INTALNIRE - Impact & Fani

Forum dedicat trupei Impact si fanilor acesteia

O intalnire a fanilor Impact cu membrii trupei?

Mesajde AnDrEi » Mar Dec 10, 2002 4:21 pm

Ce a`tzi spune despre o intalnire cu membrii trupei Impact?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Faina ideea

Mesajde mirela`Carla_ » Joi Dec 12, 2002 11:28 pm

Andrei , sa stii ca te`ai gandit la ceva fain, dar ar trebui sa vb mai multi sa ne intalnim, si cred ca la Bucuresti ar fi ce`l mai indicat!Oricum ramane valabila ideea ta, dar acum trebuie sa ne gandim si cand va fi evenimentul, sper ca o sa fie cat mai curand!}{
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

yep

Mesajde AnDrEi » Vin Dec 13, 2002 2:06 am

Mirela .. eu unul as fi de accord ca sa ma ocup de aceasta intrevedere .. si inca ceva.. Impact Rulz!.. ma rog.. dar sa fie de accord si Rares & Cristina nu?
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Vin Dec 13, 2002 6:26 pm

eu cred ca nu ar fi o problema ca rares&cristina sa accepte o intalnire cu fanii lor pentru ca sunt super marfa, de treaba in realitate dar totul depinde de timpul lor nu-i asha?
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Raspuns

Mesajde AnDrEi » Vin Dec 13, 2002 7:53 pm

sly .... eu am vb cu Madalina ( impresara trupei ) si a zis ca totu e ok .. oricum va intra si ea pe forum si va va tine la curent cu intalnirea ..
P.S. sly .. Rares a fost saptamana asta in iasi :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Vin Dec 13, 2002 8:47 pm

da ce a facut rares in iasi?
in ce club a fost?
stiu shi eu ca impact sunt super de treaba deoarece vara asta am fost cu florin shi cu fratele lui shi cu sora lu mitza intr-o discoteca din jupiter adik in captain m. shi acolo era mc rares shi am stat de vorba cu el!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Raspuns

Mesajde AnDrEi » Vin Dec 13, 2002 9:09 pm

sly .. eu unul nu stiu ce a facut in Iasi .. deoarece nu imi place ca sa fiu indiscret.. dar cred ca a avut ceva treaba.. oricum stiu ca azi 13 Dec 2002 adik Vineri s`a intors in Bucuresti , maine 14 Dec 2002 Impact sustine un concert la Romexpo !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Vin Dec 13, 2002 9:22 pm

intrebare:"ai nr lor de tel adik a lui rares shi al impresarei?
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Raspuns

Mesajde AnDrEi » Vin Dec 13, 2002 10:38 pm

sly .. dap .. pot sa iti spun ca am nr lor de tel .. dar nu pot sa le dau .. i`am promis Madalinei ca nu le dau .. asa ca ... mai bine asteapta ca sa intre ei .. azi sau maine pe forum si le ceri asta .. daca ei vor sa t`il dea.. nu am nimik impotriva !
P.S. Sper ca nu te`ai suparat..!
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Vin Dec 13, 2002 10:48 pm

mai andrei nu te am rugat sa imi dai nr lor de tel ci te am intrebat daca il ai atata tot...
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Raspuns

Mesajde AnDrEi » Vin Dec 13, 2002 10:52 pm

Oki Doki .. am inteles.. deci .. acum eu astept ca Madalina sau rares sa intre .. sper sa o faca !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Raspuns

Mesajde mirela`Carla_ » Dum Dec 15, 2002 2:50 pm

Pai , ar fi bine ca si ei sa poate de sarbatori, ca au zis ca vin in Bucuresti, poate Andrei u te vei putea intalni cu ei, ca am inteles ca in vacantza de iarna vei sta mai mult prin Bucuresti, asa ca ai destul shanse sa`i vezi:)))
"Traiesc prin prezent,prin trecut cautand acelas viitor pe care nu l-am cunoscut niciodata dar care-mi neaga existentza!"
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Uffff

Mesajde AnDrEi » Dum Dec 15, 2002 2:55 pm

mai mirela .. eu ma refeream la o intalnire a tuturor fanilor cu Impact .. nu numai a mea personala :-)
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Uffff

Mesajde mirela`Carla_ » Dum Dec 15, 2002 3:23 pm

Mai Andrei at fi ceva ca toti fanii, dar ce nu`i bine macar u .. si ne povestesti si noua:)) Hai zii ca n`ai vrea sa te intalnesti numai u cu "Blonda":)
"Traiesc prin prezent,prin trecut cautand acelas viitor pe care nu l-am cunoscut niciodata dar care-mi neaga existentza!"
Avatar utilizator
mirela`Carla_
Junior Member
 
Mesaje: 58
Membru din: Lun Iul 01, 2002 11:00 pm

Yup

Mesajde AnDrEi » Lun Dec 16, 2002 4:17 pm

Numai eu cu ea? :D maybe .. dar las ` ca`i mai fain si cu Rares :p
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Re: Yup

Mesajde PreferatA » Joi Dec 26, 2002 3:57 pm

pai kare fani ? skuze dar eu am vazut aici doar pe sly andrei mirela .. si YO dintre fani ? altzii nu s-au sinchisit sa posteze vreun mesaj despre intalnirea asta .. :( poate ka nu prea au mai intrat pe internet din kauza craciunului ? sau poate ka ei se intalnesk ku formatzia in fiecare orash in care acestia merg .. de indata ce sunt asha de prietenoshi :)
cat despre IMPACT pot sa zik ka au avut un mare impakt asupra mea:)) kand auzeam o melodie de a lor .. oriunde eram .. ma ridikam in picioare si incerkam sa intru kat mai bine in ritmul melodiei .. :)) pupici
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Yupiiiiiiiii

Mesajde AnDrEi » Joi Dec 26, 2002 6:38 pm

Yup ur right Miha.. dar uite .. eu unul acum ma bucur ca am pe cineva langa mine la moderarea acestui Forum :D sper ca sa facem treaba buna.. si cine stie??!?! maybe some` day`s .. ne vom intalni toti cei prezenti pe acest portal la un suc impreuna cu Rares/Cristina/Madalina :D
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

INTALNIRE - Impact & Fani

Mesajde AnDrEi » Mie Ian 22, 2003 11:41 pm

Am vorbit cu Madalina Simionescu ( impresara trupei Impact ) si mi`a zis ca sambata , 01.02.2003 va avea loc intalnirea Impact & Fani .. cei care vor sa ia parte sa trimita mail la dj_frecky@yahoo.com ca sa facem o lista .. , mai multe detalii vetzi primi saptamana viitoare ( miercuri cel tarziu )
Multumesc
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Ultima stire !

Mesajde AnDrEi » Mie Ian 29, 2003 2:57 pm

Intalnire Impact cu fanii !

Club "Confidential" ,pe Victoriei langa Politia Capitalei ( putin mai in fata de Pizza Hut ) ,Sambata 1 Februarie 2oo3 , ora 18:00 .Se vor da premii ( cd`uri & postere ) si se vor putea face poze cu Rares & Cristina . Va asteptam in numar cat mai mare !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Vaii,doamne

Mesajde UnCopilutz » Sâm Feb 01, 2003 6:13 am

Dragi colegi carora le place sa posteze 3 randuri in fiecare mesaj , spuneti-mi si mie , de fapt acum mai bine m-as adresa lui Andrei ca ar fi mai sanatos , tu ai ceva probleme cu intalnirile astea ale trupelor cu fanii . Si pe Impact i-ai bagat in oalita asta ?
Ei ei ... macar daca ar fi ceva de toate astea !
Avatar utilizator
UnCopilutz
Junior Member
 
Mesaje: 1184
Membru din: Sâm Dec 07, 2002 12:00 am

Mesajde bhuttu » Dum Feb 02, 2003 7:15 pm

Misto de tot intalnirea! Din cel putin 37 de oameni anuntati au fost doar doi, si nici pe departe cei mai importanti.
Din punctul meu de vedere mi-a placut. Imi pare rau insa ca in urma unor astfel de intalniri esuate s-ar putea ca trupele sa-si piarda increderea in seriozitatea "fanilor".

Ceea ce sper eu sa invete trupa Impact in urma zilei de ieri ar fi: "Niciodata sa nu aveti incredere in Andrei". Personal lui ii atribui toata vina.
If there's a war, we'll all fight!
Avatar utilizator
bhuttu
 
Mesaje: 2510
Membru din: Dum Apr 21, 2002 11:00 pm

Raspuns

Mesajde AnDrEi » Dum Feb 02, 2003 9:44 pm

Initial trimis de bhuttu
Misto de tot intalnirea! Din cel putin 37 de oameni anuntati au fost doar doi, si nici pe departe cei mai importanti.
Din punctul meu de vedere mi-a placut. Imi pare rau insa ca in urma unor astfel de intalniri esuate s-ar putea ca trupele sa-si piarda increderea in seriozitatea "fanilor".

Ceea ce sper eu sa invete trupa Impact in urma zilei de ieri ar fi: "Niciodata sa nu aveti incredere in Andrei". Personal lui ii atribui toata vina.

Buhuttu .. eu nu am putut sa ajung in Bucuresti .. la ora 18 .. am ajuns pe la ora 21 .. am vb cu Rares si a zis ca au fost doar 2 fani .. si ca nush ce .. ma rog..si el si Madalina de la Media Pro Music au fost de accord ca nu a fost vina mea .. eu am aflat abia Duminica de aceasta intalnire.. timp de 3 zile pana miercuri nu stiam locul cu exactitate .. si de miercuri pana vineri am tot anuntat .. chiar si sambata dimineata.. ma rog.. o treaba ca asta nu se face asa .. trebuie pregatita cu 1-2 saptamani dinainte.. eu am anuntat si toti au zis "Da,venim" e vina mea ca nu au venit? eu ma ocup doar de siteul http://www.clubimpact.ro .. atat .. de fancluburi daca mi se spune sa ma ocup o voi face.. dar trebuie sa exista o oarecare colaborare.. pe care Rares de ceva timp a inceput sa mi`o ofere ..de ce de o perioada asa scurta de timp? deoarece eu deabia la ultimul concert din turneul AntiSida l`am cunoscut si am stat de vorba cu el ..
Multumesc
P.S. urmatoarea intalnire o vom face in Martie si va fi la Bucuresti sau la Bacau .. am zis Bacau deoarece aici pot aranja si cu cazarea fanilor care vin de departe.. am sa ma gandesc si o sa va spun exact totul .. va fi totul gata la sfarsitul lunii februarie ca fanii sa isi faca programul in asa fel incat sa poata veni !
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

Mesajde ramonaxxx » Lun Iun 21, 2004 10:32 pm

Cine vrea poze cu Impact sa ma contacteze la adresa de e-mail ramonahvs@myway.com raspuns garantat
ramonaxxx
Junior Member
 
Mesaje: 19
Membru din: Joi Dec 04, 2003 9:08 pm
Localitate: in lumea de nebuni


Înapoi la Impact

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron