipul e foarte bine realizat...il cam strica fabrizio...da trecem cu vederea pt k pana si melodia suna cat de cat bine! :D
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Love2Fly » Dum Iul 06, 2003 11:12 pm

Anyway, cre` ca e primu` clip in care AndreEA renunta la sutien [si chilotei,

Daca nu stii...a mai renuntzat intr-o revista celebra de la noi. Insa cum zici si tu...e prima oara cand se intampla asta pe sticla...caci "producatorul tau spune NU CANTA! dezbraca-te!...pentru box office faci....bot in office...
I JUST LOVE HIM!

Oh...yeah....and I just love H.I.M !
gusturile difera...si mie imi place alt gen de barbat!!!

Eh....:)....:)...SHE LOVE"S ME!:)
andreEA arata foarte bine in clip

Deci e CLAR....nu cred ca o sa ma pot uita la clip vreodata...deci asta e....PUNCT!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Dia » Dum Iul 06, 2003 11:38 pm

Initial trimis de Love2Fly


Oh...yeah....and I just love H.I.M !

And i love H.I.M 2 :D

Eh....:)....:)...SHE LOVE"S ME!:)

Fuck...m-ai prins :( !!! oricum...ramane intre noi a?? sa vedem cum va evolua relatia noastra ! ;D

Deci e CLAR....nu cred ca o sa ma pot uita la clip vreodata...deci asta e....PUNCT!:)


hai lasa....k ai trecut tu prin lucruri mai grele...uita-te!!!!!!
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Andreea Pisoi » Mar Iul 08, 2003 2:31 pm

Heh... Costine, iti spunem noi c-o sa rezisti... Anyway, n-ai cum sa 'fugi' de clip... Apare pe toate posturile... ;p
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

In cele din urma

Mesajde Love2Fly » Joi Iul 10, 2003 10:51 pm

Am vazut si eu videoclipul si:

1. Melodia e de kk, imitatie Ricky Martin, Cristina Aguillera (-1p)
2. Andreea NU are voce (-1p)
3. Hamacul e prea jos lasat, interpretii se pot ranii (-1p)
4. Decorul e misto ales, respectiv malul marii (+1p)
5. Fabritzio da cat de cat un aer occidental videoclipului (+1p)
6. AndreEA NU are bustiera :( ci o fusta, sau mai multe fuste destul de sexy (+1p)
7. Fazele in care El o tine pe EA in bratze sunt de kkt caci se vede de la o posta ca sunt regizate. (-1p)

-------------------------------------------------------
TOTAL: 7(sapte)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Andreea Pisoi » Joi Iul 10, 2003 11:00 pm

Yoy! Cat ejti d rau... Ehhh, c parere ai despre bluzitza ei? Mamah, is moarta dupa ea... Si dupa tip, bineinteles.. ;) Fusta, e d fapt o panza, adik ceva p aproape...
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Re: In cele din urma

Mesajde Dia » Joi Iul 10, 2003 11:15 pm

Initial trimis de Love2Fly
Am vazut si eu videoclipul si:

1. Melodia e de kk, imitatie Ricky Martin, Cristina Aguillera (-1p)
2. Andreea NU are voce (-1p)
3. Hamacul e prea jos lasat, interpretii se pot ranii (-1p)
4. Decorul e misto ales, respectiv malul marii (+1p)
5. Fabritzio da cat de cat un aer occidental videoclipului (+1p)
6. AndreEA NU are bustiera :( ci o fusta, sau mai multe fuste destul de sexy (+1p)
7. Fazele in care El o tine pe EA in bratze sunt de kkt caci se vede de la o posta ca sunt regizate. (-1p)

-------------------------------------------------------
TOTAL: 7(sapte)


1. mie imi place melodia...e dragutza!!
2 . andreea niciodata nu a avut voce...e ceva normal....!! aproape nici unu nu are voce prin industria asta muzicala de pe la noi...! ideea e ca ea nu se baga la melodii grele,pe care stie k nu le-ar putea canta si canta melodii usoare...potrivite pt vocea ei !
3. noi ridicam hamacu mai sus...sa nu ne ranim ;D nu-i asa?! :D
4. u got that right! :) ti-am zis io...cu apusu si rasaritu...ce mi-ar place!!
5. fabrizio (-3p ) :D
6. andreea are o bluza....da copiii denatureaza de la bluza la bustiera de la bustiera la sutien si de la sutien la nimic...e doar un copil pisoi...ce poti sa-i ceri?? oricum ea e "moarta" dupa top..e absolut bestial...fantastic...fabulos!! ( pisoi iubita...daca iti place rochitza alba...au la mango cu 2 milioane 600....)
7. da...de kkt...io zic sa le aratam noi cum se face ;m !!!

per total...cam ai dreptate cu nota...as da ceva mai mult io...intre 7 si 8 ! ;)
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

me again...

Mesajde Dia » Vin Iul 11, 2003 12:04 am

guess who's back? :D am gasit un articol dragutz cu AndreEA pe http://www.bumerang.ro/articles.php?id=432&channel_id=30 !! o sa pun aici o parte din interviu...legat de threadul asta...daca vreti sa cititi tot intrati pe site! :D

AndreEA se iubeste cu maltezul Fabrizio Faniello

AndreEA revine pe piata muzicala romaneasca cu un nou videoclip la piesa "Cand dansam/ When we danced", care va figura pe un nou album ce va aparea undeva la mijlocul lunii iulie. Piesa este un duet cu Fabrizio Faniello, cantaret de origine malteza - foarte cunoscut in Italia si Germania, care a venit in tara special pentru filmari.
Conceptul videoclipului este strans legat de versurile piesei si se axeaza pe o poveste de iubire intre cei doi artisti. Partea interesanta este ca Fabrizio a spus ca o place foarte mult pe AndreEA si ca se bucura enorm ca are ocazia sa lucreze cu ea. Iubirea ce se infiripa in videoclip se pare ca a depasit granita si a patruns in zona realului. Chiar daca AndreEA nu vrea sa vorbeasca despre acest lucru, cei doi traiesc o frumoasa poveste de dragoste si sunt de nedespartit. Surse din anturajul cantaretei au venit cu precizarea ca cei doi petreceau foarte mult timp departe de ochii curiosi, dupa ce se incheiau filmarile pentru videoclip. Se pare ca Fabrizio s-a intors zilele trecute in Romania pentru a fi cu AndreEA. Cei doi au fost vazuti impreuna, pe malul marii, ca doi indragostiti.

Vorbeste-mi despre noul tau videoclip. Stiu ca are o poveste de dragoste la baza.
Cred ca este cel mai reusit videoclip dintre toate cele pe care le-am realizat. Am fost foarte relaxata si m-am simtit in largul meu. Am facut ceea ce-mi place. Pot sa spun ca am intrat in pielea personajului ca un actor si am trait totul ca pe o secventa din viata mea.

Se zvonea ca povestea de dragoste din videoclip ar fi invadat si viata reala a celor doi protagonisti? Este adevarat ca Fabrizio Faniello a venit special pentru tine din Malta?
Nu pot sa va spun nimic. A venit special pentru videoclip.

Crezi ca se va intoarce in Romania pentru ca ii plac fetele de aici sau special pentru tine?
Nu vreau sa comentez.

Ai prieten?
Numai unul? Nu stiu. Am? Da si nu. Nu vreau sa fac prea multe comentarii despre viata personala.

Vei canta vara aceasta pe litoral?
Bineinteles. Deocamdata sunt pe ultima suta de metri cu inregistrarile pentru noul album care va aparea undeva la mijlocul lunii iulie, dupa care marea ma cheama la ea.
---------------------------------------------------------
etc etc!! :) e un articol interesant! :D
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Andreea Pisoi » Vin Iul 11, 2003 12:36 am

Mda... Saracuta 'pisoi'.. Ea e doar e biata fetitza! Ce sa-i cerem noi? Nu-s moarta dupa top, desteapto, im` place! Si e un top, nu bustiera, nu sutien, nu altceva... Ok? Poate sunt un copil, dar, parerea mea, gandesc mult mai logic decat tine! :rolleyes: Get it?!
"Si nu uita, povestea nu e noua... Eu voi ramane vesnic al tau chin... Nu ma iubi, sunt numai o PARERE!"
Avatar utilizator
Andreea Pisoi
Junior Member
 
Mesaje: 481
Membru din: Vin Apr 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Dia » Vin Iul 11, 2003 1:05 pm

Cotoi...:D mersi pt "desteapto" !! :) pe mine ma distreaza posturile tale asa ca nu fii rea cu mine...i'm just a baby!! ai dreptate...gandesti mai logic k mine...de fapt sunt invidioasa pe chilotzeii tai tanga si pe spiritualitatea posturilor tale...!!! si NU este un top iubita...NU este!! ;m keep doin` the great (blow)job on this great forum!!! ;) keep in touch!
on topic... s-ar parea k e ceva intre cei 2...sau e doar de reclama?? oricum cu clipu asta o cam calca in picioare pe Balan ... care are un clip de rahat!! :) sburatoru` ....say something! ;D
like a soul without a mind
in a body without a heart
i'm missing every part
Avatar utilizator
Dia
 
Mesaje: 1052
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Ce m-am enervat

Mesajde Love2Fly » Vin Iul 11, 2003 10:38 pm

Andreea cu Fabritzio.....pielea mea.....era de asteptat.....!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde rrb » Mar Iul 15, 2003 8:10 pm

Initial trimis de BabyGirl
Offf...faca si Fabrizio e frumos io-s Kate Moss!! Doamne...are fata de homosexual...si urechi clapauge :D ! mie nu imi place! si nu imi dau seama cum poti sa spui k un prieten din clasa a 3-a semana cu asta! cum ti-ai dat tu seama ?? ai vazut poze cu farbrizio cand era mic? sau e chiar el..plecat in malta...! doamne..!! andreea nu a avut numai melodii nasoale pe primu album...ati ascultat "plang,plang plang" ? ! k asta e mai buna...e partea a 2-a! :) si mie imi place ! e facuta de papa junior?? domnu moderator stie ceva?? ;D

vreau sa te contrazic andreea a avut melodii super si pe primul album dar acum va avea si mai super.daca primul a primit discul de aur .....oare acesta ce va urma poate discul de platina...cine stie.... dumnezeu e sus si vede tot.....melodia plang, plang, plang e o melodie bestiala daca sti sa o intelegi daca nu nu e faina deloc.
Ma trezesc plangand cu tine-n gand
Oare stii cat mi-e de dor?
As vrea sa pot zbura iubirea mea
Pana dincolo de nori.
rrb
Junior Member
 
Mesaje: 202
Membru din: Sâm Oct 06, 2001 9:23 pm
Localitate: Romania-Satu Mare

Inca o data o "perla"...

Mesajde Love2Fly » Mie Iul 16, 2003 11:36 pm

Inca o data m-ai facut sa rad bai Rrb...mersi...
melodia plang, plang, plang e o melodie bestiala daca sti sa o intelegi daca nu nu e faina deloc.


Adica...stai sa inteleg......daca intelegi melodia "plang plang" constati ca-i bestiala?....adica in ea auzi versuri si sunete care te fac sa te dai cu capul de pereti sa distrugi....ma rog...asta inteleg eu prin bestial...poate tu intelegi ceva frumos......
In alta ordine de idei "daca stii sa o intelegi o sa intelegi ca daca o intelegi e bestiala iar daca nu o intelegi e nashpa"...:con:
dumnezeu e sus si vede tot

Ca bine zici.....
Ne vedem in 10 ani sa vedem care, ce treburi mai are!:)
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde rrb » Sâm Iul 19, 2003 5:22 pm

Initial trimis de Andreea Pisoi
Heh... Costine, AndreEA e imbracata super misto... Si la incepu` arata si o scena cand e sub dus... Pacat ca nu se vede decat funduletzu`... :p Anyway, are un top [o bluza, ce dracu` o fi aia] super mega hyper bestial!! Si pe post de fusta, are o panza legata in fata, sa nu se vada alte lucruri interzise minorilor. Anyway, cre` ca e primu` clip in care AndreEA renunta la sutien [si chilotei, as adauga eu]... ;)) Hamacu` ala se afla la hotelu` care e fata-n fata cu "Scandinavia". Heh, io pot sa ma laud ca am stat in hotelu` ala... [Nu in 'Scandinavia', logic! ;p] Anyway, e super misto clipu`... Imi place la disperare... Mai ales Fabrizzio!!! :( E divin, si, te rog, BabyGirl sa nu ma contrazici, ok? :) I JUST LOVE HIM! Love, clipu` e difuzat si pe Atomic TV, da` cre` k o sa vezi clipu` Balanei mai repede.. :p

Pisoy te anunt ca andreea avea pe ea chiloti in clip. Poate la TV nu se observa dar iti spun eu ca are. Am poze de la clip in exclusivitate si are fi linistita de asta.............
Ma trezesc plangand cu tine-n gand
Oare stii cat mi-e de dor?
As vrea sa pot zbura iubirea mea
Pana dincolo de nori.
rrb
Junior Member
 
Mesaje: 202
Membru din: Sâm Oct 06, 2001 9:23 pm
Localitate: Romania-Satu Mare

Următorul

Înapoi la AndreEA

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron