Noul Forum Oficial Proconsul

Forum-ul formatiei Proconsul si al fanilor acesteia. Puteti primi raspunsuri chiar de la membrii formatiei

Noul Forum Oficial Proconsul

Mesajde Florin » Vin Ian 12, 2007 11:06 pm

Dragi prieteni, in primul rand va dorim un an nou fericit. Cu intarziere ce-i drept, si imi cer scuze pentru asta :-)
Vreau sa multumesc administratorilor si moderatorilor sitului FANCLUB.RO pentru gazduire, am gasit aici oameni extraordinari, care au facut multe pentru noi si le multumim pentru asta. A venit insa vremea sa avem si noi forumul nostru oficial.
Va asteptam pe toti la http://www.proconsul.com.ro/forum Have Fun!!!
Avatar utilizator
Florin
Junior Member
 
Mesaje: 361
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde carina » Sâm Ian 13, 2007 8:04 pm

Esti asa dragut,Florin,dar chiar nu inteleg de ce a trebuit sa faci chestia asta.
Inafara de faptul ca e urat, forumul ala e urat.Iar in comparatie cu asta e si mai urat.
Mai,si eu cu timpul m/am desprins mai mult sau mai putin de locsorul asta insa am avut perioade in care am tinut foarte tare la el iar cand ma gandesc la aceste sentimente mi se par foarte pretioase.De fapt cred ca aproape toti membri forumului au lasat cate o particica din sufletele lor aici.
Pentru mine,chiar cand nu mai sunt foarte legata de anumite lucruri,faptul de a fi tinut la ele candva continua sa aiba o anumita importanta.Si cu asta basta!
Oricum sau ca intri de pe Fanclub sau de pe Proconsul.com.ro se intra tot aici si e frumos in ambele locuri.Insa cand intri in Noul forum oficial sau cum s/o fi numi parca ai intra din living in camara.Imi pare rau dar asta e parerea mea sper sa nu te supere prea tare iar daca "toti" ceilalti isi vor muta gandurile in cafeneaua din camara :beau:
carina
Junior Member
 
Mesaje: 145
Membru din: Mar Aug 26, 2003 12:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde Florin » Sâm Ian 13, 2007 9:48 pm

Carina, frumusetea unui forum este data de frumusetea mesajelor, si de legaturile care se leaga prin intermediul lui. Acel forum este un forum nou, si de cei care vor intra acolo depinde cum va evolua. Este un forum nou, are abia doua zile, inca nu stie nimeni de el, poate parea deprimant. Dar asa a fost si http://www.xbass.ro/forum acum doi ani cand l-am deschis :-)
In cateva zile, de pe http://www.proconsul.com.ro se va ajunge acolo nu aici. De aici nu trebuie sa plece nimeni, doar ca acolo, la http://www.proconsul.com.ro/forum este forumul nostru oficial. Nu este living este camara, dar este a noastra, si prietenii nostri sunt bineveniti.
Avatar utilizator
Florin
Junior Member
 
Mesaje: 361
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde carina » Sâm Ian 13, 2007 10:54 pm

bine,meseriasule,poate pune cineva si niste rosu pe/acolo :doh: bye
carina
Junior Member
 
Mesaje: 145
Membru din: Mar Aug 26, 2003 12:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde ursuletroz » Sâm Ian 13, 2007 11:11 pm

Neata la toata lumea:) La mine nu merge site-ul:( , vroiam sa vad si eu despre c e vb...Florin, dak tot te-am prins p-aici...:D zi-mi c pregatiti, disper dupa un concert cu voi la Iasi, crede-ma:(( sunteti bine toti, sper...chiar astept vesti despre voi!!! va pup p toti :-:
Avatar utilizator
ursuletroz
Junior Member
 
Mesaje: 201
Membru din: Vin Ian 21, 2005 12:00 am

Mesajde carina » Dum Ian 14, 2007 3:05 pm

De,Raluca,e un alt forum mult mai micutz si mai uratzel :bolnav: o sa vezi cand o sa/ti mearga.Faza dragutza e ca are o cafenea si sincer m/am gandit ca azi fiind duminica puteam face inaugurarea insa am intrat si era foarte foarte frig.Nu stiu,poate vine Camitza zilele urmatoare si face focul :U
Pana atunci o sa scriu aici ce aveam de zis si anume ca MTV-ul ii sarbatoreste azi pe cei de la U2, e weekendul lor si ma gandeam ca merita sa ne uitam
Eu una sunt foarte bucuroasa ca am vazut videoclipul piesei "Hold me,trill me" pe care o dau la maxim oriunde as fi ;k
carina
Junior Member
 
Mesaje: 145
Membru din: Mar Aug 26, 2003 12:00 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde camitza1 » Lun Ian 15, 2007 11:16 am

Saluuuuuuuuuuuuuuuut!!! Deja am aprins chibirtul, va fi frumos si cald si dincolo. Nu cred ca are mare importanta cum arata. Mie imi place. V-ati obisnuit voi aici, dar dupa ce vom incepe povestile dincolo, va fi super. Importanta e atmosfera si ceea ce ne uneste: muzica Proconsul. So, va tzuc cu drag pe fanclub.ro, multumim de gazduire. E ultimul meu mesaj aici, ne vedem pe http://www.proconsul.com.ro/forum Have a nice day!!!
Avatar utilizator
camitza1
Junior Member
 
Mesaje: 567
Membru din: Sâm Aug 09, 2003 11:00 pm

Mesajde ursuletroz » Lun Ian 15, 2007 3:21 pm

bai, mi-am facut un nou cont p noul site, si nu ma pot loga nici cu asta nou nici cu cel vechi, innebunesc:(( stiam site-ul...eu nu am nici o problema cu el, tot c conteaza e c s discuta si c noutati mai aflam:D va las, ma duc la servici acum; poate reusesc maine sa ma loghez...totusi... va puuuuuuuuuup!!!
Avatar utilizator
ursuletroz
Junior Member
 
Mesaje: 201
Membru din: Vin Ian 21, 2005 12:00 am

Mesajde Ccristinne82 » Mie Ian 31, 2007 10:59 pm

hellllllllllooooooooooo....si La Multi Ani si din partea mea pt anul asta ca , din pacate nu am mai apucat sa va zic din mai multe motive ...ca de obicei.Nici acum nu prea am vreme sa scriu multe ca maine tre sa plec la Campulung...dar promit sa revin cu mai multe povesti as soon as possible. Am vrut numai sa va salut si sa va doresc tot ce e mai bun in anul acesta. O sa intru si eu pe celalalt forum sa vad despre ce este vorba. Astept si eu informatii in legatura cu alte concerte...sper ca si prin Cluj.
Pa,pa...si numai bine
undefinedundefined(SIZE=3)xxx(/SIZE)[/SIZE]
Ccristinne82
Junior Member
 
Mesaje: 57
Membru din: Dum Mai 08, 2005 10:31 am
Localitate: Cluj-Napoca

Mesajde Ccristinne82 » Mie Ian 31, 2007 11:02 pm

Vaiiiiiiiii...am intrat acum un pic...dar e cam negru totul pe acolo si nu prea am vreme sa stau acum sa descifrez ce se petrece pe acolo...asa ca o las pe alta data cand o sa am mai mult timp sa studiez...;).Sper sa ma obijnuiesc si eu cu noul forum...pupici
undefinedundefined(SIZE=3)xxx(/SIZE)[/SIZE]
Ccristinne82
Junior Member
 
Mesaje: 57
Membru din: Dum Mai 08, 2005 10:31 am
Localitate: Cluj-Napoca


Înapoi la Proconsul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator