Cel mai important user (feminin) in anul 2002?

Aici se gasesc diverse sondaje cu ce e mai bun si mai rau pe forum....si unele sondaje realizate de userul SOD.

Cel mai important user (feminin) in anul 2002?

Alina
1
3%
dana
13
37%
onk
2
6%
zgubilici
5
14%
Mirela
14
40%
 
Voturi totale : 35

Cel mai important user (feminin) in anul 2002?

Mesajde vali » Sâm Dec 28, 2002 10:22 pm

votati
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Sâm Dec 28, 2002 11:22 pm

votat: deedee
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

sly

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Dec 28, 2002 11:29 pm

pe ce te bazezi cand o votezi pe deedee ? Si mie imi place de ea..este o fata superba ! Dar aici nu votam frumusetzea !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Sâm Dec 28, 2002 11:44 pm

nu am votat frumusetea moshule ci am votat ca ea este cel mai important user pe 2002 in viziunea mea deoarece s-a maturizat ff mult!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Sâm Dec 28, 2002 11:49 pm

A....deci in 2001 ,Dee Dee era imatura,nu ? Iar in 2002 ...hop...s-a maturizat si a devenit cea mai buna useritza de pe acest forum !

Sly..arata-mi un post bun al lui DeeDee ! Da aici copy/paste !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Dum Dec 29, 2002 12:07 am

moshule de ce faci scandal sau katerinka??
eu asha am votat shi asta este...nu ma pune sa caut posturi deoarece sunt!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Dec 29, 2002 12:10 am

Nu fac nici scandal si nici caterinca ! Arat userilor..ca votezi cu Dee Dee ...pentru ca e frumoasa.
Daca era urata...nu mai votai cu ea ! Sunt sigur de asta !

Arata-mi si mie te rog..ce a scris Dee Dee pe acest forum....in afara de Soprala,Vierme si Hiena ?
Arata-mi un post unde zice ca a citit si ea o carte , ca a vazut un balet sau unde a povestit o calatorie de-a ei ! Ceva frumos...care sa ne incante !

Nu doresc sa fac scandal. Si mie imi place de Dee Dee . Este o fata superba....dar nu isi are locul langa Dana,onk sau Mirela. Sincer !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Dum Dec 29, 2002 12:14 am

moshule, daca omu o vrea pe dee dee cine esti tu sa te pui in calea fericirii sale?

o fi avand el motivele lui, ca nu vota asa, de prost :p
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Dec 29, 2002 12:20 am

Bine ba ! Eu am votat-o pe Mirela . Si argumentez , ca sa nu ma creada lumea subiectiv. De fapt argumentare i-am cerut lui SLy ,nu i-am dat in cap ! Dar....se pare ca nu are ce argumenta.

Mirela..este un user perfect..pt. un forum general ca fanclubul. Stie cate un pic din fiecare si exceleaza la unele capitole. Este impecabila in domeniul sportului , a scris si pe literatura cateva chestii frumoase , a scris chiar si pe muzica destul de bine ....de nota 10 la povestirile de pe turism .....si tot un 10 ....pentru generalitatzi !
Bravo ei ! Merita premiul !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Dum Dec 29, 2002 12:25 am

vali a facut acest sondaj shi el de ce a introdus-o pe deedee in acest sondaj deoarece deedee trebuie sa fie bagata in sondajul cu cel mai important user feminim sub 18 ani dar acolo a fost bagata depechemind dar nu stiu din ce motive!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Dec 29, 2002 12:28 am

Pai a gresit,vali. E om si el ! Acum nu se mai paote face nimik. E totul in zadar.
O sa vian lutzele sa o voteze pe Dee Dee....si o sa iasa campioana !
:mad:
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde vali » Dum Dec 29, 2002 12:41 am

moshule, gramatica se scrie fara virgula

"pai a gresit vali."

si offtopic, aberati voi, ca sa vedeti ce banari va dau :D
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Dec 29, 2002 12:43 am

Nu e chestie de aberare..dar cu cine crezi ca vor vota Jasmyna , Bad Girl si toata compania ! Cu Dana ? :con:
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde dEpEchEmIND » Dum Dec 29, 2002 12:44 am

Initial trimis de sly
vali a facut acest sondaj shi el de ce a introdus-o pe deedee in acest sondaj deoarece deedee trebuie sa fie bagata in sondajul cu cel mai important user feminim sub 18 ani dar acolo a fost bagata depechemind dar nu stiu din ce motive!


Shi pe mine ma mira......
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Dum Dec 29, 2002 12:47 am

Dana....k e un mamut adevarat
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Dec 29, 2002 10:23 am

Am modificat un pic sondajul facut de Vali , care era cam anapoda...cu Dee Dee si Angus incluse prinde pretendente.
Totusi...sa pastram o limita..a bunului simtz si a bunului gust !
Nu putem include in sondaj pe cineva care a scris tot anul despre Animal X ...si nici pe cineva care in pare parte a postat pe clasa muncitoare...acest chat mamutzesc al forumului.

Fetele/femeile ramase....merita toata atentia noastra. Asa ca votatzi !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde dEpEchEmIND » Dum Dec 29, 2002 10:29 am

Acum potzi sa modifici shi sondajul cu userii feminini sub 18 ani, scotzandu-ma pe mine?
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Mesajde omnem » Dum Dec 29, 2002 12:03 pm

dana :)
omnem
Junior Member
 
Mesaje: 135
Membru din: Vin Dec 20, 2002 1:28 pm

Votat!/Propunere!

Mesajde AnDrEi » Dum Dec 29, 2002 12:51 pm

Zgubilici
Propunere : Dee Dee & dEpEchEmIND ( Ar trebui adaugate in acest sondaj )
Avatar utilizator
AnDrEi
Junior Member
 
Mesaje: 2513
Membru din: Mie Ian 30, 2002 12:00 am

bau

Mesajde PreferatA » Dum Dec 29, 2002 4:50 pm

Mirela .. e o fata de la care chiar potzi afla lukruri interesante .. iar sly a ales`o pe deedee deoarece el este obijnuit sa pupe sefii in fund :) si kum el nu mai e moderator pe Hi-Q :) pok sa ku pupikuri :) si pana akuma se icertau cine sa ramana moderator si cine nu .. si dintr`o data .. vaiiiiiii DEE DEe
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Mesajde sly » Dum Dec 29, 2002 4:57 pm

PreferatA eu nu m-am certat niciodata cu deedee shi sunt intr-o relatie perfecta cu ea! daca nu crezi vb cu ea shi vezi ce iti spune despre mine dar nu are rost sa ma cert cu tine deoarece nu merita acest lucru deoarece imi bat capul degeaba cu tine ! Initial shi eu vroiam sa o votez pe Mirela deoarece e o tipa de la care ai de invatat fff multe dar s-a facut o greseala in sondajul asta ca a fost introdusa deedee (eu nu pun pe nimeni in fund sa fie clar acest lucru)
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Dum Dec 29, 2002 5:00 pm

sly...ti-am transferat eu votul de la Dee Dee care a fost scoasa ...la Mirela ! :)
Acum..Mirela se afla in frunte cu 5 voturi ! Urmata la mica distantza de Dana !
Se pare ca acesti doi useri conduc detasat plutonul...si intre ei se va da lupta pentru premiul cel mare. :) Care o fi ala ....nici eu nu stiu. :yD
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde sly » Dum Dec 29, 2002 5:03 pm

bine ai facut moshule ca de la votul meu catre deedee a iesit scandal mare! oricum eu zic ca Mirela ar merita sa castige deoarece e un user de la care ai multe de invatat shi stie shi multe lucruri interesante!
The wind of change blows straight into the face of time
Like a storm wind that will ring the freedom bell
Avatar utilizator
sly
 
Mesaje: 2918
Membru din: Joi Ian 10, 2002 12:00 am

Mesajde Jasmine » Lun Dec 30, 2002 12:04 am

propunere : HERA

quod me nutrit me destruit
Avatar utilizator
Jasmine
Junior Member
 
Mesaje: 2272
Membru din: Dum Mai 19, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Dec 30, 2002 12:15 am

pe ce motiv ?

mai datzi si argumente...nu mai aruncatzi degeaba cu vorbe !
hodoronk-tronk (sa ma scuze onk ca-i folosesc vorba) ....s-a trezit si Jasmyna din Alpii Austrieci sa fca o propunere . argumente , va rog !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Hera » Lun Dec 30, 2002 3:29 am

va rog, pe viitor , daca un user a votat pe cineva din sodaj, nu mai ii cereti n explicatii si mai ales nu il acuzati -chit ca e o acuza subtila- ca a votat prost.
Daca X e in sondaj, X poate fi votat.Deja prin introducerea lui in sondajul respectiv, s-a considerat ca merita acea nominalizare. in van intrebarile : " ce a facut X sa il votezi?" etc .
Fiecare voteaza cum considera el.

ps: aviz "unor useri":
nu tre sa comentati fiecare vot!( nu convine,nu va convine,asta e! E dreptul fiecaruia sa posteze ce crede el de cuviinta) - valabil pt toate topurile!

thx
Hera
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Joi Sep 05, 2002 2:40 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Dec 30, 2002 10:17 am

Si de asemenea nu mai facetzi alte propuneri. Propunerile au fost facute de Vali....care este de 1 an jumate pe forum..si stie totzi userii !

De exemplu..aci la femei...toate candidatele au vechime de cel putin 1 an pe fanclub.
Asa ca draga Jasmyna,Hera nu are ce cauta aici....deoarece este inca tanara pe forum. La anul...cu sigurantza va aparea. :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Sopra Tutt1 » Lun Dec 30, 2002 10:48 am

Daca sondajul a fost facut de vali, nu inseamna ca e si bun. De ce nu ar avea voie sa fie si useri care nu au un an vechime? De exemplu Razvan Lucescu a fost ales conducatorul anului la nivelul cluburilor din Divizia A... si nu are vechime de un an de zile in aceasta functie... asta ca sa inteleaga si Moshu.

Cel mai important user feminin in anul 2002, pentru mine (cel care a facut sondajul a uitat sa specifice pentru cine e cel mai important user :rolleyes:... poate ca voi va referiti la forum, dar eu is mai egoist :-S), este: Hera
Sopra Tutt1
Junior Member
 
Mesaje: 2514
Membru din: Mar Sep 25, 2001 11:00 am

Mesajde baixinho© » Lun Dec 30, 2002 10:59 am

Initial trimis de Oribilul Mosh
Castigatorii de pana acum sunt :
septembrie 2002 : Hera


Asta ar fi unul dintre motive.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Dec 30, 2002 11:02 am

Pai noi aici analizam prestatzia pe forum ,dragul meu Sopra. Nu analizam nicidecum prestatzia pe care o au userii in particular : acasa ,pe stadion , in parc sau la cinema.
Cele 5 fete din sondaj...sunt cele mai reprezentative ! :p Asa ca..oftica-te !

baixo...inaite de hera...au mai fost vreo 5 fete care au luat debutantul lunii ! le bagam si pe ele ? o bagam si pe monika sau axeandra ?

La anu,draga Hera....la anu ! :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Forum dedicat topurilor si sondajelor aberante

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori