Comentarii mai mult sau mai putin pertinente la topuri 2004

Aici se gasesc diverse sondaje cu ce e mai bun si mai rau pe forum....si unele sondaje realizate de userul SOD.

Mesajde gaga » Joi Dec 16, 2004 10:36 am

aaaaaaaaaa imi amintesc acu ca punea alecsei poze cu dani si el si faze d'astea, uitasem. bre alecsei, daca citesti dezice-te de agramati neimportanti ca asta ca imi pierd vremea si in loc sa pun retete de sarbatori vanez ionuzzzzzzzzi pe net ~p

danutzule, daca ejti preten cu alecsei nu inseamna ca nu poti fi de mintea cucurbitaceelor.
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde vali » Joi Dec 16, 2004 10:53 am

fac brigada pentru mers la constanta in scopuri stomatologice :)
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Joi Dec 16, 2004 11:55 am

[quote="sephinoroth"]moş]

ai dreptate. anulam voturile atunci !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde theOffender » Joi Dec 16, 2004 12:26 pm

iou zic ca n-ar fi frumos!

ca am votat doi cand am vazut ca se poate vota doi!...
e bine ca atunci cand cineva face o gresheala cel putzin sa persiste in ea pana la sfarshit!
what is freedom of expression? without the freedom to offend, it ceases to exist - salman rushdie
Avatar utilizator
theOffender
 
Mesaje: 2094
Membru din: Lun Iul 19, 2004 11:00 pm

Mesajde eyewitness » Joi Dec 16, 2004 12:35 pm

sau cum se spune prin titan " daca ai inceput sa mananci un cacat , mananca-l pana la capat" :D
If you want to be a hippie, put a flower in your peepee
Avatar utilizator
eyewitness
 
Mesaje: 19220
Membru din: Lun Aug 05, 2002 11:00 pm

Mesajde supermouse » Joi Dec 16, 2004 5:05 pm

shi uite asha am aflat cum a ajuns OM la dimensiunile alea apocaliptice
riiiiiiiiiight................
supermouse
Junior Member
 
Mesaje: 3586
Membru din: Vin Apr 16, 2004 11:00 am
Localitate: in padure

Mesajde baixinho© » Dum Dec 19, 2004 6:30 pm

ValiEnte scrie:enervant-Baixinio,se crede Mare Moderator pe sport

1. baixinho ©, nu Baixinio
2. este, nu se crede.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde ValiEnte » Dum Dec 19, 2004 7:48 pm

sper sa castigi tu,mult noroc Baixinho ©
asa,sa ma mandresc k l-am votat pe castigator.. ~y
Istoria incepe sa se razbune...
Avatar utilizator
ValiEnte
 
Mesaje: 796
Membru din: Joi Sep 16, 2004 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Dum Dec 19, 2004 8:43 pm

nu pot sa cashtig, bre, ca n-am loc de tine.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde dEpEchEmIND » Dum Dec 19, 2004 9:11 pm

Io mai inainte am intrat pe tredu ala cu cel mai caterincos user si ce vad? Aurolacul nominalizat! De cine? De ValiEnte, care zice ca posturile lui il fac sa rada cu pofta, chiar daca-s la mijto sau nu.

Am trait sa o vad si pe asta. Da'... de ce nu ma mira? :D (Ionuzzu la ionuzz trage!)
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Mesajde ValiEnte » Dum Dec 19, 2004 10:32 pm

nu-ti face griji Baixinho © k nu ma nominat nimeni,ai drum liber spre victorie.. ~y
(dEstEaPtA la deStEaPtA trage)
Istoria incepe sa se razbune...
Avatar utilizator
ValiEnte
 
Mesaje: 796
Membru din: Joi Sep 16, 2004 11:00 pm

Mesajde h0va » Lun Dec 20, 2004 12:39 pm

cubu scrie:cel mai antipatic: young_hova - 1. vrea sa para spiritual si atoatestiutor dar nu reuseste decat sa fie penibil. 2. Nu are un stil propriu de a posta, copiaza pe altii.


~p~p~p

bre tu vb serios?

~p

peseu: ai 26 de ani??!~p~p~p~p~p

?!
Avatar utilizator
h0va
 
Mesaje: 2049
Membru din: Mar Oct 21, 2003 11:00 pm

Mesajde nocturna » Lun Dec 20, 2004 12:53 pm

june, asha ie cubu, mai insensibil shi nu patrunde esentza umorului matale. oricum, ie numa un vot, nai shanse la primu loc, deci nu pricep de unde atata ajitatzie.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde cubu » Lun Dec 20, 2004 4:11 pm

y0ung_h0va scrie:bre tu vb serios?

De obicei nu. Acum da.

peseu: Auz, da ce e cu aia de se tavaleste pe jos p-acolosa, nu l-ai gasit p-ala de-si da cu teasta in monitor? :D
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde gaga » Lun Dec 20, 2004 4:57 pm

dati-mi voie un singur offtopic mic ca-s cu bagaju-n mana si trebuie sa o sterg da' trebe sa comentez:

bwahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ~p~p~p
semnatura fara culori si nestridenta
gaga
 
Mesaje: 18663
Membru din: Sâm Aug 04, 2001 11:00 am
Localitate: La Matze Fripte

Mesajde baixinho© » Lun Dec 20, 2004 5:26 pm

hai ca incepeti sa deviati de la subiect, sa mor de viu. vali, sterge si matale postul acesta si precedentele 11 si ai patru beri de la mine (alea pe care mi le-a promis Jasmina). saru mana!
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde neatza » Mar Dec 21, 2004 11:02 am

Oribilul Mosh scrie: cel mai antipatic : nocturna pentru aerele sale de superioaritate si pentru pseudo-cultura pe care o afiseaza zi de zi pe forum...dandu-si o importanta mult mai mare decat cea cuvenita.


avand in vedere ca pentru tine cultura se reduce la o melanja intre lord of the rings shi onanie, ai dreptate cand zici ca nocturna afisheaza o pseudo-cultura. mai trebuia numa sa adaogi la finale shi un "parerea mea © baixu". asta ca sa nu dam nashtere la interpretari neconforme cu realitatea (un fel de "comentarii impertinente", ca sa zic mai pe limba ta).
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde Publius » Mar Dec 21, 2004 11:34 am

da' io as fi vrut un tred de genu' cel mai jalnic user. execrabilul pomanagiu cu milogeala si accesele de paidophilia il lua sigur. ca sa nu mai vorbim de tentativele lui repetate de autoinsertie rectala la cabaline.
And the girls say
Save a horse, ride a cowboy
Publius
Junior Member
 
Mesaje: 521
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde ValiEnte » Mar Dec 21, 2004 5:00 pm

da eyewitness,sunt de la real.. ~y
Istoria incepe sa se razbune...
Avatar utilizator
ValiEnte
 
Mesaje: 796
Membru din: Joi Sep 16, 2004 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Dec 21, 2004 5:24 pm

neatza scrie:avand in vedere ca pentru tine cultura se reduce la o melanja intre lord of the rings shi onanie, ai dreptate cand zici ca nocturna afisheaza o pseudo-cultura. mai trebuia numa sa adaogi la finale shi un "parerea mea © baixu". asta ca sa nu dam nashtere la interpretari neconforme cu realitatea (un fel de "comentarii impertinente", ca sa zic mai pe limba ta).


ai dreptate. dar nu este parerea mea. este cea a lui Roberto Carlos..si m-a rugat sa-i imprumut eu contul...ca sa nu-si mai faca el cont pentru un singur post. mie, Oribilul Mosh, nocturna imi este simpatica.
si recunosc...ca sunt fan lord of the rings...si ca sunt labagiu.
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Publius » Mie Dec 22, 2004 10:13 am

acu' nefiind io tocma la curent cu regulamentu' la topu' asta - postu' cuiva prin procura cum se ia in calcul? cu alte cuvinte, cine cu cine voteaza, bre?
And the girls say
Save a horse, ride a cowboy
Publius
Junior Member
 
Mesaje: 521
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde nocturna » Mie Dec 22, 2004 10:39 am

cum de nu se crapa pamantu de jena pe supt unii, nu pot ca sami esplic.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Mie Dec 22, 2004 11:07 am

dilema ce dainuie din moshi, stramoshi...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde neatza » Mie Dec 22, 2004 11:51 am

Oribilul Mosh scrie: [...]
si recunosc...ca sunt fan lord of the rings...si ca sunt labagiu.


iar eo recunosc ca tu ieshti intruchiparea perfecta a oximoronului meu preferat: "demn de mila".
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Dec 22, 2004 4:39 pm

daca ti-e asa mila ...poate dai si tu o bere...maxim doo :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Publius » Mie Dec 22, 2004 4:55 pm

neatzule, sari cu berea ca daca nu - ti-o mai cere sa-ti vada tzitzele....pericol mare :yD
And the girls say
Save a horse, ride a cowboy
Publius
Junior Member
 
Mesaje: 521
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde nocturna » Mie Dec 22, 2004 9:48 pm

neatza scrie:"demn de mila".

io zic ca acilea sa strecurat o mica gresheala de litera, care este "demn de sila" ! un oximoron mai tare decat moronu care la provocat.
"Sunt un om. Mi se pare ca e de ajuns"

A.K.M. powered by another.ro
Avatar utilizator
nocturna
 
Mesaje: 8725
Membru din: Mie Dec 04, 2002 12:00 am

Mesajde neatza » Joi Dec 23, 2004 10:14 am

Oribilul Mosh scrie:daca ti-e asa mila ...poate dai si tu o bere...maxim doo :p



tu ori n-ai memorie, ori nu te duce capu chiar deloc.
AKM - powered by another.ro

Am trei alter ego, toti bonavi de schizofrenie.
Avatar utilizator
neatza
 
Mesaje: 5820
Membru din: Sâm Aug 24, 2002 11:00 pm

Mesajde monk » Joi Dec 23, 2004 11:36 pm

screenager scrie:bai nea cap de putza,scuze ca am uitat de reguli,precum scuze si pentru off-topicul asta grosolan,dar nu e vina mea ca e gabuba mai sexos ca tine.si deh,si tu ai un user care te-a votat fara sa aiba 50 de posturi,uite-te un pic mai sus.cre' ca e egalitate.


in primu si in primu rand ... te rog frumos sa ai grija la limbaj ca io nu te-am luat la organe si nici nu te-am facut cap de pula ...
titlul de utilizator e pus de mine .. dar asta nu inseamna ca tu tre sa il si folosesti ... ca scop de injurie.

in al doilea rand nu ma intereseaza pe cine votezi ... dar esti al doilea in cauza.... si in plus ... cine a auzit de tine ? ... esti inregistrat de o luna aproape ... pe cand daca te uiti la userul respectiv putea sa iti fie chiar si tata daca e sa o luam asa...


offtopicul pe care l-am facut acolo l-am facut pentru ca aici nu citesc cei care numara voturile ... iar pe tine daca te ducea mintea macar un milimetru mai in stanga sau in dreapta ai fi gandit sa raspunzi aici offtopicului meu FARA JIGNIRI !


cred ca moderatorii sunt in putere sa ia o decizie normala ... 1. pt jigniri aduse la adresa altui user (sunt altii care acu stau pe bara pentru nimicuri) .. si nerespectarea regulamentelor ... mai ales ca esti .. deocamdata... un NO NAME ... in cazul lui ElMundo si Publius ... fiecare votand cu altcineva ... acolo se poate incalca pentru ca sunt user cunoscuti atat in viata reala cat si pe forum


Multumesc !
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Joi Dec 23, 2004 11:46 pm

baietz, voi chiar n-aveti altceva mai bun de facut?
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Forum dedicat topurilor si sondajelor aberante

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori