Ce regrete aveti?

Forum-ul formatiei Proconsul si al fanilor acesteia. Puteti primi raspunsuri chiar de la membrii formatiei

Ce regrete aveti?

Mesajde Voltyani » Joi Ian 22, 2004 6:06 am

Am multe intrebari...dar cred ca la toate exista raspunsuri...
se poate sa numiti cel putin o chestie pe care o regretati din viata voastra de pana acum..??? si nu ma refer doar la cei de la Proconsul, ci la toti fanii Proconsul...
Toata lumea ajunge la un punct in viata in care regreta ceva... sau sunteti genul de oameni care merg pe principiul "Tot raul spre bine"...........???:confused: :p
Voltyani
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Vin Ian 16, 2004 7:01 am
Localitate: Romania-Galati

Re: Ce regrete aveti?

Mesajde anca joldea » Joi Ian 22, 2004 1:36 pm

Initial trimis de Voltyani
Am multe intrebari...dar cred ca la toate exista raspunsuri...
se poate sa numiti cel putin o chestie pe care o regretati din viata voastra de pana acum..??? si nu ma refer doar la cei de la Proconsul, ci la toti fanii Proconsul...
Toata lumea ajunge la un punct in viata in care regreta ceva... sau sunteti genul de oameni care merg pe principiul "Tot raul spre bine"...........???:confused: :p


Eu una regret ca nu m-am nascut in Toscana,si ca nu
am facut facultatea de arte plastice ci A.S.E-ul...
anca joldea
 

Re: Re: Ce regrete aveti?

Mesajde camitza1 » Joi Ian 22, 2004 4:47 pm

ca nu sunt o mica musca, prezenta la toate repetitiile si concertele Proconsul:D
Avatar utilizator
camitza1
Junior Member
 
Mesaje: 567
Membru din: Sâm Aug 09, 2003 11:00 pm

Re: Ce regrete aveti?

Mesajde Coralia » Dum Ian 25, 2004 10:02 pm

Initial trimis de Voltyani
Am multe intrebari...dar cred ca la toate exista raspunsuri...
se poate sa numiti cel putin o chestie pe care o regretati din viata voastra de pana acum..???


Esti intr-o pasa proasta sau ai spre suta de ani? La 20-30 de ani nu ai ce regreta. Sunt inca multi ani si foarte multa vointa pentru a realiza ce-ti doresti!
Coralia
 

Mesajde <carina> » Lun Ian 26, 2004 12:42 pm

mai,si eu mi-as fi dorit sa ma nasc la paris.acum incerc sa ajung la tokyo si daca n-am sa reusesc probabil am sa regret,dar mai am timp.insa cel mai tare imi regret greselile,chiar si cele involuntare.anca,inteleg ce vrei sa spui.poate -ti va fi mai usor daca te gandesti ca foarte multi artisti plastici sunt someri sau fac cu totul altceva,nu stiu.poate daca ne straduim si tine Cineva cu noi tot vom ajunge odata si odata unde ne dorim.mai regret si ca atunci cand nu trebuie, timpul trece foarte repede si cand ai nevoie sa treaca ,nu.cred ca mi-ar placea sa existe o masina de fabricat timp.anyway,vreau sa ascult Proconsul si peste un an,si peste 5,si peste 10.sper sa ajungeti si voi peste granite si sa va iubeasca cat mai multa lume.
<carina>
 

Mesajde blackleppard » Mar Mar 15, 2005 11:42 pm

da!!!regret ca nu mai sunt copil.....si ca fumez ca o NEBUNA!!!!!!!
blackleppard
Junior Member
 
Mesaje: 37
Membru din: Dum Mar 06, 2005 3:21 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde lixandru » Mie Mar 16, 2005 12:09 pm

Singurul meu regret e acela de a nu fi cantat "inca" macar pe aceeasi scena cu Proconsul daca nu cu ei! Dar incerc cat pot sa-l fac sa dispara, si cine stie, poate Acolo Sus, cineva ma iubeste...
Joanne & Co
lixandru
Junior Member
 
Mesaje: 112
Membru din: Joi Aug 21, 2003 3:28 pm
Localitate: Oradea

Mesajde Lucya » Vin Ian 27, 2006 8:23 pm

Regret ca nu se promoveaza muzica buna in ROMANIA!!!!!!
Avatar utilizator
Lucya
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Vin Ian 06, 2006 12:00 am


Înapoi la Proconsul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron