..::Impact impreuna cu Fanii lor::..

Forum dedicat trupei Impact si fanilor acesteia

Salutari!!!

Mesajde Impact2002Ro » Mar Dec 17, 2002 2:50 pm

Salutari,

Tot ce pot spune in momentul asta este ca avem un program fff incarcat in prezent suntem la arad abia ne-am intors de la buc iar maine ne intoarcem din nou in buc... Ce putem garanta este ca sigur ne vom intalni cu voi dupa sarbatori... Madalina va va anunta din timp data... sincer asteptam cu nerabdare intalnirea cu voi....

Asa ca va pupam dulce si va dorim Sarbatori fericite alaturi de cei dragi.......
Rares, Cristina si Madalina
Impact2002Ro
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Lun Dec 09, 2002 12:04 pm
Localitate: Bucuresti

Yupiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mesajde AnDrEi » Mar Dec 17, 2002 2:59 pm

Yes Rares .. m`ai facut fericit :D eu deabia astept aceasta intalnire .. deabia astept ca sa ne anunti cand si cum .. unde .. u know .. yeeeeeeeeeeeeeeesssssssss party party party with Impact :P
P.S. Sarbatori Fericite !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Yupiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mesajde mirela`Carla_ » Mar Dec 17, 2002 10:44 pm

Raresh, ne pare bine ca ai mai intrat si aici, cu toate ca zici ca sunteti foarte ocupati... si eu astept f.tare intalnirea cu voi!
Si va urez din suflet sarbatori fericite si tot ce va doritzi!...Atat voua si tuturor prietenilor vostrii!
"Traiesc prin prezent,prin trecut cautand acelas viitor pe care nu l-am cunoscut niciodata dar care-mi neaga existentza!"
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Hehehe

Mesajde AnDrEi » Mar Ian 21, 2003 11:37 am

Pai mai , au trecut sarbatorile .. ce se mai aude de acea intalnire?Madalina , Rares sau Cristina...ne puteti oferi un raspuns?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

LA MULTI ANI!

Mesajde Impact2002Ro » Mar Ian 21, 2003 1:16 pm

La multi ani!
Cam tarziu,dar sper sa fie binevenit.....noi(Impact) va multumim pt ca va ganditi la noi,chiar daca unii nu cu ganduri bune...ii multumim lui Andrei blablabla...!Ma simt obligat sa raspund unei provocari pe care am primit-o mai demult si pe care ati citit-o si voi,poate!La piesele noastre se depune mult efort,s-au investit multi bani nu am lucrat niciodata doar cu un simplu program de calculator si nu am furat niciudata nimic,ca ne-am inscris intr-un anume curent intr-o anumita perioada,asta e altceva,pe atunci(decadentza),tonurile dure si piesele gen dj Aligator erau in voga si asta se canta si in afara,nu numai Aligator folosea tonurile alea.Cat despre noi,suntem bine sanatosi si lucram la un nou album,sper mult mai calitativ decat precedentul.V-am pupat!!! sa aveti un an plin de succese!!!!!
Impact2002Ro
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Lun Dec 09, 2002 12:04 pm
Localitate: Bucuresti

WaW

Mesajde AnDrEi » Mie Ian 22, 2003 9:52 am

Rares tin sa ca eu sa iti multumesc nu tu .. deoarece pentru mine e o placere sa va ajut .. o fac pentru voi .. pentru simplul fapt ca imi sunteti dragi "I love u" :D .. ma rog... eu sper sa va rezolvati problemele si sa facem acea mare intalnire cu fanii in Bucuresti .. nu? voi ce spuneti? sa fie seara "Impact&Fani" :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Salutare,Rares!

Mesajde UnCopilutz » Mar Feb 18, 2003 6:41 pm

Uite ca am cazut si eu ca din cer printre voi , marii fai Impact.
Eu va ascult de cand cu "Te iubesc" si cred ca nu ati facut pana acum nici o piesa care sa o ajunga p-aia...de fapt...asta o spun eu.
Cristina este o tipilica care imi place mult de tot inca de cand am vazut o prima data ,si eram in limbuta dupa ea intr-o vreme.Eh , si acum spun acelasi lucru , doar ca mi-a mai trecut :P O salut.
As fi chiar plictisitor daca as incepe sa va spun ca va iubesc , ca va doresc succes , ca va respect , si daca v-as intreba cand scoateti un nou album si un nou clip. Astea sunt cele mai tampite intrebari existente...
Eu va intreb doar ce mai faceti si o sa imi raspunzi dumneata ce vrei ...
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

LoL

Mesajde AnDrEi » Mar Feb 18, 2003 11:29 pm

Initial trimis de UnCopilutz
Uite ca am cazut si eu ca din cer printre voi , marii fai Impact.
Eu va ascult de cand cu "Te iubesc" si cred ca nu ati facut pana acum nici o piesa care sa o ajunga p-aia...de fapt...asta o spun eu.
Cristina este o tipilica care imi place mult de tot inca de cand am vazut o prima data ,si eram in limbuta dupa ea intr-o vreme.Eh , si acum spun acelasi lucru , doar ca mi-a mai trecut :P O salut.
As fi chiar plictisitor daca as incepe sa va spun ca va iubesc , ca va doresc succes , ca va respect , si daca v-as intreba cand scoateti un nou album si un nou clip. Astea sunt cele mai tampite intrebari existente...
Eu va intreb doar ce mai faceti si o sa imi raspunzi dumneata ce vrei ...

Nu crezi ca esti cam .. rea?:) noah acu sunt curios sa vad ce raspuns iti va da Rares :)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

ANDREIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!

Mesajde UnCopilutz » Mar Feb 25, 2003 9:03 pm

NU INTELEGI CA NU MI-S FATA ????????????? MIHAI MA CHEAMA
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde ograsa » Vin Feb 28, 2003 12:24 am

lol
si pe mine m-au facut bí£iat deh..
who cares
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Mesajde UnCopilutz » Mie Mar 19, 2003 8:08 pm

Foarte rau atunci...ce sa zic!
" Tatal meu zideste case
Cocotat pe schele
Si cu fruntea lui ajunge
Pana sus la stele."
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

TREZIREA LA REALITATE!

Mesajde Aphex Twin » Sâm Dec 27, 2003 7:25 am

incredibil...impactilor sunteti jalnici! mai va si laudati ca ati muncit la porcaria asta. habar nu aveti ce-i aia muzica si faceti pe cunoscatorii! v-as fi zis io mai din popor dar incerc sa ma abtin ca sa nu ziceti ca sunt nesimtit! oricum in afara de ab4 si suie paparude care au minimul de decenta tot ce e in materie de muzica romaneasca, de la angela similea pana la impact si de la irina rasdaq loghin si pana la iris sunt numai tristi! tristilor lasati-va de pseudomuzica asta si apucati-va de gogosi! voi faceti muzica house ma?! nu ca mi-ar placea mie house-ul dar ala macar este un curent muzical, e daca vreti o miscare culturala...voi...ce sunteti?! NIMIC, asta sunteti!, si va place sa va dati si mari ca vezi domne' ati muncit, v-ati chinuit ca sa scaoteti un mare rahat!
nu multumesc, refuz sa-mi poluez creierii cu asemnea kitschuri!
cand o sa ajungeti sa transmiteti ceva cu muzica voastra, ceva-ul asta nefiind superficialitate, figuri sau basini, atunci poate veti merita atentia mea, pana una alta diferentele dintre voi si adrian copilul cel mic sunt doar de suprafatza! daca va iau la bani maruntzi aveti aceeasi finalitate ca si individul. pot sa bag mana in foc ca 99% dintre fanii vostrii il apreciaza pe acest individ iar celalalt 1% e posibil sa nu fi auzit de el! acelasi lucru se intampal si prin marile cluburi bucurestene pe unde se perinda tot felul de dj care mai decare mai sofisticat in denumiri dar de fapt niste complexati carora daca le vorbesti de bradley strider, philip glass sau richard james te intreaba daca nu cumva sunt jucatori de fotbal! nu am pretentia de la niste romani chinuitzi de saracie si de comunism sa stie lucruri de talia asta dar macar pretentie la decenta si bun simt am. nu inseman ca daca sunteti saraci si superficiali ca nu pot sa va cer ca macar decenti sa fitzi. daca sunteti oamnei respectabili trebuie ca in sufletul vostru sa va dati seama ca ceea ce faceti este o mizerie si tocmai din cauza asta trebuie sa nu ne mai spuneti unora ca mine, ca vai ce mult ati lucrat! adevaru e ca la londra am invata in 3 saptamani cam tot ce e tehnologie midi si voi imi vindeti mie baliverne ca vai ce multa munca e!
stiu ca sunt sanse foarte mari sa-mi fi folosit dejtele de pomana, dar poate, cinestie, unii dintre voi aveti miez si va treziti din somn!
poate ca sunt nebun...dar daca nu sunt si am dreptate cu tot ce va spun aici, sunteti intr-un mare rahat in care va cufundati din ce in ce mai mult!

bafta, ca aveti nevoie!
Aphex Twin
Junior Member
 
Mesaje: 42
Membru din: Sâm Dec 27, 2003 6:46 am

Anterior

Înapoi la Impact

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator