Comentarii mai mult sau mai putin pertinente la topuri 2004

Aici se gasesc diverse sondaje cu ce e mai bun si mai rau pe forum....si unele sondaje realizate de userul SOD.

Mesajde baixinho© » Vin Dec 24, 2004 12:44 am

gabuba, stai domol. un pushti (?) care nu are decat o luna pe forum care ishi permite sa-i zica unuia cu vechime "cap de putza" trebuie taxat mult mai rau decat a facut-o monk.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Vin Dec 24, 2004 12:57 am

pai , aplicand un surogat al legii lui pruteanu, aia e traducerea title-ului sau. sa si-o asume :p

p.s. monkuletz, sezi bland, mi se rupe oricum de conflictul vostru, da' ziceam asa, sa mai destindem spiritele...
p.s. 2 intr-adevar, baics, i-a aplicat o corectie morala de zile mari...
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde baixinho© » Vin Dec 24, 2004 1:05 am

sa shi-l asume, nu zice nimeni nu, dar sa nu vina orice bagator in seama sa-i zica unui care are oareshce activitate pe aceste meleaguri "cap de putza". asta pe de o parte. pe de alta, omu are glume in program si cu mine si cu (,) cubu. mishto, nu? maine poimaine vine unu cu un singur post si ia la bashina gherghinii un anumit user, iar tu ii spui respectivului user sa nu se enerveze. hai, totushi, sa nu exageram si sa dam apa la moara oricui.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Vin Dec 24, 2004 1:11 am

baics, chiar nu ma intereseaza activitatea forumistica a respectivului, insa hai sa nu exageram, ca nu suntem in tramvai sa dam locul lu' x mamaie careia ii cade dantura.
tine de fiecare daca respecta anumite reguli, sa le numim, civice (desi nu stiu cat e cazul aici) - insa nu le putem impune nimanui, ca doar nu suntem comunisti. mi se pare stupid sa se ajunga la o asemenea situatie, dar ma rog, voi stiti mai bine.

scuzati-mi interventia, cand terminati sa ma anuntati!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Mtz » Vin Dec 24, 2004 1:12 am

Down boys...down...v-ati aprins prea tare...baiatu' ala fara de neuron, nu stie care, cum, asta nu inseamna ca nu i-ar sta bine un ban ca sa invetze care si cum.... ;D
*"Oamenii cer libertatea de exprimare ca o compensatie pentru libertatea gandirii pe care o folosesc rar"-Soren Kierkegaard
*"In order to understand something, you mustn't try to understand everything."-Weinberg - Lump Law


oPsedatii stiu de ce
Avatar utilizator
Mtz
 
Mesaje: 522
Membru din: Mie Iun 16, 2004 11:00 pm

Mesajde monk » Vin Dec 24, 2004 1:19 am

gabubu nu mai o da la intoarsa ... ca te ungea la suflet ca ala a zis ce a zis acolo ... da acu cand ai vazut ca baixu nu e de aceiasi parere incepi cu comentarii de retragere . nu mi se pare aiurea ... mi se pare ca e cam lipsita de caracter atitudinea ta...

ps. baixule grupul de golani care sunt banati (reprezentati prin decret) impreuna cu mine te saluta
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde gabuba » Vin Dec 24, 2004 1:24 am

monk, ziceau niste oameni, respectabili unii dintre ei chiar, ca ai fi evoluat, insa mintea ta, nebuloasa, se invarte tot in jurul scenariilor copilaresti. eu , spre (probabil) deosebire de tine, chiar am pentru ce sa traiasc. o noapte buna iti doresc!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde monk » Vin Dec 24, 2004 1:28 am

pazea ca trece gulliver ... maturizare placuta ... o sa ajungi un boshorog senil la 20 de ani
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Necko » Vin Dec 24, 2004 9:23 am

G., monk are dreptate.
aizzz&co
only one animal kills just for the sport of it... guess which...
Bless the Beasts & Children (Glendon Swarthout)
Avatar utilizator
Necko
 
Mesaje: 4348
Membru din: Dum Noi 09, 2003 12:00 am

Mesajde theOffender » Vin Dec 24, 2004 9:40 am

ba eu ash zice ca daca monk nu intervenea sa atraga atentzia direct pe threadul cu voturi unde 1: nu se fac comentarii; 2: e la latitudinea moderatorului sa decida anularea sau validarea unui vot; n-ar fi fost bai mare. insa modul in care a reactzionat monk a fost o provocare ieftina, shi uite ca sunt iquri subunitare carora nu le trebuie mult.

iar mai apoi daca scrie mare la titlu pe cartea ta de vizita "senior dickhead" nu vad de unde atata suparare ca exista inteligentze atat de sclipitoare care sa faca o traducere corecta.
what is freedom of expression? without the freedom to offend, it ceases to exist - salman rushdie
Avatar utilizator
theOffender
 
Mesaje: 2094
Membru din: Lun Iul 19, 2004 11:00 pm

Mesajde monk » Vin Dec 24, 2004 11:24 am

offendere ... nu stiu daca tu ai inteles. eu nu am dat o provocare. dar stiind cum anu trecut gabubu isi facea clone sau punea lutze de care nu stia nimeni sa il voteze, nu am putut sa ma abtin sa fac remarca asta.

cat despre titlul meu de utilizator, e pus asa ... nu ca sa fie tradus. eu am luat-o ca pe o jignire. si sa nu imi zici tu mie ca userul respectiv, nici nu i-am retinut numele, l-a tradus doar asa ... sa fie; fara intentii de a ma jigni.

eu sunt un tip care injur, iau la organ, fac glume proaste. DAR DOAR CU CINE IMI PERMIT si cine stiu ca nu se supara. ori sa stii ca cu atitudinea asta, e normal sa nu ma supar cand sunt se face o gluma proasta pe seama mea DAR DOAR LA CEI LA CARE LE PERMIT... si stiu ca o fac fara intentie proasta. Crezi ca filmele alea de la ruine nu m-ar fi ofticat daca nu as fi stiut ca sunt doar facute ca niste glume ? (daca nu le stii contacteaza-ma pe YM sa ti le dau)
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Titina » Vin Dec 24, 2004 11:39 am

doamneee!!!presupun ca aceasta "cearta"/bataie..cum sa-i zic dintre monk shi gabuba nu se va termina niciodata...
monk,tu zici ca gabuba vrea sa-i imite pe cm-ishti,etc ,shi d'asta il faci in toate felurile...dc trebuie sa caracterizezi omul dupa ceea ce scrie pe forum.Aici se fac numai impresii greshite!Shi fazele cu "neuronii"...lol..aruncatzi jigniri degeaba unul altuia..
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde theOffender » Vin Dec 24, 2004 12:22 pm

nu am putut sa ma abtin sa fac remarca asta

well, ai facut remarca unde nu trebuia. era thread deschis pentru comentarii iar facand-o acolo unde ai facut-o (remarca, bineintzeles) era un fel de manifest, un fel de "iote, eu pot sa fac ce vreau unde vreau ca nimeni nu-mi va face nimic".

daca nu le stii contacteaza-ma pe YM sa ti le dau

nu shtiu de ce dar nu sunt chiar atat de curios. deja devine o intreaga conspiratzie.
what is freedom of expression? without the freedom to offend, it ceases to exist - salman rushdie
Avatar utilizator
theOffender
 
Mesaje: 2094
Membru din: Lun Iul 19, 2004 11:00 pm

Mesajde Publius » Vin Dec 24, 2004 1:01 pm

scuze - imi pare rau, am incalcat regulile de votare (inscris dupa 15 septembrie).

solutia e simpla - cine face numaratoarea exclude voturile care nu sint valabil exprimate (ca becu').

parerile pe care cei in situatia mea le-au exprimat ramin insa valabile - si cred ca la urma urmelor asta conteaza...
And the girls say
Save a horse, ride a cowboy
Publius
Junior Member
 
Mesaje: 521
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde monk » Vin Dec 24, 2004 2:26 pm

titino ia-te de mana cu neuronu ala si du-te la plimbare. nu stiu daca tu ai inteles ideea ... SUNT TOPURI 2004 PE FANCLUB .. nu pentru comportamentul din outdoor, ci pentru persoana care e pe forum. ca in viata reala e de treaba, asta e treaba lui.

offendere daca ai fi citit matale de ce am facut offtopicul ala ai fi inteles. desi nu are nici o relevantza am sa iti mai explic o data. cei care numara voturile, recte aiu si OM ... nu am nici o garantie ca vor citi ce era scris aici. pe cand postand acolo sigur reclamatia mea va fi vazuta.

Publius ... nu asta era problema.. stai tu linistit ... pentru ca tu esti cunoscut pe forum si se stie ce si cum. Sa aducem aminte ca tu esti chiar nominalizat la debut... In concluzie... NU VREAU SA FIE ANULAT VOTU LU' Publius.
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Mesajde Publius » Vin Dec 24, 2004 4:14 pm

monk, nominalizarea la debut e reglementara. votul meu nu e. scuze ca n-am citit reglementu' :)
And the girls say
Save a horse, ride a cowboy
Publius
Junior Member
 
Mesaje: 521
Membru din: Lun Noi 15, 2004 12:00 am

Mesajde screenager » Sâm Dec 25, 2004 9:02 pm

"cap de putza" este doar modul meu de a traduce "dickhead" ,cuvant ce apare in title userul lui monk.imi cer scuze foarte sincere daca l-am jignit in vreun mod.a fost doar atat,o traducere,si imi pare rau ca nu imi permit sa glumesc cu tine si cu alti oameni demni de respect de pe acest forum,oameni al caror nivel de activitate forumistica il invidiez cordial,si imi doresc sa-l ating candva . din nou,scuze si pareri de rau,sunt pregatit sa-mi primesc banul,greselile au fost mari.

p.s. eu sunt utilizator al acestui forum din septembrie a.c. , userul meu anterior fiind intitulat "colorblind" si sters odata cu cataclisma forumistica .aveam acelasi avatar,aceeasi semnatura ,aceeasi locatie,cand l-am re-creat am schimbat doar numele. aveam vreo 24 de posturi. pacat cu cataclisma.

p.p.s. sincer ,chiar imi pare rau pentru situatie
Avatar utilizator
screenager
Junior Member
 
Mesaje: 168
Membru din: Mar Noi 16, 2004 12:00 am

Mesajde cubu » Lun Dec 27, 2004 3:16 am

Oribilul Mosh scrie:Clasament final

1.gabuba 19,5 p
2.monk 16,5 p
3.Hades 2 p
4.baixinho © 0 p

Te cam oftici ca nu te baga baicsu in seama, asa-i?
indescifrabil
Avatar utilizator
cubu
 
Mesaje: 6237
Membru din: Mar Mar 18, 2003 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Lun Dec 27, 2004 3:18 am

nu...ma oftic ca nu l-a votat nimeni desi are 16 ani si ar fi putut participa la aceasta categorie ~(
cat despre partea cu bagatu in seama...ma bucur ca macar tu esti cu ochii pe mine. acum ca ai citit aici...treci pe locomotive si vezi ce se mai scrie...
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde baixinho© » Lun Dec 27, 2004 7:58 am

nu, cubule, il mananca in gaura curului.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Lun Dec 27, 2004 12:05 pm

da, dupa aceasta profunda discutie, se pare ca nu-mi ramane decat sa multumesc votantilor. ati spus cateva lucruri prea frumoase despre mine, incat mi-e frica deja sa nu cad in negura penibilului, astfel dezamagindu-va asteptarile. ma rog, la multi ani!

felicitari tie, titino si anexei tale, samy!
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Samy » Lun Dec 27, 2004 2:49 pm

Deci,va multzumesc tuturor celor care m-atzi votat shi pt faptul ca virgula cu ajutorul vostru mi-am dat seama ce nu va place la mine:ca aberez foarte mult,ca fac din forum chat,ca nu va place cand va vorbesc despre shcoala,ca postez prea mult,ca ma cam bag aiurea in seama,ca scriu "prostii dragalashe"(defapt asta nu cred ca se incadreaza aici),shi ca scriu multe fara sens...cu toate astea la voturile din partea lui gabuba,din partea lui LoveVerde,lui Hades sau din parte Roxanei chiar nu ma ashteptam...bine,defapt eu nu ma ashteptam la nici un vot,nu mi se parea corect fatza de alte lutze care sunt de foarte mult timp pe forum shi posteaza mai mult shi mai la obiect...
gabuba,thanx pt felicitari...

Hai,gata ca deja prea suna a politica...
[color=black]Scurta descriere: frumoasa,deshtepata,cu bani shi modesta ! [/color]lol
Avatar utilizator
Samy
Junior Member
 
Mesaje: 551
Membru din: Sâm Ian 24, 2004 12:00 am

Mesajde darkshines » Lun Dec 27, 2004 3:02 pm

acum se pare ca e si randul meu sa ma pronunt in ceea ce priveste categoria la care am fost votata: nu ma asteptam la rezultatul in chestiune, avand in vedere ca activitatea mea forumistica din ultima perioada este sublima dar aproape ca lipseste cu desavarsire, dar tin sa multumesc votantilor (cu aceeasi mentiune ca a gabubului: da doamne sa nu cad in penibil!) si sa spun ca recitind threadul m-am inrosit :w

felicitari gabubu, felicitari fetelor cucuiete, titina si samy!

To speak is to be silent
The concept is dead. There's nothing death should interrupt,
I went to bed last night with one sip left in the cup.
Avatar utilizator
darkshines
 
Mesaje: 2260
Membru din: Joi Aug 02, 2001 11:00 pm

Mesajde weed13 » Mar Dec 28, 2004 12:00 am

si care stau si ma gandesc ca io am venit aici ca sa citesc de ce pacha man nu mai ie prieten cu parazitii, lucru care ma macina la vremea aia de aia ca avusesem o discutie cu un preten dupa un numar instabil de beri.
mersi fain lu uamenii de la care am primit voturile.
Avatar utilizator
weed13
 
Mesaje: 1868
Membru din: Lun Mai 31, 2004 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Dec 28, 2004 12:28 am

ai draq ce sunteti ....mie nu-mi multumeste nimeni ca scriu despre voi pe prima pagina :p
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mie Dec 29, 2004 6:51 pm

pfiu, mi-a scapat printre degete trofeul la cel mai enervant user. totusi , multumesc sustinatorilor mei inraiti, de mare calibru si valoare artistica (in ordinea numerelor de pe tricouri sau a narcisismului, cum vreti :D)
- tasica
- love verde
- dany s.

va astept si la anul, poate cu noi intariri in domeniu! :D
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Samy » Mie Dec 29, 2004 7:09 pm

Deci...in primul rand ii multzumesc Moshului ca a scris despre mine in prima pagina...shi ca "ma baga in seama pe messenger"...:-? :D
Pe urmaaa,gabuba,nu fi suparat ca nu te-am votat (la cel mai enervant user) ,dar ai uitat sa dai o bere,deci...
[color=black]Scurta descriere: frumoasa,deshtepata,cu bani shi modesta ! [/color]lol
Avatar utilizator
Samy
Junior Member
 
Mesaje: 551
Membru din: Sâm Ian 24, 2004 12:00 am

Mesajde baixinho© » Mie Dec 29, 2004 7:47 pm

gabuba scrie:va astept si la anul, poate cu noi intariri in domeniu! :D

shtiu eu un catindat.
ANTI

care stie sa sparga conturi de yahoo si are nevoie de nejte banutzi, sa-m dea pimeu. da sa nu vina cu programe d-alea de sa trimit vechiul cont + noul cont si noua parola la nuj ce adresa ca-l injur de mama. (imi asum responsabilitatea acestui anunt)
Avatar utilizator
baixinho©
 
Mesaje: 14117
Membru din: Joi Mar 14, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Mie Dec 29, 2004 8:11 pm

Samy scrie: nu te-am votat (la cel mai enervant user) ,dar ai uitat sa dai o bere,deci...

samy, ce sa faci tu cu berea? s-o dai lu' tatelu' ca sa te lase pana la 22 pe fanclub? :D

p.s. ai citit fetita cu chibrituri? eh, asa s-a ars si ea :D
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Samy » Mie Dec 29, 2004 8:16 pm

Defapt vroiam s-o beau eu ca sa prind curaj sa pun o poza pe forum...:yD
ps: tata ma lasa pana dupa 0:00 pe fanclub...*p
[color=black]Scurta descriere: frumoasa,deshtepata,cu bani shi modesta ! [/color]lol
Avatar utilizator
Samy
Junior Member
 
Mesaje: 551
Membru din: Sâm Ian 24, 2004 12:00 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Forum dedicat topurilor si sondajelor aberante

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator