Cel mai antipatic user/Cel mai enervant user

Aici se gasesc diverse sondaje cu ce e mai bun si mai rau pe forum....si unele sondaje realizate de userul SOD.

Cel mai antipatic user/Cel mai enervant user

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Dec 14, 2004 8:43 pm

Castigatori
2002 : Andrei (cel mai enervant)
2003 : nocturna (cel mai antipatic)

Anu' asta, de comun acord cu eye-ul, co-organizator la aceste topuri, am hotarat sa facem top si de antipatici si de enervantzi.
Votati la userul antipatic..persoana pe care o uratzi cel mai mult pe acest forum ....iar la enervant...normal..persoana care va enerveaza cel mai mult.

Fiecare user tre' sa faca o nominalizare la enervanti si una la antipatici..si sa specifice exact. Nu uitati de justificari.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde memetshot » Mar Dec 14, 2004 8:48 pm

la cel mai antipatic uzar se fac nominalizarile dupe cum urmeaza
1. Naiti .... justificare - penca i-am promis

mai antipatic nu se exista

enervanti:

apai momentan nu ma inerveaza niciunu
I'm sorry, but the position of annoying, incoherent talking animal has already been taken
meropi, ramane cum am stabilit
Avatar utilizator
memetshot
 
Mesaje: 7050
Membru din: Mar Iul 01, 2003 11:00 pm

Mesajde MiG29 » Mar Dec 14, 2004 9:15 pm

deci in buna traditie din anu 2003 eo o votez pe nocturna la cel mai antipatic iuzar.nu cre ca iam promis da simt eo asa ca ii place ei sa fie antipatica~p
The Earth is full.GO HOME!
Avatar utilizator
MiG29
 
Mesaje: 7104
Membru din: Dum Apr 14, 2002 11:00 pm

Mesajde v1n3ri » Mar Dec 14, 2004 9:17 pm

Cel mai enervant e unu', de ma tot urmareste. Si atunci cand nu is pe net. Io l-as vota pe ala, v1n3ri.....
Doar doua lucruri sunt infinite: universul si prostia umana. In legatura cu universul nu sunt sigur.
E o onoare sa fiu ignorat de gabuba.
Avatar utilizator
v1n3ri
Junior Member
 
Mesaje: 541
Membru din: Lun Noi 29, 2004 12:00 am

Mesajde Dany_S » Mar Dec 14, 2004 10:00 pm

hmmm

sper ca pot nominaliza aceeasi persoana la ambele categorii

Cu toate ca personal n-am nimic cu el, dar din ce-am observat pe forum din ce-a postat pe forum: ca si idei, conceptii, glume, comentarii la dresa altor uzerii,il votez pe

Gabuba

in calitate de cel mai antipatic si enervant user.
Incearca prea tare sa "fit in" in randul cmeistilor (ataca aceleasi persoane, incearca (si nu reuseste parerea mea) sa faca acelasi gen de glume, ii pupa in funduletz atunci cand i se da ocazia), din ce scrie reiese des un aer de superioritate, pare sa creada ca e MULT mai inteligent decat e de fapt (el chiar este un tip destept,dar nu asa de mult pe cat vrea sa para), tinde spre a fi matur chiar daca e inca foarte tanar (lucru care in anumite situatii poate fii o calitate, dar nu tot timpul), deci si simplu vrea sa pare ceva ce nu e, pare o persoana falsa, fara personalitate. Eu sincer nu cred ca el e asa in viatza de toate zilele, dar nu am cum sa stiu, asa ca singurele informatii care le am, sunt posturile sale de pe funclub.
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Mar Dec 14, 2004 10:29 pm

Cel mai antipatic user , adica cea mai antipatica iuzeritza , Nocturna , ca nu vrea sa-l iubeasca pe Gabuba
Cel mai enervant : Aurolacul , pentru nenumaratele posturi pline de rime schioape , pentru mandria cu care isi expune coeficientul scazut de inteligenta .. pe mine ma inerviaza , e de ajuns
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde LoveVerde » Mie Dec 15, 2004 1:42 am

enervant: Aurolacul - posturi aiurea mai ales pe Hip Hop
antipatic: Gabuba - ataca lumea cam mult si are aere de vedeta
I don`t like to watch myself in the mirror cause i`m a narcississt,
I simply like to see myself exist.
Avatar utilizator
LoveVerde
 
Mesaje: 376
Membru din: Sâm Iun 05, 2004 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Mie Dec 15, 2004 8:33 am

foca, la ambele sectiuni: principalul motiv este ceea ce i-a facut lui Necko atunci cand ea a renuntzat la locomotive pentru a trece pe clasa muncitoare.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde eyewitness » Mie Dec 15, 2004 8:50 am

enervant : supermauz - nu cred c-a ratat frun subiect/tread pe acest forum. se baga in vorba oriunde si oricand de multe ori duar ca sa fie si ia prezenta . le jtie pe tuate , de la animal pics la fizica cuantica.

antipatic : nanukulitzuka - nu cred ca are serveru suficienti megabiti sa-mi poata gazdui motivatiile
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mie Dec 15, 2004 10:11 am

pentru ca simpatizantii sai de anu' trecut someaza, la cererea pabulicului : antipaticoasa antipaticosilor... nocturna- ca prea comenteaza ea dom'le tot, cine se crede?

si ceva mai pe bune... tare ma mai enerva intr-o vreme una, rock cick, nush daca o mai stiti, oricum, acum isi zice Titina- care s-a bagat ca musca'n materie fecala oriunde a prins loc.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde piskeshu » Mie Dec 15, 2004 10:21 am

Cea mai antipatica: Titina, pt. prostia continuta in tuate posturile ei.

Cel mai enervant: Tanase - pt. obosituarele posturi si intrarile sale din jurnal.
Prezumtia de prostie se aplica tuturor !!!
"This used to be a fun house, but now is full of evil clowns..."
Avatar utilizator
piskeshu
banned
 
Mesaje: 5692
Membru din: Vin Noi 14, 2003 12:00 am

Antipatic/Enervant...

Mesajde Aurolacul » Mie Dec 15, 2004 10:53 am

Danone este cea mai antipatica. Posteaza mereu in threadu-ri criticand oamenii. Cred ca are cele mai multe posturi la threaduri de genu : comentarii impertinente.

Paiacec este cel mai enervant user. Are peste 2000 de posturi shi tot posteaza bullshit in continuare.

Pacat ca nu pot sa ma nominalizez pe mine la cel mai enervant user ;y .
"For evil men to succeed all it takes is for good men to do nothing"
Avatar utilizator
Aurolacul
Junior Member
 
Mesaje: 1753
Membru din: Vin Feb 15, 2002 12:00 am

Mesajde Tanase » Mie Dec 15, 2004 11:11 am

Cel mai antipatic: eyewitness
Cel mai enervant: Gabuba

uite d-aia
Avatar utilizator
Tanase
 
Mesaje: 1238
Membru din: Lun Oct 13, 2003 11:00 pm

Mesajde Shaki » Mie Dec 15, 2004 1:33 pm

nocturna e cea mai antipatica si mai enervanta si mai uracioasa si mai nesuferita, e rautacioasa cu toata lumea si e sarcastica :D
plus k nu vrea sa ieshim la o bere
multzumita, bestiutza? *p
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Prozac » Mie Dec 15, 2004 2:32 pm

:rulz:

Oribilul Mosh este cu siguranta cel mai enervant user - in toate posturile lui e imposibil sa nu fie amintita si "bataia maimutei" (cat urasc expresia asta!) - pe vremuri stiam ca pe astia ii cheama labagii sau mai frumos spus onanisti.
Si asta nu e singurul motiv pentru care cred ca e cel mai enervant. E gras si se crede un zeu al forumului, e marlan si se crede cel mai manierat si educat si daca nu vorbeste despre "batutul maimutei", cerseste bautura si mancare de la fetitele de 15 ani, care sunt destul de "necoapte" sa ii indeplineasca toate dorintele.

In rest e un tip ok ;m
Avatar utilizator
Prozac
Junior Member
 
Mesaje: 59
Membru din: Vin Oct 10, 2003 11:00 pm

Mesajde supermouse » Mie Dec 15, 2004 3:53 pm

subscriu din tot sufletul
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

Mesajde cubu » Mie Dec 15, 2004 4:11 pm

cel mai antipatic: young_hova - 1. vrea sa para spiritual si atoatestiutor dar nu reuseste decat sa fie penibil. 2. Nu are un stil propriu de a posta, copiaza pe altii.
cel mai enervant: Nicholas_Alex - posturi libidinoase, lipicioase, aceleasi glume despre sex.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde supermouse » Mie Dec 15, 2004 5:16 pm

io, for obvious reasons
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

Mesajde Mtz » Mie Dec 15, 2004 7:49 pm

Antipatic? Titina, pt c-a lasat-o balta pe K@tzy cand avea mai mare nevoie
Enervant? Aurolacul...jurnalul lui spune tot ;B
*"Oamenii cer libertatea de exprimare ca o compensatie pentru libertatea gandirii pe care o folosesc rar"-Soren Kierkegaard
*"In order to understand something, you mustn't try to understand everything."-Weinberg - Lump Law


oPsedatii stiu de ce
Avatar utilizator
Mtz
 
Mesaje: 522
Membru din: Mie Iun 16, 2004 11:00 pm

Mesajde nodingat » Joi Dec 16, 2004 12:51 am

piskeshu la categoria enervant, motiv, atitudinea de superioritate bazată pe argumente jalnice, judecă după criterii conform cărora nu i-ar plăcea să fie judecat de ex: el e impotriva unirii cu Moldova pt. că moldovenii sunt săraci, sau alta: el nu votează pentru că nu i se oferă o variantă suficient de luminoasă să-l muţumească pe Măria Sa piskeshu, slăvit fie pămantu' care-l ţine!
la categoria antipatic deocamdată locul e vacant, dar mai e pană la Crăciun.
nodingat
 
Mesaje: 720
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde nodingat » Joi Dec 16, 2004 12:52 am

piskeshu la categoria enervant, motiv, atitudinea de superioritate bazată pe argumente jalnice, judecă după criterii conform cărora nu i-ar plăcea să fie judecat de ex: el e impotriva unirii cu Moldova pt. că moldovenii sunt săraci, sau alta: el nu votează pentru că nu i se oferă o variantă suficient de luminoasă să-l muţumească pe Măria Sa piskeshu, slăvit fie pămantu' care-l ţine!
la categoria antipatic deocamdată locul e vacant, dar mai e pană la Crăciun.
nodingat
 
Mesaje: 720
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde theOffender » Joi Dec 16, 2004 7:34 am

antipatic: nocturna; enervant: supermouse

nocturna: in primul rand pentru faptul ca m-a facut sa pierd o rezervare la un hotel de 7 stele; iar al treilea rand nu e in nici un caz pentru ca asha vrea ea.

supermouse: daca ash zice pentru ca-i plac lesbiencele shi-l urashte pe Douglas Adams (shi Terry Pratchett daca tot veni vorba) ar insemna ca sunt influentzabil;
e pentru ca habar n-are de robotzii lui Niven!...

ah, era sa uit, shi pentru posturile ei foarte lungi, monosilabice.
what is freedom of expression? without the freedom to offend, it ceases to exist - salman rushdie
Avatar utilizator
theOffender
 
Mesaje: 2094
Membru din: Lun Iul 19, 2004 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Joi Dec 16, 2004 8:29 am

enervant: nimeni, ca am nervi de otzel

antipatic: vali. nu suport posturile lui monosilabice cu aere de admin.
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Mesajde Catzelusha » Vin Dec 17, 2004 3:08 pm

Dany_S scrie:hmmm

sper ca pot nominaliza aceeasi persoana la ambele categorii

Cu toate ca personal n-am nimic cu el, dar din ce-am observat pe forum din ce-a postat pe forum: ca si idei, conceptii, glume, comentarii la dresa altor uzerii,il votez pe

Gabuba

in calitate de cel mai antipatic si enervant user.
Incearca prea tare sa "fit in" in randul cmeistilor (ataca aceleasi persoane, incearca (si nu reuseste parerea mea) sa faca acelasi gen de glume, ii pupa in funduletz atunci cand i se da ocazia), din ce scrie reiese des un aer de superioritate, pare sa creada ca e MULT mai inteligent decat e de fapt (el chiar este un tip destept,dar nu asa de mult pe cat vrea sa para), tinde spre a fi matur chiar daca e inca foarte tanar (lucru care in anumite situatii poate fii o calitate, dar nu tot timpul), deci si simplu vrea sa pare ceva ce nu e, pare o persoana falsa, fara personalitate. Eu sincer nu cred ca el e asa in viatza de toate zilele, dar nu am cum sa stiu, asa ca singurele informatii care le am, sunt posturile sale de pe funclub.
cat adevar in aceste propozitii!..subscriu...
Catzelusha
 
Mesaje: 767
Membru din: Joi Ian 01, 2004 12:00 am

Mesajde monk » Dum Dec 19, 2004 12:19 am

enervant ...... Mihai_VDF sau cum pm isi zice
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Necko » Dum Dec 19, 2004 8:42 am

antipatic: naiti fara doar si poate. sa-i dam lu cezar ce e alu cezar. in plus a fost la concert si io nu.

enervant: aurolacu. a fost singurul de pe forum care a reusit performanta sa ma enerveze. auzi la el: bine facea raposatu ca oprea energia electrica, pentru ca astfel poporu facea economie la curent si factura era mai mica !!!!!!
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde ValiEnte » Dum Dec 19, 2004 6:18 pm

antipatic-Danone,acelasi motive spuse de aurolacul.. ;M

enervant-Baixinio,se crede Mare Moderator pe sport,daca nu esti de acord cu el sau nu postezi cum vrea el 'isi face aparitia' imediat criticand sau ceva in genu asta... ~y

ps. \:/
Istoria incepe sa se razbune...
Avatar utilizator
ValiEnte
 
Mesaje: 796
Membru din: Joi Sep 16, 2004 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Dec 20, 2004 1:32 am

cel mai antipatic : nocturna pentru aerele sale de superioaritate si pentru pseudo-cultura pe care o afiseaza zi de zi pe forum...dandu-si o importanta mult mai mare decat cea cuvenita.
(danone a scapat anul asta de nominalizare...pentru ca este o desavarsita gospodina si asta vara m-a invatat sa fac mancare de varza...care a iesit foarte buna)

cel mai enervant : supermouse din aceleasi motive cu ale lui eye. se baga peste tot sa posteze desi n-are habar. a umplut forumul cu posturi din 2 cuvinte de genul "kitz-kitz" sau "mi-e foame".
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde weed13 » Lun Dec 20, 2004 7:15 pm

antipatic: naiti, clar !
enervant: memetshol, ca ma chinui muuuuuuuult prea mult santeleg ce vria iel sa zica.
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde paiacec » Mar Dec 21, 2004 8:53 am

antipatic: naiti - n-are cine alcineva
enervant : pulberius - ca nu l-a votat niminea!
In vino veritas!
In tzuica grades!
In bere ciucash!
Avatar utilizator
paiacec
 
Mesaje: 4901
Membru din: Dum Oct 12, 2003 11:00 pm

Următorul

Înapoi la Forum dedicat topurilor si sondajelor aberante

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron