Taverna!

Forum-ul formatiei Proconsul si al fanilor acesteia. Puteti primi raspunsuri chiar de la membrii formatiei

Taverna!

Mesajde lixandru » Sâm Aug 30, 2003 12:14 am

Tocmai ce am inchis Tv dupa ce v-am urmarit la Taverna! Mi se pare mie sau ati avut probleme cu sunetul? Din partea asta de ecran, in ceea ce priveste microfonul lui Bodo, clar parca se juca cineva cu semnalul! Sound-ul a fost diferit fata de ce am vazut in concertele sustinute, cel putin la Oradea.
Una peste alta, voi ati fost ca de obicei la inaltime in ciuda "vitregiilor naturii", sarmanul prezentator (Berti) a incurcat rau de tot borcanele in ceea ce va priveste:1. A prezentat formatia, nu ca nu l-a uitat afara pe BODO:)), 2 A trantit-o cu anul infiintarii formatiei, 3. S-a bagat peste melodie cand inca mai avea acordurile de final, ce sa zic cam multe greseli pentru un profesionist...
Asteptam dintr-un moment in altul sa nu va nimereasca numele sau sa se uite la Dragos cand il prezenta pe Florin...
Slava Domnului si Maicii Domnului ca macar cunosc formatia si ce canta, ca restul celor care au urmarit, cred ca nu au inteles mare lucru...
Bodo, Dragos, Florin, Robert, Valy, Raymond (ordinea aleatoare:)) ) enjoy the holiday, va astept la intoarcerea din vacanta, si cat de curand la Oradea!
Pusici pe obrajori,
Joanne
lixandru
Junior Member
 
Mesaje: 112
Membru din: Joi Aug 21, 2003 3:28 pm
Localitate: Oradea

Mesajde Florin » Sâm Aug 30, 2003 12:57 am

Sa fiu sincer , eu l-am tot chemat pe Berti cand nu erau gata piesele... shotii de copil mic...:D
V-am lasat 10 zile sunt biciclizat!
Avatar utilizator
Florin
Junior Member
 
Mesaje: 361
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

mai bine triciclizat

Mesajde xstream » Dum Aug 31, 2003 7:48 pm

serpasule, daca tot ai telefon atunci raspunde si tu la sms-uri :))
daca te plimbi prin tzara poate gasesti si ceva minuni de tehnologie noua si te bagi pe un net , nuam asa sa dai cu raspunsu pe aici.
ai griji de tini si de EA ( u know) si celebra vorba: nenea, se invarte lantzu !!

:)
peseu: 10 zile? esti nebun? :))
Avatar utilizator
xstream
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Mar Iul 22, 2003 11:00 pm

Re: mai bine triciclizat

Mesajde camitza1 » Lun Sep 01, 2003 3:44 pm

salutare, dragilor! sunt cumva a 10-a din Oradea?
Subscriu la faza cu zece zile. Acum cand am venit si eu din concediu, dupa trei saptamani, cu forte proaspete, sa astept 10 zile? adevarul e ca va fi o excursie pe cinste! printre mai multe drumetii am efectuat si eu una: din fata unui bloc din Brasov si pana la Rasnov nu m-am oprit...pe jos! A fost super! Vreme buna le doresc!!!
In alta ordine de idei, si mie mi s-a parut nasoala sonorizarea de la taverna, si mi-a parut tare rau pentru ca am si inregistrat emisiunea. am sa revad de fiecare data gafele cu pricina dar... pentru ca sa-i privesc de cate ori vreau pe baieti, merita!
Cand am sa ma prind cum se pun si poze pe forum, le veti avea pe cele de la concertul de la casa de cultura si cateva de la conferinta de presa. Pana atunci, hai pa!
camitza1
 


Înapoi la Proconsul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron