Comentarii mai mult sau mai putin pertinente la topuri 2004

Aici se gasesc diverse sondaje cu ce e mai bun si mai rau pe forum....si unele sondaje realizate de userul SOD.

Comentarii mai mult sau mai putin pertinente la topuri 2004

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Dec 14, 2004 8:52 pm

Aici sunteti invitati sa va certati, injurati (in limitele sportivitatii) sau doar sa comentati topurile din acest an.

Avetzi grija cum si cu cine votati ! :B
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Dany_S » Mar Dec 14, 2004 8:57 pm

mosule, dar n-ar fii mai bine sa se faca si un top diferit cm si locomotive. mai ales cel cu antipatic/enervant sa fie 3 topuri, unul general, unul numai cu cemeisitii si unul numai cu locomotivele ?
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Dec 14, 2004 8:58 pm

Un prim comentariu...catre Weet-Weet : votam oamenii asa cum sunt pe forum, nu in viatza reala. la cel mai k-terincos puteai sa-l nominalizezi pe baixo, de exemplu, ca te-a amuzat cum a povestit el despre dana ! nu are nici o legatura cu forumul faptul ca dana a facut nu stiu ce gluma la semafor !
daca eu povesteam ceva amuzant despre var'mea...votai cu var'mea ?

Dany...stai linistit...ca la final o sa afisez rezultatele finale si pe categorii (adica..ce au votat cm, ce au votat loco) ...dar lasa sa voteze la comun oamenii acum . :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Weet-weet » Mar Dec 14, 2004 9:02 pm

Ala nu a fost decat un exemplu . Nu o sa imi schimb votul . Daca vrei sa ma crezi cauta exemple , na ! *p
( hai mah nu va luati de mine , nu-s in apele teritoriale in momentul de fatza )
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Dany_S » Mar Dec 14, 2004 9:04 pm

Oribilul Mosh scrie:
Dany...stai linistit...ca la final o sa afisez rezultatele finale si pe categorii (adica..ce au votat cm, ce au votat loco) ...dar lasa sa voteze la comun oamenii acum . :D


da, asrta e bine
io la ce ma refeream, este ca sa voteze toata lumea, dar sa aleaga doar dintre loco sau dintre cmisti
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Dec 14, 2004 9:13 pm

cm-ul si locomotivele tot forumului fanclub apartin...asa cum Moldova si Ardealul apartin de Romania.
cum la finele votului pt. presedentie...s-au facut evaluari pe zone geografice...asa o sa fac si eu la sfarsitul votarii forumiste...evaluari pe apartenetze la grupurile de pe fanclub.

Weet-weet ..oki !
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Titina » Mar Dec 14, 2004 9:20 pm

mah,eu chiar nush cu cine sa votez...numai la "cel ami importany user feminim sub 18 ani" am shtiut de la inceput pe cine...dar in rest... hm..
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Dany_S » Mar Dec 14, 2004 9:31 pm

io nu stiu la debutant pt ca nu stiu cand s-a inregistrat fiecare si n-am chef sa ma apuc sa caut, si la masculin sub 18 ani, nu prea stiu care au sub 18 ani.......daca e cineva care eu cred ca are sub 18 ani la creier, pot sa pun asa? :D
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde Titina » Mar Dec 14, 2004 9:41 pm

gata,eu am votat la majoritatea shi am votat sincer...cred... :)
dar la debut,enervant/antipatic shi lutza nush pe cine sa votez...shi cred k nici n-o sa votez la astea...
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Dec 14, 2004 9:41 pm

monk, gabuba, Hades ....sunt doar cateva exemple de useri sub 18 ani !
la fete...Wild Rose, Titina....etc

la cel mai enervant/antipatic user atzi scris numa prostii. iar vineri dupa ce ca n-are drept de vot..mai si posteaza aiurea. las' ca vine eye la munca si sterge :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Titina » Mar Dec 14, 2004 9:47 pm

mey eu la enervant/antipatic nu votez....nu shtiu p cine.N-a existat nici un user care s ama enerveze asha d tare incat sa-l votez...shi al fel shi al antipatic.Poate nu prea agreez eu unii useri asha de mult,dar nu ma enerveaza nici unul.In unele momente doar,dar imi trece... :)
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Mesajde Shaki » Mar Dec 14, 2004 10:01 pm

MiG29 scrie:deci in buna traditie din anu 2003 eo o votez pe nocturna la cel mai antipatic iuzar.nu cre ca iam promis da simt eo asa ca ii place ei sa fie antipatica~p

eu ma gandeam s-o votez pe noctii la cea mai simpatica lutza... cre k ma omoara cand o vedea asta :D
aliatzi, right? :D

A little girl went out to play, lost in the marketplace as if half-born...
Avatar utilizator
Shaki
 
Mesaje: 7089
Membru din: Lun Mar 10, 2003 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Mar Dec 14, 2004 10:03 pm

Deja s-a inceput cu kterinca ~p
p.s: Io cre'ca o sa iasa Nanuka in toate topurile! sau hai...treaca, mearga si Titina... ~p
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Weet-weet » Mar Dec 14, 2004 10:12 pm

Shaki scrie:eu ma gandeam s-o votez pe noctii la cea mai simpatica lutza... cre k ma omoara cand o vedea asta :D

Si ce , nu ar avea dreptul ? *p

Eu am voie sa o votez pe nocturna ? ca antipatici nu cunosc .. pe bune !
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mar Dec 14, 2004 10:20 pm

Weet-weet...voteaza-ma pe mine la antipatici :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde Samy » Mar Dec 14, 2004 10:20 pm

Eu din aceleashi motive ca shi Titina nu voi putea vota cel mai antipatic sau cel mai enervant user pt ca deshi uneori poate ca sunt foarte suparata pe anumitzi useri,mie imi trece foarte repede,nu sunt o fire suparacioasa...
[color=black]Scurta descriere: frumoasa,deshtepata,cu bani shi modesta ! [/color]lol
Avatar utilizator
Samy
Junior Member
 
Mesaje: 551
Membru din: Sâm Ian 24, 2004 12:00 am

Mesajde Love2Fly » Mar Dec 14, 2004 10:21 pm

Cum nu???! ~p nu e vorba sa castige Nanuka in toate topurile anu' asta? :p ma rog....la masculin va fi mai greu dar....nu inposibil :D
LATER EDIT: din nevoia de a-i pune o intrebare unui pishat :D
deci quote:
asa cum Moldova si Ardealul apartin de Romania

Amu' noah tu, cine-i Moldova si cine-i Ardealu' pe forumul asta? Nu de alta tuh, dar mi se pare esential :p
Avatar utilizator
Love2Fly
Junior Member
 
Mesaje: 3608
Membru din: Joi Feb 14, 2002 12:00 am

Mesajde Weet-weet » Mar Dec 14, 2004 10:24 pm

Moshule , tu nu mi-esti antipatic .. exista alte cuvinte , dar nu antipatic .
Deci , asadar si prin urmare , Nocturna ramane , nu exista alti candidati .
Anti pro-ana
Avatar utilizator
Weet-weet
 
Mesaje: 2682
Membru din: Joi Iun 19, 2003 11:00 pm

Mesajde cutuma© » Mar Dec 14, 2004 10:55 pm

Love2, stai sa intre SOD, sa vada topurile astea, shi-atunci sa vezi caterinca....sa te tzii :)
Prohíbanos que odiamos cuervos

Decret despre Steaua - Sevilla : http://decret.blogspot.com
Avatar utilizator
cutuma©
 
Mesaje: 3047
Membru din: Vin Mar 01, 2002 12:00 am

Mesajde gabuba » Mar Dec 14, 2004 11:02 pm

sa zic? sa nu zic?
dany s scrie:Gabuba

in calitate de cel mai antipatic si enervant user.
Incearca prea tare sa "fit in" in randul cmeistilor (ataca aceleasi persoane, incearca (si nu reuseste parerea mea) sa faca acelasi gen de glume, ii pupa in funduletz atunci cand i se da ocazia), din ce scrie reiese des un aer de superioritate, pare sa creada ca e MULT mai inteligent decat e de fapt (el chiar este un tip destept,dar nu asa de mult pe cat vrea sa para), tinde spre a fi matur chiar daca e inca foarte tanar (lucru care in anumite situatii poate fii o calitate, dar nu tot timpul), deci si simplu vrea sa pare ceva ce nu e, pare o persoana falsa, fara personalitate. Eu sincer nu cred ca el e asa in viatza de toate zilele, dar nu am cum sa stiu, asa ca singurele informatii care le am, sunt posturile sale de pe funclub.


un adevarat eseu... unde la fiecare doua idei te contrazici. :) oricum, multumesc pt vot, inceputul e promitator, astept si altele!

p.s. vezi nocti? (ca tot te pupai eu in dos in micile noastre giumbuslucuri ale anului ce tocmai se incheie) daca de voie buna nu vrei sa fim impreuna, o sa facem perechea anului la cel mai enervant/antipatic user :D
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Dany_S » Mar Dec 14, 2004 11:13 pm

nu-i asa gabubi, scriitor ma fac, stiam ca asta imi e vocatia, dar nu mi-am dat seama pana la aceasta opera :D

cu multa placere, da unde exact m-am contrazis ca nu-mi dau seama
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mar Dec 14, 2004 11:18 pm

lasa, dany, tu evoluezi intr-un ritm ametitor (ieri te plimbai cu limuzina, maine, de ce nu, inveti alfabetul), n-ai nevoie de explicatiile mele. te prinzi tu, totul e sa nu te scurt-circuitezi inainte de termenul expirarii. in rest.. numai de bine, ca se aproprie craciunul si nu tre' sa fim rai unii cu altii. :)
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Dany_S » Mar Dec 14, 2004 11:26 pm

~p ~p ~p

asa asa, da-i tare, poate poate te accepta si pe tine in CM, asa cadou de Craciun
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mar Dec 14, 2004 11:28 pm

uite, vezi? incepi sa iti demonstrezi singur. faci pasi mici, dar siguri.
cat despre cm-ul ala pe care mi-l tot bagi pe gat, dormi in pace, au mai crezut si altii.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Daimon » Mar Dec 14, 2004 11:29 pm

Oribilul Mosh scrie:cm-ul si locomotivele tot forumului fanclub apartin...asa cum Moldova si Ardealul apartin de Romania.



nu ma bag eu la vot, dar n-am putut sa trec peste chestia asta.. siu cred ca o sa-mi calc peste principii si o sa-l votez pe Mosh la cel mai kterincos iuzar =D desi nu a ales cel mai mijto exemplu!.. ca atunci il si contraziceam
Avatar utilizator
Daimon
 
Mesaje: 5074
Membru din: Mie Noi 26, 2003 12:00 am
Localitate: timisoara

Mesajde Dany_S » Mar Dec 14, 2004 11:32 pm

it's no fun, esti prea previzibil gabuba
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde gabuba » Mar Dec 14, 2004 11:38 pm

ei, doar n-ai sa razi la infinit de tine insuti, ce naiba. uite, vezi? din nou evoluezi. maine, in zori, iti vei pune prima problema existentiala. go on, boy, o sa ajungi departe...

si acum iti urez deja clasicul 'somn usor', nu d'alta dar discutia se prefigureaza a deveni anosta cand nu ai cu cine sa o porti, iar eu am lucruri mai importante de facut.
- S-a strans toată lumea?
- Toţi in păr!
Avatar utilizator
gabuba
 
Mesaje: 6847
Membru din: Mie Noi 21, 2001 12:00 am

Mesajde Dany_S » Mar Dec 14, 2004 11:56 pm

cred ca gabuba e cam obosit
e de fapt normal, avand in vedere ca e destul de tarziu si si-a depasit ora de culcare. Degeaba imi urezi somn usor avand in vedere ca ma culc peste vreo 7 ore.(of, of, matematica asta, diferentele de ora pe glob, mai greu ). Discutia a devenit anosta de cand ai scris acele incercari patetice si incoerente de a ma insulta. Ma gandeam ca o sa fii mai original si haios, dar te-am supraestimat. Dar mai incearca, gimme u're best shot...
Avatar utilizator
Dany_S
Junior Member
 
Mesaje: 1165
Membru din: Mar Apr 13, 2004 11:00 pm

Mesajde Oribilul Mosh » Mie Dec 15, 2004 12:00 am

Daimon...merci de vot. Vrei sa te fac locomotiva ? :D
IEZECHIIL 25.17: Voi săvârşi asupra lor cumplită răzbunare prin pedepse grozave şi vor cunoaşte ca eu sunt Domnul, când voi săvârşi asupra lor răzbunarea mea.
Avatar utilizator
Oribilul Mosh
Junior Member
 
Mesaje: 20687
Membru din: Lun Oct 08, 2001 11:00 pm

Mesajde monk » Mie Dec 15, 2004 12:15 am

bai asta .. da cine esti tu sa faci pe cine vrei si sa destitui pe cine vrei de la locomotive *p ..... ce e asta :yD :no:

adica vorba aceea io ma chinui sa o dam afara pe titi..... aaaa pardon pe un user de pe locomotive si nu pot ca nu vrei tu :)
Tre sa ma apuc de karate sa nu ma bata Dumnezeu

The Wake Up Show™
Avatar utilizator
monk
 
Mesaje: 2747
Membru din: Sâm Mar 15, 2003 12:00 am

Următorul

Înapoi la Forum dedicat topurilor si sondajelor aberante

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori