Lansare!

Forum-ul formatiei Proconsul si al fanilor acesteia. Puteti primi raspunsuri chiar de la membrii formatiei

Mesajde SOD » Joi Iul 03, 2003 4:44 pm

bafta azi la cantare!sa-i faceti praf pe toti!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Unregistered » Vin Iul 04, 2003 2:38 pm

Am fost aseara la lansare. Nu am cuvinte sa va descriu cu se senzatie am plecat de acolo: ca pana la urma dragostea este motorul universului. Claudiu Bleont a fost de vis! Felicitari! Si asteptam cat mai multe spectacole de acest gen!
Unregistered
 

Bravo!

Mesajde Zgubilici » Vin Iul 04, 2003 7:56 pm

Si mie mi-a placut!
Initial m-am cam speriat de numarul celor din sala, dar pana la urma nici n-a mai contat. Mi-a parut bine sa-l vad pe Raymond la clape (si din cate am inteles o sa colaboreze permanent cu Proconsul -> asta mi se pare extraordinar). Basistul demential chiar daca n-a mai fost cu solo de data asta, restul ceva mai linistiti dar veseli, piesele noi sunt destul de consistente dar la prima auditie mi-a venit greu sa le deosebesc.
Deci cum spuneam, mi-a placut :)
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Re: Lansare!

Mesajde melc » Mie Iul 09, 2003 5:56 pm

florin, my man, va mai fi o 'lansare' in regie? (ca la albumul nr 2)
daca se poate sa si raspunzi, ar fi grozav!
:-)
melc
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Mar Apr 22, 2003 4:35 pm
Localitate: bu

Re: Re: Lansare!

Mesajde Florin » Mie Iul 09, 2003 6:03 pm

Initial trimis de melc
florin, my man, va mai fi o 'lansare' in regie? (ca la albumul nr 2)
daca se poate sa si raspunzi, ar fi grozav!
:-)


Nu prea se poate face nimic in regie pana in toamna. In general vara nu se canta in cluburi. Sa inteleg din intrebarea ta ca ai ratat concertul de lansare ? tztztztz!
viziteaza situl nostru , vei gasi tot timpul acolo lista concertelor, si multe altele :-)
Avatar utilizator
Florin
Junior Member
 
Mesaje: 361
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Unregistered » Sâm Iul 12, 2003 6:05 pm

salut, guys!!!!!!!!!!!!! In sfarsit vad ca ajungetzi shi prin Iasi. Dar mai e atat demult pana pe 25!!!!! Oricum, intrebarea mea este cum fac sa ma vad cu voi inainte de concert? Pana acum am reusit tot timpul, dar acum vreau sa fie totul in ordine, adik sa nu ma mai cert cu politia, sau mai stiu eu cine e pe acolo. Am auzit azi la Radio Contact povestirile lui Bodo, shi vreau sa ii urez petrecere superba la nunta, shi ii doresc din tot sufletul sa fie extrem de fericit cu Ioana. Va pup pe totzi shi ne vedem pe 25.
Ralu.
Unregistered
 

Mesajde Unregistered » Sâm Iul 12, 2003 6:12 pm

Dar nu e nimeni care sa rasp acum???????? Pacat. Chiar vroiam sa experimentez cum e sa vb live cu unul din voi; vreau sa zic pe net, ca face 2 face am mai vb noi.
Unregistered
 

Re: Re: Re: Lansare!

Mesajde melc » Mar Iul 15, 2003 7:47 pm

sintem si ironici, si glumeti? :)
ba sa stii ca am reusit sa ajung la lansare!
comentariile.. le pastrez pentru mine..
neoficial: mi-a placut brenciu, cum traia muzica! :)

ideea e ca imi plac mult concertele in club. e o atmosfera..mai altfel.. asta-i tot.
si in bucuresti nu mai cintati? pina-n august?
nu pot sa va urmaresc prin tara.. :)
melc
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Mar Apr 22, 2003 4:35 pm
Localitate: bu

Mesajde Zgubilici » Mar Iul 15, 2003 10:36 pm

Da bre, mai frumos in club, mai aproape dar la lansare a fost mai spectacol, mai un reflector bine-plasat, mai o pirueta de basist, mai aerisit si mai dinamic...cred eu!
......noapte buna si pofta buna la masa...de Demostene Botez
Avatar utilizator
Zgubilici
Junior Member
 
Mesaje: 1938
Membru din: Sâm Dec 22, 2001 12:00 am

Mesajde melc » Vin Iul 18, 2003 2:34 pm

Initial trimis de Zgubilici
Da bre, mai frumos in club, mai aproape dar la lansare a fost mai spectacol, mai un reflector bine-plasat, mai o pirueta de basist, mai aerisit si mai dinamic...cred eu!


chestiile astea ma lasa rece.. mai putin piruetele.. :)
melc
Junior Member
 
Mesaje: 10
Membru din: Mar Apr 22, 2003 4:35 pm
Localitate: bu


Înapoi la Proconsul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron