www.clubimpact.ro

Forum dedicat trupei Impact si fanilor acesteia

www.clubimpact.ro

Mesajde sly » Vin Dec 13, 2002 6:47 pm

http://www.clubimpact.ro este pagina oficiala a formatiei impact. ce parere aveti de ea? eu zic ca arata destul de bine shi sunt curios daca rares are cunostinte in domeniul informaticii shi daca s-a ocupat cumva el de pagina?
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Raspuns

Mesajde AnDrEi » Vin Dec 13, 2002 7:48 pm

sly .. pot sa iti ofer eu un raspuns provizoriu .. eu am stat de vorba cu Rares chiar pe 7 Dec 2002 la Sala Polivalenta si chiar atunci i`am spus ca sa intre si pe acest site .. si a fost de accord dar bineinteles el va posta mesaje cu ajutorul lu Madalina ( impresara trupei ) ! Deci .. Rares nu prea are cunostiinta cu Pc`urile si cu Internetul .. dar orice lucru are un inceput..
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

uhhh

Mesajde UnCopilutz » Sâm Feb 01, 2003 6:10 am

Da` tu esti penal mai frate la fazele astea, cica orice lucru are un inceput. pai da , asta inseamna ca si tu poti foarte usor sa te afisezi cu baieti de varsta ta pe strada si sa ti-o pui cu ei . bravo mai... ce sa zic
Mie imi place tare mult pagina trupei , mai ales la faza cu tinta aia cand tre` sa tragi ca sa intri pe pagina , dar am observat ca multe sunt nelucrate pe ea, de ex. forumul , si lasate asa in paragina .
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde SiMiCs » Vin Iul 04, 2003 8:28 pm

Hmm..e destul de mistho siteul..da putea fii si mai mistho..si chiar nu cred ca Rares..ar fi autorul acestui site..ma gandesc ca a platit pe cineva ..sa faca ..un site..nu si-a pierdut el timpu cu asa ceva...sau cine stie??
Use your eyes..Only to look at me..Use your mouth ..Only to kiss my lips..We are branches of the same old tree ...You can laught ..Only if you laught with me ..You can cry ..Only if you cry for me...Don`t forget that you`re condemned to me ....
Avatar utilizator
SiMiCs
Junior Member
 
Mesaje: 346
Membru din: Lun Feb 03, 2003 12:00 am

just a girl from bv

Mesajde m09na » Lun Feb 23, 2004 10:34 am

pagina web e beeton...felicitari...
am si eu o intrebare...cum pot lua legatura cu voi, Impact? sunt eleva in cls a XIa la colegiul national Dr. I. Mesota si fak parte din clasa organizatoare a balului majoratului...ne-ar placea enorm de mult s fiti invitatii nostrii la acest bal pt k...sunti cei mai tari...dar ...cum s va contactam? balul este pe 20 martie 2004...ar fi bestial dak ati veni...merci pt tot....
va pup


Monna
m09na
Junior Member
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Feb 23, 2004 10:07 am
Localitate: brasov

Mesajde bhuttu » Vin Feb 27, 2004 10:46 pm

Daca te-ai uita la datele mesajelor, ai vedea ca cei de la Impact n-au mai intrat pe-aici de vreo 2 ani.
Asa ca nu prea ai sanse sa-i gasesti pe fanclub. Incearca la casa de discuri.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Mesajde bogdanovici666 » Mar Mar 02, 2004 12:44 am

pentru m09na...ia legatura cu mine la 0724.504.101 si o sa te pun eu in legatura cu rares pentru concertul vostru...
Avatar utilizator
bogdanovici666
Junior Member
 
Mesaje: 98
Membru din: Sâm Iul 13, 2002 11:00 pm


Înapoi la Impact

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron