Anunt Foarte Foarte Important

battle-uri intre membrii forumului.

Anunt Foarte Foarte Important

Mesajde Kombat » Mie Mai 05, 2004 11:15 am

Martea viitoare aka 11.05.2004 in deschiderea concertului din Expirat va avea loc un concurs de battle ... este vorba de battle in toata puterea cuvantului: fara texte de acasa, 1la1, cu timp de 1 minut pt fiecare concurent cu juriu cu tot ce trebuie
Inscrierile o sa inceapa de maine la adresa http://www.hadesrecords.com ... unde va apare un formular pe care trebuie doar sa il completati si apoi, sa va prezentati marti in Expirat

Premiul:
locul 1 - o naveta de bere + 2 negative + posibilitatea de a canta 1-2 piese in deschiderea viitorului concert organizat de Hades Records
locul 2 - 1 negativ + o invitatie la urmatorul concert organizat de Hades Records

Totul se fa desfasura incepand cu ora 21.30 in Expirat martea viitoare... in spate la platane vor fi DJ Undoo si DJ FaiboX...dupa concurs va avea loc un concert (verificati rubrica evenimente maine daca va intereseaza cine:))
PACE!!!

si sper sa vina lumea sa participe...ca pe forum e usor sa faci battle...dar live .....
hehehe
Avatar utilizator
Kombat
Junior Member
 
Mesaje: 189
Membru din: Dum Iul 21, 2002 11:00 pm

Yo ash veni ...

Mesajde rap_t_one » Mie Mai 05, 2004 1:51 pm

Yo ash veni .... !! la noi in cr se fac numai spectacole de dance ... Oricum nu ajung yo la bwukhale ... pana marti ... am si exam luni ... Pace si bafta celor care vin si participa !!!
error : signature could not be loaded !
Avatar utilizator
rap_t_one
Junior Member
 
Mesaje: 399
Membru din: Dum Aug 04, 2002 11:00 pm

Mesajde PranxStarr » Mar Mai 11, 2004 7:12 pm

heehee daca eram bun live aveam album....:)
PranxStarr
Junior Member
 
Mesaje: 35
Membru din: Lun Feb 16, 2004 8:59 am
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Keystyle & Battle

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron