Ce parere aveti despre Rares?

Forum dedicat trupei Impact si fanilor acesteia

Ce parere aveti despre Rares?

Mesajde AnDrEi » Mar Dec 10, 2002 4:15 pm

Acum/Aici puteti sa va spunetzi parerea despre Rares!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde mirela`Carla_ » Joi Dec 12, 2002 11:40 pm

Raresh,huh,arata bine si el , ce`i doi chiar se potrivesc,la el ador cercelul,am fost si eu la o policlinica de la mine din orash si mi`au zis ca e riscant si ca nu se baga ei sa`mi dea gaura :)))) sa le mai zic ceva:))) dar am urechile pline, e bine si atat!:)))
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Yeeeeeeeeep

Mesajde AnDrEi » Vin Dec 13, 2002 1:51 am

Yep superr .. poate ne spune rares ce l`a determinat sa faca acest lucru .. adik sa isi puna un cercel ?:)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Yeeeeeeeeep

Mesajde mirela`Carla_ » Dum Dec 15, 2002 4:03 am

Ar fi interesant daca ar avea timp sa ne povesteasca odata ce l`a determinat sa`si puna cercel:)))
"Traiesc prin prezent,prin trecut cautand acelas viitor pe care nu l-am cunoscut niciodata dar care-mi neaga existentza!"
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Biografie

Mesajde AnDrEi » Mar Ian 07, 2003 1:40 pm

Cel mai mare cosmar : "Sa ma trezesc dimineata langa o femeie naspa,hidoasa"
Cel mai important vis realizat : "In general mi s`au implinit toate visele chiar daca uneori a trecut o vesnicie pana sa se intample"
Prietenia : "Ceva greu de gasit si legat "
[B]Hobbyu`ri [/B] : "Imi plac fetele,muzica house si masinile"
As fi vrut : "As fi vrut sa fiu pilot de avioane de
vanatoare,dar e prea tarziu si nu am unde sa incep antrenamentul pentru asa ceva
@http://www.clubimpact.ro
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re:explicatie

Mesajde Impact2002Ro » Mar Ian 21, 2003 11:38 am

salutari,

sunt Rares,am citit mai inainte,discutia voastra legata de 'spranceana mea dreapta' cam tarziu,dar asta e.......Ce m-a determinat sa-mi pun cercelul? Nu am avut un motiv anume doar faptul ca terminasem facultatea am luat ultimul examen si trebuia sa sarbatoresc intr-un fel.....sa ma imbat era prea banal....,asa ca........Ok.va salut acum,si va multumesc pt"ganurile bune"hahaha.....CIAO!!!!!
Impact2002Ro
Junior Member
 
Mesaje: 4
Membru din: Lun Dec 09, 2002 12:04 pm
Localitate: Bucuresti

Hehehe

Mesajde AnDrEi » Mar Ian 21, 2003 12:03 pm

Ho Ho Ho :-) inseamna ca daca si eu vreau sa imi pun cercel trebuie sa iau BAC`ul , sa intru la o facultate.. sa iau primul examen .. dupa care sa trag o betzie :-) .. dar problema e cam nasoala .. daca gresesc locul ? :D
Rares .. multumim ca ne`ai dezvaluit un mic secret :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

eu

Mesajde ograsa » Lun Feb 24, 2003 2:43 am

banuiesc ca e prea la moda.. ca asa si aiai e in floare tare cu cercei epste tot boala grea :)
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Mesajde OLiX » Mie Feb 26, 2003 1:01 pm

Rares e un tip super-ok .. e timisorean de-al meu .. a lucrat la un post de radio local aici .. e ok .. nu are fitze .. si se poarta frumos si ok cu toata lumea. Si Cristina am inteles ca e ok si ea .. pe ea nu o stiu asa de bine .. ;)
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde ograsa » Joi Feb 27, 2003 2:56 pm

la faza cu fitzele bati arpopo demine? :P
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Mesajde OLiX » Joi Feb 27, 2003 3:02 pm

ograsa .. nu am batut nici un apropo .. am spus-o doar asa .. ca sa se stie .. Rares venea la sala (de fortza) in Timisoara .. unde mergeam si eu .. si unde am lucrat si eu .. si era un tip foarte ok .. daca se baga lumea in seama cu el .. el vorbea cu totzi .. si chiar era ok ..
Avatar utilizator
OLiX
Junior Member
 
Mesaje: 234
Membru din: Mie Feb 05, 2003 12:00 am

Mesajde SiMiCs » Vin Iul 04, 2003 8:22 pm

Rares..:con: ..chiar nu stiu ce sa zic..despre el..are un aspect..mistho..(imi plac cerceii lui :p)..si vocea sincesa sa fiu` nu prea am reusit sa o aud..e mai mult facuta la calculator..probabil are voce!!
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

Mesajde Diditza » Mar Dec 21, 2004 12:41 am

Imi place Rares.E chiar cool dar ar fi mai bine sa nu mai cante in cadrul melodiilor s-o lase pe Cristina,ca ea are voce.El nu prea,nu credeti?In rest sunt O.K si ultima melodie BABE imi place.
Diditza
Junior Member
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Dec 21, 2004 12:15 am
Localitate: net


Înapoi la Impact

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator