Ce parere aveti despre Cristina?

Forum dedicat trupei Impact si fanilor acesteia

Ce parere aveti despre Cristina?

Mesajde AnDrEi » Mar Dec 10, 2002 4:18 pm

Acum/Aici puteti sa va exprimati liber .. cum? sa va spuneti parerea voastra despre Cristina!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde mirela`Carla_ » Joi Dec 12, 2002 11:31 pm

WOW, Cristina,No coment! Am ramas impresionata atunci cand am vazut`o la Craiova, mai precis acum 1 luna alaturi de ce`i de la Hi-q, La tv parea altfel, dar realitatea este "bestiala", ador , mai ales eu ca fata abdomenul ,dar nu`s ce au de zis baietzii aici!Arata bine, chiar f.bine..... Blonda ideala:)))))))
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Yep

Mesajde AnDrEi » Vin Dec 13, 2002 2:00 am

Blonda ideeala? muama eu unul pot sa va spun ca are o voce de invidiat.. la Bucuresti .. mmm pe 7 Dec la Sala Polivalenta Impact au sustinut un concert live .. pot sa spun ca .. m`a lasat fara cuvinte .. si daca intelegetzi ce inseamna cuvantul SUPER! atunci totu e Ok!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Yep

Mesajde mirela`Carla_ » Sâm Dec 14, 2002 11:19 pm

Da , adevarat Andrei ca are o voce super misto!Si se aude bine de tot in contrart cu vocea lui Rares, voce cu care nu`ti e frica:))))
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Intrebare!

Mesajde AnDrEi » Sâm Dec 14, 2002 11:27 pm

mirela .. daca ai incerca sa fii putin mai explicita totul ar fi Ok :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Raspuns

Mesajde mirela`Carla_ » Dum Dec 15, 2002 3:55 am

Are o voce deosebita si in contrast cu a lui Rares, da un sunet placut!

Si totusi imi cer mii de scuze daca nu intelegi ce zic, dar gandeste`te ca`i ora 4 dimineatza si mi se inchid deja ochii, si nu mai pot gandi lucid la ora asta!
"Traiesc prin prezent,prin trecut cautand acelas viitor pe care nu l-am cunoscut niciodata dar care-mi neaga existentza!"
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Parereri

Mesajde AnDrEi » Dum Dec 15, 2002 3:02 pm

Ufff deci in concluzie prieteni .. Cristina este o tipa super cool/de treaba/inteligenta/frumoasa/draguta ? :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Parereri

Mesajde mirela`Carla_ » Dum Dec 15, 2002 3:20 pm

DA, ai dreptate ca`i dragutza si inteligenta, dar dupa parerea ta ca esti baiat:)))
"Traiesc prin prezent,prin trecut cautand acelas viitor pe care nu l-am cunoscut niciodata dar care-mi neaga existentza!"
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Biografie

Mesajde AnDrEi » Mar Ian 07, 2003 1:32 pm

Cel mai mare cosmar : "Impotenta ( batranetea)"
Cel mai important vis realizat : "Intotdeauna mi`am dorit sa cant alaturi de grupul meu preferat,Queen ,nu s`a putut , dar am reusit sa le cant live piesele si am fost apreciata"
Caracteristicile barbatului ideal : "Sa aiba muschi (file),jamboane(apetisante),ceier(pane) si cariera ( de piatra )"
Prietenia : "Cel mai eficace mod de a ma analiza pe mine insami"
Hobbyu`ri : "Calaritul,armele de foc si scrisul"
@http://www.clubimpact.ro
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde ograsa » Lun Feb 24, 2003 2:52 am

are voce de invidiat.. iar ca sa ma laud si eu putin nici a mea nu e chiar rea :))
Avatar utilizator
ograsa
Junior Member
 
Mesaje: 142
Membru din: Dum Feb 23, 2003 12:00 am

Mesajde SiMiCs » Vin Iul 04, 2003 8:18 pm

Ce parere am despre Cristina :con: ..mi se pare o fata..mistho..si intradevar are ceva voce draguta..si la aspect..hmm..nu mi se pare ...frumoasa..e doar simpatika!
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am


Înapoi la Impact

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron