Cel mai important user (feminin) in anul 2002?

Aici se gasesc diverse sondaje cu ce e mai bun si mai rau pe forum....si unele sondaje realizate de userul SOD.

Cel mai important user (feminin) in anul 2002?

Alina
1
3%
dana
13
37%
onk
2
6%
zgubilici
5
14%
Mirela
14
40%
 
Voturi totale : 35

Mesajde baixinho© » Lun Dec 30, 2002 11:08 am

Data viitoare o sa incerc sa-ti fac o schita sa pricepi mai usor. Era vorba de argumente fata de propunerea ca Hera sa faca parte din respectivul sondaj (ma rog, m-am exprimat cam din topor, dar intelegi tu la ce ma refer; sau nu?). Nu era vorba de monika, axeandra sau ale trei userite!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Dec 30, 2002 11:13 am

Pai si eu o sa fac o schitza. Dar pana una alta ii mai explic lui baixo : unde era Hera in ianuarie,februarie,martie,aprilie,mai,iunie,iulie,august 2002 ?
Pe forum in nici un caz nu era ! Asa ca..nu ar fi corect sa faca parte dintr-un sondaj ce va alege..cea mai buna prestatzie feminina a anului 2002 !

Eu ma opresc aici,draga baixole ....te las sa discutzi cu Sopra pe tema asta ! :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Dec 30, 2002 11:18 am

Initial trimis de Oribilul Mosh
Pai noi aici analizam prestatzia pe forum ,dragul meu Sopra. Nu analizam nicidecum prestatzia pe care o au userii in particular : acasa ,pe stadion , in parc sau la cinema.
Cele 5 fete din sondaj...sunt cele mai reprezentative !

hai sa vedem care e faza cu "reprezentativele" tale... si apropo, pe cine reprezinta ele?
Ma scuzi ca am uitat sa mentionez... eu o consider pe Hera cel mai important user feminin pentru ceea ce a scris pe forum dpdv calitativ, useritza care a ajutat cel mai mult forumul pe anul 2002 si care cantitativ a fost la inaltime, consider ca este DANA. Deci nicidecum nu am votat cu Hera pentru ceea ce face in parc sau cand se uita la meciurile de fotbal. Apropo, ma scuzi ca nu ti-am ascultat rugamintile si insistentele... si n-am votat cu Mirela :cry:, maybe next time :B

So, hai sa vedem cum e cu "reprezentativele" tale:
Alina - trebuia sa fie trecuta la userul anului 2001, nu 2002.
dana, onk si mirela - merita sa fie nominalizate, dar nu vad cum pot ele sa reprezinte ceva... pentru ca sunt figuri aparte si nu le poti incadra intr-un tipar, cum de exemplu se intampla cu lutzele.
Zgubilici - nu prea inteleg ce e asa reprezentativ la ea.

Moshule... si eu ma opresc aici, ca tu esti mult prea inteligent ca sa poata omu discuta cu tine.


PS: oribilul_mosh (11:07:12 AM): ce faci Sopra ? te-ai intors ?
sopra_tutti (11:07:18 AM): neatza
oribilul_mosh (11:07:21 AM): sal
sopra_tutti (11:07:22 AM): acum o ora
oribilul_mosh (11:07:26 AM): ce bine imi pareeeeee
sopra_tutti (11:07:29 AM): ma apuc sa postez putin
sopra_tutti (11:07:36 AM): sa mai vad si eu ce e cu lumea
oribilul_mosh (11:07:36 AM): asa sa faci
oribilul_mosh (11:07:41 AM): vezi ca e sondaj de topuri
oribilul_mosh (11:07:47 AM): sa votezi cu Mirela ! pls
sopra_tutti (11:07:55 AM): stai 20 min
oribilul_mosh (11:07:57 AM): k
...
oribilul_mosh (11:21:25 AM): sa votezi cu Mirela la cel mai important user feminin
oribilul_mosh (11:21:31 AM): sa castige ea
sopra_tutti (11:22:06 AM): s*gi
oribilul_mosh (11:22:13 AM): huaaaaa
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde gaga » Lun Dec 30, 2002 11:56 am

cantitativ io, calitativ hera.... bwahahahaha

vali, coate-ma draq de acolosha, ma doar in pix de asta. btw, am votat cu mine. io adica
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Dec 30, 2002 12:00 pm

Sopra..ca deobicei da dovada de o nesimtire crasa (caracteristica lui) ..si publica discutzii private ! NU ESTE PENTRU PRIMA OARA !
Cred ca merita un avertisment !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Lun Dec 30, 2002 12:05 pm

Sopra, io-n locu' tau as fi votat asa cum am fost sfatuit, pentru ca "deobicei" acest user de mare exceptie stie ce spune. :D
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Dec 30, 2002 12:09 pm

Vezi,baixole..te mai intrebi de ce te voteaza lumea la cel mai enervant user ? Ca te bagi ca musca in lapte ! Poate te baga si pe tine lumea in seama ! Mult succes !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Dec 30, 2002 1:30 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
Sopra..ca deobicei da dovada de o nesimtire crasa (caracteristica lui) ..si publica discutzii private ! NU ESTE PENTRU PRIMA OARA !
Cred ca merita un avertisment !

1. vreau sa vad si eu unde e prima data cand am facut asta.
2. aveam obiceiul sa cer voie ... ca eram unicul admin si trebuia sa am imaginea nepatata.
3. nesimtirea mea nu cred ca se compara cu a ta; faptul ca esti cam prost si te faci vinovat de ceea ce mai acuzat pe mine nu inseamna ca ai si dreptate.
4. data viitoare cand te mai faci de kko, invatza sa taci din gura cand trebe.
5. fuck off :fuck:
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde Hera » Lun Dec 30, 2002 1:44 pm

Daca nu terminati cu cearta voi fi nevoita sa inchid subiectul.
Hera
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Joi Sep 05, 2002 2:40 am

Mesajde eyewitness » Lun Dec 30, 2002 2:23 pm

Initial trimis de Sopra Tutt1

eu o consider pe Hera cel mai important user feminin pentru ceea ce a scris pe forum dpdv calitativ, useritza care a ajutat cel mai mult forumul pe anul 2002 si care cantitativ a fost la inaltime, consider ca este DANA.

soprane rad si maimutele astea de tailandezi cand le-am tradus postu tau. hai sa fim seriosi...
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde angus » Lun Dec 30, 2002 5:18 pm

Initial trimis de Oribilul Mosh
Am modificat un pic sondajul facut de Vali , care era cam anapoda...cu Angus incluse prinde pretendente.
Totusi...sa pastram o limita..a bunului simtz si a bunului gust !
...si nici pe cineva care in pare parte a postat pe clasa muncitoare...acest chat mamutzesc al forumului.

Fetele/femeile ramase....merita toata atentia noastra. Asa ca votatzi !


?!?!?!?!?!?!?!
Moshule, m-ai lasat fara grai!

dupa ce mi-a revenit graiul, am votat cu dana.
lucrurile nu sunt ce par a fi
angus
Junior Member
 
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Mai 30, 2002 12:00 pm
Localitate: in za grin forest

yoooooo

Mesajde MissBugMafia » Lun Dec 30, 2002 6:07 pm

Ma eu am votat cu Mirela... Mie imi placea steagu` ei.... Argentinei parca.

VOTE 4 MIRELAAAAAAAAAA
:D Numa cu danoaia nu!!!
Codrutza
Avatar utilizator
MissBugMafia
Junior Member
 
Mesaje: 225
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Lun Dec 30, 2002 8:39 pm

Codruta, cred ca este cel mai tare argument pe care am putut sa-l citesc. Este incredibil! Adica tu ai votat cu acea user-ita doar pentru ca ti-a placut candva avatarul ei? Uau!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde SOD » Lun Dec 30, 2002 9:51 pm

propun includerea lui sod in acest sondaj.pana atunci votez cu dana.
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Dec 30, 2002 10:02 pm

baixo..asa cum tu il ai ca idol pe Romario...idolul Codrutzei este Maradona. E o fanatica. Asta e motivul pentru care a votat cu Mirela. Ea s-a gandit ca Mirela ...este o fana a argentinienilor....si nu a mai statpe ganduri. Si bine a facut !

Acesta este cel mai strans sondaj ! 8-8 ..Dana vs. Mirela ! Si cand ma gandesc ca daca vota Sopra cum l-am rugat era 9-8 pt. Mirela . :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Lun Dec 30, 2002 10:07 pm

moshule...bunul meu prieten...iarta-ma ca itzi spun...dar devii patetic...
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde MissBugMafia » Lun Dec 30, 2002 11:38 pm

Da si? Pe cin` sa aleg? Pe dí£noaia? Imi place steagu ei si de aia votez cu ea.... plus ca ea nu s`a luat de mine :a a da.... si vb moshului bengosului..... ii steagu` Argentinei doarí£
Codrutza
Avatar utilizator
MissBugMafia
Junior Member
 
Mesaje: 225
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mar Dec 31, 2002 11:22 am

Initial trimis de Codrutza
Pe cin` sa aleg?


Cate dintre posturile lui onk (onkí£i, mí£ rog) ai citit? Si dací£ le-ai citit, ai inteles ceva din ele? A, mí£ scuzi, am uitat cí£ pe "Literaturí£" nu este nici un thread dedicat cí£rtilor de colorat sau celor cu poze.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Anterior

Înapoi la Forum dedicat topurilor si sondajelor aberante

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori