Energizante!!!!

friptane, carnatzi, sarmale, vinuri, bere

Mesajde whatever » Mar Mai 08, 2007 4:55 pm

Hodoronc Tronc scrie:La 22 de ani si inca nu sti sa te exprimi...


tu vorbesti ?
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde Hodoronc Tronc » Joi Mai 10, 2007 7:28 pm

whatever scrie:tu vorbesti ?
Auzi bai Zakusca? In primul rand semnul intrebari se pune legat de ultimul cuvant fara spatii. In al doilea rand una e sa uiti de un i si alta e sa vorbesti fraze intregi fara noima.
Avatar utilizator
Hodoronc Tronc
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Lun Mai 07, 2007 11:00 pm

Mesajde whatever » Joi Mai 10, 2007 10:47 pm

Degeaba, tot nu stii sa scrii corect. Si apropos, ai auzit de French Spacing ? Niciodata nu o sa vezi un profesor care sa taie cu rosu acolo unde vede ca elevul/studentul a pus un spatiu intre ultimul cuvant si semnul intrebarii, dar pentru o greseala ca cea facuta de tine se scad destule zecimi, asa ca las-o balta, insisti pe o cauza pierduta.

PS - imi mai zici odata Zakusca si iti iei avert.
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde Hodoronc Tronc » Vin Mai 11, 2007 1:03 am

whatever scrie:Degeaba, tot nu stii sa scrii corect. Si apropos, ai auzit de French Spacing ? Niciodata nu o sa vezi un profesor care sa taie cu rosu acolo unde vede ca elevul/studentul a pus un spatiu intre ultimul cuvant si semnul intrebarii, dar pentru o greseala ca cea facuta de tine se scad destule zecimi, asa ca las-o balta, insisti pe o cauza pierduta.

PS - imi mai zici odata Zakusca si iti iei avert.


Auzi da cine te crezi? Oi fi vreun zeu? Din moment ce ti-ai scris zakuska la subtitle de ce te arati jignit? Vezi ca nu imi place sa fiu amenintzat. Si te-ai bagat singur intr-o discutie fara sa te invite nimeni. Apropos French Spacing se aplica in Frantza, trezeste-te aci suntem in alta tzara. Da si imi place cum canta Florin Chilian.. ai ceva impotriva? Nici mie nu imi place muzica pe care o asculti tu sa nu mai zic ce senzatii imi trezeste.... Ideea este ca aici este un forum public si fiecare isi spune parerea. Sau asa ar trebui sa fie.
Avatar utilizator
Hodoronc Tronc
Junior Member
 
Mesaje: 9
Membru din: Lun Mai 07, 2007 11:00 pm

Mesajde whatever » Vin Mai 11, 2007 9:41 am

1) am scris zakuska, nu zakusca

2) nu e amenintare

3) Dupa logica asta, French Fries exista numai in Franta, nu ? :D French Spacing se aplica oriunde in afara de cateva zone din Anglia, ca aia is mai batuti in cap

4) treaba ta ca iti place Chilian, eu unul prefer sa ascult muzica

acuma potoleste-te si discuta despre energizante
Avatar utilizator
whatever
 
Mesaje: 2848
Membru din: Dum Feb 15, 2004 12:00 am

Mesajde M@rLanU^^ » Mar Mai 22, 2007 2:12 am

mai degraba crap de somn si de oboseala decat sa beau energizante..... toate au un gust super naspa....
A invidia inseamna a te recunoaste inferior
Avatar utilizator
M@rLanU^^
Junior Member
 
Mesaje: 82
Membru din: Joi Apr 05, 2007 11:00 pm

Anterior

Înapoi la Mancaruri si Bauturi. Restaurante

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron