fan club tehnicii de la proconsul

Forum-ul formatiei Proconsul si al fanilor acesteia. Puteti primi raspunsuri chiar de la membrii formatiei

fan club tehnicii de la proconsul

Mesajde gicu » Sâm Oct 11, 2003 10:26 pm

ce ziceti daca ati da mai multe detalii si despre echipa voastra de tehnici? eu ma amuzam cu anton gelutzu si adi pe tema asta prima data cand am iesit la bere...nu e cool ideea?
gicu
 

Re: fan club tehnicii de la proconsul

Mesajde Unregistered » Sâm Oct 11, 2003 11:00 pm

e o idee geniala :))) mai ales ca tot eu am propus-o :))
Unregistered
 

un 10 ptr tehnici

Mesajde xstream » Lun Oct 13, 2003 7:56 pm

la oradea, la toamna oradeana am avut o sonorizare de rahat. dar, la Proconsul s-a incercat sa se faca o minune. si partial a reusit ( mai putin microfoniile inerente unei instalatii de mantuiala). felicitari celor de la tehnic pentru stradanie, macar asa s-a aratat ca mai avem si noi tehnici prin tara. si sa nu uitam, fara ei ar fi ceva mai greu sa cante trupa. multa bafta si felicitari baieti.

Je de la ATN
xstream
 

Re: fan club tehnicii de la proconsul

Mesajde Florin » Mar Oct 14, 2003 8:40 am

Initial trimis de gicu
ce ziceti daca ati da mai multe detalii si despre echipa voastra de tehnici? eu ma amuzam cu anton gelutzu si adi pe tema asta prima data cand am iesit la bere...nu e cool ideea?


Tehnicii nostrii sunt beton! Eu unul ma declar fanul lor :-) Din pacate Anton ne-a parasit fara un cuvant (a plecat acasa si a ramas acolo), asa ca am ramas cu doi - Gelutzu si Aditza.
Buna desfasurare a unui concert depinde in foarte mare masura de ei. Merita fanclub! :-)))
Avatar utilizator
Florin
Junior Member
 
Mesaje: 361
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Re: Re: fan club tehnicii de la proconsul

Mesajde anca joldea » Mar Oct 14, 2003 10:11 am

Initial trimis de xbass


Tehnicii nostrii sunt beton! Eu unul ma declar fanul lor :-) Din pacate Anton ne-a parasit fara un cuvant (a plecat acasa si a ramas acolo), asa ca am ramas cu doi - Gelutzu si Aditza.
Buna desfasurare a unui concert depinde in foarte mare masura de ei. Merita fanclub! :-)))



Asa este,in concertul de la Frontiera Arad,sonorizarea a fost super
in schimb in concertul de la Casa de Cultura,cred ca a fost prea tare deoarece s-a acoperit vocea lui Bodo,si sunetul parea
distorsionat,dar nu va faceti probleme,deoarece la concertul super
laudat al lui Holograf a fost si mai rau.
Singurul incovenient la voi a fost ca,, cine nu auzise cele 10
povesti nu prea a inteles,dar cantecele mai vechi au trezit lumea
din moleseala...
Oricum baietii sunt la inaltime.
Avatar utilizator
anca joldea
Junior Member
 
Mesaje: 29
Membru din: Dum Iun 08, 2003 11:00 pm

Re: Re: fan club tehnicii de la proconsul

Mesajde onix20 » Mar Oct 14, 2003 11:21 pm

wow de cand a plecat anton? asta nu o mai stiam..stiam ca are de gand sa plece dar nu credeam ca o sa o faca...imi pare rau sincer....oricum complimente lui gelutzu si lui aditza...sunt super baieti
onix20
Junior Member
 
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Oct 11, 2003 10:50 pm
Localitate: bucuresti

Mesajde cubu » Lun Noi 24, 2003 4:53 pm

Bah gicule, onix20, cine sunteti? Daca sunteti din Regie, dati un semn, s-ar putea sa ne cunoastem, mie mi se spune Cubu'. Ii cunosc pe tehnici de multa vreme, mai ales pe Gelutu, cu care am facut furii si iuresuri de nu stiu cate ori... Au aflat si ei de thread-ul asta si m-au rugat sa aflu cine sunteti. Traiasca "Tehnicii de la Proconsul" si prietenii lor!!! :D
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Florin » Mie Ian 28, 2004 1:10 pm

Portnoy,imi pare rau si imi cer iertare ca nu am putut veni la chefuiala de ziua ta.Nu mai fi suparat pe mine.Lutzu G.
Avatar utilizator
Florin
Junior Member
 
Mesaje: 361
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Florin » Mie Ian 28, 2004 1:22 pm

Mesaj de la tehnicienii PROCONSUL:multumiri celor ce au initiat aceasta pagina.Speram ca aprecierile voastre asupra muncii noastre sunt justificate.Cred ca o sa ne mai intalnim mai devreme decat la vara cand se redeschid terasele si putem sa stam toata noaptea la vorbeala,cantat si multe beri(imi cam lipsesc momentele alea).
Avatar utilizator
Florin
Junior Member
 
Mesaje: 361
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde Florin » Vin Ian 30, 2004 2:05 pm

ca sa nu fie confuzii, cele doua mesaje de mai sus le-a trimis gelutzu, doar ca a uitat sa se logheze cu alt nume :-)
Avatar utilizator
Florin
Junior Member
 
Mesaje: 361
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde ~carina~ » Vin Ian 30, 2004 7:04 pm

that was nice
~carina~
 

Mesajde cubu » Lun Feb 02, 2004 12:11 pm

Gelutule, te-am iertat de mult mai, las' ca avem timp sa recuperam timpul pierdut... Bem ca porcii pana se face ziua si apoi ne ducem sa le cantam astora pe sub ferestre "Dimineata pe racoare"...
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

?

Mesajde lenna » Lun Iul 04, 2005 1:36 pm

unde-s tehnicii de la proconsul? n-am mai vazut decat unul mai nou...oricum sunt beton!
lenna
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Iun 15, 2005 12:50 pm
Localitate: PITESTI

Mesajde cubu » Lun Iul 04, 2005 2:58 pm

Asta e, fetelor, l-ati pierdut pe Gelutu, multumiti-va cu Licurici.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde lenna » Mar Iul 05, 2005 7:45 am

multumiiiiim!
lenna
Junior Member
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Iun 15, 2005 12:50 pm
Localitate: PITESTI

Mesajde Gigicu » Vin Iun 30, 2006 11:50 am

care stie numarul de tel. al lui gelutzu sau aditza sau a lu` prietena cami?
sau mail..
Gigicu
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Iun 30, 2006 11:42 am
Localitate: B

Mesajde cubu » Dum Iul 02, 2006 11:11 am

Bre, esti pe delay. In primu rand Gelutu si Adi nu mai sunt tehnici la Proconsul, iar in al doilea rand Cami nu e pretena. Nimanui. Da vezca e o camitza pe aici. :D

Vezi ca ai PM.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am


Înapoi la Proconsul

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron