Comentarii mai mult sau mai putin pertinente la topuri 2004

Aici se gasesc diverse sondaje cu ce e mai bun si mai rau pe forum....si unele sondaje realizate de userul SOD.

Mesajde supermouse » Mie Dec 15, 2004 6:52 pm

de ce shi-ar face miraculosu' categorie ?
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

Mesajde cubu » Mie Dec 15, 2004 6:56 pm

Ca sa ia cat mai multe premii, sa le dea peste nas la cemeisti.
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Dany_S » Mie Dec 15, 2004 6:58 pm

gabuba scrie:dany, tu esti intr-atat de insignifiant incat nu te-a luat nimeni in considerare in nici un top, asa ca plimba majoratele in alte directii , ca plictisesti electoratul.


si se auzi o voce din canal

cred ca te-a cam ofticat ce-am spus ca prea ai pus la suflet, aseara am zis ca poate erai obosit, dar acum, ce scuza mai ai pt astfel de posturi ridicole? Aseara ai dormit bine, sau te-ai svarcolit in pat toata noaptea?
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mie Dec 15, 2004 7:57 pm

ia uite , domnule, ce fiinta perversa e omul ... in general, zic.
...si in caz ca nu au fost suficient de clare exprimarile mele, domnule daniel-burta de canada-pe-alt-fus-orar, luati aminte:

INSIGNIFIí
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde supermouse » Mie Dec 15, 2004 9:11 pm

eyewitness scrie:aurolace , faci o confuzie , aia-i supermauz nu titina

eyewitness scrie:enervant : supermauz - nu cred c-a ratat frun subiect/tread pe acest forum. se baga in vorba oriunde si oricand de multe ori duar ca sa fie si ia prezenta . le jtie pe tuate , de la animal pics la fizica cuantica.


imi place sa enervez oamenii.
Multzam pentru votul de incredere
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

Mesajde Titina » Mie Dec 15, 2004 9:44 pm

bre,ce tare...am cateva voturi shi la lutza,shi al antipatica,shi la sufletista shi la enervanta :D imi place....macar la enervant sa ies ~p
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Daimon » Joi Dec 16, 2004 1:08 am

Oribilul Mosh scrie:Daimon...merci de vot. Vrei sa te fac locomotiva ? :D

locomotiva???? ce-i aia locomotiva, vreau si io locomotiva :-?
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde nodingat » Joi Dec 16, 2004 1:54 am

moşule, de ce mai faci reguli?
Oribilul Mosh scrie:Reguli :
.....
2.fiecare user are dreptul sa faca o singura nominalizare la fiecare categorie
.....


dacă]Pentru cei care au facut 2 nominalizari : respectivii pe care voi ia-ti votat vor imparti punctul acordat. 0,5 & 0,5 ![/QUOTE]

crezi că pentru noi, cei care am votat un singur user pe categorie, n-a fost greu? şi totuşi am ales!
compromisul constituie un precedent! ce te faci dacă vor fi votaţi pe viitor cate 3, 4, ba chiar 5 dacă nu mai mulţi useri pt. aceeaşi categorie? vei impărţi punctul in cate părţi va fi nevoie?
nodingat
 
Mesaje: 720
Membru din: Mie Iun 09, 2004 11:00 pm

Mesajde Shaki » Joi Dec 16, 2004 7:52 am

=Daïmon scrie:ce-i aia locomotiva, vreau si io locomotiva
crede-ma, nu vrei sa shtii :D

m-am facut si eu cu un vot la lutze, o sa-l pun sub brad sa dea un farmec special sarbatorilor :D
multzam, mtzuly :)
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde supermouse » Joi Dec 16, 2004 8:39 am

[quote="theOffender"]

supermouse: daca ash zice pentru ca-i plac lesbiencele shi-l urashte pe Douglas Adams (shi Terry Pratchett daca tot veni vorba) ar insemna ca sunt influentzabil]

pana acum n-ai gasit decat un robot, draga Offike
shi ai reushit performantza naucituare de a ignora the whole point of it- ca sci fi-ul nu inseamna numa'robotzi. mai gugaleshte

in azar nius- multzam pentru votul de incredere, este profund apreciat. ma unge pe cord
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

Mesajde baixinho© » Joi Dec 16, 2004 8:46 am

Dany_S scrie:gata sefu, am inteles, deci sa inteleg ca relativ curand, aceasta "punte" va unii cele 2 threaduri exclusiviste, sa vezi atunci distractie cand o sa fie Moshu si baixu in acelas comitet

intr-o prima faza ia un "i" de la "unii" si pune-l dupa "s" de la "acelas". intr-o a doua faza, treaba asta cu puntea intre threadurile exclusiviste este mai mult la figurat.

cum sa-ti explic sa intelegi mai usor? adica sa ne distram, sa ne simti bine cu totii, nu separat cei de pe clasa muncitaure (am scris intentionat muncitaure, nu din greseala) si separat cei de pe locomotive. ai vazut threadul ala cu concursul de generalitati? nu, stai, nu am spus sa participi la el. te-am intrebat daca l-ai vazut. aha. e, l-a deschis danone.

si stii de ce? ca sa poata participa oricine si, incet incet, sa facem in asha fel incat sa dispara orice fel de animozitati (adica neintelegeri). iar cele doua threaduri nu se vor uni niciodata, asha
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Joi Dec 16, 2004 8:56 am

domnul andrei taraba zis si catharsis scrie:monk pentru ca sunt curios cum se razbuna anul asta gabuba pe mine ca nu-l votez

stai linistit, anul asta vei avea parte de un craciun fericit, s-au dus vremurile de altadata.

vezi ioana? mi se confirma teoria :p
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Dany_S » Joi Dec 16, 2004 9:11 am

[quote="gabuba"]ia uite , domnule, ce fiinta perversa e omul ... in general, zic.
...si in caz ca nu au fost suficient de clare exprimarile mele, domnule daniel-burta de canada-pe-alt-fus-orar, luati aminte:

INSIGNIFIí
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde supermouse » Joi Dec 16, 2004 9:15 am

Dany

De-a
Initial
avut-o

crezi ca potzi tzine minte?
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

Mesajde Nanuka » Joi Dec 16, 2004 9:18 am

Gabu e un fel de Aiu in devenire:D..

Dany,

Nici tu n-ai prea multa minte...sa-ti batzi capul cu un pitic:p
That's my ShiT
Avatar utilizator
Nanuka
 
Mesaje: 1510
Membru din: Lun Iun 02, 2003 11:00 pm

Mesajde Dany_S » Joi Dec 16, 2004 9:23 am

baixinho © scrie:intr-o prima faza ia un "i" de la "unii" si pune-l dupa "s" de la "acelas". intr-o a doua faza, treaba asta cu puntea intre threadurile exclusiviste este mai mult la figurat.

cum sa-ti explic sa intelegi mai usor? adica sa ne distram, sa ne simti bine cu totii, nu separat cei de pe clasa muncitaure (am scris intentionat muncitaure, nu din greseala) si separat cei de pe locomotive. ai vazut threadul ala cu concursul de generalitati? nu, stai, nu am spus sa participi la el. te-am intrebat daca l-ai vazut. aha. e, l-a deschis danone.

si stii de ce? ca sa poata participa oricine si, incet incet, sa facem in asha fel incat sa dispara orice fel de animozitati (adica neintelegeri). iar cele doua threaduri nu se vor uni niciodata, asha


deci, in prima faza, "unii" a fost intradevar greseala, mersi de corectie, "acelas" a fost insa un "typo"

in faza a doua, puteai sa-mi explici cum vroiai ca intelegeam. Da, am vazut threadul deschis de danone, din pacate nu am privilegiul de a avea net la serivici, asa ca, dupa cum vezi nu scriu asa des cam pe nici un thread, poate daca ar fii unul legat de automobile in care lumea chiar sa discute, in rest citesc pe fuga ce mai e nou si cam atat.

Este foarte bine ce ziceti dumneavoastra, eu ma refeream la simplul fapt ca cu fiecare ocazie ivita, tu si moshu va "intepati" intr-un mod destul de ilar, mai ales prin ochii unui outsider ca mine.

PS: stiu ce inseamna animozitati ;)
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde Dany_S » Joi Dec 16, 2004 9:30 am

Nanuka scrie:Gabu e un fel de Aiu in devenire:D..


are o cale foarte lunga gabubosu pana sa se vrea macar comparabil cu Aiu, la orice, dar mai ales la umor/caterinca.


nanuka scrie:Dany,

Nici tu n-ai prea multa minte...sa-ti batzi capul cu un pitic:p


ai dreptate, dar e mai mult din distractie (nu se intampla nimic distractiv pe FC in ultimul timp, asa ca aceste topuri au fost un prilej perfectca sa mai "spice things up"), asta e forumul pt mine, si nimic mai mult chiar daca intradevar nu-i chiar corect sa ma leg de un pustan de 16 ani


edit: nimfokitz la datorie! :A ;r
-"dea" - graba
-"intitial" - typo(ma si mir ca ai pus greseala asta)
-"avut-o" - m-ai prins cu asta, nici n-am stat sa ma gandesc prea mult, dar e ok, "tin minte" (asa cum galant ma indemni) si usor usor imi revin si cu gramatica (la care aveam 10 pe linie pe vremuri),chiar daca numai pe funclub pot sa practic
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde nocturna » Joi Dec 16, 2004 9:33 am

cubu scrie:Lasa ba, poate iti face miraculosu balerin la anu categoria cel mai complexat user.

~p ~p ~p ~p
bun!
serivici

iote, inca un typo! ce chestie. shi nu ma refer la faptu ca ai ashezat o litera in plus.

danila, las mah, nu fi trist, la anu promit sa ma revanshez, shi vei vota cu doo maini + ce alte membre vei mai avea in dotare!
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde gaga » Joi Dec 16, 2004 9:39 am

dani, vezi ca infiintez agramatul anului 2004 special pentru tine pe kterinci. nu-mi multumi ca imi pare rau ca nu te-am votat la stupidul anului.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Dany_S » Joi Dec 16, 2004 9:45 am

au venit intariri, sa vezi ce-o sa-i sara inima-n sus de bucurie lu' gabubicah

pai da unde jti matale ca nu lucrez la Serivici SRL? ma rog, ti-am zis, mie imi esti simpatica, poti sa zici ce vrei tu, n-ai cum sa ma intristezi, si promit ca te voi vota (la cea mai simpatica uzeritza 2005 bineinteles) cu toate membrele posibile :D

EDITu - pai dana, poti sa faci ce thread vrea sufletzelu tau, si nu uita ca ai putea sa-i trimiti mesaj lu' aiu sa-ti schimbe votul pe "stupidul anului", si desigur, un calduros ITI MULTUMESC
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde nocturna » Joi Dec 16, 2004 9:49 am

jti matale

hehe. shi depou ce parere are?
lucrez la Serivici SRL

apoi la cum pocitzi voi, demigrantzii, limba romana, n-ar fi nici o stupiza.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde gaga » Joi Dec 16, 2004 9:49 am

Acest subiect este vizionat in acest moment de : 4 (4 membri si 0 vizitatori)
danone*, Dany_S, Nanuka, nocturna


aha... si two stupid dogs made in canada-s in haita. ai auzit de hackeri si de IP-ul ala public?
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Dany_S » Joi Dec 16, 2004 9:55 am

nocturna scrie:hehe. shi depou ce parere are?

avand in vedere ca trec pe la depou extrem de rar, nu am cerut inca sfatul lor

nocturna scrie: apoi la cum pocitzi voi, demigrantzii, limba romana, n-ar fi nici o stupiza.


asta presupune ca eu sunt propietarul respectivei firme (ca doar propietarul da numele), dar daca e italian de exemplu, atunci cum exact poate el sa fie demigrant care vorbeste limba romana?
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde supermouse » Joi Dec 16, 2004 10:06 am

dany, lasatzi marmota in pace
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

Mesajde nocturna » Joi Dec 16, 2004 10:07 am

aozi? da' matale shtii de la ce vin initzialele SRL? nuu, nu de la Societate Romano Italiana. shi cum arata serelelurile in canada?
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde gaga » Joi Dec 16, 2004 10:18 am

dany, la cat esti online ori esti intretinut cum se poarta in canadia ori mintzi si d'aia ii ingheatza lu aliosha fatza cand pleaca la scoala, fiindca contine apa, las-o ca macane.


in alta ordine pishatoare de idei:
catarziz scrie:danone, pentru toate motivele enumerate mai sus sau mai jos, oricum nu in postul asta


ast aio la lutze, ca mi-o zis un om pe YM ca m-o votat ~p
si sa va dau si conversatziunea .... catarzis iarta-ma ca nu exista pt tine nici un top, u make my day impreuna cu omu de pe YM ~p

omu ala: catharsis te-a facut lutza ~p
omu ala : si simpatica pe deasupra
io: bravo lui
omu ala : care e problema aluia pana la urma?
io: lam muit io urat lomomendat
omu ala : nu uita
omu ala : tace si le face
io: cam asa
(12/16/2004 10:03 AM)
omu ala : si uite asa se nasc criminalii in serie

~p~p
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde Dany_S » Joi Dec 16, 2004 10:22 am

kitzkitz - cred ai inceput sa ai halucinatii legate de animale de la atata stat prin padure

nocti - pai sereleurili astea, daca vrei sa le vezi, iti fac o chemare, sa le observi personal, oricum, noroc ca m-ai scos din ceata cu societatea romano-italiana, ca-i scriam lu dom' profesor gresit in examenu de economie de sambata

EDIT (special pt dana) - pai crezi ca eu nu inghetz ca aliosha cand plec la scoala? ca doar mergem la aceeasi facultate, dat despre cat de intretinut sunt, pai, mult mai putin decat multi de pe forumu asta care nu-s plecati din tzara (nu ca asta face vreo diferenta), asa student fiind, muncesc mult(si greu) si o sa muncesc in continuare (daca asta era ce vroiai sa afli)
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Joi Dec 16, 2004 10:26 am

Dany_S scrie:eu ma refeream la simplul fapt ca cu fiecare ocazie ivita, tu si moshu va "intepati"

vezi cine incepe. tu de ce ai raspuns postului meu? ca ai simtit nevoia! asha si eu. adica ala sa zica ce vrea despre mine si eu ce sa fac? ma rog, la cretinatati de genul "nu are el multa minte" chiar nu shtiu cum ash putea raspunde. din acest motiv ma gandesc ca ursitoarele, cat or fi ele de darnice, si-au dat seama ca nu pot strica orzul pe gashte dandu-i celui la care ma refer oleaca de inteligenta.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde supermouse » Joi Dec 16, 2004 10:29 am

dany- ca de obicei nu eshti nici macar pe acelashi continent cu subiectul discutziei
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

Mesajde eyewitness » Joi Dec 16, 2004 10:33 am

gata bre, loati o paosa

nu uita-ti(cb) ca aici ie comentarii la top models 2004
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Forum dedicat topurilor si sondajelor aberante

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator