momentul adevarului

Aici se gasesc diverse sondaje cu ce e mai bun si mai rau pe forum....si unele sondaje realizate de userul SOD.

momentul adevarului

Mesajde SOD » Dum Dec 29, 2002 8:27 pm

interesant acest subforum!m-am spart de ras sa vad ca sunt atatia oamneni care au pus botul la prostiile astea!dar ceva este cu mult mai interesant!cei care au votat si implicit cei care au hotarat cine este cel mai,cea mai!marea lor majoritate copii!

cel mai,cea mai!mult prea multe nominalizari!de ce?pentru ca ele pur si simplu nu exista!aceste sondaje,sau mai bine zis marea lor majoritate au fost facute fortat si nu au nimic de zis!si am sa ma explic.sunt cateva nominalizari care au fost facute cu cap si care nu aveau nevoie de sondaje pentru a arata ceea ce de fapt se stie.si am sa incep prin a enumera cativa dintre useri ce au activitate si sunt nominalizati ,spun eu,eronat sau cel putin nu unde ar trebui sa fie nominalizati.

oribilul mosh - votat ca fiind cel mai,cel mai,cel mai,etc!
aceste nominalizari sunt un recul al numarului mare de posturi pe care acest nou administrator le are.cel putin jumatate din posturile sale sunt o apa de ploaie,un pamant bine framantat,un foc de paie!restul sunt raspunsuri date la alte focuri de paie!o singura mare contributie are acest domn : a postat mult,constant si frenetic!atata tot!in ritmul acesta,peste 1 an si depechemind va fi adulata!doamne fereste!phuah!
oribilul mosh nu este decat un user insetat de putere,lipsit de scupule,care nu s-a dat in laturi de la a se certa cu cel mai bun prieten al lui atunci cand a fost vorba de putere si faima!rezultatul ,dublat de o perseverenta iesita din comun se vede cu ochiul liber!este administrator!
doamnelor si domnilor,cel mai fericit administrator din univers,Oribilul Mosh!si inca ceva!s-a autonumit cel mai sufletist forumist!asta da gluma!ha,ha,ha!

Aliosha(iarta-ma bunul meu prieten,dar trebuie sa spun!) - nominalizat la mai multe categorii grele ale forumului.
eu il votez ca fiind omul care a influentat forumul,sau cel putin pe mine!si nu ma refer la simplele posturi care s-au scris pe forum ci la prieteniile care s-au legat cat a fost in tara,prietenii ce sper sa dureze cat mai mult (din pacate,unii dintre noi nu judeca asa.pacat!sau cum ar veni,interesul poarta fesul!).
un singur lucru am sa reprosez acestui domn.prea multa impartialitate atunci cand nu trebuia sa dea dovada de asa ceva.se pare ca a prins bine.

Sod - nominalizat si el la cateva categorii
am fost prins de mirajul fanclubului rau de tot!poate mai mult decat Om.de aceea am vrut sa fac ceva cu totul deosebit pentru fanclub.daca mi-a reusit sau nu,voi hotarati asta!din punctul meu de vedere nu mi-a reusit,ba mai mult am fost luat si la misto si batjocorit!dar de aici si pana la a fi numit cel mai scandalagiu e cale lunga.ce inseamna scandalagiu?am batut pe cineva?nu domnilor!am dat m**e unei copchile cataleptice,care iata, a reusit sa se strecoare sub pielea dumneavoastra,devenind o mica vedeta!bravo ei!bravo depechemind!sa nu uiti niciodata cine ti-a luat apararea prima data pe acest forum!
am facut prostii cu duiumul pe forum.dar am facut si lucruri bune,care se pare ca s-au uitat mult prea repede!daca sa pui suflet in forum inseaman sa stai ca dobitocul in fata calculatotrului saptamani intregi si sa faci subiecte cu flori,fete si baieti,atunci da,Om e cel mai sufletist!

vali - un alt mare razvratit ,nominalizat in diverse locuri
cu mirare observ ca cei care te injurau pana mai ieri,azi te aclama si te voteaza ca fiind cel mai!in aceste conditii,domnule administrator,crezi ca aceste sondaje sunt pe bune?nu cred!ar trebui sa-ti dea de gandit!

sopra tutt1 - un user respectat si respectabil
nu prea am multe de spus despre el.logic ar fi fost sa fie nominalizat,sau cel putin introdus intr-un altfel de sondaj.e singurul care merita titlul de cel mai!

cam atat despre useri.vorbim acum despre sondajele care au fost facute degeaba.sau nu credeti ca se stia ca cea mai valoroasa userita este Dana?mai trebuia sondaj?sau Onk?mai trebuia sondaj?dar,domnilor administratori,unde este nominalizat bhuttu?unde este nominalizat aphextwinz?de ce kickass la scandalagii?ce inseamna "a influenta fanclubul"?

ar mai fi multe de spus,dar am treaba!am scris aceste randuri pentru ca pur si simplu cred ca traiti intr-o minciuna frumoasa!si mai rau,va complaceti!
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Dum Dec 29, 2002 8:59 pm

Huh...exactly my point. Am votat si eu la sondaje, dar de ce? Nu ma intereseaza de nici un fel, cine cistiga, care este, etc...cred ca singurul motiv pentru care am votat, a fost ca in acelashi timp am stat pe YM cu alt user, si ne-am "impins" unul pe altul...

Dupa cum am mai zis, sondajul este o oportunitate de a vedea (si ride de ei!) pe ce-i mai tari lingai in cur, aia de umbla cu limbile in fundul altora toata viata lor..

Bai, daca votezi pe cineva, de ce trebuie sa spui?????

Uite un exemplu de la "Cel mai kterincos user ":
"votat Sod - un om care a facut posibile intalnirile din backstage!"

Baaahhh...ce are de-a face katerinca cu treaba care a facut-o SOD? Eu as intelege prin postul ala, ca SOD a facut misto de voi, cind v-a aranjat intilnirile la Backstage! Voi va duce-ti acolo, si el isi ride in barba..." hehehe...i-ar i-am pacalit pe astia!" :con:

Deci iar treaba cu limbile....huh...ce aveti mai oameni buni?? Vreti toti sa fiti admini?? vreti bautura mocca de la SOD? vreti sa fiti moderatori? Mi se face scirba.....

Daca as fi fost SOD, v-ash fi dat in shuturi afara din Backstage!!!

Daca as fi fost Vali, v-ash fi aratat curul...

Anyway....asta-i parerea mea de om "neutru"...sint citeva lucruri pe care le-am observat de cind postez pe aici...sa nu credeti ca-i iau partea lui SOD sau lui Vali sau mai stiu eu cui....nci ei nu sint ingeri!

Asa ca mai bine va bagati limbile-n gura, si incercati sa fiti niste oameni cu capul pe umeri...daca nu puteti, nasol!

PS: Treaba cu "cea mai valoroasa userita este Dana" a lui SOD, sare putin peste cal, dar ma rog....fiecare cu ale lui..:)
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

Re: momentul adevarului

Mesajde vali » Lun Dec 30, 2002 12:05 am

Initial trimis de SOD

vali - un alt mare razvratit, nominalizat in diverse locuri
cu mirare observ ca cei care te injurau pana mai ieri,azi te aclama si te voteaza ca fiind cel mai!in aceste conditii,domnule administrator,crezi ca aceste sondaje sunt pe bune?nu cred!ar trebui sa-ti dea de gandit!


SOD, categoriile au fost intocmite de mine, in calitatea mea de forumist cu vechime. atat. deci daca ai o problema cu nominalizatii, la mine vii. da, unele s-au mai schimbat

plus, pe mine, in afara de administratori (in special bogdanel) nu ma injura nimeni. stii si tu bine ca la unele categorii am fost votat mai mult din "pupincurism" sau "hai sa ne punem bine cu administratorul". pentru ca altfel nu vad de ce m-ar vota pe mine un moderator de pe un forum de lutze, cu care m-am ciocnit de 2 ori pana acum si pe care il tot ard cand il prind. daca ma votau aia care stiu ce am facut pe aici, atunci mai ziceam. asha, votul ala nu are nici o valoare.


las' ca ne imbatam noi deseara si mai discutam pe tema asta.
some people deserve to die
Avatar utilizator
vali
 
Mesaje: 5729
Membru din: Mar Iul 03, 2001 11:00 pm

Re: Re: momentul adevarului

Mesajde Titina » Lun Dec 30, 2002 12:22 am

Bai SOD...!!I-ai stricat ''opera de arta''!Glumeam...
Eu doar am votat la cateva,n-am prea scris nimic,dar...io's de-acord cu toate astea,dar...cred ca Vali a facut o mica gresheala:
trebuia la optiunile alea sa puna...cam pe toti...nu numai pe cine vroia el.E,eu nu ma bag,ca...nu prea shtiu eu ce se-ntampla pe-aici...abia m-am inregistrat.
PS:Vali,abia acum am obs. ca eshti admin...oops...sper ca nu te-am injurat pe niciunde...fi sigur ca nu!
PS2:Cum **** *** sa-mi pun shi io poza sub nick????!!!!
Titina
Junior Member
 
Mesaje: 3613
Membru din: Dum Dec 22, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: momentul adevarului

Mesajde dEpEchEmIND » Lun Dec 30, 2002 11:16 am

Initial trimis de X-Tina Aguilera

PS2:Cum **** *** sa-mi pun shi io poza sub nick????!!!!


mai scrii 2 posturi shi potzi sa-tzi pui shi avatar ;)


am dat m**e unei copchile cataleptice, care a reusit sa se strecoare pe sub pielea dumneavoastra


Domnule SOD, respectele mele. Vad c-avetzi vocabular bogat. Dar vedetzi dumneavoastra,...nici eu n-am crescut chiar pe strada.
Este adevarat, atzi luat o data ban. Nici eu n-am actzionat in felul in care trebuia atunci cand am solicitat avertismentul acela. Nu stiam nimic despre forum la vremea aceea. Eram noua pe forum. Acum v-atzi suparat pe mine ca nu am fost destul de ingaduitoare cu Domnia voastra shi ca nu v-am lasat sa aberatzi?
Eu mi-am aparat doar dreptul de a avea un thread al meu, curat shi frumos. N-a fost sa fie asha, din cauza domniei voastre, care prin faradelege a atashat poze obscene.
Shi cu Domnia sa administratorul, Oribilus, am avut o cearta, dar s-a rezolvat, shi n-a decedat nimeni din aceasta cauza.
Daca vretzi sa shtitzi adevarul, n-atzi primit o data ban din pricina persoanei mele, ci de doua ori. Am actzionat din umbra. N-a fost din vina mea ca tzi primit aceasta mica sanctziune, ci a injuriilor d-voastra, care pomeneau in mod exagerat shi enervant de zona genitala...
Nu spun mai multe, ca mi-e frica sa nu cumva sa va plictisesc.

Daca avetzi cumva ceva de comentat, comentatzi!
E o tzara libera. ;)
Subscriu.

Oribilul Mosh is on your ignore list.
Avatar utilizator
dEpEchEmIND
Junior Member
 
Mesaje: 2020
Membru din: Mie Aug 21, 2002 11:00 pm

Mesajde Nicholas_Alex » Lun Dec 30, 2002 12:47 pm

Nu stiu care a fost scopul sondajelor, dar deja sau iscat certuri, invinuiri, etc...keep up the good work!
Skicklig charmör skickar choklad, chansar på skönt skjut

"Skilled seducer sends chocolate, hopes for a nice shag"
Avatar utilizator
Nicholas_Alex
Junior Member
 
Mesaje: 2507
Membru din: Lun Sep 02, 2002 11:00 pm

bau

Mesajde PreferatA » Lun Dec 30, 2002 7:15 pm

Initial trimis de Nicholas_Alex
Nu stiu care a fost scopul sondajelor, dar deja sau iscat certuri, invinuiri, etc...[b]keep up the good work! [/B]

dovada ca in tzara asta nu se poate face nimik .. fara ca cineva sa critice .. pe mine topurile acesteau m=au facut sa rad .. si este bine ka dupa un an sa se adune roadele .. e bine ka din kand in kand sa tragi linie si sa vezi ce si kum :) dar de fiecare data se gaseste careva sa itzi strice placerea ..
While money can't buy love, It can buy a damn good imitation...
Avatar utilizator
PreferatA
Junior Member
 
Mesaje: 408
Membru din: Dum Ian 27, 2002 12:00 am

Re: Re: Re: Re: momentul adevarului

Mesajde SOD » Lun Dec 30, 2002 10:40 pm

Initial trimis de dEpEchEmIND
Daca vretzi sa shtitzi adevarul, n-atzi primit o data ban din pricina persoanei mele, ci de doua ori. Am actzionat din umbra.


ba,acum m-am ginit!tu esti agenta 069!actionezi numai "pe la spate"?
Rape me tender 'cos I'm verry sensitive
FOUR OF A KIND
Avatar utilizator
SOD
 
Mesaje: 6035
Membru din: Mar Apr 23, 2002 11:00 pm

Re: momentul adevarului

Mesajde K-gula » Lun Dec 30, 2002 11:25 pm

Initial trimis de dEpEchEmIND


mai scrii 2 posturi shi potzi sa-tzi pui shi avatar ;)




Domnule SOD, respectele mele. Vad c-avetzi vocabular bogat. Dar vedetzi dumneavoastra,...nici eu n-am crescut chiar pe strada.
Este adevarat, atzi luat o data ban. Nici eu n-am actzionat in felul in care trebuia atunci cand am solicitat avertismentul acela. Nu stiam nimic despre forum la vremea aceea. Eram noua pe forum. Acum v-atzi suparat pe mine ca nu am fost destul de ingaduitoare cu Domnia voastra shi ca nu v-am lasat sa aberatzi?
Eu mi-am aparat doar dreptul de a avea un thread al meu, curat shi frumos. N-a fost sa fie asha, din cauza domniei voastre, care prin faradelege a atashat poze obscene.
Shi cu Domnia sa administratorul, Oribilus, am avut o cearta, dar s-a rezolvat, shi n-a decedat nimeni din aceasta cauza.
Daca vretzi sa shtitzi adevarul, n-atzi primit o data ban din pricina persoanei mele, ci de doua ori. Am actzionat din umbra. N-a fost din vina mea ca tzi primit aceasta mica sanctziune, ci a injuriilor d-voastra, care pomeneau in mod exagerat shi enervant de zona genitala...
Nu spun mai multe, ca mi-e frica sa nu cumva sa va plictisesc.

Daca avetzi cumva ceva de comentat, comentatzi!
E o tzara libera. ;)



SOD a adus injuri la adresa ta? pt o minte ca a ta in mod sigur au fost injuri. probabil pt. altii chiar si acest post al tau poate fi considerat unul instigator. te intrabi de ce? chiar asa. oare de ce poate fi considerat acest post ca fiind o mare batjocora la adresa SOD-ului? mintea iti joaca cateva mici feste.

vroiai sa ai ceva al tau? de ce? probabil erai prea noua si dornica de afirmare. oare................? inca te mai crezi in stare?

intradevar ai fost o scarba si din punctul meu de vedere, vei ramane aceias mucoasa atata timp cat nu sti sa respecti un lucru mult mai valoros ca persoana ta.

K-gula
Dreapta In Univers Centru In Intuneric
Avatar utilizator
K-gula
 
Mesaje: 951
Membru din: Dum Mar 31, 2002 11:00 pm

Mesajde Hera » Lun Dec 30, 2002 11:31 pm

Deja se ajunge la scandal si jigniri....so
subiect inchis... macar pana se mai calmeaza spiritele;)
(sa ne purtam frumos ca doar sunt sarbatori...)
Hera
Junior Member
 
Mesaje: 656
Membru din: Joi Sep 05, 2002 2:40 am


Înapoi la Forum dedicat topurilor si sondajelor aberante

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator