buna

Forum-ul formatiei Proconsul si al fanilor acesteia. Puteti primi raspunsuri chiar de la membrii formatiei

buna

Mesajde RALU » Joi Iul 17, 2003 6:42 pm

Ce parere avetzi despre " Povestea Noastra" sau despre "Doua lacrimi"?
RALU
 

buna iar de la Iasi

Mesajde RALU » Joi Iul 17, 2003 6:46 pm

de abia astept sa ne vedem pe 25!!!!!!!!! Mi-e atat de dor de voi!!!!!!!!!!!!!
RALU
 

Re: buna iar de la Iasi

Mesajde Florin » Vin Iul 18, 2003 1:37 pm

Initial trimis de RALU
de abia astept sa ne vedem pe 25!!!!!!!!! Mi-e atat de dor de voi!!!!!!!!!!!!!


Bine ai venit pe forum Ralu! Inca putin si ne vedem :-)
Avatar utilizator
Florin
Junior Member
 
Mesaje: 361
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

multzi pupici de la Iasi!!!!!!!

Mesajde RALU » Vin Iul 18, 2003 6:59 pm

Buna, baietzi. Va doresc distractzie maxima la nunta lui Bodo, iar ce ii doresc lui shi Ioanei ii voi spune cand ne vedem. :) Ma, ce are pagina voastra de nu pot intotdeauna sa ascult piesele voastre? Nu merge Download tot timpul. Nici Shop!!! What's wrong? Va imbratzisez tare de tot. Avetzi mare grija de voi!!!!
RALU
 

Re: multzi pupici de la Iasi!!!!!!!

Mesajde Florin » Sâm Iul 19, 2003 7:10 am

Initial trimis de RALU
Buna, baietzi. Va doresc distractzie maxima la nunta lui Bodo, iar ce ii doresc lui shi Ioanei ii voi spune cand ne vedem. :) Ma, ce are pagina voastra de nu pot intotdeauna sa ascult piesele voastre? Nu merge Download tot timpul. Nici Shop!!! What's wrong? Va imbratzisez tare de tot. Avetzi mare grija de voi!!!!

La download si shop inca mai lucram. La "sound system", trebuie sa ai rabdare pana se descarca muzica. Daca ai conexiune buna merge foarte repede. Pe dial up trebuie sa astepti putin.
Avatar utilizator
Florin
Junior Member
 
Mesaje: 361
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

SALUTARE

Mesajde RALU » Sâm Iul 19, 2003 7:22 pm

Eiiiiiiiiiii, :)) acum suntetzi la petrecerea lui Bodo!!!! Shi eu, ca de obicei in ultima vreme, va scriu. :) Ma, ma intrebam zilele trecute care piesa de la voi imi place cel mai mult, shi rasp a venit cu viteza luminii: CERUl, inevitabil. :) Care imi canta acum in casti. :) Piesa asta inseamna enorm pentru mine, asha ca va ramane forever in inima mea. Shi ma mai gandeam daca va exista o alta piesa care sa aiba impactul care l-a avut CERUL; shi ma gandesc la "Povestea noastra", care e bestiala din toate punctele de vedere. Chiar ar fi interesant sa vad ce evolutzie va avea acest cantec.Shi eu sper din toata inima sa placa cat mai mult ascultatorilor de muzica buna. Imi place la voi- pe langa alte chestii :)-, ca rasp imediat la ce scriu pe Forum. Chiar nu ma asteptam , sincer vorbind. Ma impresionatzi pe zi ce trece!!Shi in sensul bun!!!! Ce mai! suntezti niste oameni deosebitzi, shi nu spun asta ca sa va simtzitzi voi bine, stitzi shi voi. E ceea ce cred shi simt cu adevarat. Daca stau bine shi imi amintesc, de la voi am inceput sa ascult muzica romaneasca. Shi sunt cateva formatzii care merita sa le ascult- Proconsul, fara discutzie, Millenium, Bere Gratis, Parlament, Vita de Vie, Holograf, shi cam atat imi vine in cap ( pe langa Paula Seling, Narcisa Suciu). God!!!!!!!!!!! :)))) Pai eu as fi in stare sa va scriu toata seara, pentru ca am atatea sa va spun. Dar mai las shi pe maine. :)) Nu uitatzi ca va iubesc. Ciao!
RALU
 

BUNA

Mesajde RALU » Dum Iul 20, 2003 7:08 pm

Salutare!!!!!!!!! Tot de la Iasi. :)) Va rog frumos de tot ca de data asta sa-mi spunetzi la ce ora incepe concertul - e imposibil ca nici acum sa nu stitzi!!!!!!!!!!!!!!!!!! -, shi cat e biletul, ca sa stiu catzi bani sa-i cer mamei. :) Shi sper din tot sufletul sa reusesc sa vin cu o persoana la care tzin enorm de mult, pe nume Adi. O zi buna in continuare!!!!
RALU
 

Mesajde casper » Lun Iul 21, 2003 11:11 am

Toate concertele din turneu incep la ora 20.00. Biletul costa maxim 50000 lei
casper
 

BUNA IAR

Mesajde RALU » Lun Iul 21, 2003 7:02 pm

:)) Azi am vazut shi eu afishele cu concertul vostru. Chiar ma intrebam cand vor aparea. :) Am vazut tot azi, la stirile de pe Acasa imagini de la nunta ta, Bodo. Pot sa spun ca Ioana arata superb!!!!!!!!!!! Sper din toata inima sa avetzi parte numai de fericire!!!!!!!!! Pana maine, numai bine la totzi. Va pup.
RALU
 


Înapoi la Proconsul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron