concert la oradea

Forum-ul formatiei Proconsul si al fanilor acesteia. Puteti primi raspunsuri chiar de la membrii formatiei

concert la oradea

Mesajde rocka » Lun Aug 18, 2003 7:14 pm

Mai, de ce ati tinut secret concertul din ZaZa? Sunt foarte suparata :mad: ca nu am stiut de el... Am fost pe site-ul vostru vineri dar nu era mentionat nimic despre concertul asta. Nici la Lotus nu am auzit nimic chiar daca am stat in culise ... foarte ciudat ... Abia acum mi-a picat un ziar in mana si am aflat despre el. Oricum, numai cuvinte de lauda despre voi in ziar; mai ales despre tine Forine . I-mi imaginez ca a fost super. Data viitoare cand veniti la Oradea (sper sa fie cat de curand) sa ma anuntati si pe mine...pls.
rocka
Junior Member
 
Mesaje: 11
Membru din: Dum Aug 10, 2003 1:26 pm
Localitate: Oradea

Mesajde Unregistered » Lun Aug 18, 2003 8:00 pm

Paintball... ring a bell? Bruses and febra musculara si tot tacamul dar a fost beton.... urmat de un concert de zile mari , si de club ... What more can a girl want???
But I want moreeeee of thisssssssssssssss, please come back, all of you!!!
Joanne
Unregistered
 

Re: concert la oradea

Mesajde Florin » Mar Aug 19, 2003 9:07 am

Initial trimis de rocka
Mai, de ce ati tinut secret concertul din ZaZa? Sunt foarte suparata :mad: ca nu am stiut de el... Am fost pe site-ul vostru vineri dar nu era mentionat nimic despre concertul asta. Nici la Lotus nu am auzit nimic chiar daca am stat in culise ... foarte ciudat ... Abia acum mi-a picat un ziar in mana si am aflat despre el. Oricum, numai cuvinte de lauda despre voi in ziar; mai ales despre tine Forine . I-mi imaginez ca a fost super. Data viitoare cand veniti la Oradea (sper sa fie cat de curand) sa ma anuntati si pe mine...pls.


Nu te supara pe noi rocka, concertul s-a fixat in ultimul moment, si nu am avut timp sa il anuntam. Oricum am avut 5 concerte luna asta la Oradea, declar oficial luna august "Luna Oradea":a
Avatar utilizator
Florin
Junior Member
 
Mesaje: 361
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

oradea

Mesajde xstream » Mar Aug 19, 2003 4:56 pm

fratilor lasati lotusul, lasati zaza, sa vedeti pozele de la OMV, alea da poze...
si nici Bodo nu e bucatar rau.

florine tata, vezi ca am vreo 80 de poze cu voi ( si una cu tine cu gura plina in backstage :)) )

is vreo 60 de mega si nu am unde sa le trimit
da poate le pun pe un site ca e mai usor.

jeu
Avatar utilizator
xstream
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Mar Iul 22, 2003 11:00 pm

Mesajde Unregistered » Mar Aug 19, 2003 7:50 pm

Dar repede te-ai miscat cu pozele! Nici nu s-o racit bine locul unde am stat cu baietii si tu ne si ameninti cu ele! Asta inseamna ca trebuie sa ma misc si io repde cu pozele ca si cele 2 filme pe care le am cu ei (Proconsulii), is haioase rau!
No hai ca in 2-3 zile le am si io si apoi sa te tzii amuzament pe net cu ele:))
By the way Xtreme, fa-mi un pustiu de bine... si de fapt las ca mi-l fac eu si te caut pe miel...
Pusici pe obrajori,
Joanne
Unregistered
 

poze

Mesajde Florin » Mar Aug 19, 2003 8:17 pm

xstream, joanne, dragii mei, puteti atasa poze la mesajele dumneavoastra aici pe forum. Ia!!!
Avatar utilizator
Florin
Junior Member
 
Mesaje: 361
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

tot asa

Mesajde xstream » Mar Aug 19, 2003 10:07 pm

poze, poze poze..
problema e ca am si uan demna de revitse de scandal
asa ca lansez o cerere de oferta...
sa vedem...
poate voalam filmul..
poate nu... ))
cine stie?
poate imi iau mertzan
poate nu :))
hai gata ca aberze :))
ba, e 23 si cinspe si io is la radio..
tirarea ca mi-e soooooooooooomn ..
io
Avatar utilizator
xstream
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Mar Iul 22, 2003 11:00 pm

Je!

Mesajde lixandru » Joi Aug 21, 2003 3:37 pm

Fratilor, acu e acu!
Io m-am saturat sa raspund ca si guest in forumul asta, asa ca am luat forumul "de coarne" si m-am mai inscris o data. Daca nici acu nu va tzine, apoi io ma oftic! Asa ca sub acest nick sunt Je!
Joanne
Pusici pe obrajori;)
lixandru
Junior Member
 
Mesaje: 112
Membru din: Joi Aug 21, 2003 3:28 pm
Localitate: Oradea

Re: Je!

Mesajde xbass » Sâm Aug 23, 2003 2:18 pm

Initial trimis de lixandru
Fratilor, acu e acu!
Io m-am saturat sa raspund ca si guest in forumul asta, asa ca am luat forumul "de coarne" si m-am mai inscris o data. Daca nici acu nu va tzine, apoi io ma oftic! Asa ca sub acest nick sunt Je!
Joanne
Pusici pe obrajori;)

Bine ai venit :-)
xbass
 


Înapoi la Proconsul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator