Sugestii videoclip PROCONSUL

Forum-ul formatiei Proconsul si al fanilor acesteia. Puteti primi raspunsuri chiar de la membrii formatiei

Sugestii videoclip PROCONSUL

Mesajde Gigi0517 » Dum Iul 10, 2005 3:19 pm

BUNA DIN NOU DRAGII MEI!
The reason pt care am deschis acest subiect se deduce si dupa headlineul dat.
Aici aveti posibilitatea sa va puneti imaginatia la bataie pt potentiale videolipuri ale formatiei. Aici puteti veni cu idei pt ce piesa ati dori sa se faca un videoclip si cum ati dori sa fie acesta. Succes..
Gigi0517
 

Mesajde totviva » Dum Iul 10, 2005 6:54 pm

Ca sa ai idei pentru videoclipuri trebuie sa stii si piesele pe care trupa vrea sa le promoveze.
Si..sincer, cred ca va trebui sa mai astepti pana la urmatorul album.
Avatar utilizator
totviva
Junior Member
 
Mesaje: 96
Membru din: Mar Sep 07, 2004 11:00 pm

Mesajde camitza1 » Lun Iul 11, 2005 11:30 am

Oricum, subiectul acesta a mai fost deschis acum un an de catre lixandru si se numea "exercitiu de imaginatie". Si a fost deschis la subiect, adica se lansase piesa "te visez" la posturile de radio si urma sa se faca un videoclip. So... Ar fi bine inainte de a deschide un subiect sa vedem daca nu cumva exista deja. Nu era prea departe. Doar pe a doua pagina de forum.
Avatar utilizator
camitza1
Junior Member
 
Mesaje: 567
Membru din: Sâm Aug 09, 2003 11:00 pm

Sorry, n-am stiut

Mesajde Gigi0517 » Vin Iul 15, 2005 2:33 pm

Draga mea Camitza. Acum n-am nici eu timp sa fac pe detectivul inteleg? Mai, acum eu sper lumea sa isi puna in joc imaginatia. Sa sti piesele care vor sa le promoveze formatia? Hm...asta se poate propune si pe forum, normal la urmatorul album..Ma rog, multe se discuta pe forum si sugestii dar din pacate ramanem cu sugestiile noastre. Cine ne baga in seama pana la urma sa fim seriosi.........?
Gigi0517
 

Mesajde ursuletroz » Sâm Iul 16, 2005 8:57 pm

Ma rog, multe se discuta pe forum si sugestii dar din pacate ramanem cu sugestiile noastre. Cine ne baga in seama pana la urma sa fim seriosi.........?
Ca sa-l citez pe Gigi. din pacate asta cam asa e. chiar nu exista nimeni din formatie care sa ne arate ca ce scriem noi aici, si ce se propune pe acest site este luat in seama de baieti????? eu una simt ca vorbesc la pereti( asta referindu-ma strict la formatie), si ma cam incearca un sentiment de dezamagire.sunt singura care are impresia asta???nu stiu....daca stie cineva de ce nu incep lucrurile sa se miste, sa-mi spuna si mie.
Avatar utilizator
ursuletroz
Junior Member
 
Mesaje: 201
Membru din: Vin Ian 21, 2005 12:00 am

Mesajde camitza1 » Dum Iul 17, 2005 1:27 pm

Crede-ma, baietii citesc tot ce se scrie pe forum. Nu scriu pentru ca nu prea au timp. Florin, care modera la inceput discutiile m-a lasat pe mine purtator de cuvant. El si-a mai deschis un site pt basisti unde se discuta muzica la modul foarte serios. Dar asta nu inseamna ca nu intra zilnic si pe forumul nostru. Si de cate ori e cazul intervine. Prin intermediul meu. ursuletroz, nu vorbesti la pereti. E adevarat ca ar fi altceva daca ar raspunde chiar ei la intrebarile si sugestiile noastre. Poate o vor face. Dar pana atunci, crede-ma ca informatiile pe care vi le dau sunt filtrate de ei. 90%! ;)
Avatar utilizator
camitza1
Junior Member
 
Mesaje: 567
Membru din: Sâm Aug 09, 2003 11:00 pm

Mesajde Lucya » Lun Ian 23, 2006 3:06 pm

Hey, referitor la cum mi-ar placea mie sa arate videoclipul lor nou... eu cred ca cel mai bine ar fi ca urmatorul videoclip sa fie reprezentat de o filmare frumoaaaaasa facuta intr-unul din concertele lor! :D nu? Sau e nashpa?:(
Avatar utilizator
Lucya
Junior Member
 
Mesaje: 27
Membru din: Vin Ian 06, 2006 12:00 am

Mesajde carina » Mie Ian 25, 2006 3:21 pm

eu una nu stiu sa fi fost filmata live piesa asta noua :doh: habar nu am cum ar trebui sa fie.piesa e foarte simpatica asa ca eu as compara-o cu o bataie cu zapada:)haz de necaz si voie buna,stii,ceva de genul asta...
eh,dupa cum bine stim, exista regizori asa ca ramane de vazut.....
carina
Junior Member
 
Mesaje: 145
Membru din: Mar Aug 26, 2003 12:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde piskeshu » Mie Ian 25, 2006 7:17 pm

Io as vedea urmatoru clip: Bodo luptand intr-un turneu de sumo, al carui premiu ie Gigi cifre.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am


Înapoi la Proconsul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron