..::Impact impreuna cu Fanii lor::..

Forum dedicat trupei Impact si fanilor acesteia

Ce parere aveti despre ultimu nostru videoclip ?

Mesajde Rares Impact » Vin Iul 26, 2002 12:50 am

Ce parere aveti despre ultimul nostru videoclip ? va place?
Rares Impact
Junior Member
 
Mesaje: 2
Membru din: Mie Mai 29, 2002 2:52 pm
Localitate: Bucuresti

e misto videoclipul!!!

Mesajde star_sad9 » Vin Aug 02, 2002 6:53 pm

mie imi place melodia, e chiar optimista...iti da curaj sa mergi mai departe...
cand am cate o stare de melanclie o ascult si imi da curaj sa continui cu viata...iar videoclipul e super! e atat de plin de culoare, incat te relaxeaza...
star_sad9
Junior Member
 
Mesaje: 40
Membru din: Vin Apr 26, 2002 7:42 pm
Localitate: vl

Mesajde sly » Vin Aug 02, 2002 11:53 pm

ce sa zic ??
e misto ultimul vostru clip shi poate cel mai reusit pana acuma...!!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

original

Mesajde cipilica » Sâm Aug 03, 2002 2:05 pm

Este cel mai original videoclip de pana acuma ...
cipilica
Junior Member
 
Mesaje: 33
Membru din: Mie Iun 19, 2002 11:37 am
Localitate: In space

Mesajde Blackie » Dum Aug 04, 2002 7:34 pm

In afara ca ceea ce faci tu , este o porcarie , videoclipul este cool.Fata de minunile astea de la televizor .:)) Tata mai uita-te si tu pe afara ... mai schimba si tu softu ala .... e de doi lei .... nu mai fura sunete .... Dj Alligator :)) . Nu inteleg nimic din melodia aia ....care ai facut-o acum , este prea simpla .... Eu , ca un infocat al muzicii trance & club & House zic ca melodia este prea simpla . Stiu ca vrei sa castigi bani , inteleg si eu am avut probleme cu producatorul ..... dar o sa asculti si tu diferenta de sound .!!! Asculta Blackie VS Dj Static feat Uni-K - Nu te voi uita ...... si mai vorbim dupa ! O sa asculti album adevarat de trance ... si eu ma chinui de mult timp exact cum te-ai chinuit si tu la inceput , dar cel putin eu fac ceea ce prinde afara si ceea ce-mi place mie . Cam intr-o luna si jum vei auzi si tu sound pe care poate il vrei si tu . Dar cred ca te cam grabesti in ceea ce faci ... Nu mai face porcarii simple ... Macar fi si tu mai aproape de ceea ce te reprezinta ..... Trance Rulez ! cat despre Te iubesc ... ai dat lovitura ..... sper sa fi fost melodie facuta de tine :)))))))))) Eu cred ca este alta mana .... alta gandore acolo !!! Mult noroc in continuare ,,, multa bafta la studioul ala pe care vrei sa-l faci ! Impune si tu pe piata ceav mai modern . Nu te mai juca cu TS-ul !!
Blackie
Junior Member
 
Mesaje: 51
Membru din: Sâm Apr 13, 2002 2:09 pm
Localitate: Bucuresti

Mesajde AnDrEi » Dum Aug 04, 2002 11:29 pm

Initial trimis de Blackie
In afara ca ceea ce faci tu , este o porcarie , videoclipul este cool.Fata de minunile astea de la televizor .:)) Tata mai uita-te si tu pe afara ... mai schimba si tu softu ala .... e de doi lei .... nu mai fura sunete .... Dj Alligator :)) . Nu inteleg nimic din melodia aia ....care ai facut-o acum , este prea simpla .... Eu , ca un infocat al muzicii trance & club & House zic ca melodia este prea simpla . Stiu ca vrei sa castigi bani , inteleg si eu am avut probleme cu producatorul ..... dar o sa asculti si tu diferenta de sound .!!! Asculta Blackie VS Dj Static feat Uni-K - Nu te voi uita ...... si mai vorbim dupa ! O sa asculti album adevarat de trance ... si eu ma chinui de mult timp exact cum te-ai chinuit si tu la inceput , dar cel putin eu fac ceea ce prinde afara si ceea ce-mi place mie . Cam intr-o luna si jum vei auzi si tu sound pe care poate il vrei si tu . Dar cred ca te cam grabesti in ceea ce faci ... Nu mai face porcarii simple ... Macar fi si tu mai aproape de ceea ce te reprezinta ..... Trance Rulez ! cat despre Te iubesc ... ai dat lovitura ..... sper sa fi fost melodie facuta de tine :)))))))))) Eu cred ca este alta mana .... alta gandore acolo !!! Mult noroc in continuare ,,, multa bafta la studioul ala pe care vrei sa-l faci ! Impune si tu pe piata ceav mai modern . Nu te mai juca cu TS-ul !!

mey .. nu fii si tu rea.. da si tu un exemplu mai concret de trupa house in romania care sa aibe un videoclip mai kewl sau un sound !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde bhuttu » Dum Aug 04, 2002 11:45 pm

Ma deci s-a stabilit ca Rares_Impact e autentic? Eu inca nu sunt convins. Ma rog...
Cu videoclipul ce sa zic... videoclipul e mult, mult prea simplu ca sa imi placa, dar melodia e exact tipul de easy-listening. Cam monotona linia, dar e placuta urechii. Ia de la mine un 6.
In alta ordine de idei, Cristina parca incepe sa arate si ea a femeie.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde AnDrEi » Mar Aug 06, 2002 11:33 pm

Initial trimis de bhuttu
Ma deci s-a stabilit ca Rares_Impact e autentic? Eu inca nu sunt convins. Ma rog...
Cu videoclipul ce sa zic... videoclipul e mult, mult prea simplu ca sa imi placa, dar melodia e exact tipul de easy-listening. Cam monotona linia, dar e placuta urechii. Ia de la mine un 6.
In alta ordine de idei, Cristina parca incepe sa arate si ea a femeie.



asta am observat si eu la Cristina .. dar parca in realitate .. arata mult mai bine :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde AvantgarD » Sâm Oct 05, 2002 4:02 pm

sunt de acord cu blackie . cu toate cu videoclipul pare tras de par sound-ul a iesit mult mai bun
> > >1) Not everyone who drops shit on you is your enemy.
> > >2) Not everyone who gets you out of shit is your friend.
> > >3) And when you're in deep shit, keep your mouth shut!

-
AvantgarD
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Mie Aug 07, 2002 2:56 pm
Localitate: jungle of chaos

Cool

Mesajde AnDrEi » Sâm Oct 05, 2002 7:34 pm

Mey .. aiki era vorba in ,principiu, de imagine nu de spund :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde bellmondo » Mar Noi 26, 2002 8:39 pm

Mah :con: eu zic ca e dragut...dar cam stresant.Nu ma omor eu dupa melodii d'astea.Parca incepuse-ti mai bine cu "Decadenta"!!!!Da' vad ca nu prea a durat!! :( nashpa
Cine vrea o discutie mai personala...sa sune la numarul meu de telefon!!...;)... e pe connex!! 0722675104
bellmondo
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Sâm Noi 23, 2002 2:26 pm
Localitate: piatra

Deeeh ..

Mesajde AnDrEi » Mie Noi 27, 2002 4:20 pm

Asta este ;-) dar oricum .. destul de fain ultimul clip :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Deeeh ..

Mesajde bellmondo » Joi Noi 28, 2002 5:35 pm

Mah nu e urat...nu a spus nimeni asta!Dar nici mishto nu poti sa spui ca e!!! :D Cread ca stii ce vreau sa spun!!!
Cine vrea o discutie mai personala...sa sune la numarul meu de telefon!!...;)... e pe connex!! 0722675104
bellmondo
Junior Member
 
Mesaje: 23
Membru din: Sâm Noi 23, 2002 2:26 pm
Localitate: piatra

Madalina - Impresara celor de la Impact pe acest forum !

Mesajde AnDrEi » Lun Dec 09, 2002 11:58 am

Heya all ... sambata seara am vb cu Rares si m`a pus in legatura cu Madalina impresara trupei care a promis ca va intra pe acest forum implicit acest subiect oferind informatii fanilor .. asa ca sa`i uram bun veni lu` Maddy :P
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

..::Impact impreuna cu Fanii lor::..

Mesajde AnDrEi » Lun Dec 09, 2002 12:51 pm

Heya all .. am mutat subiectul Ce parere aveti despre ultimul nostru videoclip ? pe acest subiect deoarece de azi dupa cum bine v`am spus .. cei de la Impact vor intra in legatura cu voi prin intermediul acestui portal http://www.fanclub.ro mai exact prin intermediul acestui forum !
P.S. Le multumesc celor de la Impact adik :Cristinei , Lui Rares si in special Madalinei ! Have fun prieteni !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: e misto videoclipul!!!

Mesajde Impact2002Ro » Lun Dec 09, 2002 12:51 pm

Salutari,

Multumim tare mult ca consideri piesa noastra optimista.... si noi o indragim tare mult desi nu ne caracterizeaza atat de mult.... stilul "Decadenta" este cel mai potrivit... dar cu acest album nou am incercat sa ne apropiem mai mult de stilul englezesc pe care vom merge si cu urmatorul album.

multumim inca o data de mesaj si mai vorbim,
rares
Impact2002Ro
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Lun Dec 09, 2002 12:04 pm
Localitate: Bucuresti

Multumesc

Mesajde AnDrEi » Lun Dec 09, 2002 1:04 pm

Madalina/Rares/Cristina .. eu unul va multumesc ca atzi acceptat ca sa intrati pe acest site si sa tinetzi legatura cu fanii .. va multumesc enorm .. !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde mirela`Carla_ » Joi Dec 12, 2002 11:50 pm

Da, simpatica melodia , dar parca nu sunteti voi,parca jucati un rol,vreti sa ajungeti undeva sus!dar sincer , cred ca reusiti,mai mare din cand in cand si o mica schimbare!
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Intrebare

Mesajde AnDrEi » Vin Dec 13, 2002 1:49 am

mai .. mirela .. eu unul nu am inteles ce ai vrut sa spui .. sorry .. poate Impactii iti vor putea da un raspuns!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Intrebare

Mesajde mirela`Carla_ » Sâm Dec 14, 2002 11:09 pm

Mai Andrei,am vrut sa zic faptul ca acest videoclip nu este ca celalalte,este mai diferit , eu ma invatzasem cu genul acela. si am zis ca aici pare a fi un film in care ei sunt propri actori , care vor sa ajung prin acest "film" undeva SUUSSSSS,exact acolo unde le este locul si eu le doresc mult succes!Bafpa Rares si Cristina , va pup dulce!
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Raspuns

Mesajde AnDrEi » Sâm Dec 14, 2002 11:51 pm

Yeeeeeeees .. am inteles perfect :D .. si la urma urmei .. cam la asta ma gandeam si eu :P
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Raspuns

Mesajde mirela`Carla_ » Dum Dec 15, 2002 12:16 am

HAHA... e bine Andrei ca ai inteles , ce era asa de greu, defapt poate, ca nu am incercat eu sa explic sa inteleaga toata lumea, m`am gandit ca daca inteleg eu, trebuie sa inteleaga si restul:))) dar acum sper sa ai inteles , dupa ce am explicat mai detaliat sa poata intelege toti:)))
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Intrebare

Mesajde AnDrEi » Dum Dec 15, 2002 1:52 am

Carla .. ai primit am inteles un pm de la rares .. este adevarat? daca da .. sper ca esti fericita :P
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Intrebare

Mesajde mirela`Carla_ » Dum Dec 15, 2002 3:50 am

Da Andrei asa este, mi`au zis ca`mi vor trimite in e`mail o poza cu autograful lor... sper sa se tina de cuvant!
"Traiesc prin prezent,prin trecut cautand acelas viitor pe care nu l-am cunoscut niciodata dar care-mi neaga existentza!"
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Yup

Mesajde AnDrEi » Dum Dec 15, 2002 4:31 am

Mirela .. eu unul iti pot spune ca Rares se va tine de cuvant .. nu este genul de persoana care sa spuna ceva si sa faca altceva
P.S. Rares .. sorry dar atunci eu am fost la benzinarie .. :(
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Yup

Mesajde mirela`Carla_ » Dum Dec 15, 2002 3:00 pm

Andrei asa cred si eu , ca doar nu mi`ar fi pomis ceva, fara sa faca acel lucru...:))))
"Traiesc prin prezent,prin trecut cautand acelas viitor pe care nu l-am cunoscut niciodata dar care-mi neaga existentza!"
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Ehehehe

Mesajde AnDrEi » Dum Dec 15, 2002 3:05 pm

Mirela.. sa iti zic faza dura .. eu am facut o tampenie .. am ratat o sansa unica .. de a veni la Bacau cu Rares .. :(
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Ehehehe

Mesajde mirela`Carla_ » Dum Dec 15, 2002 3:18 pm

Ce sansa, ne poti povesti?
"Traiesc prin prezent,prin trecut cautand acelas viitor pe care nu l-am cunoscut niciodata dar care-mi neaga existentza!"
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Nu cred

Mesajde AnDrEi » Dum Dec 15, 2002 3:40 pm

Mirela .. daca va vrea Rares sa va spuna bine.. daca nu .. eu unul nu prea cred ca as putea .. !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Bine

Mesajde mirela`Carla_ » Dum Dec 15, 2002 3:49 pm

Bine Andrei, atunci asteptam sa raspunda Rares, asta numai daca vrea!Poate e ceva personal:))
"Traiesc prin prezent,prin trecut cautand acelas viitor pe care nu l-am cunoscut niciodata dar care-mi neaga existentza!"
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Impact

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron